استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

reza_baltazar

عضو جدید
سلام دوستان
من هم آزمون دادم.
سال 90 از علم و صنعت با معدل 16.40 فارغ التحصیل شدم.

سابقه کار هیچی، سهمیه هم هیچی
تو آزمون برای پارس جنوبی اقدام کردم ، قبول شدم
سوال ام اینکه الان تا 15 اُم بی کار بگردیم و از اون به بعد بیگیرشیم و یا خبری خاصی هست و من بی خبرم؟

وحیدوحید

عضو جدید
میگم کم کم دیگه باید به فکره متاهل شدن هم باشیما :tooth: منظورم شمایی بله شما دوست عزیز که قبول شدی و هنوز مجردی !!
کار که اوکی بشه مشکلی دیگه نیست بعدش . خونه هم یا اونجا میگیرین یا فکر کنم 15 تومن رهن بمون میدن که بیرون خودمون بگیریم.
پس بهانه بی بهانه :cool:

اتفاقا من این چند روز به این فکر میکردم که آدم وقتی متاهل میشه اسکان دائم بهتره یا اقماری؟ من که شخصا هیچ جوره اقماری رو قبول ندارم اما اسکان دائم هم مشکلات خودشو داره. مثلا همسر آدم واسه پر کردن اوقات بیکاریش چیکار باید بکنه؟ نمیشه که صبح تا شب بشینه توی خونه. اصلا اونجا انقدری امکانات داره که بتونه وقتش رو پر کنه؟ یا میتونه اونجا مشغول به کار بشه؟ اگه امکاناتی نباشه که خیلی زندگی سخت میشه و آدم به مشکل میخوره!

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من هم آزمون دادم.
سال 90 از علم و صنعت با معدل 16.40 فارغ التحصیل شدم.

سابقه کار هیچی، سهمیه هم هیچی
تو آزمون برای پارس جنوبی اقدام کردم ، قبول شدم
سوال ام اینکه الان تا 15 اُم بی کار بگردیم و از اون به بعد بیگیرشیم و یا خبری خاصی هست و من بی خبرم؟
زنگ میزنن بت خودشون

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- هادی تو ارشد امتحان دادی؟ مجاز شدی؟
2-وحید نتایج ارشد کی میاد؟ من رتبم به غیر انتفاعی و پیام نور میخورد و حالا نتایج اونا رو باید جدا پیگیر بشم یا همه باهم یه روز اعلام میشه؟

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا من این چند روز به این فکر میکردم که آدم وقتی متاهل میشه اسکان دائم بهتره یا اقماری؟ من که شخصا هیچ جوره اقماری رو قبول ندارم اما اسکان دائم هم مشکلات خودشو داره. مثلا همسر آدم واسه پر کردن اوقات بیکاریش چیکار باید بکنه؟ نمیشه که صبح تا شب بشینه توی خونه. اصلا اونجا انقدری امکانات داره که بتونه وقتش رو پر کنه؟ یا میتونه اونجا مشغول به کار بشه؟ اگه امکاناتی نباشه که خیلی زندگی سخت میشه و آدم به مشکل میخوره!
بیا من یه فکری کردم جفتمون نجات پیدا کنیم :D
خانوما تنها باشن زود افسرده میشن خودت که میدونی ! ما هم میشیم چه برسه به اونا ! پس بیا ازدواج کن بعد اونجا خانوما رو باهم آشنا کنیم هر روز میشینن تا شب که ما میریم منزل غیبت میکنن و وقتشون به نحو احسن پر میشه به ما هم دیگه غر نمیزنن اینجا چیه امکانات نداره و .... ;)

وحیدوحید

عضو جدید
2-وحید نتایج ارشد کی میاد؟ من رتبم به غیر انتفاعی و پیام نور میخورد و حالا نتایج اونا رو باید جدا پیگیر بشم یا همه باهم یه روز اعلام میشه؟

همه با هم اعلام میشه اما من اصلا پیگیرش نیستم که نتایج کی میاد

hadishs

عضو جدید

من همینجوری رفتم سر جلسه کنکور بعد یه ساعت اونقدر سرم درد میکرد اومدم بیرون! رتبم شد حدود 1000
احتمالا روزانه دانشگاههای شهرستانهای خیلی محروم رو میاوردم :) اما بیخیالش شدم.
میگفتن همزمان کار اقماری و دانشگاه روزانه خیلی سخته. بهتره اگه میخوای دانشگاه آزاد بری.
غیرانتفاعی و پیام نور رو خبر ندارم

وحیدوحید

عضو جدید
خانوما تنها باشن زود افسرده میشن خودت که میدونی ! ما هم میشیم چه برسه به اونا ! پس بیا ازدواج کن بعد اونجا خانوما رو باهم آشنا کنیم هر روز میشینن تا شب که ما میریم منزل غیبت میکنن و وقتشون به نحو احسن پر میشه به ما هم دیگه غر نمیزنن اینجا چیه امکانات نداره و .... ;)

اتفاقا به این جاهاش هم فکر کردم اما اینکه چند نفر با هم دوست بشن و هر روز بشینند غیبت کنند بالاخره یه روزی تکراری میشه. الان حرف من اینه که امکانات اونجا در چه حدی هست؟ ای کاش یه نفر که اونجا داره زندگی میکنه و متاهله میومد اینجا حرف میزد :(

reza_baltazar

عضو جدید

منم در شرف تاهلم، یه سری رفتم تو سایت پردیس جم، اونجا نوشته کلاس آموزشی دارن و از این اقلام...
ولی با چند نفر که صحبت کردم گفتن اقماری بهتره...

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته من تا یه سفر تایلند نرم زن نمیگیرم دادااااش :D
اصلا ما حدیث داریم:
(یا ایهالذین سفرالتایلند من الواجبات مومن قبل من ازدواجن)

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
من همینجوری رفتم سر جلسه کنکور بعد یه ساعت اونقدر سرم درد میکرد اومدم بیرون! رتبم شد حدود 1000
احتمالا روزانه دانشگاههای شهرستانهای خیلی محروم رو میاوردم :) اما بیخیالش شدم.
میگفتن همزمان کار اقماری و دانشگاه روزانه خیلی سخته. بهتره اگه میخوای دانشگاه آزاد بری.
غیرانتفاعی و پیام نور رو خبر ندارم
واسه ماها که اقماری هستیم فقز دوتا گزینه مناسبه داداش: دانشگاه مجازی سهند تبریز (کلا الکترونیکی و راه دور) و دانشگاه پیام نور .
چون نمیتونیم کلاس بریم . البته من انتخاب اولم غیر انتفاعی زدم بعد مجازی بعد پیام نور

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا به این جاهاش هم فکر کردم اما اینکه چند نفر با هم دوست بشن و هر روز بشینند غیبت کنند بالاخره یه روزی تکراری میشه. الان حرف من اینه که امکانات اونجا در چه حدی هست؟ ای کاش یه نفر که اونجا داره زندگی میکنه و متاهله میومد اینجا حرف میزد :(
ببین من شهرک های مختلف سازمانی بودم : مدتی که بخاطره پدرم آبادن بودیم منطقه (بریم) بودیم که شاهکار بود و هنوز تو ذهنمه. اصفهان هم شهرک منتظری داره که جالبه و امکانات خوبی داره و زیبا هم تا حدی است. بندر عباس هم بودم شهرک مخصوص داشت اونجا امکانات انچنانی نداشت اما خب روی این حساب حدس میزنم جم از همه اینا بدتره و امکانات تفریحی خاصی نداره و بازار و ... هم در حده جزیی داشته باشه . عکساش تو اینترنت هست

hadishs

عضو جدید
واسه ماها که اقماری هستیم فقز دوتا گزینه مناسبه داداش: دانشگاه مجازی سهند تبریز (کلا الکترونیکی و راه دور) و دانشگاه پیام نور .
چون نمیتونیم کلاس بریم . البته من انتخاب اولم غیر انتفاعی زدم بعد مجازی بعد پیام نور

مدرک دانشگاه مجازی معتبره؟

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدرک دانشگاه مجازی معتبره؟
اتفاقا یه مدت ذهنم همین سوال درگیر کرد زنگ زدم به خوده نیرو انسانی شرکت گاز تهران گفتم میخوام مجازی بخونم الان هم کارمندم بعد چی میشه؟ گفت برای ارتقا شغل مشکلی نداره و کمسیون میگیریم و اگه مدرکت مرتبط باشه با کارت ارتقا پیدا میکنی

hadishs

عضو جدید
میبینم که جمتون جمه . من رو از خوتون جدا کردین و نشستین به صحبت . :cool:

اختیار داری داداش. بچه های این فروم به خصوص شما همیشه با مایی داش سینا.
خوب نبودی موقع صحبت :) یا علی کنکوری (آقا محسن) که کم پیدا شده.

delpier0

کاربر بیش فعال
اختیار داری داداش. بچه های این فروم به خصوص شما همیشه با مایی داش سینا.
خوب نبودی موقع صحبت :) یا علی کنکوری (آقا محسن) که کم پیدا شده.

قربانت . خدایی یه چیزیو میخوام اعتراف کنم . فکر نمیکردم از قبول نشدنم ناراحت بشم چون هم همه تلاشمو نکرده بودم هم اینکه به خاطر یه سری مشکلات شاید نمیتونستم برم سر کار و اصلا انصراف میدادم از استخدام . اما با این وجود باز ناراحت شدم که قبول نشدم . ولی قسمت بود دیگه حالا ببینیم چی پیش میاد .

Yadavaran

عضو جدید
آقا جان امروز از خانواده گفتند اومده بودند واسه گزینش آمار گرفته بودند . همسابه ها خبرش دادند . یعنی الان کار گزینش انجام شده ما خودمون خبر نداریم .

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
قربانت . خدایی یه چیزیو میخوام اعتراف کنم . فکر نمیکردم از قبول نشدنم ناراحت بشم چون هم همه تلاشمو نکرده بودم هم اینکه به خاطر یه سری مشکلات شاید نمیتونستم برم سر کار و اصلا انصراف میدادم از استخدام . اما با این وجود باز ناراحت شدم که قبول نشدم . ولی قسمت بود دیگه حالا ببینیم چی پیش میاد .
باور کن سینا ماهم حالا که قبول شدیم میبینیم ادامه کار سخته و مشکلات فراوانی داره ! آوازه دهل از دور خوش است !! هوای آلوده محیط کثیف و گرم و امکانات محدود ! دیدی که یه نفر صفحه قبل گفته ناراضی است از اینکه عسلویه کار میکنه

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا جان امروز از خانواده گفتند اومده بودند واسه گزینش آمار گرفته بودند . همسابه ها خبرش دادند . یعنی الان کار گزینش انجام شده ما خودمون خبر نداریم .
جون من راست میگی؟!!!!!! من فکر میکردم اصلا نیان و فرمالیته است!!! ای بابا ! خب چی پرسیده بودن؟ از همونا که آمار دادی رفتن پرسیدن یا از سایره همسایگان؟

delpier0

کاربر بیش فعال
باور کن سینا ماهم حالا که قبول شدیم میبینیم ادامه کار سخته و مشکلات فراوانی داره ! آوازه دهل از دور خوش است !! هوای آلوده محیط کثیف و گرم و امکانات محدود ! دیدی که یه نفر صفحه قبل گفته ناراضی است از اینکه عسلویه کار میکنه

اره ولی دیگه ما رشتمون همین هست باید قبل از اینکه بیایم تو این رشته به این چیزا فکر میکردیم . من در کل خودم دوست دارم اینجور شرایط رو . از نظر الودگی که والا ما تو تهران دیگه ضد ضربه شدیم . میمونه مشکلات دوری از خوانواده که باز اونم من زیاد مشکلی ندارم و با فوتبال و ورزش خودمو سرگرم میکنم اونجا عوضش دیگه ادم دستش میره تو جیب خودش که این از همه چیز مهمتر هست . ایشالا سال دیگه یا تکمیل ظرفیت به قول اقا محسن شاید قبول شدم .

Yadavaran

عضو جدید
آقا جون مگه بیکاری خو . تا جوانی مجرد باش بخدا چهل ساله ای مجرد میشناسم که از صدتا متاهل رو فرم و سرحال تر یعنی جون مونده خووو;)

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره ولی دیگه ما رشتمون همین هست باید قبل از اینکه بیایم تو این رشته به این چیزا فکر میکردیم . من در کل خودم دوست دارم اینجور شرایط رو . از نظر الودگی که والا ما تو تهران دیگه ضد ضربه شدیم . میمونه مشکلات دوری از خوانواده که باز اونم من زیاد مشکلی ندارم و با فوتبال و ورزش خودمو سرگرم میکنم اونجا عوضش دیگه ادم دستش میره تو جیب خودش که این از همه چیز مهمتر هست . ایشالا سال دیگه یا تکمیل ظرفیت به قول اقا محسن شاید قبول شدم .
بله شماها اسمتون میمونه برای مراحل بعدی و خارج نمیشین از دور به این راحتی.
درضمن برادره من فوتبال و ورزش کجا بود !! اونجا روزی 12 ساعت کاره که تا برسی به کمپ شده ساعت 9 شب !! و مثل جنازه میوفتیم رو تخت ! تازه امکانات رفاهی ورزشی بعید میدونم داشته باشه !
من خودم بدنسازی میرم اما از پاییز دیگه کلا ولش میکنم.

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا جون مگه بیکاری خو . تا جوانی مجرد باش بخدا چهل ساله ای مجرد میشناسم که از صدتا متاهل رو فرم و سرحال تر یعنی جون مونده خووو;)
نه داداش من سنم داره میرسه به 30 دیگه ! بسه . ضمنا تا دلت بخواد شیطنت و جوونی کردیم دیگه خسته شدم و دنبال یک یاره ثابت و موندگار هستم فقط .
هرچیزی دوره ای داره داداش

delpier0

کاربر بیش فعال
بله شماها اسمتون میمونه برای مراحل بعدی و خارج نمیشین از دور به این راحتی.
درضمن برداره من فوتبال و ورزش کجا بود !! اونجا روزی 12 ساعت کاره که تا برسی به کمپ شده ساعت 9 شب !! و مثل جنازه میوفتیم رو تخت ! تازه امکانات رفاهی ورزشی بعید میدونم داشته باشه !
من خودم بدنسازی میرم اما از پاییز دیگه کلا ولش میکنم.

چرا داره - من سه روز رفته بودم پالایشکاه گاز پارسیان . سالن فوتسال و والیبال داره و استخرم داشتن میساختن . تازه میز بیلیارد و پینگ پنگم بود . از محمود اباد امکاناتش بهتره :biggrin:

Yadavaran

عضو جدید
جون من راست میگی؟!!!!!! من فکر میکردم اصلا نیان و فرمالیته است!!! ای بابا ! خب چی پرسیده بودن؟ از همونا که آمار دادی رفتن پرسیدن یا از سایره همسایگان؟
نه با با از همون معتمد محل بوده آدم کار درست نماز خون حج رفته خو . دمش گرم همش از خوبیها گفته هرچی ما بد بودیم ایشان از خوبیها گفته . چون بیدبلند نیرو کم میخاسته کلا 5 نفر شیمی و مکانیک برای همین دارند زود کارهای گزینشو انجام میدند خوووو.

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا داره - من سه روز رفته بودم پالایشکاه گاز پارسیان . سالن فوتسال داره . والیبال و استخرم داشتن میساختن . تازه میز بیلیارد و پینگ پنگم بود . از محمود اباد امکاناتش بهتره :biggrin:
پارسیان کجاست؟!!!
عسلویه پدرجان محرومه !! این چیزا که گفتی خیلی بعید میدونم داشته باشه !

بالا