علی کریمی یا فرهاد مجیدی

BLOOD STONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
مجيدي با برگشتن به استقلال همون يه ذره آبرويي هم كه داشت از دست داد فقط كافيه كه بيانيه اي كه موقع خداحافظي دادو بخونيد فقط از اسم ناصر خان سو استفاده كرد وبس.ببينيد چه چيزايي در مورد قلعه نويي گفته ......به قول بچه ها نون و به نرخ روز ميخوره...اونوقت شما همچين آدمي رو با علي كريمي مقايسه ميكنيد.

علي كريمي

ترسو تو پیامت حس کردم... هنو نیومده عزیزم... بذار بیاد بعد به خودتون بلرزید خو.... هههههه

اینم بدون فرهاد به تیم خودش به خونه خودش برگشته... مگه میشه کسی به خونش با شرمساری برگرده؟؟؟
قدمش رو چشای تموم استقلالیا... ایشالا دربی بعد حالتونو اساسی میگیره...ههههههه

FREE DOOM

عضو جدید
ترسو تو پیامت حس کردم... هنو نیومده عزیزم... بذار بیاد بعد به خودتون بلرزید خو.... هههههه

اینم بدون فرهاد به تیم خودش به خونه خودش برگشته... مگه میشه کسی به خونش با شرمساری برگرده؟؟؟
قدمش رو چشای تموم استقلالیا... ایشالا دربی بعد حالتونو اساسی میگیره...ههههههه

اتفاقا من خيلي هم خوشحال شدم تو اين شرايط مجيدي برگشته اس تق لال چون به غير از حاشيه هيچ چيز ديگه اي براتون نداره مطمئن باش.
آخه بازيكني كه شيش ماهه پاش به توپ نخورده ترس داره....:biggrin:
من ميگم چه طور چند ماه پيش قلعه نوعي كثيف بودو باندباز ولي الان نيست ....چند ماه پيش هواداري وجود نداشت الان داره...چند ماه پيش بازوبند ميخواستي الان نميخواي...آخيييييي
راستي اين عكس آواتارتو بعد از گل هاي زائد انداختي نه...(شوخي كردم به دل نگيري ):biggrin:
علي كريمي

FREE DOOM

عضو جدید
آخه چجور ممکنه که بازیکنی که تو لیگ اروپا بازی کرده....کاپیتان تیم ملی بوده....تو بایرن بازی کرده.....جزو 10 خرید برتر باشگاه بایرن بوده....بهترین بازیکن آسیا شده.....دوباره کاندید شده.. کسی که بهترین بازیکن آسیا تو سال 2012 بهش افتخار میکنه .... كسي كه تو ليست خريد رئال مادريد بوده ...تو شالكه بازي كرده ......کسی که وقتی مسولین کنفدراسیون آسیا میخوان صداش کنن بهش میگن استاد

اونوقت باکسی که بزرگترین افتخارش بازی تو اماراته مقایسه کرد....آخه این مقایسه به ذهن کی رسید؟؟؟

مث این میمونه که بگی ابراهیم تهامی یا مارادونا

کریمی یا مجیدی
....آخه کریمی کجا مجیدی کجاااااا؟؟؟ این کجا و آن کجا

اینه فرقشون.....
53fadbd8a1a3.jpgv397____.jpg

FREE DOOM

عضو جدید
آخه چجور ممکنه که بازیکنی که تو لیگ اروپا بازی کرده....کاپیتان تیم ملی بوده....تو بایرن بازی کرده.....جزو 10 خرید برتر باشگاه بایرن بوده....بهترین بازیکن آسیا شده.....دوباره کاندید شده.. کسی که بهترین بازیکن آسیا تو سال 2012 بهش افتخار میکنه .... كسي كه تو ليست خريد رئال مادريد بوده ...تو شالكه بازي كرده ......کسی که وقتی مسولین کنفدراسیون آسیا میخوان صداش کنن بهش میگن استاد

اونوقت باکسی که بزرگترین افتخارش بازی تو اماراته مقایسه کرد....آخه این مقایسه به ذهن کی رسید؟؟؟

کریمی یا مجیدی

اینه فرقشون.....
مشاهده پیوست 127750مشاهده پیوست 127749
البته بازي در ليگ قهرمانان اروپا دوبار بوده حدود ده دقيقه باشالكه مقابل اينتر بازي كرده.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسپولیسیا بالا برن و پایین بیان ، هر چی هم دلشون میخواد بگن ، بازم ، آهای فرهاد مجیدی

اتفاقا من خيلي هم خوشحال شدم تو اين شرايط مجيدي برگشته اس تق لال چون به غير از حاشيه هيچ چيز ديگه اي براتون نداره مطمئن باش.
آخه بازيكني كه شيش ماهه پاش به توپ نخورده ترس داره....:biggrin:
من ميگم چه طور چند ماه پيش قلعه نوعي كثيف بودو باندباز ولي الان نيست ....چند ماه پيش هواداري وجود نداشت الان داره...چند ماه پيش بازوبند ميخواستي الان نميخواي...آخيييييي
راستي اين عكس آواتارتو بعد از گل هاي زائد انداختي نه...(شوخي كردم به دل نگيري ):biggrin:
علي كريمي

بابا شما دیگه چرا این حرفها رو میزنید ، چه فراموشکارید شما پرسپولیسیا ، حاشیه های کریمی رو یادتون میره زود؟؟
مجیدی هر چیم واسه استقلال حاشیه درست کرده باشه( که نکرده ) به اندازه کریمی اهل حاشیه و جار جنجال نبوده
پروین ، دایی ، دنیزلی ، ژوزه .... شاید چند وقت دیگه هم گل محمدی

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز

کریمی یا مجیدی

اینه فرقشون.....
مشاهده پیوست 127750مشاهده پیوست 127749

توضیحتون کامل و عالی بود.

دزد دریایی

عضو جدید
توضیحتون کامل و عالی بود.

این چه مقایسهی اخه فرهاد میزنین به علی. علی کریمی کجا فرها مجیدی کجا اگه می خواین فرهادو با یه پرسپولیسی مقایسه کنین باید با کاظمیان مقایسه کرد که دو تاشون تو کشورای عربی بازی کردن .مگه تو خواب ببینین که مجیدی با جادوگر مقایسه بشه.افتاد:cool:

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه استقلالی واقعی هستم .... ولی هردو بازیکن رو اسطوره های فوتبال ایران میدونم ... نمیشه گفت کدوم بهتره ..چون هر کدوم قابلیت های خاص خودشون رو دارن

کاش الان هم از این فرهادها وکریمی ها داشتیم چون تیم ملی واقعا نیازمند این جور بازیکناست.

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این چه مقایسهی اخه فرهاد میزنین به علی. علی کریمی کجا فرها مجیدی کجا اگه می خواین فرهادو با یه پرسپولیسی مقایسه کنین باید با کاظمیان مقایسه کرد که دو تاشون تو کشورای عربی بازی کردن .مگه تو خواب ببینین که مجیدی با جادوگر مقایسه بشه.افتاد:cool:

مگه کریمی چی داره که فرهاد نداره تکنیک فرهاد خیلیم سرتر از کریمی هست .
فقط فرهاد مجیدی دربی 6بهمن منتظر گل زدناش باشین.

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
این استقلالی ها نه فرهاد مجیدی بهترین بازیکنشونه فک میکنن میتونن مقایسه اش کنن با استاد علی کریمی
یه تاپیک بزنید میثم نقی زاده یا فرهاد مجیدی تا آدم روش بشه اینجا پست بذاره... والله

دزد دریایی

عضو جدید
مگه کریمی چی داره که فرهاد نداره تکنیک فرهاد خیلیم سرتر از کریمی هست . فقط فرهاد مجیدی دربی 6بهمن منتظر گل زدناش باشین.
بهت حق میدم این حرفارو بزنی چون هر کس تعصب خودشو داره اما اگه تعصب بزاری کنار منطقی فکر کنی خودت میفهمی کریمی بهتره

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همین چهارتا گل تمام افتخار مجیدیه البته بازی کردن تو الغرافه هم هست :biggrin:

دیگه حداقل پنج تا نخوردن از الغرافه
در مورد الغرافه با احترام صحبت کن.........یادتون که نرفته؟
باید بعد بازی گوینده بازی یگفت:
الغرافه 5......القراضه0

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
دیگه حداقل پنج تا نخوردن از الغرافه
باید بعد بازی گوینده بازی یگفت:
الغرافه 5......القراضه0
چه ربطی داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الآن مقایسه استاد علی کریمی با فرناز مجیدیه شما حرفی نداری بزنی نمیخواد بحثه دیگه ای شروع کنی

بالا