گوشیهای هوآویHuawei

adg_sfh

عضو جدید
سلام دوستان
من می خوام یه گوشی تو محدوده 700-800 بگیرم. یکی از دوستان گوشی زیر رو برای من پیشنهاد کرد
Huawei ascend
گفت گوشیهای هوآوی از نظر کار خوبن ...امکانات خوبی هم دارن.
من خودم تا حالا کسی رو ندیدم از این مارک گوشی داشته باشه. اما مدلهای مختلفش رو توی اینترنت دیدم ....امکاناتش به ظاهر بد نبود.
با گوشیهایی مثل HTC و Xperia و Nokia توی این رنج قیمت مقایسه کردم به نظر از اونها بهتر بود.
کسی می تونه منو کمک کنه؟ کسی تجربه کار با این مارک از گوشیها رو داشته؟

آخرین ویرایش:

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
به هر حال با اینکه دیر شده اما جواب می دم
من هواوی زیاد فروختم اول توضیح بدم گارانتی مایکروتل هست یعنی سامسونگ دارد پشتیبانی می کند که این خودش نقطه قوتی است بعد هم مدل به مدل قابل بررسی هست چند مدل را در این بخش ببینید از نظر کیفیت خوب هستند از لحاظ پشتیبانی نرم افزار هم بستگی به مشخصات فنی مدل دارد اما یکی از مدل های محبوب قیمت مناسب دو سیم کارت Huawei G6608 هست

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بستگی به دید خودت داره
مثلا من خودم همیشه الویت رو با موتورولا میزارم -برندی که اکثرا ازش خوششون نمیاد چون با فارسی و اپراتورهای ایران مشکل دارن و کلا گوشی های سختی هستن ولی از نظر من پرستیژ دارن
اما هواوی از من از من اصلا برندی نیست که بخاد بیاد تو انتخاب ها وقتی از اون سرتر کوجوده
همه چی هم قیمت نیست

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
دوست عزیز راجع به هواوی یک سرچی کنید برند معتبری هست در زمینه تجهیزات مخابراتی در دنیا مطرح هست - اتفاقا همیشه هم چیز فقط مدل های روتین و برندها خاص نیست

mohammadv

عضو جدید
دوستان استفاده نکردن ندید! نگن بدرد نخوره. من خودم شخصا از گوشی huawei g600 استفاده کردم. قیمتش الان 800 تومنه. تویاین رنج بهترین انتخاب هست. از لحاظ اماکانت نیز با galaxy s2 قابل مقایسه هست