گوشی با گارانتی یا بدون گارانتی ؟!؟

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها به نظر شما گرانتی گوشی بدرد میخوره !!
قضیه این گارانتی های هفت روزه چیه !؟!؟

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتما با گارانتی
داداش من یه گوشی گرف بخت بد باتریش داقون شد زود...اگه گارانتی داشته باشی تعویش میکنن وگرنه نه
خیلی اتفاقای دیگه هم با گارانتی قابل حله

eliot -esf

کاربر ممتاز
آخه این مغازه دار ها میگفتند نه هر چی بشه میگن این جز گارانتی حساب نیس !!
ولی من لب تابم گارانتی یه ساله داشت اینقدر باهاش کار کردم هنوز یه سال نشد هاردش ترکید کلا عوض کردن تازه 10 ت جریمه اطلاعات پریده شدمو مثلا دادن !!
یعنی برا گوشی این شکلی نیس ؟!؟

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اسم تاپیک خوندم فکر کردم عزیزم ببخشید اینجام هست :surprised:
موفق باشید

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه این مغازه دار ها میگفتند نه هر چی بشه میگن این جز گارانتی حساب نیس !!
ولی من لب تابم گارانتی یه ساله داشت اینقدر باهاش کار کردم هنوز یه سال نشد هاردش ترکید کلا عوض کردن تازه 10 ت جریمه اطلاعات پریده شدمو مثلا دادن !!
یعنی برا گوشی این شکلی نیس ؟!؟
اره منم شنیدم چیزای کمی رو شامل میشه..ولی بهتر از هیچیه
بازم خودت میدونی عزیزم

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
بستگی به شرکت گارانتی کننده داره. شرکتای تازه وارد و ناآشنا اکثرا به درد نمی خورن. اما شرکتای قدیمی و بزرگ که برندای مطرح رو هم وارد می کنن معمولا خوبن.
نیاز به تعویض و تعمیر هم باشه انجام میدن اما اینجا ایرانه! انتظار نداشته ابشید در وهله ی اول و سریع ترین زمان ممکن کارو انجام بدم. با پیگیری و... یکی دو هفته طول میکشه کارو انجام بدن، ولی انجام میدن.
یه بحث دیگه هم هست. بعد از اتمام گارانتی کالا وارد مرحله ی خدمات پس از فروش میشه. یعنی اگه خراب بشه واستون در حد امکان و شرایط تعمیر می کنن ولی هزینشو می گیرن. توجه داشته باشین اگه گوشی از اول بی گارانتی باشه، بهشون بگید هزینه تعمیرو میدم، معمولا رد می کنن.

eliot -esf

کاربر ممتاز
بستگی به شرکت گارانتی کننده داره. شرکتای تازه وارد و ناآشنا اکثرا به درد نمی خورن. اما شرکتای قدیمی و بزرگ که برندای مطرح رو هم وارد می کنن معمولا خوبن.
نیاز به تعویض و تعمیر هم باشه انجام میدن اما اینجا ایرانه! انتظار نداشته ابشید در وهله ی اول و سریع ترین زمان ممکن کارو انجام بدم. با پیگیری و... یکی دو هفته طول میکشه کارو انجام بدن، ولی انجام میدن.
یه بحث دیگه هم هست. بعد از اتمام گارانتی کالا وارد مرحله ی خدمات پس از فروش میشه. یعنی اگه خراب بشه واستون در حد امکان و شرایط تعمیر می کنن ولی هزینشو می گیرن. توجه داشته باشین اگه گوشی از اول بی گارانتی باشه، بهشون بگید هزینه تعمیرو میدم، معمولا رد می کنن.
ااا جدا !! من تازه میترسم گوشی بدون گارانتی بخرم بعد بیارم خونه مثلا یکی از امکاناتش خراب باشه وجواب نده چون معمولا تو همون لحظه فقط تماس چک میکنند و دیگه هیچی
اما فرضا هندزفریش خراب باشه یا بلوتوث یا wfi و...

حالا شما گارانتی کدوم شرکت تایید میکنید ؟!؟
راستی میخوام s3 بخرم خوبه مگه نه !؟؟

Major Geologist

کاربر ممتاز
ااا جدا !! من تازه میترسم گوشی بدون گارانتی بخرم بعد بیارم خونه مثلا یکی از امکاناتش خراب باشه وجواب نده چون معمولا تو همون لحظه فقط تماس چک میکنند و دیگه هیچی
اما فرضا هندزفریش خراب باشه یا بلوتوث یا wfi و...

حالا شما گارانتی کدوم شرکت تایید میکنید ؟!؟
راستی میخوام s3 بخرم خوبه مگه نه !؟؟

اکثر شرکتا هندزفری و شارژرو خارج از گارانتی می دونن. اگر هم باشه یه تایم خیلی خیلی محدود تو گارانتیه وسایل جانبی.
سامسونگ 2 (و فک کنم3) گارانتی تو ایران داره!!!
S III آپدیت 4.4 دریافت نمی کنه. اگه واستون مهم نیست که 4.3 گوشی خوبیه. اگه ورژن اندروید براتون مهمه که مدلای دیگه و برندای دیگه رو نگاه بندازین.

eliot -esf

کاربر ممتاز
میگن i9305 ساپورت میکنه ولی اصلا نیس تو بازار !! این دو تا اندروید خیلی با هم فرق دارند !!؟؟!؟

اکثرا گوشی ها دیگه را هم که بررسی کردم یسری مشکل های اساسی دارند !! شما گوشی بهتر حدود همین یه میلیون سراغ دارید ؟!؟

Major Geologist

کاربر ممتاز
میگن i9305 ساپورت میکنه ولی اصلا نیس تو بازار !! این دو تا اندروید خیلی با هم فرق دارند !!؟؟!؟

اکثرا گوشی ها دیگه را هم که بررسی کردم یسری مشکل های اساسی دارند !! شما گوشی بهتر حدود همین یه میلیون سراغ دارید ؟!؟

S4 Min
Xperia ZR
به این دو مدل هم نگاهی بنداز.
تو ظاهر اولیه زیاد فرقی ندارن. متخصصا میگن تو سرعت و روونی دستگاه تأثیر داره. حالا این روونی و سرعت چه موقعس؟ بازی سنگین یا تعداد برنامه های بالا داشته باشی اون موقع خودشو نشون میده.
بعضی برنامه های جدید (تعدادشون خیلی کمه) فقط واسه اندروید 4.4 نوشته شدن.
اس 3 هنوزم گوشیه خوبیه.

eliot -esf

کاربر ممتاز
S4 Min
Xperia ZR
به این دو مدل هم نگاهی بنداز.
تو ظاهر اولیه زیاد فرقی ندارن. متخصصا میگن تو سرعت و روونی دستگاه تأثیر داره. حالا این روونی و سرعت چه موقعس؟ بازی سنگین یا تعداد برنامه های بالا داشته باشی اون موقع خودشو نشون میده.
بعضی برنامه های جدید (تعدادشون خیلی کمه) فقط واسه اندروید 4.4 نوشته شدن.
اس 3 هنوزم گوشیه خوبیه.
s4 ها میگن خوب درنیومده کلا !!!
از سونی خوشم نمیااد یکیشو داشتم مدام هنگ میکرد !!

خب من اهل بازی با گوشی این حرفااا نیستم !!! نه همون s3 بهتر حالا 4 تا برنامه کمتر !! هر چی بخرم دو روز دیگه اندورید جدیدتر میاد بالاخره رو اونم نمیخونه

فقط هر گارانتی باشه حله ؟!؟

Major Geologist

کاربر ممتاز
s4 ها میگن خوب درنیومده کلا !!!
از سونی خوشم نمیااد یکیشو داشتم مدام هنگ میکرد !!

خب من اهل بازی با گوشی این حرفااا نیستم !!! نه همون s3 بهتر حالا 4 تا برنامه کمتر !! هر چی بخرم دو روز دیگه اندورید جدیدتر میاد بالاخره رو اونم نمیخونه

فقط هر گارانتی باشه حله ؟!؟

در مورد گارانتی های سامسونگ اطلاعی ندارم. منظور اینکه کدومشون بهتره.

s27

عضو جدید
Re: گوشی با گارانتی یا بدون گارانتی ؟!؟

درود
به نظرم اگر از جای مطمن خرید کنید و زمان خرید کاملا گوشی رو تست کنید نیازی به گارانتی نیست چون در ایران 70 درصد گارانتی ها در صورت خرابی از خدمات دادن سر باز میکنن

Sent from my XT320 using Tapatalk 2

بالا