دعا برای سلامتی پدربزرگ مونا خانم

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با خبر شدیم که پدر بزرگ خوب و مهربون مونا خانم حالشون خوب نیست
از دوستای عزیز خواشمندیم برای سلامتی ایشون دعا کنید که انشاء الله هر چه زودتر خوب بشن

یه حمد شفا هم برای سلامتی و شفاش بخونید لطفا

آخرین ویرایش:

*ABER*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خدا شفاشون بده. امیدوارم به زودی حالشون خوب بشه مونا جان:gol:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام
من هم برای سلامتی ایشان دعا میکنم.پدر مادر و پدر بزرگ و مادر بزرگ ها ستون های کاخ زندگی ما هستند.موندن و رفتن همه ما دست خداست ، آرزو میکنم که این بزرگواران از ما راضی و خشنود باشند. پدر و پدر یزرگ و مادر بزرگ من در قید حیات نیستند ولی یادشان همیشه با منه.حتی خاطره های آنها هم گرانقدر است.
مونا جان ، دعا میکنم سایه پدر بزرگ همیشه روی سر همه ما باشه.توکل به خدا کن که خدا با ماست.

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام
من هم برای سلامتی ایشان دعا میکنم.پدر مادر و پدر بزرگ و مادر بزرگ ها ستون های کاخ زندگی ما هستند.موندن و رفتن همه ما دست خداست ، آرزو میکنم که این بزرگواران از ما راضی و خشنود باشند. پدر و پدر یزرگ و مادر بزرگ من در قید حیات نیستند ولی یادشان همیشه با منه.حتی خاطره های آنها هم گرانقدر است.
مونا جان ، دعا میکنم سایه پدر بزرگ همیشه روی سر همه ما باشه.توکل به خدا کن که خدا با ماست.

ممنون از حضورتون
انشاءالله خداوند پدر و پدربزرگ و مادربزرگتون را رحمتشون کنه و به خودت و خانوادت سلامتی عطا کنه

حميدرن

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خدایا همه بیماران را سلامتی و عافیت بده !
امیدوارم مریضی و نا تندرستی برای هیچ کدوم از دوستان و خانواده شون نباشه.

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
متاسفانه با خبر شدیم که پدر بزرگ مونا خانم به رحمت خدا رفتند
خداوند بیامرزتشون

برای شادی روحشون یه فاتحه بخونیین

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
سلام
ان شاء الله شفای عاجل
:gol:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ ﴿۱﴾
الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ ﴿۲﴾ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ ﴿۳﴾
مَالِكِ يَوْمِ الدِّينِ ﴿۴﴾ إِيَّاكَ نَعْبُدُ وإِيَّاكَ نَسْتَعِينُ ﴿۵﴾
اهدِنَا الصِّرَاطَ المُستَقِيمَ ﴿۶﴾ صِرَاطَ الَّذِينَ أَنعَمتَ عَلَيهِمْ غَيرِ المَغضُوبِ عَلَيهِمْ وَلاَ الضَّالِّينَ ﴿۷﴾
[/QUOTE]