اشاره به زنهای ایرانی در فیلم جیم کری yes man

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوکی حرفهای شما باز هم درسته
اما من افغانی هارو تروریست فرض نمیکنم
همشون مثل هم نیستن

در مورد گلشیفته درسته که هر آدمی میتونه هر تصمیمی دلش خواست در مورد خودش بگیره، اما یک بازیگر مشهور تعهداتی داره
اگه من نوعی دلم بخواد میتونم هرجای دنیا با هر قیافه ای برم چون کسی منو نمیشناسه
اما گلشیفته...
اون داره اسم یک زن ایرانی را یدک میکشه
اونم یه زن مشهور نه یه زن معمولی
این درسته که رو فرش قرمز لباسی بپوشه که هر زن بی فرهنگی هم میتونه تنش کنه
یا اینکه کنار استخر دراز بکشه و عکس بندازه و اونا مقابل صدها چشم هرز به نمایش بزاره
گرچه هنوز گلشیفته وضعش خیلی خراب نشده و این جای شکر داره
فکر نمیکنم گلشیفته لباس س.ک.سی پوشیده بود اون روز! یک لباس گشاد پوشیده بود....نمیدونم چون آستین نداشت میگی؟! عجب!

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
فقط افرادی موظفند که اصول اخلاقی و .... رعایت کنند که با هزینه دولتی و .... به یک کشور دیگه رفته باشند مثل ورزشکارها و خبرنگارها و ... وقتی یک نفر با هزینه شخصی به یک کشور دیگه میره میتونه به اون شکلی که دوست داشته زندگی کنه,گلشیفته در وحله اول میتونه در مورد زندگی خودش تصمیم بگیره من و شما از کجا میدونیم شاید گلشیفته برای فرار و تغییر تصوری که از زن ایرانی وجود داره از ایران خارج شده
با این حرف شما اصلا" موافق نیستم
گلشیفته به هیچ وجه حق نداره هرکاری دوست داره بکنه
اون داره نشون میده که زن های ایرانی عقده ی کارهای زن های هرزه ی غربی رو دارن
خود همون غربی ها بعضی هاشون جور دیگه ای فکر میکنن
مثلا همین آواتار من، آوریل که یک خواننده ی کانادایی هست تو یکی از مصاحبه هاش، وقتی ازش پرسیدن تو چرا مثل بقیه ی خواننده های زن نیستی و جور دیگه ای لباس میپوشی، گفت من میخوام آهنگ هامو بفروشم نه بدنم رو !
خداحافظ من باید الان برم کلاس

devil may cry

عضو جدید
مثلا همین آواتار من، آوریل که یک خواننده ی کانادایی هست تو یکی از مصاحبه هاش، وقتی ازش پرسیدن تو چرا مثل بقیه ی خواننده های زن نیستی و جور دیگه ای لباس میپوشی، گفت من میخوام آهنگ هامو بفروشم نه بدنم رو !

گلشیفته الان هر کاری که انجام میده با رضایت خودش انجام میده و کسی مجبورش نکرده پس اگر این کارها رو انجام میده از نظر قلبی و منطقی مشکلی نداره و روش و نحوه زندگی خودش هست;یک نفر میتونه بره خارج و نماز بخونه,یک نفر میتونه بره خارج و مشروب و .... مصرف کنه این کارها به خود فرد و اعتقادات و .... برمیگرده;در مورد اوریل هم خودش دوست داره با این روش زندگی کنه ممکن هست خیلی از افراد دیگه این مدل از زندگی و خوانندگی رو دوست نداشته باشند بازهم اینجا یک نظر فردی و شخصی هست و کسی مجبورش نکرده و لازم نیست به شخص یا گروهی که مخالف یا موافق نحوه زندگیش هستند جوابگو باشه

mohaghegh64

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط افرادی موظفند که اصول اخلاقی و .... رعایت کنند که با هزینه دولتی و .... به یک کشور دیگه رفته باشند مثل ورزشکارها و خبرنگارها و ... وقتی یک نفر با هزینه شخصی به یک کشور دیگه میره میتونه به اون شکلی که دوست داشته زندگی کنه,گلشیفته در وحله اول میتونه در مورد زندگی خودش تصمیم بگیره من و شما از کجا میدونیم شاید گلشیفته برای فرار و تغییر تصوری که از زن ایرانی وجود داره از ایران خارج شده

متوجه منظورتون نمیشم یعنی مثلا ً هر کسی اگر با خرج خودش به کشور دیگه ای بره میتونه به کشورش و مردمش خیانت کنه یا از اونها بد بگه
پس وطن پرستی چی میشه کار ندارم وطن چی جوری داره اداره میشه
با اکثر صحبتهایی که کردی موافقم غیر ازاین قضییه .
اگر شما یه خانواده هم تصور کنی از اینکه خدایه نکرده برادرت باعثه سرافکندگی خانوادت بشه . آیا برات فرقی نداره
یا خوده تو وقتی میفهمی فلان دکتر ایرانی تو آمریکا همه کاره است خوشحال نمیشی؟

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
همشون مثل هم نیستن

در مورد گلشیفته درسته که هر آدمی میتونه هر تصمیمی دلش خواست در مورد خودش بگیره، اما یک بازیگر مشهور تعهداتی داره
اما گلشیفته...
یا اینکه کنار استخر دراز بکشه و عکس بندازه و اونا مقابل صدها چشم هرز به نمایش بزاره
واقعا متاسف شدم که این ها رو خوندم

devil may cry

عضو جدید
متوجه منظورتون نمیشم یعنی مثلا ً هر کسی اگر با خرج خودش به کشور دیگه ای بره میتونه به کشورش و مردمش خیانت کنه یا از اونها بد بگه
پس وطن پرستی چی میشه کار ندارم وطن چی جوری داره اداره میشه
با اکثر صحبتهایی که کردی موافقم غیر ازاین قضییه .
اگر شما یه خانواده هم تصور کنی از اینکه خدایه نکرده برادرت باعثه سرافکندگی خانوادت بشه . آیا برات فرقی نداره
یا خوده تو وقتی میفهمی فلان دکتر ایرانی تو آمریکا همه کاره است خوشحال نمیشی؟

هر شخصی با هزینه شخصی خودش از ایران بره میتونه به اون شکلی که دوست داره زندگی کنه میتونه مدل زندگیش موافق نظر مردم کشورش یا مخالفش باشه اکثر افرادی که از ایران میرن با مدل زندگی که داخل ایران هست همخونی ندارند پس عجیب نیست اگر روش زندگیشون رو تغییر بدن;مسله خانواد با مسله جامعه متفاوت هست شما هر جای دنیا که برید فقط نسبت به خانواده خودتون مسولید نه تمام جامعه همینطور که الان یک نفر داخل ایران هم فقط در برابر خانواده خودش مسول هست نه تمام افراد جامعه در مورد لباس و عقاید و ....;در مورد اینکه به ایرانیهای خارج از ایران افتخار کنم به نظر من کسی که از کشورش میره و داخل کشور دیگه ای تحصیل میکنه و.... و به جایی میرسه از لحاظ افتخار و ... متعلق به وطنش نیست برای اینکه با امکانات کشوری که بهش مهاجرت کرده به اون نقطه رسیده و اگر داخل وطنش میموند به جایی نمیرسید;شما پیمان عبدی رو در نظر بگیرید خارج از ایران زندگی میکرد و قهرمان شنا و بدلکار فیلمهای هشدار برای کبری 11 بود ولی اگر ایران بود به هیچ جایی نمیرسید همین طور که خودتون دید هنوز چندتا بدلکاری انجام داده بود که اتوبوس افتاد روش و فوت کرد

ssara2025

عضو جدید
کاربر ممتاز
ناتاشا در خواب و بیدار نقشش قاچاق و ..... و داخل سریال هوش سیاه هم کاری نبود که هکر که از خارج اومده بود انجام نده:smile:

بابا ، نابغه اونا ایرانیهای ساکن اروپا بودن .
آدم میتونه چه تو اروپا و چه تو ایران هم آدم حسابی بشه و هم دزد و قاچاقچی .

devil may cry

عضو جدید
بابا ، نابغه اونا ایرانیهای ساکن اروپا بودن .
آدم میتونه چه تو اروپا و چه تو ایران هم آدم حسابی بشه و هم دزد و قاچاقچی .

چرا داخل فیلمها و سریالهای ما فقط دزدها و قاچاقچی و جاسوس ها از خارج میاند,به ادمهای درست و حسابی و زیبا و .... هم فقط زمانی ویزا میدند که بخواند بیان ایران و مسلمون بشند:smile:

ssara2025

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا داخل فیلمها و سریالهای ما فقط دزدها و قاچاقچی و جاسوس ها از خارج میاند,به ادمهای درست و حسابی و زیبا و .... هم فقط زمانی ویزا میدند که بخواند بیان ایران و مسلمون بشند:smile:

به همون دلیل که ایرانیها در فیلمهای اونوری ها ، چیزی نیستن جز یه مشت تروریست .
فیلم اون ذهنیتی که حکام میخوان به مردم سرزمینشون القا کنن میده .
در واقعیت هم همینطوره .
مگه ماجرای اون ایرانی رو که تو آمریکا زندگی میکرد و به خاطر ارث و میراث پدریش ، خواهرشو خواهزاده و مادرشو و شوهر خواهرشو وکیلشونو با تفنگ کشت نشنیدی ؟

devil may cry

عضو جدید
به همون دلیل که ایرانیها در فیلمهای اونوری ها ، چیزی نیستن جز یه مشت تروریست .
فیلم اون ذهنیتی که حکام میخوان به مردم سرزمینشون القا کنن میده .
در واقعیت هم همینطوره .
مگه ماجرای اون ایرانی رو که تو آمریکا زندگی میکرد و به خاطر ارث و میراث پدریش ، خواهرشو خواهزاده و مادرشو و شوهر خواهرشو وکیلشونو با تفنگ کشت نشنیدی ؟

توهین به پرچم و .... کشورشون رو تو این 30 و چند سال ندیدید؟خبر خودکفایی میهن اسلامی در تولید و قاچاق اسلحه و مواد مخدر به نیجریه و.... نشنیدید؟برنامه های تلویزیون و .... داخلی ایران رو ندیدید؟صحبتهای مسولین در مورد اونا رو نشنیدید؟ و ......
احترام یک مسله متقابله تا زمانی که به طرف مقابل احترام نزارید انتظار احترام متقابل رو نداشته باشید

Maryam.Silent

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه رفقا
امروز ظهر خیلی اتفاقی فیلمی که از دوستم گرفته بودم رو داشتم نگاه میکردم
فیلم yes man با بازی جیم کری
موضوع فیلم یک آدمیه که اول به همه چی نه میگه ولی بعد از اینکه دوستش بهش پیشنهاد میکنه که به گردهمایی yes بره . به همه چی بله میگه و خیلی چیزها رو تجربه میکنه
از جمله ازدواج با زن ایرانی!!!persian woman
تو این فیلم به نظرم خیلی زنهای ایرانی رو پایین آورده
و تعجبه من از اینه که چرا کسی به این فیلم اظهار نظری نکرده و نقدش نکرده
یه زن بیریخت رو با یه حجاب مسخره نشون داده
و بی محلی های جیم کری به اون خیلی جالبه
مثلا یک جا که دور میز نشسته بودند دوست جیم کری به اون میگه جلوی این خانم(زن ایرانی)بهتر نیست اینارو نگی
وجیم کری میگه اصلاً مهم نیست در حالیکه زنه ایرانی با یه لبخند مسخره میگه : عزیزم من دارم صداتو میشنوم
اسم زنه هم فرانوشه !!
آیا از شما دوستان کسی این فیلمو دیده ؟ واینکه نظرتون در مورد این فیلم چیه
من این فیلمو ندیدم اما تو اکثر فیلماشون همین طوره. سریال unite اگه ببینی همون چند قسمت اولش انقدر ایرانو و اسلامو تحقیر میکنه که من دیگه بقیه شو ندیدم!

rouzbeh1985

عضو جدید
توهین به پرچم و .... کشورشون رو تو این 30 و چند سال ندیدید؟خبر خودکفایی میهن اسلامی در تولید و قاچاق اسلحه و مواد مخدر به نیجریه و.... نشنیدید؟برنامه های تلویزیون و .... داخلی ایران رو ندیدید؟صحبتهای مسولین در مورد اونا رو نشنیدید؟ و ......
احترام یک مسله متقابله تا زمانی که به طرف مقابل احترام نزارید انتظار احترام متقابل رو نداشته باشید

شدیدا موافقت می کنم.

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
واقعا متاسف شدم که این ها رو خوندم

بله جای تاسف داره
البته دوباره میگم که *فعلا* اوضاعش خیلی خراب نیست
اما بعید نیست بدتر بشه
من نه مادرش هستم نه خواهرش نه وکیل وصیعش
من فقط هم وطنش هستم و ازش ناراضی ام

خدمت اون دوستمون که به این بازیگر حق میده، میگم حس وطن پرستی شما کجا رفته؟؟
واقعا براتون مهم نیست؟؟؟؟

سکولار

عضو جدید
کاربر ممتاز
همشون مثل هم نیستن

اما گلشیفته...

با افکارتون در این زمینه بسیار مخالف هستم.

سکولار

عضو جدید
کاربر ممتاز

الان یعنی گلشیفته از عکس اواتارت بدتر لباس پوشیدع بود.
چطور به خودتون اجازه میدید در مورد مردم قضاوت کنید .هرزگی به لباس نیست.از پشت چادر و مانتو بیشتر هرزه گی صورت میگیره.واقعا برایتون متاسفم

devil may cry

عضو جدید
بله جای تاسف داره
اما بعید نیست بدتر بشه

تعریف من از وطن پرستی این نیست که اگر شخصی به شکلی که دوست داره زندگی میکنه و از شرایط زندگیش راضیه دیگه ایرانی نیست و موجب سرافکندگی ملتش هست,هرشخصی حق انتخاب داره تا به شکلی که دوست داره لباس بپوشه و اعتقادات خاص خودش رو داشته باشه و.....;طرز تفکرات و زندگی هر فردی محترم و قابل احترام هست حتی با وجود اینکه مورد تایید و پذیرش جامعه و اطرافیان اون شخص نباشه;اگر شما اینطوری فکر میکنید که هر ایرانی کاری انجام بده که مورد تایید ما نباشه ادیان دیگه از دایره ایرانی بودن خارج میشند;وطن پرستی این هست که تمام افراد جامعه با هر اعتقاد و ... ایرانی بدونیم و به نظرات و اعتقاداتشون احترام بزاریم

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
الان یعنی گلشیفته از عکس اواتارت بدتر لباس پوشیدع بود.
چطور به خودتون اجازه میدید در مورد مردم قضاوت کنید .هرزگی به لباس نیست.از پشت چادر و مانتو بیشتر هرزه گی صورت میگیره.واقعا برایتون متاسفم
چقدر بی ربط
آواتار من به خودم مربوطه
در ضمن شما عکس کامل آواتار من رو دیدید که در موردش نظر میدید؟

بحث من سر اینه که گلشیفته چرا اینطور رفتار میکنه؟
در ضمن لطف کنید تمام پست های این تاپیک رو بخونید بعد نظر بدید لطفا

سکولار

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادم میاد وقتی که میخواستم برم دانمارک .تمام زن ها با مانتو و روسوی و بدون ارایش بودند.
وقتی از اکراین دیگه گذشتیم.دستشویی خیلی شلوغ شده بود.رفته بودن تو کار درست کردن مو و ارایش.
وقتی وارد خاک دانمارک میشدم.
میدیدم.مثلا از 150 تا زن.148 تاش بدون حجاب هستند و 2 تاشون که حجاب دارند پیرزن هستند که اومدند به هاشوت را ببینید.
پس فرهنگ مردم ایران خیلی فرق میکنه با دید شما.
تو از کجا میدونی که فرهنگ واقعی ایران همون چیزی نیست که گلشیفته انجام میده.

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
تعریف من از وطن پرستی این نیست که اگر شخصی به شکلی که دوست داره زندگی میکنه و از شرایط زندگیش راضیه دیگه ایرانی نیست و موجب سرافکندگی ملتش هست,هرشخصی حق انتخاب داره تا به شکلی که دوست داره لباس بپوشه و اعتقادات خاص خودش رو داشته باشه و.....;طرز تفکرات و زندگی هر فردی محترم و قابل احترام هست حتی با وجود اینکه مورد تایید و پذیرش جامعه و اطرافیان اون شخص نباشه;اگر شما اینطوری فکر میکنید که هر ایرانی کاری انجام بده که مورد تایید ما نباشه ادیان دیگه از دایره ایرانی بودن خارج میشند;وطن پرستی این هست که تمام افراد جامعه با هر اعتقاد و ... ایرانی بدونیم و به نظرات و اعتقاداتشون احترام بزاریم
با نصف حرفاتون موافقم

سکولار

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر بی ربط
آواتار من به خودم مربوطه
در ضمن شما عکس کامل آواتار من رو دیدید که در موردش نظر میدید؟

بحث من سر اینه که گلشیفته چرا اینطور رفتار میکنه؟
در ضمن لطف کنید تمام پست های این تاپیک رو بخونید بعد نظر بدید لطفا

الان به طور دقیق بگید چیکار کرد.؟؟؟؟
اگر ایران ازاد باشه که شهر شما را نمیدونم .ولی اکثریت مردم شهرما همینطور لباس میپوشند که گلشیفته پوشید.
شما چطوری به خودتون اجازه میدید که به دیگران بگید هرزه.
یعنی کسی که حجاب نداشته باشه.یا استین کوتاه بپوشه .میشه هرزه از نظر شما.؟؟
لخت مادر زاد که نبوده.
همون لباسی پوشید که وقتی من تو ایران میرم تو یک مهمونی یا یک عروسی میبینم که زنها میپوشند.

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
یادم میاد وقتی که میخواستم برم دانمارک .تمام زن ها با مانتو و روسوی و بدون ارایش بودند.
وقتی از اکراین دیگه گذشتیم.دستشویی خیلی شلوغ شده بود.رفته بودن تو کار درست کردن مو و ارایش.
وقتی وارد خاک دانمارک میشدم.
میدیدم.مثلا از 150 تا زن.148 تاش بدون حجاب هستند و 2 تاشون که حجاب دارند پیرزن هستند که اومدند به هاشوت را ببینید.
پس فرهنگ مردم ایران خیلی فرق میکنه با دید شما.
تو از کجا میدونی که فرهنگ واقعی ایران همون چیزی نیست که گلشیفته انجام میده.
دوباره میگم تمام پست هارو بخونید

من گفتم خود من هرجای دنیا که برم هرجور لباس بپوشم یا آرایش کنم ربطی به وطنم نداره
چون کسی منو نمیشناسه
اما بازیگر مشهور و مطرحی مثل گلشیفته در قبال شهرتش مسئولیت داره و باید مراقب رفتارش باشه
اگه همین الان بهتون بگن بازیگر یا بازیکن مورد علاقه ی شما رو از تو یه پارتی مختلط گرفتن چه حسی بهتون دست میده؟؟؟
این افراد به نوعی الگو های اغلب ما هستند
اگر اونا بد باشند ما هم مثل اونا بد میشیم
البته همه ی ما نه

mehrad_eyval

عضو جدید
دوباره میگم تمام پست هارو بخونید

من گفتم خود من هرجای دنیا که برم هرجور لباس بپوشم یا آرایش کنم ربطی به وطنم نداره
چون کسی منو نمیشناسه
اما بازیگر مشهور و مطرحی مثل گلشیفته در قبال شهرتش مسئولیت داره و باید مراقب رفتارش باشه
اگه همین الان بهتون بگن بازیگر یا بازیکن مورد علاقه ی شما رو از تو یه پارتی مختلط گرفتن چه حسی بهتون دست میده؟؟؟
این افراد به نوعی الگو های اغلب ما هستند
اگر اونا بد باشند ما هم مثل اونا بد میشیم
البته همه ی ما نه

تشویق

rouzbeh1985

عضو جدید
بله جای تاسف داره
اما بعید نیست بدتر بشه

یک سوال چرا شما کسی رو که محجبه نبوده و با حجاب میشه تشویق می کنید ؟
خب اونم احتمالا هم وطناش از دستش ناراضین

در نهایت خیلی متاسف میشم که میبینم به عنوان یه تحصیلکرده طرز فکر تون اینقدر بسته است.
هر کس حق داره برای خودش تصمیم بگیره
و مسئول رفتار خودشه
عقاید هر کس برای خوش محترمه

همونطور که عقاید شما برای خودتون محترمه.

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
الان به طور دقیق بگید چیکار کرد.؟؟؟؟
اگر ایران ازاد باشه که شهر شما را نمیدونم .ولی اکثریت مردم شهرما همینطور لباس میپوشند که گلشیفته پوشید.
شما چطوری به خودتون اجازه میدید که به دیگران بگید هرزه.
یعنی کسی که حجاب نداشته باشه.یا استین کوتاه بپوشه .میشه هرزه از نظر شما.؟؟
لخت مادر زاد که نبوده.
همون لباسی پوشید که وقتی من تو ایران میرم تو یک مهمونی یا یک عروسی میبینم که زنها میپوشند.
من کی گفتم گلشیفته هرزه است؟؟؟
خوبه تو دوتا از پست هام گفتم وضع ایشون هنوز خیلی خراب نشده

بله اگر ایران آزاد بود شاید عقده ای های زیادی اون کار رو انجام بدن
اما خود من ابدا"
تو عروسی ها همه با هم فامیل هستند و اصلا بحث ایران و ایرانی مطرح نمیشه
چرا اینقدر بی ربط حرف میزنید؟؟؟

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
یک سوال چرا شما کسی رو که محجبه نبوده و با حجاب میشه تشویق می کنید ؟
خب اونم احتمالا هم وطناش از دستش ناراضین

در نهایت خیلی متاسف میشم که میبینم به عنوان یه تحصیلکرده طرز فکر تون اینقدر بسته است.
هر کس حق داره برای خودش تصمیم بگیره
و مسئول رفتار خودشه
عقاید هر کس برای خوش محترمه

همونطور که عقاید شما برای خودتون محترمه.
اولا تاپیک داره از موضوع اصلیش منحرف میشه و مقصرش هم منم
دوما چرا خودمون رو گول بزنیم؟
یک سوال از شما:
با حجابی بهتره یا بی حجابی؟؟
جواب این سوال رو بدید اول

simiar

عضو جدید
اینجا بحث گلشیفته که نیست!!

به نظر شما افکار عمومی مردم دنیا نسبت به خانم های ایرانی چیه؟ من این فیلم رو ندیدم ولی ظاهراً با حجاب اسلامی بودن و کار خلاف شرع اسلام انجام نداده!

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اینجا بحث گلشیفته که نیست!!

به نظر شما افکار عمومی مردم دنیا نسبت به خانم های ایرانی چیه؟ من این فیلم رو ندیدم ولی ظاهراً با حجاب اسلامی بودن و کار خلاف شرع اسلام انجام نداده!
منم همینو میگم
تاپیک از موضوعش منحرف شد...
عذر میخوام از استارتر محترم

simiar

عضو جدید
بازم می پرسم ، دوستان چرا احساس می کنین به ایرانی ها توهین شده؟ چون جیم کری کم محلی کرده؟ لطفا جواب بدین.

بالا