سوالات در مورد فتوشاپ و نرم افزارهای گرافیکی

ali18386fa

عضو جدید
سلام
لطفا راهنمایی کنید چه جوری میشه با فتوشاب عکس ها را به هم وصل ویک عکس پانورامایی درست کرد؟
ممنون

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی از توضیحاتتون خیلی عالی بود.

زندگی چیزی نیست که آن را واگذاریم
و با بی پروایی از آن درگذریم
زندگی چیزی است که باید آن را برداریم و با خود همراه کنیم
خداوند زندگی را به ما نبخشیده است تا از آن روی برگردانیم
... ... سرانجام خداوند از من و تو خواهد پرسید:
آیا
"زندگی" را "زندگی کرده ای:gol:

eizabel

عضو جدید
طراحی سی دی آموزش با swishmax

طراحی سی دی آموزش با swishmax

slm bar dustan aziz mitonin to in zamine komakam konid????????????

مشکل در کنترل لایه ها در اکشن اسکریپت 3 فلش

مشکل در کنترل لایه ها در اکشن اسکریپت 3 فلش

سلام دوستان می خوام تو نرم افزار فلش لایه ها رو فعال و یا غیر فعال کنمVisable این کارو از طریق اکشن می خوام انجام بدم لطفا راهنمایی کنین

simorghCo

عضو جدید
سلام
شما می تونید برای رفع این مشکل از نرم افزارهای فارسی ساز مثل فارسی نویس مریم استفاده کنید و یا ورژن ME نرم افزار فتوشاپ رو نصب کنید

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
طراحی سایت - طراحی وب سایت

یاکاموز تنا

عضو جدید
با سلم خدمت دو ستان عزیز ببخشید من با چه نرم افزاری می تونم فیلم هارو به هم پیوند بدم یا قسمت های اضافی اون رو حذف کنم ؟

آخرین ویرایش:

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلم خدمت دو ستان عزیز ببخشید من با چه نرم افزاری می تونم فیلم هارو به هم پیوند بدم یا قسمت های اضافی اون رو حذف کنم ؟

سلام. نرم افزار زياده تو اين زمينه.
مبتديانه ترينش windows movie maker هست كه بصورت پيش فرض رو سيستمتون نصب ميشه
نرم افزارهاي edius و adobe avid liquid و ... كه يكم پيشرفته تر و با امكانات بيشتر هستند

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها

میخاستم بدونم چجوری میشه با فوتوشاپ ی عکس متحرک رو حالت اکریلی بهش داد??????..مث تصویر زیر:

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بچه ها

میخاستم بدونم چجوری میشه با فوتوشاپ ی عکس متحرک رو حالت اکریلی بهش داد??????..مث تصویر زیر:

سلام
با متحرك سازيش مشكل دارين يا با اكريل كاري؟
متحرك سازي رو فكر كنم قبلا توضيح دادم
اكريل رو هم خيلي ساده. يك لايه خالي درست ميكنين. چند تا خط بصورت بعلاوه و ضربد يعني اينطوري * ميكشين و رنگ سفيد ميدين. يك لايه ديگه هم درست ميكنين و همين كار رو روش انجام ميدين ولي سعي كنيد جاي هر ستاره با لايه قبلي فرق كنه. بعدم متحركش كنيد

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
با متحرك سازيش مشكل دارين يا با اكريل كاري؟
متحرك سازي رو فكر كنم قبلا توضيح دادم
اكريل رو هم خيلي ساده. يك لايه خالي درست ميكنين. چند تا خط بصورت بعلاوه و ضربد يعني اينطوري * ميكشين و رنگ سفيد ميدين. يك لايه ديگه هم درست ميكنين و همين كار رو روش انجام ميدين ولي سعي كنيد جاي هر ستاره با لايه قبلي فرق كنه. بعدم متحركش كنيد

خب من مثلا ی پروانه متحرک ساختم!!

بعد میخام روش حالت اکریلی بشه..باید اینی ک شما میگینو جدا اکشن بسازم؟؟

بعد چجوری با اون اکشن پروانه یکیش کنم ک باهم باشه؟

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خب من مثلا ی پروانه متحرک ساختم!!

بعد میخام روش حالت اکریلی بشه..باید اینی ک شما میگینو جدا اکشن بسازم؟؟

بعد چجوری با اون اکشن پروانه یکیش کنم ک باهم باشه؟

نه نياز نيست جدا كار كنيد. تو همون اسلايدهايي كه براي انيميت كردن پروانه استفاده كردين دو لايه مطابق همون روشي كه گفتم اضافه كنيد.
البته ناگفته نمونه كه اگه تعداد لايه هاي اكريل بيشتر باشه بهتر و طبيعي تر جلوه ميكنه.

shamim*

عضو جدید
سلام من میخوام توی فتوشاپ یه عکس رو به اندازه 180 پیکسل در بیارم که توی صفحه وب 90% صفحه رو پر کنه کسی میتونه بهم کمک کنه؟؟؟

ثمین 22

عضو جدید
سلام
من یه طرحی رو با کرل درست کردم حالا نه میتونم سیوش کنم نه اکسپرت
یعنی کلا گزینه هاش خاموشه
لدفن یکی به من کمک کنه کارم عجله ایه
زود زود زود

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من یه طرحی رو با کرل درست کردم حالا نه میتونم سیوش کنم نه اکسپرت
یعنی کلا گزینه هاش خاموشه
لدفن یکی به من کمک کنه کارم عجله ایه
زود زود زود

سلام دوستم
چیزی در حالت انتخاب نیست؟

گزینه هاش خاموشه یعنی فقط save و export ؟ یا تمام منوها؟

ثمین 22

عضو جدید
عزیزم گزینه های سیو و اکسپرتو سندو پرینت همه گزینه هاش خاموشه
برنامه رم که باز میکنم فضای کار باز نمیشه باید از فایل خودم نیو پیج باز کنم

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
عزیزم گزینه های سیو و اکسپرتو سندو پرینت همه گزینه هاش خاموشه
برنامه رم که باز میکنم فضای کار باز نمیشه باید از فایل خودم نیو پیج باز کنم

سلام. شما نرم افزار رو كرك كردين؟ چه ورژني استفاده ميكنيد؟
تازه اينطوري شده يا از اول همينطوري بود؟

ثمین 22

عضو جدید
کرک نمیدونم چیه
x5 ورژن 15
داشتم کار میکردم اینجوری شد قبلا اینجوری نبود

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
کرک نمیدونم چیه
x5 ورژن 15

دوست عزيز شما بايد نرم افزار رو كرك ميكردين. احتمالا 30 روز آزمايشيتون تموم شده. معمولا همراه با فايل نصبي يك پوشه به نام crack يا patch وجود داره. بايد اون رو اجرا كنيد تا نرم افزارتون كرك بشه
شايد هم مشكل از چيز ديگه اي باشه كه من بلد نيستم

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کرک نمیدونم چیه
x5 ورژن 15

دوست عزيز شما بايد نرم افزار رو كرك ميكردين. احتمالا 30 روز آزمايشيتون تموم شده. معمولا همراه با فايل نصبي يك پوشه به نام crack يا patch وجود داره. بايد اون رو اجرا كنيد تا نرم افزارتون كرك بشه
شايد هم مشكل از چيز ديگه اي باشه كه من بلد نيستم

منم فکر می کنم مشکل شما همون نرم افزار باشه..
اگر می تونین کرک کنین (فایل کرک معمولا همراه نرم افزار ارائه میشه) و اگر نه، برنامه رو حذف کنین و دوباره نصبش کنین (بازم برای مدت محدود).

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
منم فکر می کنم مشکل شما همون نرم افزار باشه..
اگر می تونین کرک کنین (فایل کرک معمولا همراه نرم افزار ارائه میشه) و اگر نه، برنامه رو حذف کنین و دوباره نصبش کنین (بازم برای مدت محدود).

نميشه دوباره نصب كرد. سر اين نرم افزارهاي تخصصي و حرفه اي نميشه كلاه گذاشت
كدهايي تو ريجستري ساخته ميشه كه با پاك كردن نرم افزار از بين نميره. اين كدها از نصب trail مجدد نرم افزار جلوگيري ميكنن. اگه بخوان دوباره نرم افزار رو نصب كنن بايد قبلش ويندوز رو عوض كنن.

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

نميشه دوباره نصب كرد. سر اين نرم افزارهاي تخصصي و حرفه اي نميشه كلاه گذاشت
كدهايي تو ريجستري ساخته ميشه كه با پاك كردن نرم افزار از بين نميره. اين كدها از نصب trail مجدد نرم افزار جلوگيري ميكنن. اگه بخوان دوباره نرم افزار رو نصب كنن بايد قبلش ويندوز رو عوض كنن.

درسته، ولی فکر کنم بشه رجیستری رو هم پاک کرد، یا برای حذف کامل از نرم افزارهای uninstall استفاده کنن .

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
درسته، ولی فکر کنم بشه رجیستری رو هم پاک کرد، یا برای حذف کامل از نرم افزارهای uninstall استفاده کنن .

اگه يه نرم افزاري بخواد ميتونه واقعا كاري بكنه كه با هيچ نرم افزاري هم نشه كدهاي ريجستري رو پيدا كرد.
امتحان نكردم. احتمالش زياده كه بشه اينطوري كامل پاك كرد :gol:

ثمین 22

عضو جدید
ممنون از لطفتون دوستان من کلا برنامه رو حذف کردم یه بار دیگه نصب کردم خدارو شکر مشکلی پیش نیومد:smile:

Dark Seeker

عضو جدید
حتما دسترسی نرم افرار را به اینترنت از طریق فایروال محدود کنید تا دوباره مشکلاتی مثل Expire شدن پیش نیاد.

ثمین 22

عضو جدید
متاسفانه دوباره همون اتفاق برای نرم افزارم افتاد
چجوری باید دسترسی به نت از طریق فایروالو محدود کنم؟؟؟؟

ناآشنا

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه دوباره همون اتفاق برای نرم افزارم افتاد
چجوری باید دسترسی به نت از طریق فایروالو محدود کنم؟؟؟؟

براي قرار دادن برنامه هاي مورد نظر در ديواره ي آتش ويندوز 7 به بخش System and Security در پنل کنترل برويد و بر روي آيتم Windows Firewall کليک کنيد.
توجه کنید که در قسمت Windows Firewall باید فايروال ويندوز روشن باشد.
دقت کنيد در صورتي که برنامه ي امنيتي ديگري بر روي سيستم خود نصب کرده ايد، ممکن است اين بخش خاموش شده باشد. در اين صورت مي توانيد از فايروال نرم افزارهاي امنيتي خود (آنتي ويروس) استفاده کنيد. (و يا فايروال مربوط به نرم افزار امنيتي خود را غير فعال و فايروال ويندوز را فعال کنيد)
سپس به بخش Advanced settings برويد.
در ليست برنامه هاي موجود (قسمت Inbound Rules) در صورتي که برنامه قادر به دسترسي به شبکه اينترنت باشد، آيکن کنار نام آن به رنگ سبز و نماد تاييد (تيک) نمايش داده مي شود.
براي مسدود کردن دسترسي يک نرم افزار، ابتدا آن را از ليست انتخاب و سپس بر روي آيتم Propertties (در بخش Actions) کليک کنيد. (همچنين مي توانيد بر روي آيتم مورد نظر کليک راست و گزينه ي Properties را انتخاب کنيد)
در پنجره ي باز شده و در قسمت Action حالت Block the connection را انتخاب و بر روي سربرگ Advanced کليک کنيد.
حالت Allow the connection دسترسي به اينترنت را به صورت کامل باز و حالت Allow the connection if it is secure دسترسي به اينترنت را به صورت ضمني و با توجه به تنظيمات کاربر کنترل و معين مي کند.
در بخش Profiles هر سه چک باکس موجود را فعال و بر روی دکمه ی OK کلیک کنید.

در صورت مسدود کردن دسترسی یک برنامه به اینترنت، آیکن کنار آن با رنگ قرمز و نماد محدودیت نمایش داده می شود.
در صورتی که نرم افزار مورد نظر شما در لیست برنامه ها موجود نیست، بر روی دکمه ی ...New Rule کلیک کنید. (اضافه کردن برنامه ی مورد نظر به لیست)
در پنجره ی باز شده حالت Program را انتخاب و بر روی دکمه ی Next کلیک کنید.

در مرحله ی بعد حالت This program path را انتخاب کنید. سپس توسط دکمه ی Browse نرم افزار مورد نظر خود را انتخاب و بر روی دکمه ی Next کلیک کنید.

حالت Block the connection را انتخاب و بر روی دکمه ی Next کلیک کنید.
در این مرحله هر سه چک باکس موجود را فعال و بر روی دکمه ی Next کلیک کنید.
بر روی دکمه ی Finihs کلیک کنید.
برنامه ی مورد نظر با حالت عدم دسترسی به اینترنت به لیست اضافه شد.

پیوست ها

• 60.jpg
    60.jpg
    17.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0