جزوات آموزش نرم افزارهای مهندسی صنایع رااز اینجا دانلود کنید

1587

عضو جدید
qsb

qsb

سلام .من یه فایل آموزشی کامل دارم ولی زبان اصلی ؟به دردت میخوره؟:que:

minana

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان گرامي , اگر از مهندسين كسي مقاله يا جزوه آموزشي درباره primavera 6 داره و تو سايت قرار بده ممنون ميشم.

14844

عضو جدید
ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه که باmaple9
چند تا رویه بکشم:smile:

mahtabi

مدیر بازنشسته
با سلام:
ضمن خوشامد به دوستان

minana،sadeghi.h.78، 1587
ramin_mo66،p.eng325،14844

من با مپل کار نکردم(آخه از بنده یه بار خواستن و نتونستم کمکی باشم) و نمیدونم چه نرم افزاریه.
از دوستان میخوام که به این دوستمون کمک کنن.
با احترام

yanic

عضو جدید
سلام.دوست عزیز بقیه قسمتها رو از صفحه دوم دانلود کنید. قسمت 4و5 و6چون برای آپلود حجمش زیاد بود من 6 قسمتش کردم.

anathema

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزيز ،
لطفا سولات خودتون رو به طور کامل برای من بفرستيد. جواب های کامل رو در اسرع وقت براتون می نويسم.
ضمنا پيشنهاد می کنم که از maple 11 استفاده کنيد.
با آرزوی موفقيت

HAFEZEH

عضو جدید
سلام yanic عزيز
خيلي ممنون از آموزش mini tab واقعا احتياج دارم ولي نمي توانم آنها دانلود كنم با توجه به اينكه rar هم دارم.اگر زحمتي نيست لطفا به آدرس زير بفرستيد ممنون مي شوم .
m.hafezeh @yahoo.com

HAFEZEH

عضو جدید
سلام yanic عزيز
خيلي ممنون از آموزش mini tab واقعا احتياج دارم ولي نمي توانم آنها دانلود كنم با توجه به اينكه rar هم دارم.اگر زحمتي نيست لطفا به آدرس زير بفرستيد ممنون مي شوم .
m.hafezeh @yahoo.com

yanic جان قبول زحمت نموده آموزش excel را هم ارسال كنيد.

ساعدي713405

عضو جدید
:cool:
درود بر شما مهندس.
ممنون از فايلت ، گفتي تو 4 قسمت هست پس قسمت چهارمش كو ؟
بعضي از استادا ميگن براي ياد گيري اين نرم افزار اول بايد واحد كنترل پروژه رو پاس كرد ، شما چي فكر ميكنيد ؟
سعي ميكنم منم زود تر مطالبم سر جمع كنم تا بتونم در اونارو در اختيار ساير دوستان بزارم/

ptgh

عضو جدید
سلام من جزوه آموزش کامفار رو دارم خواستی زنگ بزن. 09124647601:gol:

ptgh

عضو جدید
سلام این فایلها حتی با winrar باز نمیشه. امکانش هست minitab رو برام میل کنی؟ ممنونمpeiman_ghane@yahoo.com

ghoghnoosssss

عضو جدید
تشکر و یک درخواست

تشکر و یک درخواست

با عرض تشکر از عزیزی که این فایل های pdf رو برای استفاده دیگران در یادگیری نرم افزارmsp گداشته؛اما یه مشکلی هست؛فایل های msp-2 و msp-3 و msp-4 و msp-5 بتز نمیشن!دانلود میکنمشون، اما وقتی فایل رو میخام باز کنم، باز نمیشن و error میده!!!!!اما فایل های msp-1 و msp-6 مشکلی ندارن!!!!خواهش میکنم کمکم کنین؛ چون من تازه دارم نرم افزار msp رو از روی این فایل ها یاد می گیرم!!!!!!! پیشاپیش از کمکتون ممنونم!!!!!!!!

ghoghnoosssss

عضو جدید
فایل های pdf مربوط به آموزش شش مرحله ای نرم افزار msp که با عنوان msp.3 ,msp.2 msp.5 , msp.4 وجود دارند، دانلود میشوند ولی باز نمی شوند!!اما در مورد فایل های msp.6 , msp.1 همچنین مشکلی وجود ندارد!!!!!!!لطفا کمکم کنید که چطور میتونم این قایل را باز کنم.پیشاپیش مرسی!!!!!!!!

nadia62

عضو جدید
سلام مرسی که جزوه آموزشی کامفار رو گذاشتین ولی متاسفانه من نتونستم دانلود کنم می شده یه راه حلی پیشنهاد کنین ؟؟!!!!مرسی

1365qq

عضو جدید
ارشدپیام نور

ارشدپیام نور

من می خواستم در مورد ارزش مدرک فراگیر پیام نور در مهندسی صنایع را بدونم:)

با تشکر

ashekh

عضو جدید
بسيار بسيار سپاسگزارم

بسيار بسيار سپاسگزارم

بسيار بسيار عالي بود خيلي كمكم كرد

darkmage

عضو جدید
سلام
من دنبال یک آموزش کامل برای Arena 10 هستم ... لطفا اگر لینکی چیزی دارین برام بزارین....... ضمنا دنبال یک مثال از برنامه ریزی تولید در Excell یا Access می گردم ...ممنون !

بالا