ورود بانوان ممنوع!

floe

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

chinir

عضو جدید
با اجازتون من یه بانوی محترم هستم.نظرمو بگم میرم به خدا
این بانوی تو عکس چندان تفاوتی با مردا نداره.چرا سر دماغش مو درآورده؟؟؟؟:eek::eek::eek:

floe

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با اجازتون من یه بانوی محترم هستم.نظرمو بگم میرم به خدا
این بانوی تو عکس چندان تفاوتی با مردا نداره.چرا سر دماغش مو درآورده؟؟؟؟:eek::eek::eek:
:w15:
در واقع منم نظرم اینه که بانوان هم با آقایان هیچ فرقی ندارند:lol: منم باهاتوونم، شماها هم باید با آقایان به استادیوم برید;) این حقتونه:smile:

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خودتون رو بزارید به جای ی بازیکن داخل زمین فوتبال..

1000 تا دختر با هم دیگه بگن بهنام بهنام بهنام،خدا وکیلی توپو نمیزنی تو گل خودتون؟
:)

دهه دهه:دی

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز

1000 تا دختر با هم دیگه بگن بهنام بهنام بهنام،خدا وکیلی توپو نمیزنی تو گل خودتون؟

اتفاقا برعکس شارژ میشید و برای شادی دل اسلام و مسلمین 6 تا 6 تا گل میزنید.

• Like
واکنش ها: floe

دختر معمار

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا ممنوع هم باشه زیاد مهم نیست اصلا دیدن داره بازی هایی که تو استدایوم های ایران صورت میگیره ؟؟ نه والله
ما میریم باز های بارسلونا و مادرید و ... اینا رو میبینیم
مهم اونجاهاست که ممنوعیت ورود نداره ...:razz:

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز

نه که حالا چقدم خب بازی می کنن !!!
لابد خبر بهشون رسیده کلی دختر از پشت در استودیوم تشویق می کنن ..... .....به لبنان می بازنن
:biggrin:

chinir

عضو جدید

دهه دهه:
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

• Like

chinir

عضو جدید
حالا ممنوع هم باشه زیاد مهم نیست اصلا دیدن داره بازی هایی که تو استدایوم های ایران صورت میگیره ؟؟ نه والله
ما میریم باز های بارسلونا و مادرید و ... اینا رو میبینیم
مهم اونجاهاست که ممنوعیت ورود نداره ...:razz:
اییییییییییییییییییییییول.دلم خنک شد

• Like

floe

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان من ی چیزی رو بگم که این عکس گذاشته نشده که پسرا و دخترای عزیز هموطنمون با هم جر و بحث کنند، در واقع این عکس به صورت طنزگونه و فقط به خاطر این گذاشته شده که دخترای عزیز ایرانی دوباره یادشون بیاد که حتی ی حق به این کوجیکی هم ازشون دریغ شده، ما پسرا هم به خودمون بیایم که باید (دوباره میگم؛ باید!) حامیشون باشیم تا دیگه شاهد این اتفاقات که از ورود خانما جلوگیری میشه نباشیم....
موفق باشید دوستان :gol:

.angel.

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من ی چیزی رو بگم که این عکس گذاشته نشده که پسرا و دخترای عزیز هموطنمون با هم جر و بحث کنند، در واقع این عکس به صورت طنزگونه و فقط به خاطر این گذاشته شده که دخترای عزیز ایرانی دوباره یادشون بیاد که حتی ی حق به این کوجیکی هم ازشون دریغ شده، ما پسرا هم به خودمون بیایم که باید (دوباره میگم؛ باید!) حامیشون باشیم تا دیگه شاهد این اتفاقات که از ورود خانما جلوگیری میشه نباشیم....
موفق باشید دوستان :gol:
همین دیگه!!!!اگه حق همدیگه رو بدونیم و رعایت کنیم پیشرفتم میکنیم!
مهم این نیست که بریم بازی جذاب ایرانو ببینیم مهم یه یه چیز دیگه س که آقا پسرا باید به خودشون بیان!!!!!!!

• Like