پوستي شفاف در 2ساعت

mehrnoosh19

عضو جدید

یافته‌های جدید دانشمندان نشان می‌دهد کرم‌های شفاف کننده پوست که امروزه رواج زیادی دارند از مواد شیمیایی مضر و خطرناکی تهیه می‌شوند.

ترکیب کردن لیموترش با برگ گیاهان و حتی عصاره آنها می‌تواند تاثیر زیادی در شفافیت پوست و از بین بردن لکه‌ها داشته باشد.

بررسی‌ها نشان می‌دهد مخلوط لیمو ترش با آلوئه‌ورا قبل از مهمانی می‌تواند پوست شما را از حالت خستگی نجات دهد و برق خاصی را در پوستتان به وجود بیاورد.

لیمووآلوئه ورا حاوی اسید سیتریک هستند که ویتامینC موجود درآنها می‌تواند لکه‌ها و آکنه‌ها را برطرف کند و زخم‌های باز عمیق را نیز بهبود بخشد.نتایج مطالعات نشان می‌دهد که سالمندان برای کاهش چین ‌و چروک‌های خود می‌توانند با این ترکیب‌ها چین و چروک‌ها را پس از مدت زمانی کوتاه از بین ببرند.

;)

Motahare89

عضو جدید
کاربر ممتاز
جديداَ گفتن همه مواد موجود تو برگ آلوئه ورا خواص بهبوددهندگي واسه پوست نداره بعضي هاش داروييه كه اگه به صورت طبيعي رو پوست استفاده بشه باعث ايجاد لك ميشه...تو لابراتوار هاي زيبايي ميان و خواص مفيدشو براي پوست ازش جدا ميكنن و در محصولاتشون استفاده ميكنن.بهتره كه از محصول فراوري شده آلوئه ورا به روي صورت خود استفاده كنيد.

مبینا

کاربر فعال
من از کرمی که استفاده میکنم راضی هستم صورت رو روشن ولکها رو از بین میبره
طریقه درست کردن کرم
کمی از کرم مرطوب کننده را با 2-3 قاشق غ اب خیار مخلوط کنید قبل از خواب صورت رو با شامپو کودک شسته بعد ازخشک کردن کرم رو دورانی به صورت بمالید امتحان کنید
برای نرمی دستان هم از این روش اسفاده کنید فقط اب لیمو تازه 3- 4 قطره به جای اب خیار استفاده شود ..

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

یافته‌های جدید دانشمندان نشان می‌دهد کرم‌های شفاف کننده پوست که امروزه رواج زیادی دارند از مواد شیمیایی مضر و خطرناکی تهیه می‌شوند.

ترکیب کردن لیموترش با برگ گیاهان و حتی عصاره آنها می‌تواند تاثیر زیادی در شفافیت پوست و از بین بردن لکه‌ها داشته باشد.

بررسی‌ها نشان می‌دهد مخلوط لیمو ترش با آلوئه‌ورا قبل از مهمانی می‌تواند پوست شما را از حالت خستگی نجات دهد و برق خاصی را در پوستتان به وجود بیاورد.

لیمووآلوئه ورا حاوی اسید سیتریک هستند که ویتامینC موجود درآنها می‌تواند لکه‌ها و آکنه‌ها را برطرف کند و زخم‌های باز عمیق را نیز بهبود بخشد.نتایج مطالعات نشان می‌دهد که سالمندان برای کاهش چین ‌و چروک‌های خود می‌توانند با این ترکیب‌ها چین و چروک‌ها را پس از مدت زمانی کوتاه از بین ببرند.

;)

اتفاقا من خواهر کوچیکم یه زمانی کرم آلوئه را استفاده می کرد بعدش روش آبلیمو میزد می گفت خیلی لکار رو می بره

منم هیچ وقت گوش ندادم الان که اینو خوندم فهمیدم بنده خدا راس میگفتا

مبینا

کاربر فعال
این کرم هم در از بین بردن لکها و شفافیت کمک زیادی میکنه
1-2 قاشق غ گلیسیرین 1-2ق غ گلاب و3-4 قطره ابلیمو تازه هرشب بعد از شستن صورت و دست استفاده شود امتحان کنید خوبه

sanila

عضو جدید
من از کرمی که استفاده میکنم راضی هستم صورت رو روشن ولکها رو از بین میبره
طریقه درست کردن کرم
کمی از کرم مرطوب کننده را با 2-3 قاشق غ اب خیار مخلوط کنید قبل از خواب صورت رو با شامپو کودک شسته بعد ازخشک کردن کرم رو دورانی به صورت بمالید امتحان کنید
برای نرمی دستان هم از این روش اسفاده کنید فقط اب لیمو تازه 3- 4 قطره به جای اب خیار استفاده شود ..

دوستای گل استفاده از شامپو يا صابون كودك به نفع پپوست نيست كه به ضررش هم هست.اكثرا به اين دليل كه پوست صورت و بچه هر دو حساسن و احتمالا مواد مضر صابون يا شامپو بچه كمتره استفاده ميكنن .شايد اينطور باشه اما محصولات بچه همه چربه .استفاده از اونا برای همه نوع پوستی صحيح نيست.اينو به نقل قول از يه پزشك پوست و زيبايی ميگم

مبینا

کاربر فعال
دوستای گل استفاده از شامپو يا صابون كودك به نفع پپوست نيست كه به ضررش هم هست.اكثرا به اين دليل كه پوست صورت و بچه هر دو حساسن و احتمالا مواد مضر صابون يا شامپو بچه كمتره استفاده ميكنن .شايد اينطور باشه اما محصولات بچه همه چربه .استفاده از اونا برای همه نوع پوستی صحيح نيست.اينو به نقل قول از يه پزشك پوست و زيبايی ميگم

دوست من سالهاست صورتم روبا شامپو بچه شستم صابون صورت روخشک میکنه و چربی پوست رو از بین میبره .شامپو بچه واقعا خوبه بدون عوارضه

P a N a H

عضو جدید
کاربر ممتاز
من مدتیه ماسک جوانه گندم با ماست استفاده می کنم خیلی عالیه...

البته روزا هم از صابون روغن جوجوبا و عسل هم استفاده می کنم که اینم فوق العاده اس....