مطالعه گروهی کارشناسی ارشد معماری 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sahar.Pirozmanes

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عزیزم.
نه فکر نکنم مصالحش باشه اگه بزاری ممنون میشیم.

راستی من هنوز سر حرفم واسه 3d هستم ا...

من قربون تو دوست بامعرفتم بشم
چشم امروز بهش ایمیل میزنم ازش بگیرم. نمیشه هم از خودش پرسید قبلا دادی به بچه ها یا نه. بدیش میدونی چیه؟ اصن نمیشه شوخیو جدیشو تشخیص داد:( در عین جدیت یهو یه چیزی میگه کلاس میره رو هوا
با پی دی اف راحت ترین یا نرم افزار؟

mahyar21

عضو جدید
من قربون تو دوست بامعرفتم بشم
چشم امروز بهش ایمیل میزنم ازش بگیرم. نمیشه هم از خودش پرسید قبلا دادی به بچه ها یا نه. بدیش میدونی چیه؟ اصن نمیشه شوخیو جدیشو تشخیص داد:( در عین جدیت یهو یه چیزی میگه کلاس میره رو هوا
با پی دی اف راحت ترین یا نرم افزار؟
پی دی اف راحتتره چون قابلیت پرینت هم داره ولی نرم افزارم جذابیت خودشو داره.
فرقی نمیکنه حالا مهم مطالبه هرجور براتون مقدوره همونجوری انجام بدین.
تشکر.;)

memar_lahijani

عضو جدید
سحر جون مرسی ، فکر نمی کنم این جزوه ای رو که می خوای بذاری کسی گذاشته باشه تا حالا پس بذار عزیزم . مصالح رو هم نداشتیم تا حالا . مرسی واقعا . من برا اینکه الکی اسپم نکنم یا تو پیام خصوصی می گم تشکراتم رو یا با دکمه تشکر ولی الان نمی تونم تشکر کنم ، یه بار دارم یه بار نه. :gol::redface:

qazal.

عضو جدید
اااااااا واقعا؟! خوب شد گفتین داشت پدرم درمیومد سر اپلود کردنشون. خدا عمرتون بده
جزوه مصالحشم گذاشتن؟ جزوش با خانم دکتر تقیزاده یکیه جفتشون از روی اون درس میدن. دارینش یا بگیرم؟

صفحه صفحه به من میده منم اسکن میکنم. نمیدونم برا کی قول بدم؟ ولی دیدم انگار یکی از بچه ها هم گذاشته!

سحر عزیز لطفا نرم افزار آکوستیکشم بزار ما نداریم

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها فکر نکنین من بدقولم بخدا پایان نامه و روزه و گرما و غیره دیگه دارن میکشنم
من دارم جزوه ها رو خورد خورد از اون خانومه میگیرم خیلی وسواسیه هر برگشو گذاشته تو کاور پلاستیکی هی به من تاکید میکنه تانخوره خط نیفته
به قول استاد سروشنیا جزوه هاش عین رنگین کمونه!:biggrin: بسکه رنگ و وارنگه. ولی خیلی عالیه ینی سرفه و عطسه هم نوشته خاطرات و همه چیو مینویسه. به قول استاد جزوش مث سناریو فیلم میمونه:biggrin: کاملا میتونی فضا رو تجسم کنی
امروز یه چیز جدید برا دوستای خودم آوردم.
نرم افزار آکوستیک دکتر سروش نیا که البته قدیمیه ولی فک کنم بدردبخور باشه. البته خیلی تاکید کرد به این اکتفا نکنین این مال تنبلاس که میخوان مرور کنن و خیلی قدیمیه مال سال 85 که به قول خودشون هنوز کتابای استاد قیابکلو چاپ نشده بوده و سوالاتشم مال همون موقعاس ولی چیز جموجور خوبیه. فقط سنگینه نیاین دانلود کنین بعدش بگین وقتمونو گرفتین!
خیلی تاکید کرد کتابای خانم قیابکلو و آقای دکتر حیدری رو حتما بخونین
گفتش این مال موقعیه که کسی تو این زمینه کار نمیکرد الانم خیلی او عزیزان تو این زمینه بروزتر و با اطلاع ترن مث آقای آقایی یا مهندس سروش ولی من گیر دادم بده اینو اونم مث همیشه داد.
تیکه تیکه آپلود میکنم
قسمت اولش...
خیلی ممنون، هم بابت جزوه هایی که می ذارین هم توضیحات :gol::gol::gol:

اینم بپرسید از کجا تهیه کنیم ؟اصلشو

راست می گه، اگه امکانش باشه که ما بتونیم به صورت پستی و با رضایت خود استاد این سی دی رو تهیه کنیم خیلی بهتر می شه :w27:
البته قرار بود من تابستون زنگ بزنم ایوان خانه در مورد همین سی دی بپرسم ازشون،ولی احساس می کنم یه موسسه هیچ وقت همچین کاریو نمی کنه مگر اینکه خود استاد بخواد

آخرین ویرایش:

farzaneh*memary

کاربر ممتاز
سلام
من جزوه ی چاپ شده ی تابستون 90 ایشون رو دارم که این سوال هارو هم شامل میشه
بگید کدوم سوال هارو میخواید جواباشو میفرستم براتون
من همونیو دارم که تو باشگاه گذاشتن، کنکور تا سال 90 داره (91 و 92 نداره) و جوابای تشریحیشم فقط سال 90 و 89، از 88 به بعد فقط کلیدا رو گذاشتن (البته منظورم در مورد سوالای کنکوره)... اگه حل تشریحی سوالای 88 -و قبلتر- و سوالای 91 و 92 ایشون رو داشته باشین بی زحمت برای منم بفرستین، ممنون :gol:

cna12

عضو جدید
کسی می تونه نظری بده که چقد می شه رو کتاب مجتبی فاطمی مرکز معماری حساب کرد.به نظر من که تا الان چند فصلشو خوندم کتاب خیلی خوبیه هم جامع هم کامل از طرفی چاپ جدیدشم قراره همه سر فصلای
جدیدم پوشش بده...من پارسال این کتاب نخوندم به عبارتی اصن نگاشم نکردم ولی خوب کتابیه...سوالم اینه که اگه کسی تجربه یا اطلاعی ازش داره بگه چون 750 صفحه ست و نمی شه روش ریسک کرد...

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی می تونه نظری بده که چقد می شه رو کتاب مجتبی فاطمی مرکز معماری حساب کرد.به نظر من که تا الان چند فصلشو خوندم کتاب خیلی خوبیه هم جامع هم کامل از طرفی چاپ جدیدشم قراره همه سر فصلای
جدیدم پوشش بده...من پارسال این کتاب نخوندم به عبارتی اصن نگاشم نکردم ولی خوب کتابیه...سوالم اینه که اگه کسی تجربه یا اطلاعی ازش داره بگه چون 750 صفحه ست و نمی شه روش ریسک کرد...

من پارسال بعضی از مباحث سیستمای ساختمانی را ازش خوندم. ولی جواب خیلی از سوالهایی که قبلا برام پیش اومده بود را بعد از خوندنش هم همچنان نگرفتم.
البته ممکنه به دلیل قدیمی بودن کتاب باشه چون خیلی از مطالبش موقع چاپ کتاب هنوز کتابش نیومده بوده یا عین جمله کتاب را بطور خلاصه مطرح کرده بود.
البته این کاملا شخصیه. در کل کتاب بدی نیست. البته واسه معماریها.

farzaneh*memary

کاربر ممتاز

قبلا تو همین تاپیک و بین بچه های سال 92 این کتابو توصیه کردن و ظاهرا ازش نتیجه ی + گرفتن، نظر اکثر بچه ها الان رو ترکیب جزوه های استاد سروش نیا و شریفی هست، ولی این کتابم بد نباشه فک کنم، این نقل قول از صفحات اولیه ی همین تاپیکه :

دوستان خواندن و فهم ودرک کتاب های آقای دکتر گلابچی اینقدر زمان گیر هست و بدون استاد مشکل تر میشه
من به همه شما پیشنهاد میکنم برای خواندن بجای خاندن تمام کتاب گلابچی به 3 منبع روی بیاورید که بر اساس الویت هم هستند
الویت 1 را به کتاب ایستایی مدرسان شریف (فرهاد اندردخت)دوستان این کتاب مجموعه ای از کتاب های درک رفتار،سازه در معماری،مشبک فضایی،فناوری نوین ساختمانی ،سیستم های ساختمانی و.............وتمام تست های ایستایی 85 تا 90 کنکورهای معماری،مدیریت پروژه و .......است،من به راحتی فقط با خوندن این کتاب و حل تست هاش و نکات طلایی این کتاب کمتر از 20 دقیقه 15 تست 100%رو زدم
الویت 2 رو به جزوه آقای سروش نیا میدم که همونم همچین شیوه ای رو دنبال کرده،مجموعه ای از تمام کتابها
الویت 3 هم به کتاب ایستایی فاطمی(مرکز معماری ایران)

دوستان باور کنید با خوندن هر کدام از این 3 منبع ها و کتابهای جدید گلابجی مثله جزییات ارتقا یافته و طراحی لرزه ای و مبانی سازه در معماری و..........البته حتما حتما کتاب درک رفتار و سازه در معماری در کنار ایستای مدرسان یا سروش نیا مطالعه گردد مخصوصا تصاویر اونا با متن های زیر تصاویر،تضمین میکنم همه شما فن رو حداقل 50 تا 80%میزنید(در ضمن تست های سال 90_91_92)معماری و مدیریت پروژه و انرژی هم الزامی است.
موفق باشید

پستای شبیه این من زیاد دیدم، به نظر میاد کتاب خوبی باشه، البته فک کنم اگه اینو بخونین دیگه جزوه های سروش نیارم سریع می خونین، کلا خوبی این منابع فن و کتابایی که از رو کتابای گلابچی نوشته شدن اینه که همپوشانی خیلی خوبی دارن وقتی آدم یکی شو تموم کرد بقیه رم خیلی سریع می تونه بخونه ;) مث تاریخ نیست که 1 موضوع رو از یه کتاب می خونی بعد می ری می بینی یه کتاب دیگه حرفو کلا عوض کرده یا حتی بعضی جاها قبلی رو نقض کرده :confused:

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی ممنون، هم بابت جزوه هایی که می ذارین هم توضیحات :gol::gol::gol:

راست می گه، اگه امکانش باشه که ما بتونیم به صورت پستی و با رضایت خود استاد این سی دی رو تهیه کنیم خیلی بهتر می شه :w27:
البته قرار بود من تابستون زنگ بزنم ایوان خانه در مورد همین سی دی بپرسم ازشون،ولی احساس می کنم یه موسسه هیچ وقت همچین کاریو نمی کنه مگر اینکه خود استاد بخواد

بچه ها اینو با اون سی دی اصلیه که قبلا گذاشتم و آموزش و حل سوال داره اشتباه نگیرینا
اینی که امروز گفتن فقط مال نمودارهای نیروی برشی و گشتاوره که 100 تا تمرینو گذاشته حل میکنین جوابشو واستون میکشه
ظهری بهش ایمیل دادم جوابمو داد گفت برام میفرسته:D:w11: گفتش اینا اصن فروشی نیستن ولی نمیتونم تعداد بالا بدم رایت کنن هزینش زیاده فایلشو برا من میفرسته

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داداش منم تازه خریدم.بزار آخرا بخون خیلی کتاب خوبیه.سئوالای پارسالو بررسی کنی متوجه میشه چقدر مفیده.....نزدیک هشتاد درصد سئوالای گلاب که پارسال داده بود رو میشه توش پیدا کنی
البته فعلا ورژن 90 تو بازاره فک کنم
اگه به روز تر باشه بهتره
کتاب طباطبایی عصر کنکاشم خوبه تعریفشو شنیدم
و البته جزوه سروش نیا
یکی از اینارو بخونی کفایت میکنه

ArchitecT EhsaN

کاربر بیش فعال
داداش منم تازه خریدم.بزار آخرا بخون خیلی کتاب خوبیه.سئوالای پارسالو بررسی کنی متوجه میشه چقدر مفیده.....نزدیک هشتاد درصد سئوالای گلاب که پارسال داده بود رو میشه توش پیدا کنی
البته فعلا ورژن 90 تو بازاره فک کنم
اگه به روز تر باشه بهتره
کتاب طباطبایی عصر کنکاشم خوبه تعریفشو شنیدم
و البته جزوه سروش نیا
یکی از اینارو بخونی کفایت میکنه

من کتاب مجتبی فاطمی رو هیچ جای نتونستم پیدا کنم! تو اینترنت جایی واسه خریدش پیدا میشه؟

morteza2010

عضو جدید
من کتاب مجتبی فاطمی رو هیچ جای نتونستم پیدا کنم! تو اینترنت جایی واسه خریدش پیدا میشه؟
سلام در مورد کتاب عجله نکنید
اقای فاطمی قراره همون کتاب ایستای با دانشگاه تهران بزنه ولی تغییرات جدیدی داره و مهمتر اینه که دو جلدی شده
یه چند روزی هست بچه ها نیستینا خبریــــــــــــــــــــــــــه

Omid_Mehraz

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها اینجا برو ببینید:
http://opac.nlai.ir/opac-prod/searc...e1=sortkey_title&sortKeyValue2=sortkey_author

کتاب مجتبی فاطمی، 2 جلده که از انتشارات (کتابخانه فرهنگ) چاپ می شه.
توی کتابخونه ملی ثبت شده، پس معلومه بزودی منتشر می شه.
عجله نکنید وقت زیاده، فعلا اون سه تا کتاب اصلی رو بخونید تا این بیاد...

انتشارات کتابخانه فرهنگ http://www.ketabkhanehfarhang.ir/ که هنوز اطلاعات کتاب داخلش قرار نگرفته، ولی از همین جا می شه پیگیری کرد.

از همه بچه ها مخصوصا ابرام عزیز، بخاطر بزرگواریشون و کمک های بی منت شون ممنوم.

pic.jpg

آخرین ویرایش:

qazal.

عضو جدید
بچه ها اینجا برو ببینید:
http://opac.nlai.ir/opac-prod/searc...e1=sortkey_title&sortKeyValue2=sortkey_author

کتاب مجتبی فاطمی، 2 جلده که از انتشارات (کتابخانه فرهنگ) چاپ می شه.
توی کتابخونه ملی ثبت شده، پس معلومه بزودی منتشر می شه.
عجله نکنید وقت زیاده، فعلا اون سه تا کتاب اصلی رو بخونید تا این بیاد...

انتشارات کتابخانه فرهنگ http://www.ketabkhanehfarhang.ir/ که هنوز اطلاعات کتاب داخلش قرار نگرفته، ولی از همین جا می شه پیگیری کرد.

از همه بچه ها مخصوصا ابرام عزیز، بخاطر بزرگواریشون و کمک های بی منت شون ممنوم.

مشاهده پیوست 162073

من این سایتو رفتم... ولی واسه جستجو مشکل دارم. شما چجوری جستجو میکنی؟ اسم کتابو میدی فقط؟

Omid_Mehraz

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
این همونیه که morteza 2010 گفت؟

آقای مجتبی فاطمی، رییس مرکز معماری ایرانه.
کتابی که می نویسه هم واسه این مرکزه، که قبلا با همکاری انتشارات گنج و هنر چاپ می شد، بعد انتشارات سیرنگ همین کتاب رو تجدید چاپ کرد، حالا هم کتاب دو جلدیش رو قراره با همکاری انتشارات کتابخانه فرهنگ چاپ کنه. اگه به تصویر نگاه کنید نوشته با همکاری مرکز معماری ایران.
اینجوری که توی کتابخونه ملی ثبت شده، انتشاراتش همون کتابخانه فرهنگه، ولی حتما آقا مرتضی بیشتر در جریانه.

Omid_Mehraz

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من این سایتو رفتم... ولی واسه جستجو مشکل دارم. شما چجوری جستجو میکنی؟ اسم کتابو میدی فقط؟

این سایت کتابخانه ملی ایرانه
http://www.nlai.ir/

توی قسمت موارد جستجو نام "مجتبی فاطمی" رو تایپ کنید

morteza2010

عضو جدید
آقای مجتبی فاطمی، رییس مرکز معماری ایرانه.
کتابی که می نویسه هم واسه این مرکزه، که قبلا با همکاری انتشارات گنج و هنر چاپ می شد، بعد انتشارات سیرنگ همین کتاب رو تجدید چاپ کرد، حالا هم کتاب دو جلدیش رو قراره با همکاری انتشارات کتابخانه فرهنگ چاپ کنه. اگه به تصویر نگاه کنید نوشته با همکاری مرکز معماری ایران.
اینجوری که توی کتابخونه ملی ثبت شده، انتشاراتش همون کتابخانه فرهنگه، ولی حتما آقا مرتضی بیشتر در جریانه.
والا منبع من هم مرکز معماری هست , زنگ زدم مسئول بخش انتشارات گفتن نسخه جدید انتشارات دانشگاه تهران هست و صبر کنید تا منتشر به همین

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
الهی...
با خاطری خسته...
دلی به تو بسته!
دست از غیر تو شسته...
درانتظار رحمتت نشسته ام. میدهی كريمی نمی دهی حكيمی...
مي خوانی شاكرم ميرانی صابرم...
الهی احوالم چنانست كه می دانی واعمالم چنين است كه مي بينی نه پاي گريز دارم ونه زبان ستيز...
الهی مشت خاكي را چه شايد و از او چه برآيد و با او چه باید...
دستم بگير يا الرحمن الراحمين .
ملتمس دعاي شما در اين ليالي نور و رحمت و قدرم
و شهادت مولي الموحدين حضرت علي ع را تسليت عرض مينمايم به همه دوستاي گلم

امشب همگي دعا كنيم واسه همه مريض ها,دردمندها,بي كسهاو.....و بخصوص واسه همه بچه هاي اين تاپيك كه انشالله نتيجه بگيريم و بتونيم به هدفهامون برسيم
واسه اونها كه كمكون كردن بخصوص ebram عزيز(خدايي خيلي حق به گردنمون داره) و همه بچه هاي ديگه. البته كسي ازم دلخور نشه به خدا من همتون رو دعا ميكنم اگه لايق باشم و دعام قبول شه اينجا سخت بود تك تك نام ببرم .......همتون انشالله به حق اين شباي عزيز به تك تك آرزو هاتون برسين.....يه گوشه كوچولو از دلتون هم اگه لايق ميدونين ما رو دعا كنين.............................
راستي دكتر سرو ش نيا هم يادمون نره خدايي خيلي بزرگوار ...........

آخرین ویرایش:

cna12

عضو جدید
احسان خان اگه نتونستی گیرش بیاری برو نمایندگی مرکز معماری خودتون ادرسشم تو سایت مرکز هست...www.iacenter.ir
اگرم می خوای سفارش این کتاب یا هرکتاب و جزوه ی مرکز معماریو بدی این لینکش:http://www.iacenter.ir/index.aspx?siteid=1&siteid=1&pageid=406
هم به روزه هم کامله...

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما ادامه ی کدوم پست رو دادی؟:smile:

غزل جونم ادامه چیزی نبود
ببین خوشگلم کلن سیدیا چنتان
یه سریاش راجب مباحث مهم مثل نمودارها و خرپا و پایداری ایناس که یکیشو امشب میزارم
یکیشم کل مطالب ایستاییه انگار که هم درس میده توش هم سوالای سالای قبلو حل میکنه هم سوال تالیفی داره همشم انگار فیلمیه ینی انگاری تو کلاسی که اون هنوز آماده نشده. اونه که میخام کرکش کنم
گفتم این دوتا رو اشتباه نگیرین

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سارا جان.ممنون به خاطر کمکهات.جزوه های اقای فیروزی که زحمتشو کشیدی واقعا عاالی هستن.ممنون عزیزم.فکر کنم بچه های اینجا حدود 60 نفر باشن.اقای ebram آمار دقیق بچه ها رو دارن فکر میکنم.

زودتر تعداد نفراتو بهم بگین چون گفته تا ظهر باید بهش بگم تا گروه انفورماتیک تولید کنه چون محدودن

mahyar21

عضو جدید
راستی سروش بامعرفت هم جوابمو داد راجب سیدی. گفتش فایلش سنگینه نمیشه ایمیل کرد یا برات باید با پیک بفرستم یا بیای بگیری. منم از خداخواسته دوست داشتم برم ببینمش گفتم امروز میام میگیرم. ازش گرفتم تا امشب اپلودش میکنم ایشالله. فقط پرسید چند نفرید برا کد گذاشتن؟ لطفا سریع بهم بگین کیا میخان
بچه ها این شبا ما رو هم فراموش نکنینا. اون ته تهای دعاتون یه سارای بدبختیم هست:cry:
واقعا ممنون بابت جزوه ها ،این جزوات مقاومت و ایستایی که قرار میدین خیلی به درد من یکی میخوره!
دیشبم همه بچه هارو دعا کردیم ،انشاللا رتبه های زیر 100 کنکور سال بعد از بین همین دوستان با مرام باشه.
در مورد CD منم هستم.
هر کمکی هم از دستم بر بیاد حاضرم انجام بدم.;)
با تشکر آمار نگیرین که تشکرام تموم شده ها..:D

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
زودتر تعداد نفراتو بهم بگین چون گفته تا ظهر باید بهش بگم تا گروه انفورماتیک تولید کنه چون محدودن

پس لطفا هر کس که میخواد 1پیام خصوصی به سارا جان بده.فکر کنم بهتر باشه که شما هم فایلا رو فقط واسه کسانی که پیام دادن بفرستید .همون کاری که ابرام عزیز کردن.

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس لطفا هر کس که میخواد 1پیام خصوصی به سارا جان بده.فکر کنم بهتر باشه که شما هم فایلا رو فقط واسه کسانی که پیام دادن بفرستید .همون کاری که ابرام عزیز کردن.

راست میگه hanimemar جون
چون میدونم برا تولید اینا پول میدن. عددمون دقیق باشه که فک نکنم همینطوری الکی اومدم چنتا گرفتم ازش

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا ممنون بابت جزوه ها ،این جزوات مقاومت و ایستایی که قرار میدین خیلی به درد من یکی میخوره!
دیشبم همه بچه هارو دعا کردیم ،انشاللا رتبه های زیر 100 کنکور سال بعد از بین همین دوستان با مرام باشه.
در مورد CD منم هستم.
هر کمکی هم از دستم بر بیاد حاضرم انجام بدم.;)
با تشکر آمار نگیرین که تشکرام تموم شده ها..:D

داداشی خو نمیخای تشکر کنی چرا بهونه میاری؟:biggrin: (شوخی بود)
من که میگم دکتر فیروزی کارش درسته شما همش گیر دادین به سروش:D الکی که نمیدن کسی دانشگاه تهران درس بده که. اصن قبل از اینکه جزوه هاشو بزارم از سروش پرسیدم قبولش داری اینقدر با احترام راجبش صحبت میکرد (البته راجب همه همینجوریه) میگفت خیلی از من باسوادتره. خیلی بامعلوماته تازه جدی هم هست مث من نیست!:biggrin: گفت تو این کتاب جزییات ارتقادهنده هم یکی از کارای مشترکمونو گذاشتیم. من نخوندمش. هست همچین پروژه ای؟ یه بارم راجب آقای فاطمی بچه ها سر کلاس ازش پرسیدن گفتش من افتخار ملاقات ایشونو نداشتم اما شنیدم بسیار باسواد و مسلط هستن و نقش محوری و تعیین کننده در دانشگاه آزاد دارن.
من هرچی پیدا کردم از استادای دانشگاه تهران یا افراد کار درست براتون میزارم

bal2aan

عضو جدید
احسان خان اگه نتونستی گیرش بیاری برو نمایندگی مرکز معماری خودتون ادرسشم تو سایت مرکز هست...www.iacenter.ir
اگرم می خوای سفارش این کتاب یا هرکتاب و جزوه ی مرکز معماریو بدی این لینکش:http://www.iacenter.ir/index.aspx?siteid=1&siteid=1&pageid=406
هم به روزه هم کامله...
بخش جزوه هاش، خالیه .... اگر میذاشتن برا سفارش کار ما ها که راهمون دوره، برا دسترسی به جزوه ها، راحت تر میشد....
ولی دوستای خوب اینجا هستند، آدم که غصه نمیخوره.......ممنون همه دوستان...سارا، سحر...ابرام و ...:smile:

وضعیت
موضوع بسته شده است.