خانمای باشگاه خواهشا یه سر بیاید جواب مارو بدید.....

بنده اصلا متوجه دلیل پرسشتون نمیشم
چون به نظرم خیلی واضحه که هم برای زن و هم برای مرد صداقت طرف مقابلش مهمه و اصلا ربطی هم نداره که صداقت توی جامعه کم باشه یا زیاد!
فکر میکنم برای خود شما هم صداقت همسرتون خیلی مهم باشه.

درباره جنبه بیشتر توضیح میدی؟
یعنی چی جنبه داشته باشه؟
گاهی آدما حتی جنبه محبت رو هم ندارن یعنی وقتی بهشون خیلی محبت میکنی اثر عکس داره و پرتوقع میشن طوری که حتی موقعی که حق داری ناراحت بشی هم نمیتونی چیزی بگی. جنبه به رازداری هم مربوط میشه بعضی وقتا درست همونی که از همه بیشتر بهش اعتماد داشتیو رازتو بهش گفتی آبروتو میبره. نمیدونم منظورمو خوب گفتم یا نه ولی در کل برای من جنبه و ظرفیت طرفم خیلی مهمه

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
گاهی آدما حتی جنبه محبت رو هم ندارن یعنی وقتی بهشون خیلی محبت میکنی اثر عکس داره و پرتوقع میشن طوری که حتی موقعی که حق داری ناراحت بشی هم نمیتونی چیزی بگی. جنبه به رازداری هم مربوط میشه بعضی وقتا درست همونی که از همه بیشتر بهش اعتماد داشتیو رازتو بهش گفتی آبروتو میبره. نمیدونم منظورمو خوب گفتم یا نه ولی در کل برای من جنبه و ظرفیت طرفم خیلی مهمه

اره جنبه خیلی برام مهمه!
راز داری خیلی برام مهمه!
اگه زنم راز دار نباشه در حد طلاق پیش میرم.

موطلایی

اخراجی موقت
سلام به همه خانمای باشگاه
میخاستم بدونم چرا اینقدر صداقت شوهرتون براتون مهمه؟!
یعنی اینقدر صداقت کم هست توی جامعه؟

مردایی که توی زندگیم از آشنا و غریبه، دیدم اکثرا خالی بند، محافظه کار و ... بودن
زمانی از صداقت استفاده می کنن که براشون منافعی داشته باشه
غیر اون هرگز
معمولا بیشتر مردها قبل ازدواج حرفها و قولهایی می دن که به هیچ عنوان نمی تونن و نمی خوان انجام بدن و صرفا واسه جذب کردن طرف به خودشونه
بعد ازدواجم که خدا اون قولها رو بیامرزه
مردی که با زنش صادق و رو راست باشه رو من کم دیدم :w02:

miss.x0000

عضو جدید
آره مهمه با هر کی در ارتباطی باید صادق باشه ، پدر مادر دوست برادر خواهر و.......................................... هر کی صادق نباشه حتما ریگی به کفشش هست اگه نه بدبختی که بعد هر دورغ میاد خیلی بدتر از اینکه صادق باشه

اره جنبه خیلی برام مهمه!
راز داری خیلی برام مهمه!
اگه زنم راز دار نباشه در حد طلاق پیش میرم.

حالا چطوری این سوالو دارین میپرسین؟ خب جواب همه خانوم ها که معلومه بعدشم تمام آقایون هم براشون مهمه که طرفشون صادق باشه این که دیگه نظرسنجی نداره!
میخواین چه نتیجه ای بگیرین؟

شهریاری 2

کاربر ممتاز
حالا چطوری این سوالو دارین میپرسین؟ خب جواب همه خانوم ها که معلومه بعدشم تمام آقایون هم براشون مهمه که طرفشون صادق باشه این که دیگه نظرسنجی نداره!
میخواین چه نتیجه ای بگیرین؟

هیچی اخه هر تاپیکی که میبینم درباره ازدواجه اولین چیزی که خانما میگن درباره همسر اینده شون، صداقت هست. گفتم بپرسم ببینم چرا اینقدر مهمه!همین!

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
چون صداقت اعتماد مياره
البته اگه مرد مرد باشه زن هم زن باشه هيچ مشكلي پيش نمياد

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وای عسیس خیلی اوتارات زسته ن میتلسم وای فلال کلدم
بابای

استارتر ببسخین من هنوز سومل ندالم هلوقت داستم بهتون میگم ولی خیلی مهمه خیلییییییییییییییییییییی
نترس گلسا من اینجام .....زشته ولی قلب مهربونی داره:)

♫ ♫ (。◕‿◕。) ♫ ♫

عضو جدید
کاربر ممتاز

چون صداقت حرف اول رو تو زندگی میزنه بخصوص وقتی خانوم هم صادق باشه اونوقته که اگه صداقت نبینه از شوهرش ...اوضاع قمر در عقرب میشه...
صداقت در جامعه کم نیست اما زیاد هم نیست..این روزها اعتماد به سختی بوجود میاد ولی ممکنه با 1 دروغ کاملا از بین بره....

کسی که خودش صادق نیست میتونه با 1 ادم مث خودش کنار بیاد...ولی کلا دروغ گویی اصلا پسندیده نیست

1 حقیقت تلخ بهتر از یک دروغ شیرینه!

طناز خانمی

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی تجارت، رفاقت ، سیاست و ازدواج و کلا بین روابط انسانها اگر صداقت نباشه باید فاتحه اون رابطه را خوند.

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی مهمهههههههههههههههههههههههههههههههههههه...........................چرا صداقت هس ولی کمه...

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا صداقت مهم نباشه؟!
از نظر من مهم ترین اصل یه رابطه اونم ازدواج، صداقته!

شهریاری 2

کاربر ممتاز

چون صداقت حرف اول رو تو زندگی میزنه بخصوص وقتی خانوم هم صادق باشه اونوقته که اگه صداقت نبینه از شوهرش ...اوضاع قمر در عقرب میشه...
صداقت در جامعه کم نیست اما زیاد هم نیست..این روزها اعتماد به سختی بوجود میاد ولی ممکنه با 1 دروغ کاملا از بین بره....

کسی که خودش صادق نیست میتونه با 1 ادم مث خودش کنار بیاد...ولی کلا دروغ گویی اصلا پسندیده نیست

1 حقیقت تلخ بهتر از یک دروغ شیرینه!

احسنت!

hiva13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب این سوالای تابلو چیه میپرسین
فقطم برای خود خانوما مهم نیست
شما آقایون بهتون دروغ بگن خوشتون میاد
خب همه دوس دارن طرف مقابلشون صادق باشه تا زندگی رو راحت تر بشه ادامه داد
اگه فقط یه دروغ از طرف مقابلت بهت ثابت بشه بقیه ی کارهاو رفتارش برات مبهم میشه وتموم زندگیت به این میگذره پی ببری رفتاریا حرف بعدیش راسته یا نه
واین جوری زندگی برات میشه جهنم

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

علیک...
واسه همه مهمه واسه شما مهم نیست؟؟؟؟؟
چرا همش زنا و مردا رو جدا میکنید؟
اگه زنتون به شما دروغ بگه چه حالی میشی؟؟واست مهم نیست خب معلومه واسه هر آدمی مهمه البته اگه آدم باشه..با تشکر
:smile:

بالا