بچه درسخون های مکانیک !(تاپیک انرژی دهی برای مطالعه !)

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میگن از زن سنشو نپرس، از دانشجو معدلشو از شاغل حقوقشو :biggrin:
خوب نبود که دارم در میام، اینجا هم خیلی مال نیست ولی جای پیشرفت داره، فعلا شرکتم رضایت نمیده در بیام

اوگی....کاملا دریافتم:smile:
پس تو هم دربدری مثل خودم:smile:

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب دیگه زیاد تو این تاپیک انرژی دادم :biggrin:
دوباره یاداوری میکنم کار گیر نمیاد متاسفانه :confused: ایشالا برای شما ها پیدا میشه;)

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب دیگه زیاد تو این تاپیک انرژی دادم :biggrin:
دوباره یاداوری میکنم کار گیر نمیاد متاسفانه :confused: ایشالا برای شما ها پیدا میشه;)
دمت گرم داداش،اینجا سر بزن خوشحال میشیم،خداییشم بهم انرژی دادی:smile:
دلمون به امید خدا خوشه ولاغیر!!!!
ایشالله میشم مدیر کارخونه تو رو هم میارم مهندس ارشد کارخونم میکنم!!!:smile:

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دمت گرم داداش،اینجا سر بزن خوشحال میشیم،خداییشم بهم انرژی دادی:smile:
دلمون به امید خدا خوشه ولاغیر!!!!
ایشالله میشم مدیر کارخونه تو رو هم میارم مهندس ارشد کارخونم میکنم!!!:smile:

ایشالااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:D

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوه اوه،،،
من سربازخونه رو هوا میدم:smile:
جند ماههم توبیخی روش:smile:

میری افسرده میای :D
من برم شب بخیرررررررررررررررررررررر مهندسای مکانیکککککککککککککککککککککککککککککککککککک

ghazaleh_heidari

کاربر بیش فعال
خوب خوب خوب!میبینم تاپیک مهم شده همه فعالیتاشون کم شده هااااااا

اولین گام شروع زبان را میخوام بریم

همه میدونین که یادگیری یک زبان جدید، آشنایی با یک فرهنگ جدید و در نهایت یک زندگی جدید است
پس داشتن انگیزه مهمترین دلیلیه که میتونه تغییر بزرگ را بوجود بیاره

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب خوب خوب!میبینم تاپیک مهم شده همه فعالیتاشون کم شده هااااااا

اولین گام شروع زبان را میخوام بریم

همه میدونین که یادگیری یک زبان جدید، آشنایی با یک فرهنگ جدید و در نهایت یک زندگی جدید است
پس داشتن انگیزه مهمترین دلیلیه که میتونه تغییر بزرگ را بوجود بیاره

خانم معلم اجازه!!!:)
واقعا باید فرهنگ خارجیا رو یاد بگیریم!!!!!!؟؟:surprised: یاعلی فک کنم یادگیریش سخت باشه!!!!من به فرهنگ خودم عادت دارم:(
خانم معلم منابع مطالعاتی رو اول بگو!!!504 بخونیم چی بخونیم!!!یا فقط مکالمه گوش بدیم!!!؟؟
مثلا من که زبانم تو دوران دبیرستان بد نبود هم گرامرم خوب بود و هم مکالمه!!!!ولی چند سالی هست دور شدم،چون تو دانشگاه زیاد توش کار نکردم،بهتره بگم اصلا کار نکردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!و بیشترش یادم رفته،به نظرم با مرور یواش یواش راه بیفتم!!!!نمیدونم،شما منو راهنمایی کنین که چکار کنم.دوست دارم زبان تخصصی و عمومی خیلی خوبی داشته باشم:)
خوب من برای یادگیری زبان باید از کجا شروع کنم!!!!خداییش خودم که تنبلی میکنم چیزی نمیخونم،شما بگین شاید رغبت پیدا کردم:)
واقعا ممنون،فقط خواهشا ادامه بده!!!هر کسی متناسب با ظرفیت و توانایی و بار علمی زبان انگلیسیش میاد ازت میپرسه!!!!
چون 100 در صد اینجا هیچکی مثل هم بلد نیست!!!!!!!!-باز هر برنامه که خودت داری شروع کن-من پیشنهادمو دادم-یاعلی

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام بچه ها خوبید؟
خوب این گام شروع زبان به کجا رسید؟
بچه ها نظرتون چیه تو همین تالار خودمون یکم بخش مقالات رو گسترش بدیم تا دوستای مکانیکیمون همینجا درهواست بدن نه تو تالار مقالات

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها خوبید؟
خوب این گام شروع زبان به کجا رسید؟
بچه ها نظرتون چیه تو همین تالار خودمون یکم بخش مقالات رو گسترش بدیم تا دوستای مکانیکیمون همینجا درهواست بدن نه تو تالار مقالات

من خیلی دوست دارم مقاله بدم،ولی تا حالا ندادم!!!!!!!!!:(،خب یه جورایی هم خودم نخواستم هم تو جوش نبودم!!!
حالا برای مقاله دادن باید از کجا شروع کرد!!!!!!!!!!!!!!!آنطوری که من فهمیدم اول باید زمینه علاقمو مشخص کنیم بعد در همون زمینه از یکی از سایتهای علمی مثل سانس دایرکت و اسپرینگر و... مقاله مورد نظرمو دانلود کنم و از روی آن شروع به کار کنم و ترجمه کنم!!!!این کار دو فایده داره:
1-برای مقاله دادن باید محاسبتتو ثابت کنی که درسته پس ما میتونیم با قیاس بین مقاله تایید شده(که دانلودش کردیم) و محاسبات خودمون یه دلیل محکم بیاریم!!!
2-فایده دیگه اینه که میتونیم همون مقاله دانلود شده رو ادامه داد یا یه چیزاییشو عوض کرد و میشه یه مقاله جدید!!!
مثلا بعضی مقالات با سیال نیوتونی کار میکنن،ما میتونیم سیال مورد نظر رو غیرنیوتونی کنیم و یه مقاله ازش ایجاد کنیم!!!
نظر دوستان چیه؟؟؟
این روش به نظرم نیاز به زبان خیلی قوی هست!!!!
نظر دوستان چیه؟؟حرفام درسته؟؟؟بچه ها خودتون چه جوری مقاله دادین؟؟؟!!ممنون میشم راهنماییم کنین!!!

آخرین ویرایش:

M.ARIABOY

عضو جدید
سنگ بزرگ نشانه نزدنه،
مقاله دادنم کار آسونی نیست،باید چیزی که توش نوشتی رو تو عمل اثبات کنی(لااقل برای ما مکانیکا)
این مقاله ای که هم شما میگید تغییرات بدیم،کار خیلی عظیمیه،سطح اطلاعات علمی باید خیلی بالا باشه
منظورتون از مقالات بچه ها رو اینجا تهیه کنیم چیه؟من متوجه نشدم

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سنگ بزرگ نشانه نزدنه،
مقاله دادنم کار آسونی نیست،باید چیزی که توش نوشتی رو تو عمل اثبات کنی(لااقل برای ما مکانیکا)
این مقاله ای که هم شما میگید تغییرات بدیم،کار خیلی عظیمیه،سطح اطلاعات علمی باید خیلی بالا باشه

خب سخت هست ولی بالاخره باید از یه جایی شروع کرد.یواش یواش پیش زمینه ها رو باید آماده کرد،به خاطر همین بدم نمیاد بیشتر در این باره بحث کنیم.مقاله دادن که نیاز نیست همه چیزو کاملا بلد باشی.
مثلا تو قسمت سیالات که نیاز نیست اطلاعات جامداتیت کامل باشه.اینطوری که من متوجه شدم خصوصا تو قسمت تحلیل با نرم افزار فلوئنت و گمبیت خوب میشه مقاله داد،با این دوتا نرم افزار تو دوره لیسانس کار کردم.

M.ARIABOY

عضو جدید
نرم افزاری میشه
ولی من به این نتیجه رسیدم که تو این فروم سخته که به یه گروه کامل رسید،اگه کسی میخواد قرار کار گروهی بذاره باید برای خارج از فروم شروع کنه،اینو که قبول دارید؟؟
بچه ها زبانو کی شروع میکنید؟؟

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نرم افزاری میشه
ولی من به این نتیجه رسیدم که تو این فروم سخته که به یه گروه کامل رسید،اگه کسی میخواد قرار کار گروهی بذاره باید برای خارج از فروم شروع کنه،اینو که قبول دارید؟؟
بچه ها زبانو کی شروع میکنید؟؟

صد در صد قبول دارم.کار گروهی باید حضوری باشه.اینجا میشه یه سری مطالبو برای مقاله کمک گرفت ولی همه مطالب نمیشه!!!!!!
ولی کار نشد نداره!!!!یه سری هم شاید دیدی از همین فروما مقاله دادن!!:)،ماجوون ایرانی هستیم:)
زبانو که غزاله باید شروع کنه!!!فعلا رفته تو کار طراحی و نظارت و نظام مهندسی و ازین جور چیزا!!!!!:)

آخرین ویرایش:

M.ARIABOY

عضو جدید
پول خوبی توشه
من 4سال دیگه میرم پی اش،باید سه سال از مدرکم بگذره
خوب من قرار بود نرم افزار بذارم،همین امروز میذارمش،شروع کنیم از همین هفته
مقاله دادن که موردی نداره،شما چه مقاله ای میخوای جور میکنم برات،لینک دانلود isi منظورته دیگه

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پول خوبی توشه
من 4سال دیگه میرم پی اش،باید سه سال از مدرکم بگذره
خوب من قرار بود نرم افزار بذارم،همین امروز میذارمش،شروع کنیم از همین هفته
مقاله دادن که موردی نداره،شما چه مقاله ای میخوای جور میکنم برات،لینک دانلود isi منظورته دیگه

آن نرم افزار رو بزار دیگه خداییش من یه مقداری تو نت گشتم ولی آنکی رو پیدا نکردم!!!!:)
ببین اصلا بیخیال تدریس غزاله بشیم بهتره!!من میدونم آن الان خیلی سرش شلوغه،من دارم یواش یواش خودم شروع میکنم،تنهایی بخونی زودتر به نتیجه میرسی و سوال داشتم میام انجمن میپرسم!!!هر منبعی که به نظرم خوب بود برای همه میزارم شاید مورد استفاده دوستان شد.
من فعلا رو مقاله نمیرم،ولی دورنگاه بهش دارم،میخوام پیش زمینه ها رو آماده کنم:)،یه سری ضعف دارم باید تا حدودی جبرانش کنم،یکیش همین زبان هست.
برای پیدا کردن مقاله که مشکلی ندارم،میری تو سانس دایرکت و اسپرینگر و.. سرچ میکنی و لینک دانلودش که هست،مهم دانلود کردنشه که پسورد میخواد و پولی هست ولی شنیدم از طریق پروکسی هم میشه که دردسر داره به درد من نمیخوره!!
اگه پسورد داری و یا دانشگات مقالاتو خریده و میتونی دانلود کنی،باشه،هر وقت رفتم سراغش میام یقه تو رو میگیرم که برام دانلود کنی!!!!:)
البته همینجام تو قسمت کتابهای مهندسی مکانیک هم میشه سفارش داد،بچه ها هم کم و بیش فعال هستن و دانلود میکنن!!!
حالا ببینیم چی میشه،فعلا خودمونو باید تقویت کنیم:)-یاعلی

M.ARIABOY

عضو جدید
مقاله خواستی بگو برات میگیرم،موردی نداره
اینجا برو عضو شو میتونی دانلود کنی
هم نرم افزارش برای گوشی اندروید هست هم برای کامپیوتر خانگی،لغاتشم هست
علی یارت

ghazaleh_heidari

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها من شرمنده ی همتون هستم بخاطر این تاخیری که واسه زبان پیش اومده. اما بگم اگه قولی دادم پاش هستم فقط تا 15 تیر خیلی سرم شلوغه. سعی میکنم هی گاهی ی کاری بکنم اما میبینم من چند دقیقه ای که میتونم اینجا باشم جوابگو نیست. اگه تااون موقع شما هم بگردین دنبال راههای خوب یادگرفتن زبان من قول میدم تااخر شهریور پیشرفت همه عالی باشه.
قربونتون.
واسم دعا کنین.

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سنگ بزرگ نشانه نزدنه،
سلام
منظورم اینه که بچه ها از سایتهای معتبر که مقاله میخوان و پولی هستش براشون به صورت رایگان مقالت رو بذاریم

M.ARIABOY

عضو جدید
سلام
منظورم اینه که بچه ها از سایتهای معتبر که مقاله میخوان و پولی هستش براشون به صورت رایگان مقالت رو بذاریم
باشه موردی نداره، من تا اونجا که میتونم مقالات isi رو میذارم،ولی محدودیت فجیعی دارم، تو هفته 3 تا میتونم بگیرم، حالا اگه به اینو اون بگم میتونم تعدادشو ببرم بالا

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مقاله خواستی بگو برات میگیرم،موردی نداره
اینجا برو عضو شو میتونی دانلود کنی
هم نرم افزارش برای گوشی اندروید هست هم برای کامپیوتر خانگی،لغاتشم هست
علی یارت

سلام مهدی جان،ببین من رفتم عضو شدم،سایت خوبیه!ولی برای نسخه ویندوزش ما تحریم شدیم!!!!!!!!!!نمیشه دانلود کرد!!!
نرم افزارش هم که کم حجم هست،یه لطف کن یه بزرگی کن آپلودش کن،کاری نداره،دمت گرم-یاعلی

M.ARIABOY

عضو جدید
اینجا میتونی دانلود کنی
الان میخوام بخوابم،نتمم نفتیه وگرنه آپمیکردم،عضو شو تو پستای وسط میتونی برای همه چی دانلود کنی
اگه نشد بگو فردا دانلود کنم،ولی خودم امروز دادم یکی دتولد کرد،الانم چک کردم

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینجا میتونی دانلود کنی
الان میخوام بخوابم،نتمم نفتیه وگرنه آپمیکردم،عضو شو تو پستای وسط میتونی برای همه چی دانلود کنی
اگه نشد بگو فردا دانلود کنم،ولی خودم امروز دادم یکی دتولد کرد،الانم چک کردم

سلام،رفتیم رای دادیم و آمدیم انجمن!!!!
سلام مهدی جان ما که نتونستیم چیزی دانلود کنیم رفیق!!!!
موضوع آن تاپیکم بستن نمیشه بهشون پست زد که دوباره آپ کنن!!!!!
بازم ممنون،فک کنم تو آخرش آن نرم افزارو نمیدی!!!!:) -یاعلی

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
باشه موردی نداره، من تا اونجا که میتونم مقالات isi رو میذارم،ولی محدودیت فجیعی دارم، تو هفته 3 تا میتونم بگیرم، حالا اگه به اینو اون بگم میتونم تعدادشو ببرم بالا
خوب من محدودیتی واسه دانلود از سایتهای معتبر ندارم
اگه مقاله ای خواستید تا جایی که بتونم در خدمتم