کلوپ آبیدلان.

H.N!GHT

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
بچه تهران اومدمو من مرد میدان اومدم............با یه پرچم قشنگ از تاج تهران اومدم.........

به به صداتونم از اون آقاهه که من نمیشناسم قشنگتره...:D:redface:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به صداتونم از اون آقاهه که من نمیشناسم قشنگتره...:D:redface:

دمت گرم............خیلی نوکرم..........آقاهه اسمش امیر تتلو هست............خیلی خوبه...........من نسیتا دوسش دارم..........ولی متاسفانه لنگیه..........بجاش بابک جهان بخش........یه آبیدله واقعیه.........کی آهنگشو شنیدیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

botany

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی شبتون شدیدا آبی
آهنگ آبی دارین بدین ماهم گوش بدیم؟:D

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]آخرین وضعیت استقلال در بازار نقل و انتقالات [/h]
به گزارش پارس، به نقل از شبکه خبر، علی امیری درباره آخرین وضعیت نقل و انتقالات استقلال اظهار داشت: «بعد از جذب محمد قاضی تنها بازیکنی که سهمیه مان را به او اختصاص می دهیم آرش افشین است. مذاکرات با افشین ادامه دارد و امیدوارم بتوانیم وی را جذب کنیم.
وی در مصاحبه با جام نیوز درباره جدایی پژمان منتظری از استقلال گفت: «قلعه نویی برای جانشینی منتظری بازیکن ایرانی را مد نظر ندارد. او به دنبال جذب یک مدافع خوب است تا جای خالی پژمان پر شود.
امیری درباره این که تکلیف بازیکنان ملی پوش و مهدی رحمتی چه می شود؟ گفت: «تنها بازیکنی که از استقلال جدا شد منتظری بود. حیدری، رحمتی، صادقی و عمران زاده مشکلی برای ماندن در استقلال ندارند. تنها مشکل ما پرداخت مالی است که هر وقت صورت بگیرد این بازیکنان در تمرین حاضر می شوند.»
معاون ورزشی استقلال درباره شرایط مجتبی جباری تاکید کرد: «فتح الله زاده گفته کسی درباره وضعیت جباری اظهار نظر نکند و قرار است فقط خودش در این باره حرف بزند.»
وی با اشاره به تمایل استقلال برای جذب آندرانیک تیموریان گفت: «ما همچنان در پی جذب آندو هستیم و اگر او نخواهد خارج از ایران بازی کند، به طور قطع استقلالی می شود، زیراحضورش برای ما اهمیت بسیاری دارد.»

H.N!GHT

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
مخلصیم...:D

دمت گرم............خیلی نوکرم..........آقاهه اسمش امیر تتلو هست............خیلی خوبه...........من نسیتا دوسش دارم..........ولی متاسفانه لنگیه..........بجاش بابک جهان بخش........یه آبیدله واقعیه.........کی آهنگشو شنیدیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ما بیشتر... (حقه کپی رایت رعایت شده:D)
ماهم یکمی دوستش میداریم...پس میریم تو اکیپ برادر جهانبخش...با این حال صدای شما بهتره با این خواننده ها عوضش نمیکنم..:D

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی شبتون شدیدا آبی
آهنگ آبی دارین بدین ماهم گوش بدیم؟:D
سلام علیکم و رحمه الله.............بلهههههههههه.............آبی رضا یزدانی هست............ولی مضخرفه...........اس اسی دستا بالا مهدی کبیری باحال تره..........
مخلصیم...:D

ما بیشتر... (حقه کپی رایت رعایت شده:D)
ماهم یکمی دوستش میداریم...پس میریم تو اکیپ برادر جهانبخش...با این حال صدای شما بهتره با این خواننده ها عوضش نمیکنم..:D
خیلی ممنون لطف دارین.............ولی من آهنگ بلد نیستم...........نوحه بخواین در خدمتیم...........:D

botany

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهدیه خانم خوبی؟
چه خبر؟
سلام آقا رضا ممنون تو خوبی؟
سلامتی نمره های منو زدن خیالم راحت شد:)

سلام علیکم و رحمه الله.............بلهههههههههه.............آبی رضا یزدانی هست............ولی مضخرفه...........اس اسی دستا بالا مهدی کبیری باحال تره..........
ممنون...:smile::gol:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخرین وضعیت استقلال در بازار نقل و انتقالات

به گزارش پارس، به نقل از شبکه خبر، علی امیری درباره آخرین وضعیت نقل و انتقالات استقلال اظهار داشت: «بعد از جذب محمد قاضی تنها بازیکنی که سهمیه مان را به او اختصاص می دهیم آرش افشین است. مذاکرات با افشین ادامه دارد و امیدوارم بتوانیم وی را جذب کنیم.
وی در مصاحبه با جام نیوز درباره جدایی پژمان منتظری از استقلال گفت: «قلعه نویی برای جانشینی منتظری بازیکن ایرانی را مد نظر ندارد. او به دنبال جذب یک مدافع خوب است تا جای خالی پژمان پر شود.
امیری درباره این که تکلیف بازیکنان ملی پوش و مهدی رحمتی چه می شود؟ گفت: «تنها بازیکنی که از استقلال جدا شد منتظری بود. حیدری، رحمتی، صادقی و عمران زاده مشکلی برای ماندن در استقلال ندارند. تنها مشکل ما پرداخت مالی است که هر وقت صورت بگیرد این بازیکنان در تمرین حاضر می شوند.»
معاون ورزشی استقلال درباره شرایط مجتبی جباری تاکید کرد: «فتح الله زاده گفته کسی درباره وضعیت جباری اظهار نظر نکند و قرار است فقط خودش در این باره حرف بزند.»
وی با اشاره به تمایل استقلال برای جذب آندرانیک تیموریان گفت: «ما همچنان در پی جذب آندو هستیم و اگر او نخواهد خارج از ایران بازی کند، به طور قطع استقلالی می شود، زیراحضورش برای ما اهمیت بسیاری دارد.»
سلام داش رضا این آبجی الی ما دوست داره تو کلوپ بیاد جای سرمربی سابق داش ابوالفضل که جاش خیلی خالیه..........حالا تا سر مربی برگرده..........اگه اجازه بدی آبجی الهام بشه سر مربی..........منم تاییدش می کنم...........هرچند احتیاج به نایید من نداره..........خودش کلی معتبره.......

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام آقا رضا ممنون تو خوبی؟
سلامتی نمره های منو زدن خیالم راحت شد:)

ممنون...:smile::gol:

ممنون ای بد نیستیم.فردا باید بریم سرکار و دوری .....:(
خدا رو شکر ولی تا از امتحانات منو نزدن اعصابمو خراب کردن..

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام داش رضا این آبجی الی ما دوست داره تو کلوپ بیاد جای سرمربی سابق داش ابوالفضل که جاش خیلی خالیه..........حالا تا سر مربی برگرده..........اگه اجازه بدی آبجی الهام بشه سر مربی..........منم تاییدش می کنم...........هرچند احتیاج به نایید من نداره..........خودش کلی معتبره.......

سلام داداش.خوبی؟
جای ابوالفضل و محمد خالی.خیلی وقته بهشون زنگ نزدم.اونا هم یادی از ما نمیکنن.
اوکی تایید شد..

.eliii.

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش مجید پهلوان کارش درسته واااااااااااا
مرسییییییییییی همچین بود که دپرس بودم الان بهتر شدم

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام داداش.خوبی؟
جای ابوالفضل و محمد خالی.خیلی وقته بهشون زنگ نزدم.اونا هم یادی از ما نمیکنن.
اوکی تایید شد..

شکر خدا ممنون.........منم از اونا بی خبرم...........ولی محسن و یکی دوتا دیگه که باهاشون در ارتباطم خوبن..............محسن که قراره بهترم بشهههههههههه:biggrin:
دمت گرم........یه دونه ای داداش..........