دانلود Missile Datcom ( MD ) 2011 With GUI

zxo003

طراح هواپیما
کاربر ممتاز
به نام حق

سلام

Missile Datcom 2011 With GUI ver 3.2.7

عنوان برای بچه های هوافضا کاملا واضح و روشن است:eek::eek:، نرم افزاری برای محاسبه ضرایب آیرودینامیک است!!:cry:

دیدم خیلی ها دنبالش میگردن، گفتم اینجا لینکش بزارم کار ملت راه بیفته ....
download -----> jblaox.persiangig.com

فقط وجدان داشته باشید و آن نفروشیدش و تو پاچه کسی یا سازمانی یا شرکتی یا ... فرو نکنیدش ....

اگر ویروسی بود یا هرچیز دیگه به من مرتبط نیست!! من فقط لینک اینجا قرار دادم.

مسئولیت استفاده از ان با خودتونه و به من مربوط نیست!!

وِجْدان به نیروی درونی هر فرد که خوب و بد کردار را به وسیلهٔ آن ادراک می‌کند، گفته می‌شود. وجدان استعداد، شهود و یا قضاوتی است که در تشخیص درست از نادرست کمک می‌کند.قضاوت اخلاقی ممکن است از ارزش ها یا هنجارها (اصول و قواعد) گرفته شده باشد.از لحاظ روانی وجدان است که اغلب به عنوان منجر به احساس ندامت هنگامی که یک انسان مرتکب اقداماتی که در برابر ارزش های اخلاقی خود قرار دارد می‌شود و به احساس درستکاری و یا کمال به هنگام اعمال چنین هنجارهایی می‌انجامد.اینکه تا چه حد وجدان اطلاع قضاوت اخلاقی قبل از عمل می باشد اساس بحث بسیاری از تاریخ فلسفهٔ غرب بوده است.

اگر مشکلی در اجرا بود همین جا بپرسد در حد دانشم کمک میکنم !!!

آخرین ویرایش:

mehrdad14

عضو جدید
میگم که این نصب میشه ولی تا وقتی میخای وازش کنی سریال میخواد

mehrdad14

عضو جدید
بله همینطور بود اجرا شد فقط یک چیز دیگر اینکه در این وبلاگی که گفتید gui manual دانلود نمیشه یعنی یه جوریه که انگار لینکش را نگذاشتید

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
فکر کنم اگر روی دکمه Use Community Version کلیک کنید بدون دادن سریال وارد برنامه میشود ...

بدون سریال وارد میشه اما بعضی امکاناتش غیرفعال می‌مونه. مثلاً نمی‌تونید مستقیماً کد رو به برنامه بدید و خروجی بگیرید.

mehrdad14

عضو جدید
الان ما یک cone خالی رو با ابعاد مشخص چه طور run بگیریم راهنماییی کنید

zxo003

طراح هواپیما
کاربر ممتاز
بدون سریال وارد میشه اما بعضی امکاناتش غیرفعال می‌مونه. مثلاً نمی‌تونید مستقیماً کد رو به برنامه بدید و خروجی بگیرید.

سلام

فکر کنم بشود، یعنی من توانستم !!

باید روی دکمه 1 (Write for005) کلید کنید، و ان for005 که از قبل دارید وارد کنید و ....

بعد دکمه 2 (Run Custom) فشار بدهید

7.jpg

zxo003

طراح هواپیما
کاربر ممتاز

فکر کنم بشود

1- به برگه Run بروید

2- روی دکمه Write For005 کلیدکنید و for005 را وارد کنید یا بنویسید ...

3- روی دکمه Run Custom کلید کنید و نتیجه را مشاهده کنید !!!

zxo003

طراح هواپیما
کاربر ممتاز
سلام

شماسورس کد MD رو دارید؟

سلام

این بخشی از دیتا بیس ، سورس کد برنامه است ...

اگر بخش خاصی مد نظر شما است بگویید ، همان بخش قرار بدهم.

موفق باشید ...

پیوست ها

• MD_Source.zip
    12.7 کیلوبایت · بازدیدها: 31

hossein21

عضو جدید
سلام
کتابی که گفتید سورس کد هم داره،به عنوان ضمیمه آخر کتابه یا سی دی داره،؟؟ جایی سراق دارید که توی ایران بخرم؟

zxo003

طراح هواپیما
کاربر ممتاز
سلام
کتابی که گفتید سورس کد هم داره،به عنوان ضمیمه آخر کتابه یا سی دی داره،؟؟ جایی سراق دارید که توی ایران بخرم؟

http://arc.aiaa.org/doi/book/10.2514/4.861734

Description
Design Methodologies for Space Transportation Systems discusses conceptual changes in the design philosophy away from multistage expendable vehicles to winged, reusable launch vehicles and presents an overview of the systems engineering and vehicle design process as well as trades and analyses. Individual chapters are devoted to specific disciplines such as aerothermodynamics, aerothermal analysis, structures, materials, propulsion, flight mechanics and trajectories, avionics and computers, and control systems. The final chapters deal with human factors, payloads, launch and mission operations, safety, and mission assurance. A companion CD-ROM includes additional figures and tables, resources for systems engineering and launch ranges, and a compendium of software programs and spreadsheets for modeling and analyzing design problems and scenarios.

با توجه که کتاب قدیمی و برای سال 2001 نمیدونم هنوز CD زمیمه دارند یا نه ولی در توضیحات کتاب نوشته که CD ضمیمه داره ..

میتوانی از آدینه بوک بخری ...

http://www.amazon.com/Design-Methodologies-Transportation-Systems-Education/dp/1563474727

hossein21

عضو جدید
سلام

این بخشی از دیتا بیس ، سورس کد برنامه است ...

اگر بخش خاصی مد نظر شما است بگویید ، همان بخش قرار بدهم.

موفق باشید ...

سلام

میشه لطف کنید سورس قسمت های محاسبه ضرایب استاتیکی و دینامیکی رو قرار بدید ....!!!؟؟؟؟؟

cabsul

عضو جدید
دوستان من فایل خروجی سه بعدی نرم افزار رو نمی تونم باز کنم. فایلی با فرمت .plt

naghale

عضو جدید

sepehr1312

عضو جدید
سلام دست شما درد نکنه بابت نرم افزار
ببخشید چجوری میشه خروجی نرم افزار تو متلب import کرد؟
باید یه فایلی با پسوند out. اضافه بشه که واسه من نمیشه...!

sepehr1312

عضو جدید
سلام آقای zxo003
بنده سوالی پرسیدم...امکانش هست راهنمایی کنید؟
خروجی نرم افزار چجوری میتونم تو سیمولینک استفاده کنم؟

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
سلام دست شما درد نکنه بابت نرم افزار
ببخشید چجوری میشه خروجی نرم افزار تو متلب import کرد؟
باید یه فایلی با پسوند out. اضافه بشه که واسه من نمیشه...!

سلام،
دو جور می‌تونید خروجی رو توی MATLAB وارد کنید:
1- از دستور
aero = datcomimport(file) استفاده کنید.
2- فایل خروجی MD رو به عنوان یه فایل text با MATLAB بخونید. با استفاده از دستورهای fopen، fgetl و... یه برنامه باید بنویسید.

اگر MD، فایل .out یا 006.dat رو تولید نمی‌کنه، احتمالاً فایل ورودی شما‏، خطا داره.

sepehr1312

عضو جدید
دست شما درد نکنه بابت جوابتون
فایل dat.006 تولید شده ولی .out نه...فکر کنم بخاطر اینکه نرم افزار active نشده...
الان من چجوری dat.006 رو به عنوان ورودی تابع datcomimport بدم؟
ببخشید سوال زیاد پرسیدم
:smile:

آخرین ویرایش:

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
دست شما درد نکنه بابت جوابتون
فایل dat.006 تولید شده ولی .out نه...فکر کنم بخاطر اینکه نرم افزار active نشده...
الان من چجوری dat.006 رو به عنوان ورودی تابع datcomimport بدم؟
ببخشید سوال زیاد پرسیدم
:smile:

فایل 006 که تولید شده رو به aero = datcomimport(006.dat) بدید. خروجی دستور به صورت structure هست. یعنی مقدار CD‌رو اینجوری در متغیر aero ذخیره می‌کنه: aero.CD

alirezala71

عضو جدید
سلام

من خیلی دنبال این بودم ولی موفق نشدم. خیلی ممنون

فقط چرا لینک کار نمیکنه؟؟