صفحه 1 از 4 123 ... آخرينآخرين
نمايش نتايج 1 تا 10 از 36

تاپیک: موسسه ی آموزش عالی کوثر قزوین

عضو آواتار pegasus aromazi
    رشته
    مهندسی معماری
    تاريخ عضويت
    2008/7
    محل سكونت
    jivhk-hrbsdi-

پيش فرض موسسه ی آموزش عالی کوثر قزوین

این موسسه در سال 85 افتتاح شده ولی با این توصیف در سال 87 4رشته ی کارشناسی معماری و برق و نرم افزار و حسابداری و یک رشته ی کاردانی حسابداری رو جذب میکنه.
    سیستم مدیریت دانشگاه دانشجو محور می باشد و جدا درخواستی نبود که مدیران دانشگاه آنرا رد کنند.
    خلاصه اینکه این دانشگاه طوریه که امسال سر رفتن توش بین دانشجو های سالای قبلش و تازه واردا جنگه!

سطح علمی اونجا در قیاس با بقیه غیر انتفاعی ها خیلی بهتره و به اعتراف خیلی از دوستان خودم که توی صدرا ی تهران میخونند کوثر بهتره.
    البته به خود دانشجو هم ربط داره یعنی اگه بخواید اونجا بخونید میتونید و استاداتون هم حسابی باهاتون کار میکنند و اگه نخواید نه!!

تازه وارد آواتار Reza GSM
    رشته
    مهندسی کامپیوتر
    تاريخ عضويت
    2007/5

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله pegasus aromazi نمايش پست
    این موسسه در سال 85 افتتاح شده ولی با این توصیف در سال 87 4رشته ی کارشناسی معماری و برق و نرم افزار و حسابداری و یک رشته ی کاردانی حسابداری رو جذب میکنه.
    سیستم مدیریت دانشگاه دانشجو محور می باشد و جدا درخواستی نبود که مدیران دانشگاه آنرا رد کنند.
    خلاصه اینکه این دانشگاه طوریه که امسال سر رفتن توش بین دانشجو های سالای قبلش و تازه واردا جنگه!

سطح علمی اونجا در قیاس با بقیه غیر انتفاعی ها خیلی بهتره و به اعتراف خیلی از دوستان خودم که توی صدرا ی تهران میخونند کوثر بهتره.
    البته به خود دانشجو هم ربط داره یعنی اگه بخواید اونجا بخونید میتونید و استاداتون هم حسابی باهاتون کار میکنند و اگه نخواید نه!!
    این حرفا هیچ کروم صحت نداره
    باور نکنین
    سطح علمی بسیار پایینی داره و
    مدیریت کاملا افتضاح
    [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

تازه وارد آواتار shaghayegh22
    رشته
    غیر مهندسی
    تاريخ عضويت
    2009/6
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض درباره کوثر

نقل قول نوشته اصلي بوسيله pegasus aromazi نمايش پست

سلام
    من دانشجویی حسابداری کاردانی همین دانشگاه هستم ...اگه درباره رشته خودم بخوام بگم باید بگم که به جز استاد حیدری نژاد (اقتصاد) استاد قاسمی(صنعتی 2) استاد انبارلویی(ریاضی) بقیه استادهای تخصصی تعریفی نیستن ...درباره معماری هم باید بگم که بچه همیشه آواره هستن و دنبال آتلیه خالی میگردن ...البته تازه دارن یه ساختمون جدید می سازن شاید اوضاع عوض بشه...تازه یه حراستی داره که دائم گیر میده ...بچه ها میشناسنش رضایی...

پيش فرض

وای وای راست میگه یه حراست داره به اسم رضایی
    که مثل ........... می مونه
    هرکی می خواد این دانشگاه بیاد پیشنهادم بهش اینه که بزرگ ترین اشتباه عمرشو داره می کنه

تازه وارد آواتار masoudfallahi
    رشته
    مهندسی کامپیوتر
    تاريخ عضويت
    2009/6

پيش فرض

همه اینا به کنار
    دانشگاهش خیلی دوره
    افتضاح دوره ها

تازه وارد آواتار mona.h
    رشته
    مهندسی معماری
    تاريخ عضويت
    2008/11

پيش فرض

آدرس دانشگاه کجاست؟

تازه وارد
    رشته
    مهندسی برق
    تاريخ عضويت
    2009/12

پيش فرض

سلام/ من دانشجوی رشته برق هستم.ترم 1 .راستش من دیگه نمیدونم باید با رضایی چیکار کنم شماها که با تجربه تر هستید راهنمایی کنید

تازه وارد آواتار shaghayegh22
    رشته
    غیر مهندسی
    تاريخ عضويت
    2009/6
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

من تیر ماه 88 فارغ التحصیل شدم ...متاسفمکه فکر می کردم ...کوثر دانشگاه خوبی نیست ... اما حالا که اونو با آزاد مقایسه می کنم میبینم که آزاد افتضاحه ...استاداش که یا نمیان یا قهر میکنن و میرن ...با با صد رحمت به اون کوثر صد رحمت به گیر دادن رضایی یادش بخیر چه روزای داشتیم ... خوش میگذشت ... حداقل اش اینه که اکثر بچه های کوثر توی یه رنج سنی هست اما آزاد خیلی هاشون هم سن مامان و بابای آدم ...در کل مدیر گروه حسابداری با اون همه کج وکوله بودنش خوب بود ... حداقل 18 -20 واحد بر میداشتی دو روز کامل دانشگاه بودیم ... ساعت پرت نداشتیم ... اما آزاد اینجوری نیست ...همش ساعتت پرت می شه ... بین اکثر کلاس ها هم 3-4 ساعت فاصله است ... سایتش هم به ازای 1 دقیقه هزینه 1 ساعت رو باهات حساب میکنه ...

تازه وارد
    رشته
    مهندسی کامپیوتر
    تاريخ عضويت
    2010/8

پيش فرض دانشگاه کوثر قزوین

سلام من کارشناسی دانشگاه کوثر بودم باید بگم افتضاحه. استادها همه بیسواد. سیستم آموزشی داغون. مدیریت افتضاح خلاصه از همه نظر داغونه. من 2 ترم دیگه ام دارم خدا به دادمون برسه. توصیه میکنم کوثر انتخاب آخرتون باشه. استادای داغونی مثل نیکمرد و فارغ زاده و رستمی که اصلا سواد ندارن. (کارشناسی نرم افزار)

تازه وارد
    رشته
    مهندسی کامپیوتر
    تاريخ عضويت
    2010/8

پيش فرض کوثر لعنتی

بچه ها گول نخورین کوثر افتضاحه از مدیر گروهاش بگیر تا استادا و رییس دانشگاه عمله اش.

صفحه 1 از 4 123 ... آخرينآخرين

تاپیک های مشابه

1. موسسه ی آموزش عالی صنعتی مازندران-بابل
    توسط E'tesami در تالار موسسات آموزش عالی
    پاسخ ها: 44
    آخرین ارسال: 2012/3/31, 07:20 PM
  2. موسسه آموزش عالی پارسیان قزوین
    توسط AFSHAR_PIPING در تالار موسسات آموزش عالی
    پاسخ ها: 2
    آخرین ارسال: 2011/12/25, 10:17 PM
  3. موسسه آموزش عالی میرعماد قزوین
    توسط gozargah در تالار موسسات آموزش عالی
    پاسخ ها: 0
    آخرین ارسال: 2011/8/12, 07:22 PM
  4. مکانیک: موسسه ی اموزش عالی فولاد اصفهان
    توسط zmp در تالار راهنمای انتخاب رشته و دانشگاه
    پاسخ ها: 2
    آخرین ارسال: 2008/10/12, 02:40 PM

عبارت‌های مرتبط

دانشگاه کوثر قزوین

دانشگاه کوثر

موسسه آموزش عالی کوثر

کوثر قزوین

دانشگاه غیر انتفاعی کوثر قزویندانشگاه كوثردانشگاه كوثر قزوينموسسه اموزش عالی کوثر

ثبت اين صفحه

ثبت اين صفحه

قوانين ارسال

• شما نمی‌توانيد تاپيک جديد ارسال كنيد
  • شما نمی‌توانيد پاسخ ارسال كنيد
  • شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال كنيد
  • شما نمی‌توانيدنوشته‌های خود را ويرايش كنيد
  •