ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saeedh2o

عضو جدید
سلام احتمال قبولی تو دانشگاه صنعتی اصفهان با رتبه 1090 طراحی کاربردی بالای 90 درصده

سلام بعید میدونم من دفترچه سال 91 رودیدم روزانه صنعتی اصفهان42تاروزانه میگرفت 17تاشبانه اما امسال 30تاروزانه و7تاشبانه میگیره درواقع22نفرکاهش ظرفیت که خیلی زیاده

saeedh2o

عضو جدید
دوستان بین شبان تربیت مدرس و شبانه علم و صنعت و شبانه خواجه نصیر و روزانه صنعتی کدومو انتخاب میکنین

ali.2013

عضو جدید
به ترتیب روزانه خواجه. شب علم و صنعت. شب تربیت و شب خواجه. به نظرت دانشگاه تبریز خوبه روز طراحی چند میگیره؟ و یه سوال دیگه شما اگه بودید بین تبریز و صنعتی شیراز کدومو اول می زدید؟

sonic

عضو جدید
سلام دوستان
دانشگاه مالک برای ساخت تا چه رتبه ای رو بای مصاحبه دعوت میکنه؟

مگه فکر کردی کسایی که دانشگاه سراسری درس می خونند از کره مریخ اومدن این حرفا همش کشکه! استادای ما همون استادای فردوسی بود فقط ما پول می دادیم ولی اونا مجانی درس می خودند

والا چیزی نمیتونم در جواب شما بگم , چون حرف حساب جواب نداره !
الان که چند صفحه رو خوندم فهمیدم خیلی بچه های آزاد که رتبه های خوب آوردن زیاد هستن !

spaceman1369

عضو جدید
سلام دوستان؛به نظرتون مهندسی پزشکی و مکاترونیک تهران و یا امیر کبیر بهتره یا طراحی خواجه و یا طراحی صنعتی اصفهان

reza2495

عضو جدید
سلام بچه ها.همگي خسته نباشيد. آقا ما تو اين چند روز با هر كي ك رسيد مشورت كرديم .لطف كنيد شمام كمكم كنيد. من 69 نيمه دومي هستم. الان ك ترم 7 بود امتحان دادم رتبم 2750 شده.من ي 5 فصل كتاب استاتيك نايي رو خونده بودم 2 فصل مقاومتشو يكم رياضي خونده بودم ترمو هم فقط فصل 13 رو خوب خونده بودم. باكس ارتعاشتم ك هيچي . ب نظرتون چي كار كنم. آيا انتخاب رشته كنم يا بمونم واس سال بعد؟! من بچه گلپايگانم و شايد 1% همين جا روزانه قبول بشم ك اون وقت نميتونم سال ديگه امتحان بدم. از طرفيم اگه نزنم روزانشو و شبانه بيارم همين جارو بحث اينه ك باز بمونم يا برم؟!( البته احتمالشم هست ك اصلا قبول نشم.) ب هر حال موقعيت كار تو تهران خيلي بهتره. شما اگه زرنگ باشي ميتوني حين ارشدم لااقل سال دوم كار گير بياري! بحث سربازيم هست . دارم ب اين موضوع فكر ميكنم ك دي دفترچه پست كنم ك اعزامم بيفته 1 اسفند تا آخر شهريور 7 ماهش گذشته .بعدم اگه قبول شدم ميرم ارشد. تو اين 3 سالم ميرم دنبال بسيج ك بتونم 6ماه كسري رو بگيرم . بنابراين بعد ارشد يه 8 ماهي ميمونه . ك اگه سربازيم بتونم همون تهران خودمو بندازم اگه كاري تو ارشد پيدا كرده باشم شايد بتونم حين سربازيم برم. بعد همون جا موندگار بشم اگه اونجا هم نشه ب هر حال خودش يه سابقه كاره ديگه!
حالا نظر شما چيه؟ ممنون ميشم راهنماييم كنيد

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.همگي خسته نباشيد. آقا ما تو اين چند روز با هر كي ك رسيد مشورت كرديم .لطف كنيد شمام كمكم كنيد. من 69 نيمه دومي هستم. الان ك ترم 7 بود امتحان دادم رتبم 2750 شده.من ي 5 فصل كتاب استاتيك نايي رو خونده بودم 2 فصل مقاومتشو يكم رياضي خونده بودم ترمو هم فقط فصل 13 رو خوب خونده بودم. باكس ارتعاشتم ك هيچي . ب نظرتون چي كار كنم. آيا انتخاب رشته كنم يا بمونم واس سال بعد؟! من بچه گلپايگانم و شايد 1% همين جا روزانه قبول بشم ك اون وقت نميتونم سال ديگه امتحان بدم. از طرفيم اگه نزنم روزانشو و شبانه بيارم همين جارو بحث اينه ك باز بمونم يا برم؟!( البته احتمالشم هست ك اصلا قبول نشم.) ب هر حال موقعيت كار تو تهران خيلي بهتره. شما اگه زرنگ باشي ميتوني حين ارشدم لااقل سال دوم كار گير بياري! بحث سربازيم هست . دارم ب اين موضوع فكر ميكنم ك دي دفترچه پست كنم ك اعزامم بيفته 1 اسفند تا آخر شهريور 7 ماهش گذشته .بعدم اگه قبول شدم ميرم ارشد. تو اين 3 سالم ميرم دنبال بسيج ك بتونم 6ماه كسري رو بگيرم . بنابراين بعد ارشد يه 8 ماهي ميمونه . ك اگه سربازيم بتونم همون تهران خودمو بندازم اگه كاري تو ارشد پيدا كرده باشم شايد بتونم حين سربازيم برم. بعد همون جا موندگار بشم اگه اونجا هم نشه ب هر حال خودش يه سابقه كاره ديگه!
سوال رو پرسیدین نذاشتین جواب بدیم جوابم دادین!!
رتبه شماها رو نمی دونم ولی 2750 توی رشته ما مجاز هم نمیشه!!
اگه مجاز شدین و امکان قبولی روزانه رو دارین، انتخاب رشته بکنین... حتماً انتخاب رشته بکنین و فرصت زندگیتونو از دست ندین. یکی هم که نمی خواس انتخاب رشته کنه، بهش گفتم انتخاب رشته کرد روزانه قبول شد...
بحث سربازی هم اونطوری که گفتین اقدام نکردین؛ اگه قبول نشدین سال بعد اونطوری که گفتین اقدام کنین و از همه فرصت ها استفاده کنین.

sh_rahimi

عضو جدید
با رتبه 876 تبدیل کجا میتونم قبول شم؟برای دکتری صنعتی اصفهان بهتره یا تبریز؟بعد از دانشگاه های تهران تبریز صنعتی اصفهان مشهد شیراز کجاها خوبن؟

reza2495

عضو جدید

hssnjfry

عضو جدید
توی کارت به خدا توکل کن از نظر من برو ارشد حتی شبانه چون بری سربازی و وقتی برگردی همه چیز از سرت پاک میشه بعد میتونی بری وزارت دفاع امریه بشی که خیلی عالیه

saeedh2o

عضو جدید

داداش هر راهی رو که انتخاب کنی یه مزیت داره ویه عیب نمیشه راهی رفت که هیچ عیبی نداشته باشه.اگر فرض کنیم شما یکسال بمونی وانشالله خوب بخونی فکر میکنی رتبت چند میشه.اگر مطمئنی که میتونی زیر هزار بیاری بمون اما اگر احتمال تا30درصد هم میدی که ممکنه بالای 1500بیاری به نظرم انتخاب رشته کن وهم شبانه گلپاروبزن هم روزانشو.اگه روزانه نیاوردی اونوقت میتونی فکراتو بکنی که بری دانشگاه یا یکسال بمونی
مسئله دیگه اینه که شما هدفت ازادامه تحصیل چیه اگر میخای تا دکترا ادامه بدی که خب به نظرم یکسال وایسا اما اگه هدفت کارکردنه بهتره دانشگاهی بری که وقتتو با سختگیریهاشون نخوان تلف بکنن .اگر تهران یا صنعتی اصف بری اونقدر سخت میگیرن که فقط برای مشروط نشدن باید درس خوند وقیدکار رو زد .اما شما اگرمیخای کارکنی گلپا به نظرم خیلی هم خوبه چون2روز درهفته همش هست و بقیشو میتونی بری هرجا میخای کارکنی.
اما هیچکس نمیتونه بهت نظرنهایی بده چون تصمیم باخودت وخودته که از وضعیت خودت بیشترباخبرهستی.این نکته روهم بهت بگم که مطالعه برای کنکور یک دوره فرسایشی وخسته کننده هست واین هاروهم مدنظرت داشته باش
موفق باشی

pakmojtaba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوباره امروز پیش یه بنده خداییکه تو یکی از این دانشگاه های سراسری کار میکنه رفتم برای مشاوره وپرس وجو به من گفت یک سوم ظرفیتهای دانشگا های که زدم اولویت بچه های شاگرد اولی خود دانشگاه هست ورتبه های که سال قبل قبول شدند قبولیش سخت تر هست ودر مورد انتخاب من که ساخت 59 هست گفت انتخاب چهارم خواجه نصیر قبولم وخیلی ضدحال به من زد کلا تو شوک رفتم این هم انتخابام راستی در مورد کلاس من هیچ کلاسی برای کنکور نرفتم وفقط خودم با کتاب اومدم جلو
1 - 32839 || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
2 - 32836 || دانشگاه تربيت مدرس || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
3 - 32851 || دانشگاه علم وصنعت ايران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
4 - 32849 || دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
5 - 32847 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
6 - 32846 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
7 - 32838 || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
8 - 33228 || دانشگاه علم وصنعت ايران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي خودرو-سازه بدنه خودرو || روزانه
9 - 33030 || دانشگاه علم وصنعت ايران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي ماشينهاي ريلي || روزانه
10 - 32893 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -مهندسي جوش || روزانه
11 - 33235 || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكاترونيك || روزانه
12 - 33240 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكاترونيك || روزانه
13 - 33239 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكاترونيك || روزانه
14 - 33238 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكاترونيك || روزانه
15 - 33241 || دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكاترونيك || روزانه
16 - 33188 || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي پزشكي -بيومكانيك || روزانه
17 - 33192 || دانشگاه علم وصنعت ايران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي پزشكي -بيومكانيك || روزانه
18 - 33190 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي پزشكي -بيومكانيك || روزانه
19 - 33198 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي پزشكي -مهندسي ورزش || روزانه
20 - 32843 || دانشگاه صنايع ومعادن ايران -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
21 - 32841 || دانشگاه سمنان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
22 - 32915 || دانشگاه سمنان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
23 - 32850 || دانشگاه صنعتي مالك اشتر || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
24 - 32940 || دانشگاه صنعتي مالك اشتر || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه

golestana

عضو جدید
سلام دوباره امروز پیش یه بنده خداییکه تو یکی از این دانشگاه های سراسری کار میکنه رفتم برای مشاوره وپرس وجو به من گفت یک سوم ظرفیتهای دانشگا های که زدم اولویت بچه های شاگرد اولی خود دانشگاه هست ورتبه های که سال قبل قبول شدند قبولیش سخت تر هست ودر مورد انتخاب من که ساخت 59 هست گفت انتخاب چهارم خواجه نصیر قبولم وخیلی ضدحال به من زد کلا تو شوک رفتم این هم انتخابام راستی در مورد کلاس من هیچ کلاسی برای کنکور نرفتم وفقط خودم با کتاب اومدم جلو
1 - 32839 || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
2 - 32836 || دانشگاه تربيت مدرس || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
3 - 32851 || دانشگاه علم وصنعت ايران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
4 - 32849 || دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
5 - 32847 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
6 - 32846 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
7 - 32838 || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
8 - 33228 || دانشگاه علم وصنعت ايران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي خودرو-سازه بدنه خودرو || روزانه
9 - 33030 || دانشگاه علم وصنعت ايران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي ماشينهاي ريلي || روزانه
10 - 32893 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -مهندسي جوش || روزانه
11 - 33235 || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكاترونيك || روزانه
12 - 33240 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكاترونيك || روزانه
13 - 33239 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكاترونيك || روزانه
14 - 33238 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكاترونيك || روزانه
15 - 33241 || دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكاترونيك || روزانه
16 - 33188 || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي پزشكي -بيومكانيك || روزانه
17 - 33192 || دانشگاه علم وصنعت ايران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي پزشكي -بيومكانيك || روزانه
18 - 33190 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي پزشكي -بيومكانيك || روزانه
19 - 33198 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي پزشكي -مهندسي ورزش || روزانه
20 - 32843 || دانشگاه صنايع ومعادن ايران -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
21 - 32841 || دانشگاه سمنان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
22 - 32915 || دانشگاه سمنان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
23 - 32850 || دانشگاه صنعتي مالك اشتر || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
24 - 32940 || دانشگاه صنعتي مالك اشتر || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه

آقا شما از مکاترونیک چیزی می دونی که تو انتخابات گذاشتی؟
تا حالا با پردازنده صنعتی کا کردی؟
دروس رباتیک ، کنترل پیشرفته، پردازش در سیگنال ها و ... را گذراندی؟

یا فقط جو زده شدی و گفتی یه چیزی زده باشی

pakmojtaba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه من اصلا چیزی نمیدونم فقط شما میدونی وبس در مورد جو زدگی من از 4 تا انتخاب اولم یکی روحتما قبول میشم حال بقیه هم همینجوری دوست داشتم زدم

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
نه من اصلا چیزی نمیدونم فقط شما میدونی وبس در مورد جو زدگی من از 4 تا انتخاب اولم یکی روحتما قبول میشم حال بقیه هم همینجوری دوست داشتم زدم
دوست عزیز بهت پبشنهاد میکنم یکم تو انتخاب هات تجدید نظر کن شما اومدی امیرکبیر رو گذاشتی انتخاب پنجم به فرضم که میخای دانشگاه راحت قبول بشی کلا بین دانشگاه های تهرام دانشگاه راحت پیدا نمیکنی همشون سخت گیری های خودشو دارن حتی خواجه نصیر شنیدم در حد امیرکبیر سخت گیری میکنن ضمن اینکه شما نباید اینقدر با خیال راحت صحبت کنی باید انتخاب هاتو اصولی انجام بدی تو انتخاب 8 زدی ماشین های ریلی!!! درحالی که این رشته هیچ آینده ای نداره رتبه خوبتو با این انتخاب ها به باد نده من بهت پیشنهاد میکنم اول ساخت ها رو بزنی بعد سراغ رشته های دیگه بری
نظر من اینه به فرض اینکه امیرکبیر نمیخواهید)
1-تهران(ساخت روزانه)
2-مدرس(ساخت روزانه)
3-علم و صنعت(ساخت روزانه)
4-خواجه نصیر(ساخت روزانه)
5-امیرکبیر(ساخت روزانه)
6-صنعتی اصفهان(ساخت روزانه)
7-تبریز(ساخت روزانه)
8-فردوسی(ساخت روزانه)
9-صنعتی اراک(ساخت روزانه)
10-اراک(ساخت روزانه)
با بقی هم هرچه میخاهد دلت تنگت
من خودم این طور زدم:
1-امیرکبیر
2-تهران
3-مدرس
4-علم و صنعت
5-صنعتی اصفهان
6-خواجه نصیر
7-تبریز
9-صنعتی اراک
سراغ رشته هاییم که هیچ اطلاعاتی راجع بهشون ندارم نرفتم همشو ساخت زدم

mahde1818

عضو جدید
  • - 33030 || دانشگاه علم وصنعت ايران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي ماشينهاي ريلي || روزانه
  • 2 - 33074 || دانشگاه فردوسي مشهد || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || روزانه
  • 3 - 33114 || دانشگاه فردوسي مشهد || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || نوبت دوم
  • 4 - 33051 || دانشگاه شاهرود || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || روزانه
  • 5 - 33049 || دانشگاه سمنان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || روزانه
  • 6 - 32916 || دانشگاه شاهرود || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
  • 7 - 32915 || دانشگاه سمنان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
  • 8 - 33046 || دانشگاه حكيم سبزواري -سبزوار || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || روزانه
  • 9 - 33097 || دانشگاه شاهرود || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || نوبت دوم
  • 10 - 32909 || دانشگاه حكيم سبزواري -سبزوار || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
  • 11 - 33092 || دانشگاه حكيم سبزواري -سبزوار || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || نوبت دوم
  • 12 - 33039 || دانشگاه بيرجند || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || روزانه
  • 13 - 32900 || دانشگاه بيرجند || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
  • 14 - 33050 || دانشگاه سيستان وبلوچستان -زاهدان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || روزانه
  • این انتخاب رشته منه با 1800 تبدیل و 2000 طراحی

pakmojtaba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز بهت پبشنهاد میکنم یکم تو انتخاب هات تجدید نظر کن شما اومدی امیرکبیر رو گذاشتی انتخاب پنجم به فرضم که میخای دانشگاه راحت قبول بشی کلا بین دانشگاه های تهرام دانشگاه راحت پیدا نمیکنی همشون سخت گیری های خودشو دارن حتی خواجه نصیر شنیدم در حد امیرکبیر سخت گیری میکنن ضمن اینکه شما نباید اینقدر با خیال راحت صحبت کنی باید انتخاب هاتو اصولی انجام بدی تو انتخاب 8 زدی ماشین های ریلی!!! درحالی که این رشته هیچ آینده ای نداره رتبه خوبتو با این انتخاب ها به باد نده من بهت پیشنهاد میکنم اول ساخت ها رو بزنی بعد سراغ رشته های دیگه بری
نظر من اینه به فرض اینکه امیرکبیر نمیخواهید)
1-تهران(ساخت روزانه)
2-مدرس(ساخت روزانه)
3-علم و صنعت(ساخت روزانه)
4-خواجه نصیر(ساخت روزانه)
5-امیرکبیر(ساخت روزانه)
6-صنعتی اصفهان(ساخت روزانه)
7-تبریز(ساخت روزانه)
8-فردوسی(ساخت روزانه)
9-صنعتی اراک(ساخت روزانه)
10-اراک(ساخت روزانه)
با بقی هم هرچه میخاهد دلت تنگت
من خودم این طور زدم:
1-امیرکبیر
2-تهران
3-مدرس
4-علم و صنعت
5-صنعتی اصفهان
6-خواجه نصیر
7-تبریز
9-صنعتی اراک
سراغ رشته هاییم که هیچ اطلاعاتی راجع بهشون ندارم نرفتم همشو ساخت زدم

ممنون من تا انتخاب پنجم مثل شما زدم ولی من بخاطر دلایلی اصلا نمیتونم خارج تهران برم بخاطر این فقط تهران زدم حالا سخت گیری بماند درمورد انتخاب های دیگر همینجوری زدم حالا اگه بچه ها ناراحتن میخواید هم رور حذف کنم چون انتخاب چهارم 100 درص فبولم امروز خیلی پرس وجو کردم

somayeh_mech87

عضو جدید

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ايول فرشته جوووووووووووووووونم.خوب روشونو كم كردييييييييييييييييييييا:-*
منظورت چیه!!!!
مثلا چکار کرده که رومون کم شده!!!!!!!!!
یه فایل به مردم داده دیگه!!!!
ولی بازم ممنون ازش،خوب بود

آخرین ویرایش:

ali.2013

عضو جدید
سلام بچه ها به نظرتون شبانه صنعتی اصفهان برم بهتره یا روز تبریز(طراحی)؟ واقعیتش از تبریز به خاطر جو اجتماعیش میترسم. خواهش میکنم جواب بدید .انتخاب رشته داره تموم میشه

sh_rahimi

عضو جدید
سلام بچه ها به نظرتون شبانه صنعتی اصفهان برم بهتره یا روز تبریز(طراحی)؟ واقعیتش از تبریز به خاطر جو اجتماعیش میترسم. خواهش میکنم جواب بدید .انتخاب رشته داره تموم میشه
همین سوال منم هست البته تو تبدیل کسی جواب نداد میگن صنعتی اصفهان سخت گیرن از درس زده میشی ولی جو علمیش از طرف دیگه تصمیم سختیه طراحی بهتره یا تبدیل؟

NASTOH

عضو جدید
ی سوال؟

تو تکمیل ظرفیت شبانه یا روزانه دانشگاه هایی مثل کاشان-شاهرود-سمنان تو تبدیل انرژی... اضافه میشه؟

میخوام اگه بدونم که اضافه میشه دیگه روزانه شهرکرد نزنم(چون اگه قبول شم دیگه نمیتونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم) و شبانه شاهرودو تو تکمیل ظرفیت برم.لطفا کمک کنین

sh_rahimi

عضو جدید
ی سوال؟

تو تکمیل ظرفیت شبانه یا روزانه دانشگاه هایی مثل کاشان-شاهرود-سمنان تو تبدیل انرژی... اضافه میشه؟

میخوام اگه بدونم که اضافه میشه دیگه روزانه شهرکرد نزنم(چون اگه قبول شم دیگه نمیتونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم) و شبانه شاهرودو تو تکمیل ظرفیت برم.لطفا کمک کنین
معلوم نیست پارسال اکثرا غیرانتفاعی و بین الملل بود و پیام نور اونم طراحی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا