ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahde1818

عضو جدید
از دوستان کسی هست درمورد دانشگاه مالک اشتر اطلاعاتی داشته باشه؟
مدرکش معتبر هست؟(تو شرکت های خصوصی داخلی)ارزش داره؟
جدیدن بورس میکنن یا نه؟
تا چه رتبه ای امکان قبولیش هست؟(طراحی)

ممنون
مدرکش مورد تایید وازارت علوم نیست
بورس نمی کنند
سال قبل تا 3400 قبول شدند

ali.2013

عضو جدید
سلام. من در طراحی 1090 اوردم خواهشا کمک کنید کجا رو بزنم. بهتره؟ تبریز .شیراز. صنعتی شیراز یا شبانه صنعتی اصفهان؟

somayeh_mech87

عضو جدید
سلام
با 670 تبذيل كجا قبول ميشم؟ كسي چيزي در مورد سيستم انرژي و تجديدپذير ميدونه؟

mahde1818

عضو جدید
پس با این حساب هیچ ارزشی نداره دیگه..
از دانشگاه آزادم بدتره اوضاش؟
ضمنا مالک رو تحریم کردند و خبری از کتابخانه دیجیتال هم نیست !
خوبیش اینه که بعد فارغ التحصلی احتمال جذبت توسط خود وزارت دفاع هست . امتیاز بیشتری نسبت به بقیه برای استخدام شدن دارید .

mahde1818

عضو جدید
سلام
با 670 تبذيل كجا قبول ميشم؟ كسي چيزي در مورد سيستم انرژي و تجديدپذير ميدونه؟
غیر روزانه شریف و تهران بقیه رو قبولی .سیستم های انرژی رو بچه ها خیلی بد ازش می گند منم درس هاش رو نگاه کردم در مورد بهداشت و سوخت های فسیلی و از این چرت و پرته بود یه جور گرایش مدیریتی هست . من که اصلا خوشم نیومد

cabsul

عضو جدید
سلام به همگی
من 1700 طراحی و 1650 تبدیل آوردم
بنظزتون روزانه و شبانه میتونم قبول شم کجاست
شنیدم پارسال زنجان روزانه با 1600 قبول شدن

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مدرکش مورد تایید وازارت علوم نیست
بورس نمی کنند
سال قبل تا 3400 قبول شدند

مهندس درسته که آن داستان بورسیش تقریبا از بین رفته ولی مالک اشتر در سطح دانشگاه های شهرستان اعتبار داره،به نظر من از بعضی دانشگاه های شهرستانم بالاتره،آنقدرام مالک اشتر بی اعتبار نیست،

cabsul

عضو جدید
مهندس درسته که آن داستان بورسیش تقریبا از بین رفته ولی مالک اشتر در سطح دانشگاه های شهرستان اعتبار داره،به نظر من از بعضی دانشگاه های شهرستانم بالاتره،آنقدرام مالک اشتر بی اعتبار نیست،
بنظزتون نزدیکترین جایی که روزانه و شبانه میتونم قبول شم کجاست

a2.pakzad

عضو جدید
کسی میدونه آخرین نفر قبولی شبانه طراحی صنعتی اصفهان پارسال(91) چنده؟

ali.2013

عضو جدید
سلام با 1090 طراحی کاربردی جایی که میشه قبول شد کجا ست؟ با اولویت . اقای فتحی خواهشا کمک کنید.( روزانه و شبانه.)

a2.pakzad

عضو جدید
راستش منم نمیدونم کدوم خوبه کدوم بده.اما صنعتی شیرازو میدونم خوب نیست.شما میدونی پارسال آخرین نفر قبولی شبانه صنعتی اصفهان پارسال چنده؟
سلام با 1090 طراحی کاربردی جایی که میشه قبول شد کجا ست؟ با اولویت . اقای فتحی خواهشا کمک کنید.( روزانه و شبانه.)

masoudfix1

عضو
اگه معدلت خوب باشه روزانش رو میاری

شبانش رو هم 100 درصد قبولی

ولی حتما اول دانشگاه تهران رو بزن.

تبریک میگم انشا الله جای خوب قبول بشید

مهندس برای شبانه ساخت و تولید اول شبانه تهران رو بزنیم یا شبانه امیرکبیر؟

amir-sta

عضو جدید
ساخت و تولید

ساخت و تولید

طبق بررسی های صورت گرفته شده بین رتبه های 1تا 50 ساخت حدود 20 تا غیر ساختی ،بین 50 تا 150 ساخت حدود 50تا غیر ساختی ولی از رتبه 150 به بعد تراکم ساختیا به طور قابل ملاحظه ای کاهش پیدا میکنه وهمین طور نسبت کم میشه.این نتیجه ها از بررسی کارنامه های بچه های طراحی و تبدیل حاصل شده که تا حدود خوبی به واقعیت نزدیکه .

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
طبق بررسی های صورت گرفته شده بین رتبه های 1تا 50 ساخت حدود 20 تا غیر ساختی ،بین 50 تا 150 ساخت حدود 50تا غیر ساختی ولی از رتبه 150 به بعد تراکم ساختیا به طور قابل ملاحظه ای کاهش پیدا میکنه وهمین طور نسبت کم میشه.این نتیجه ها از بررسی کارنامه های بچه های طراحی و تبدیل حاصل شده که تا حدود خوبی به واقعیت نزدیکه .
حالا با این تفاسیر به نظرت رتبه 200 ساخت کجا قبول میشه؟

amir-sta

عضو جدید
رتبه 200 با خوش بینی روزانه خواجه نصیر رو میاره با بد بینی صنعتی اصفهان.تبریز و مالک و بابل صد در صده.البته اگه شبانه امیر کبیر و تهران هم در نظر داشته باشی امکان قبول شدنت در حد خیلی بالاست(به خاطر افزایش شهریه ها ونبود خوابگاه).

آخرین ویرایش:

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بنظزتون نزدیکترین جایی که روزانه و شبانه میتونم قبول شم کجاست

سلام دوست عزیز،اول بگو بچه کجایی؟من که ندونسته نمیتونم بگم نزدیکترین جایی که میتونی قبول شی کجاست داداش گلم:smile:

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شبانه صنعتی اصفهان آموزش محور-شبانه فردوسی-روزانه تبریز-روزانه گیلان-روزانه بابل،و دیگه نمیدونم

a2.pakzad

عضو جدید
اقای amir-sky میتونی منوراهنمائی کنی؟

با رتبه 1100 طراحی شبانه صنعتی اصفهان میشه؟پارسال اخیرن نفر قبولیش چند بوده؟

ميلاد كاظمي

عضو جدید
آقا ايمان بهتون تبريك ميگم.انشاالله كه تو دوره ارشد موفق باشيد. در ضمن ميشه يه كمي مارو راهنمايي كنين در مورد نحوه درس خوندنتون و منابع؟ در ضمن كارشناسي رو كدوم دانشگاه خوندين؟

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقای amir-sky میتونی منوراهنمائی کنی؟

با رتبه 1100 طراحی شبانه صنعتی اصفهان میشه؟پارسال اخیرن نفر قبولیش چند بوده؟

پارسال با رتبه 1470 شبانه آموزش محور صنعتی اصفهان قبول شد دوست عزیز،ولی با این رتبه شبانه صنعتی اصفهان تقریبا غیر ممکنه،حالا چرا روزانه تبریز نیمزنی!!

constantine68

عضو جدید
من دانشگاه چمران اهوازم. هرچند که احتمالا خودم ارشد همین جا هستم. ولی از من به شما نصیحت که طراحی کاربردی اینجا رو نزنین! به جرات میتونم بگم یکی از سختگیرترین دانشگاها تو مکانیک و به خصوص تو طراحی کاربردی هستش! کافیه یه فارغ التحصیل چمران رو گیر بیارین! از من گفتن بود :D

احسان رتبت چند شد؟؟؟:w45:

ehsan4u

عضو جدید
بچه ها با رتبه 1250 سیستم تعلیق کجا میشه قبول شد ؟؟؟ شبانه تهران جایی میشه قبول شد ؟؟؟؟ هیچ امیدی هست ؟؟

yataghan

عضو جدید
مسئله اینکه کسی ترتیب دانشگاه ها را نمیگه (طراحی). فقط برای ساخت مطرح شده. اگه کسی اطلاعی درباره ترتیب دانشگاه ها در طراحی داره ( بیشتر دانشگاه های غیر تهرانی) خیلی ممنون میشم

mahde1818

عضو جدید
روزانه تبدیل سبزوار تا چه رتبه ای قبول می شند؟
اخه من قبولی های 90 رو که نگاه می کردم فقط یه نفر روزانه سبزوار نوشته بود اونم رتبش 890 بوده الان اصلا معلوم نیست اخرین نفری که قبول شده رتبش چند بوده!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا