واحد شهریار_شهر قدس

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
علی بیا کمک بچه ها گشنن دارن خطر ناک میشن :D... گفتی دفه بعد کجا جمع شیم ؟:D
هی روزگار ! بخورید و بیاشامید و اسپم کنید ! ما یه دونه اسپم ناقابل فرستادیم به اشد مجازات محکوم شدیم ! زودتر محل اجتماعتون رو مشخص کنید من بر و بچ زیست رو به نمایندگی از خودم بفرستم یه صحبت خصوصی با آق مدیر داشته باشن

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
هی روزگار ! بخورید و بیاشامید و اسپم کنید ! ما یه دونه اسپم ناقابل فرستادیم به اشد مجازات محکوم شدیم ! زودتر محل اجتماعتون رو مشخص کنید من بر و بچ زیست رو به نمایندگی از خودم بفرستم یه صحبت خصوصی با آق مدیر داشته باشن

میگن چوب حمید گله هر کی نخورده ایشالا بعدا میخوره :D
اون اسپم کنید برا همه جا غیر صندلی داغه :دی
صندلید اغ که همه جاش نوشته بودم اول قوانینو بخونین
ها !! یه عامل به عوامل نیومدن اضافه شد :D

l0ve.s0ng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من فقط از حمید باید ناهار بگیرم.علی که بنده خدا داشت ناهار میداد ولی حمید تو داری همش فرار میکنی.زودباش تاریخ بگو:D

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگه پیدات نشه معلومه آه من گرفته یه بلایی سرت اومده :w01:

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز

:biggrin:میبینم بچه ها دلشون پره:D

l0ve.s0ng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس کجایین بچه ها؟!!

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
واحد شهریار و شهر قدس و قلعه حسن و اینا که میگن اینجاست:d
بچه هاتون خیلی بــــــــــــــــــــوووووووووق.........:d
تعریفی زیاد شنیدیم:d:surprised:

z00z00

عضو جدید
بووووق رو ترجمه فرمایید ابجی
چه تعریفی شنیدید اینکه خیلی ماهن و گلن تنک اند و گل و بلبلاند گلابند دیگه

l0ve.s0ng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با صرف نظر از بچه های شل و ول کلاس ما که انگار استثنا هستن دانشگامون خیلیم خوبه

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
جونم بچه های شهرقدس که چسبیدن به کتابا:w10:..این یونی نمیدونم چرا برنامه ریزی های امتحاناشو درست نمیکنه ...همش پشت سرهم ..ستم والا:cry:...

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس کجایین بچه ها؟!!
پی کار و زندگییییییییییییییییییییییییییی
شنیدن کی بود مانند دیدن :D
بووووق رو ترجمه فرمایید ابجی
چه تعریفی شنیدید اینکه خیلی ماهن و گلن تنک اند و گل و بلبلاند گلابند دیگه
100 در 100 شک نکنین که درست گفته شده ، بهترین پاسخ
جونم بچه های شهرقدس که چسبیدن به کتابا:w10:..این یونی نمیدونم چرا برنامه ریزی های امتحاناشو درست نمیکنه ...همش پشت سرهم ..ستم والا:cry:...
دانشگاه که کلا برنامه ریزینداره اما اگه مثل چارت درسی درس برداری امتحاناش درس حسابی میشه

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم قدر دانشگاه آزاد بدونین ما بدبختا که قبل امتحانا تعطیلات نداریم :wallbash:

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی تبریک میگم رییس یونیمون عوض شده:D ...چهارشنبه ها میتونین زیارتشون کنین ومشکلات اندک دانشگاه رو مطرح کنین:)

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی تبریک میگم رییس یونیمون عوض شده:D ...چهارشنبه ها میتونین زیارتشون کنین ومشکلات اندک دانشگاه رو مطرح کنین:)
اینو فقط 4 شنبه ها میشه زیارت کرد اون یکی بنده خدا رو هیمشه میشد دید ، همیشه هم توی دانشگاه ول بود ( سرکشی میکرد )
میگم این رئیس جدیده چقد تبلیغاتم میکنه :cool:

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینو فقط 4 شنبه ها میشه زیارت کرد اون یکی بنده خدا رو هیمشه میشد دید ، همیشه هم توی دانشگاه ول بود ( سرکشی میکرد )

:biggrin:دقیقا ...من افتخار اشنایی با اونو نداشتم ...اینم یکی از استادا گفت که احتمالا چون تازه اومده این یونی شاید به حرفتون گوش بده ولی الکیه بابا..استادا هم مکشوشن:redface:

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز

:biggrin:دقیقا ...من افتخار اشنایی با اونو نداشتم ...اینم یکی از استادا گفت که احتمالا چون تازه اومده این یونی شاید به حرفتون گوش بده ولی الکیه بابا..استادا هم مکشوشن:redface:

بارز ترین تغییراتی که م نطی تحصیل دیدم با عوض شدن مدیر دانشگاه عوض شدن جدول کشی خیابوناش بود و رنگش !! اولی جدولارو ابی کرد ... دومی نارنجی ...سومیرو خدا به خیر کنه :D

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز

بارز ترین تغییراتی که م نطی تحصیل دیدم با عوض شدن مدیر دانشگاه عوض شدن جدول کشی خیابوناش بود و رنگش !! اولی جدولارو ابی کرد ... دومی نارنجی ...سومیرو خدا به خیر کنه :D

...:biggrin:..چه دقتی...:biggrin:.پس چهارشنبه برم ببینمش بگم صورتی کنه ....اگه انجام داد پس خوبه اگرم نکرد پس مثل قبلیه بده ............جونم معیار سنجش ما دانشجوها:D

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
گندشون بزنه با این آموزششون !!!!!!!!!!!!
تمام امتحانای خفن من افتاده پشت سر هم با اینکه همشم مثل چارت درسی برداشتم
منم که اول صبح میرم بیرون وسطای شب میام خونه ...
هنوزم چندتا از کتابامو نگرفتم و در ضمن لای هیچ جزوه ایم باز نکردم
مثلا خیر سرم گفتم بخونم این ترم معدلمو ببرم بالاتر
اگه همینطور پیش بره فک کنم باید حذف ترم کنم
کسی میدونه مراحل حذف ترم چطوره ؟؟؟؟

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
گندشون بزنه با این آموزششون !!!!!!!!!!!!
تمام امتحانای خفن من افتاده پشت سر هم با اینکه همشم مثل چارت درسی برداشتم
منم که اول صبح میرم بیرون وسطای شب میام خونه ...
هنوزم چندتا از کتابامو نگرفتم و در ضمن لای هیچ جزوه ایم باز نکردم
مثلا خیر سرم گفتم بخونم این ترم معدلمو ببرم بالاتر
اگه همینطور پیش بره فک کنم باید حذف ترم کنم
کسی میدونه مراحل حذف ترم چطوره ؟؟؟؟

نمی ری سر امتحان حذف می شه پولشم نوش جان فرهاد دانشجو ! به همین خوشمزگی ! :w12: چون وقت حذف عادی که پولتو پس بدن فکر کنم تموم شده باشه

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
به سلامتی و میمنت میانترم 7 نمره ای درس 3 واحدی رو خراب کردم...
این تازه شروع کاره!!!!
مثلا میخواستم خیر سرم این ترم بخونم معدلمو بیارم روی 16.... اگه مشروط نشم خودش کلیه
بدبختی 1 ذره هم وقت ندارم ، برعکس شده ...موقع امتحانا بیشتر وقتم پر شده
میگم چقدبچه ها درس خون شدن هیژکی اینجا نیست

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماشاالله بچه ها همه درس خون شدن...
بخونید بخونید که اگه نخونید میشید مثل من ...
چنی پیش اینجا اومدم و عرض کردم که خیلی اوضاع بی ریخته ، در ادامه همون بیریختی اوضاع من به مبارکی فک کنم این ترم مشروط بشم !!!! منی که ترم پیش همه رو یه تک پاس کردم تا الان 2 تا 3 واحدی رو خراب کردم
واین داستان ادامه دارد :D

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
ادامه داستان واسه منه ....اخه امروز امتحان دادم همین امروزم نمره هاشو گذاشته .:surprised:..ای استاد...خدایا این دانشگاه ازاد باما چه میکنه؟!:(

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
ادامه داستان واسه منه ....اخه امروز امتحان دادم همین امروزم نمره هاشو گذاشته .:surprised:..ای استاد...خدایا این دانشگاه ازاد باما چه میکنه؟!:(
چه استادای خوبی واسه من که هنوز ادامه داره امتحانام و ازاولین امتحانامم 2 هفته میگذره هنوز نمره هارو نزدن
در ضمن ادامه داستان مال منه که 3 تا 3 واحدی رو می افتم و الان بجای اینکه بشینم درس بخونم تا مشروط نشم دنبال کارامم .... خیلی جالبه رتبه 42 کنکور مشروط بشه !!!!:wallbash:

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه استادای خوبی واسه من که هنوز ادامه داره امتحانام و ازاولین امتحانامم 2 هفته میگذره هنوز نمره هارو نزدن
در ضمن ادامه داستان مال منه که 3 تا 3 واحدی رو می افتم و الان بجای اینکه بشینم درس بخونم تا مشروط نشم دنبال کارامم .... خیلی جالبه رتبه 42 کنکور مشروط بشه !!!!:wallbash:

والا منم دلم اشوبه تا این نمره هارو بذارن ..میترسم یهوویی همشون بذارن ومنم ببینم سکته کنم درجا..:cry:...خدا کمکمون کنه ...42سراسری؟تو دانشگاه ازاد چه میکنید؟:surprised:

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا منم دلم اشوبه تا این نمره هارو بذارن ..میترسم یهوویی همشون بذارن ومنم ببینم سکته کنم درجا..:cry:...خدا کمکمون کنه ...42سراسری؟تو دانشگاه ازاد چه میکنید؟:surprised:

کی گفت سراسری ؟؟؟ من کاردانیمو سراسری خوندم اونم ، رتبه دانشگها آزادم 42 شد ، من اگه سراسری 42 میشدم که مشکلی نداشتم :D اصلا سراسری واسه کارشناسی امتحان ندادم

بالا