ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahde1818

عضو جدید
این درصدایی که نوشتی نسبت به چیه ؟
منظورم اینه که تست هم زدی؟چند تا هر فصل زدی؟با خلاصه نویسی گفتی 100 درصد؟مثلا من مفهوم 100 درصدو نمیفهمم.البته 100 درصد برا شما ی مفهوم داره و برا من ی مفهوم دیگه؟(انیشتن تمام عمرشو گذاشت که بگه همه چی نسبیه)
مهم نیست که چند درصد خوندی مهم اینه که بتونی تستو بزنی.من تا حالا کسی ندیدم که اینطوری درسارو خونده باشه.به نظرمن شما اگه همیه این مطالبی که خوندیو بتونی تو کنکور بزنی شاید نفر اول بشی در تاریخ کنکور.پس حواست باشه که اگه تمام کتابارو هم 200 درصد بخونی شاید اصلا وقت نکنی که تمام سوالای کنکورو حتی یکبار بخونی به دلیل کمبود وقت.به نظر من دوره کردن خیلی مهمه.چون شما اگه ی مطلبی کامل بخونین و به دلیل فراموشی نتونی مطلب استفاده کنی یعنی ضرر
این درصد ها مربوط به تقسیم بندی های پارسه هست من هر درسی رو هم که خوندم تست هاشم زدم بیخیال بقیه درصد ها شدم الان دارم دوره می کنم :w10:

mahde1818

عضو جدید
از هر درسی یکی دوتا مبحث هست که تستاش بدقلقه ولی نباید کلا مایوس شد،باکس جامدات 3 تا مقاومت بزنید 3 تا استاتیک 3 تا طراحی میشه 45٪،خوبه دیگه. تو ریاضیا هم 4 تا معادلات میشه زد 3 تا مهندسی ریاضی 1 و 2 هم خیلی بپیچوننو مفهومی بدن دیگه 3 تا میشه زد اونم در بدترین حالت خب اینم شد 50 درصد..من که ساختیم بقیه باکسارو نظری ندارم،ولی با شما موافقم منم با اصطکاک مشکل دارم
موفق باشید
خیلی خوش بینی!

pooooooya

کاربر فعال
من جامداتی 5 درصد هم بزنم به خودم افتخار می کنم! امروز یه 2 ساعتی من زل زده بودم به تست های اصطکاک، اونا هم زل زده بودن به من! آخرش فقط به این نتیجه رسیدم از روی جوابا که استاد نایی واقعا باهوشه!

داداش از روی جوابها چه جوری؟؟؟؟؟؟ میشه توضیح بدی

godman2010

عضو جدید
سلام... خوبییییییییین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کیا سنجش 15 دی ثبتنام کردن؟؟؟؟ من یکی;)

edram

عضو جدید
با سلام
میخواستم برای سال بعد علاوه بر منانیک در هوافضا هم شرکت کنم.در طول خدمت سربازی 70% درسارو خوندم و تست هم زدم.
1- آیا نیازی به خوندن کتاب طراحی اجسام پرنده هست و اگر آره چه منبعی رو برای من که مکانیک خوندم و شناختی در این خصوص ندارم دارید؟
2- علاوه بر طراحی اجسام پرنده چه منبعی رو پیشنهاد می کنید؟
متشکرم

Arman_awn

عضو
از هر درسی یکی دوتا مبحث هست که تستاش بدقلقه ولی نباید کلا مایوس شد،باکس جامدات 3 تا مقاومت بزنید 3 تا استاتیک 3 تا طراحی میشه 45٪،خوبه دیگه. تو ریاضیا هم 4 تا معادلات میشه زد 3 تا مهندسی ریاضی 1 و 2 هم خیلی بپیچوننو مفهومی بدن دیگه 3 تا میشه زد اونم در بدترین حالت خب اینم شد 50 درصد..من که ساختیم بقیه باکسارو نظری ندارم،ولی با شما موافقم منم با اصطکاک مشکل دارم
موفق باشید

اگه به همین سادگی بود که مشکلی نداشتیم!

newuser

عضو جدید
اگه به همین سادگی بود که مشکلی نداشتیم!

آقا ما این کتاب مهندسی مکانیک پارسه رو با دوستم شریکی گرفتیم مثل نقل و نبات توش غلط داره! هم غلط تایپی توی متن سوال ها و گزینه ها داره هم توی حل بعضی از سوال ها :surprised:

newuser

عضو جدید
کسی از بچه ها هست که توی پارسه رتبه هاش زیر 20 باشه؟
اگه میشه درصداشو بگه
5 تا آزمونی که تا حالا رد شده رتبه هام بین 40 تا 70 بوده میخوام بدونم چند باید زد که رفت توی 20 تای اول . :cry:

سحرخیز

عضو جدید
اگه میشه درصداشو بگه
5 تا آزمونی که تا حالا رد شده رتبه هام بین 40 تا 70 بوده میخوام بدونم چند باید زد که رفت توی 20 تای اول . :cry:
شما میشه درصدای رتبه 40 ت رو بگی ؟

amir_karimi

عضو جدید
اگه میشه درصداشو بگه

سلام .من اکثرا رتبه هام یه رقمی آزمون قبلی 8 (انرژی)شدم که درصدام اینا بود:
ریاضی:45
سیالات:70
جامدات:25
دینامیک:40

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
آموزش كريستالوگرافي

آموزش كريستالوگرافي

دوستان ساخت و توليدي حتما از اين سايت بازديد كنيد مطالب و امكانات جالبي در مورد صفحات كريستالي و اصول كريستالو گرافي داخلش هست. مطمئنا در درس علم مواد كمك خواهد كرد
http://www.wikipg.com/کریستالوگرافی#فاصله بین صفحات اتمی و حجم سلول واحد

amir-mehrizi

عضو جدید
سلام به همگی بعد از یه مدت طولانی که از همه دور بودم.بیخیال درصد شید.به نظرم اگه خیلی عالی هم باشید باید روی اعتماد به نفستون کارکنید.که اگه روز آزمون یهو سوالا سخت بود بهم نریزید.اینو هم یادتون باشه که همه این آزمونا وسیله است واسه رسیدن به هدف نهایی که آزمون 18 بهمنه.پس هدف هاتونو تغییر ندید که فقط روی آزمایشی ها موفق بشید.به امید موفقیت همه;)

amir-mehrizi

عضو جدید
دوستان ساخت و توليدي حتما از اين سايت بازديد كنيد مطالب و امكانات جالبي در مورد صفحات كريستالي و اصول كريستالو گرافي داخلش هست. مطمئنا در درس علم مواد كمك خواهد كرد
http://www.wikipg.com/BCC%20(%D8%B9%D9%84%D9%85%20%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%AF)

ایمان جان چه طوری؟؟؟؟اوضاع خوب پیش میره؟؟؟

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
ایمان جان چه طوری؟؟؟؟اوضاع خوب پیش میره؟؟؟
به لطف شما زنده ايم.اوضاع دوستان ظاهرا خدارو شكر بهتر ازماست.ولي خيلي داره سريع واسه من ميگذره يك ماه ديگه بيشتر نمونده من تازه 50% اولو تموم كردم البته 3 بار كل مطالبو مرور و دوره كردم حالا بايد همين قضايا رو واسه 50%دوم تكرار كنم
ان شالله همگي به موقع و عالي تموم كنيم

newuser

عضو جدید
شما میشه درصدای رتبه 40 ت رو بگی ؟

بستگی به سختی سوال ها و بچه های دیگه هم داره دفعه آخر 61 شدم درصدام ریاضی 20 سیالات 50 جامدات 50 دینامیک 25 بود . دفعه ای که 40 شدم درصدام ریاضی 20 سیالات 70 جامدات 25 دینامیک 35 بود!

Arman_awn

عضو
بستگی به سختی سوال ها و بچه های دیگه هم داره دفعه آخر 61 شدم درصدام ریاضی 20 سیالات 50 جامدات 50 دینامیک 25 بود . دفعه ای که 40 شدم درصدام ریاضی 20 سیالات 70 جامدات 25 دینامیک 35 بود!

سیالاتتون رو عالی می زنید. منم درصدام حدودای شماست البته با این اختلاف که سیالاتم از 40 رد نمیشه رتبه م میفته 170 اینا. سیالات رو چند بار دوره کردید؟ از چه
منابعی خوندید؟ نمی دونم چرا هرچی میخونم تو سیالات واقعاً نتیجه نمی گیرم.

mahde1818

عضو جدید
:confused::confused::confused::confused::confused:
سیالاتتون رو عالی می زنید. منم درصدام حدودای شماست البته با این اختلاف که سیالاتم از 40 رد نمیشه رتبه م میفته 170 اینا. سیالات رو چند بار دوره کردید؟ از چه
:confused::confused::confused:
ترکوندید شما دو تا!

eng.bozorgtabar

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان
من یه سوال دارم که میدونم خیلی خیلی خیلی برا پرسیدنش دیره اما با عرض معذرت می پرسم.چون من حدود 20 روز رو بنا به دلایلی از دست دادم
میخواستم بدونم دوستانی که سیالات رو خوندن از چه کتابی خوندن؟ من.کتاب خداکرمی رو دارم اما خداوکیلی از روی ترموش دو فصل خوندم حالت تهوع)با عرض پوزش( بهم دستت داد خیلی کتاب مسخره ای بود. می ترسم برم سراغ سیالاتش از اونم بد تر باشه لطف کنید نظراتتون رو بگید ممنون می شم. بازم از همتون ممنونم.

student.product

عضو جدید
سلام بچه ها  خدا قوت
از کجا میشه سوالات ازاد 90 91 ساخت و تولید را دانلود کرد هرچی گشتم نبود.

saeed_70_nagi

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان
من یه سوال دارم که میدونم خیلی خیلی خیلی برا پرسیدنش دیره اما با عرض معذرت می پرسم.چون من حدود 20 روز رو بنا به دلایلی از دست دادم
میخواستم بدونم دوستانی که سیالات رو خوندن از چه کتابی خوندن؟ من.کتاب خداکرمی رو دارم اما خداوکیلی از روی ترموش دو فصل خوندم حالت تهوع)با عرض پوزش( بهم دستت داد خیلی کتاب مسخره ای بود. می ترسم برم سراغ سیالاتش از اونم بد تر باشه لطف کنید نظراتتون رو بگید ممنون می شم. بازم از همتون ممنونم.
مهندس من که خودم هم از رو مدرسان خوندم و هم از راهیان .. نظر شخصی من همون راهیانه
یعنی مدرسان اصلا به 1 ریال هم نمی ارزه ...
موفق باشی

mahde1818

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان
الان خیلی دیر شده پارسه مفهومی تر هست اما حجمش خیلی زیاده

newuser

عضو جدید

شما هم که خوب میشه رتبه هاتون . ان شاا.. کنکور هم رتبه خوبی بیارین
سیالاتیا همین کتابای راهیان رو میخوندم با جزوه های پارسه ، کار به خصوصی نکردم . ولی هر جا گیر میکردم کتاب اینکروپرا و فاکسو و ون وایلنو میخوندم چون اگه ایراد تو مفهوم ها داشته باشین این کتاب تستا به هیچ دردی نمیخورن!

mortezabn

عضو جدید
دوستان دارم به همتون میگم...بی خیال درس بشین برین تو بازار
اگه به فکر یه درامد خوب هستید پول الان تو کار آزاد
به این مدرک ها دلتون رو خوش نکنید
اگه واقعا مدرک میخواین برید آموزشگاههای تخصصی اونجا هم مهارت بگیرید هم مدرک

eng.bozorgtabar

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان

سلام دوباره خدمت همه. از دوستانی که نظرشون رو لطف کردن در اختیار من گذاشتن بسیار بسیار ممنونم. میگم کسی این کتاب سیالات پوران دکتر سمیع پور رو استفاده نکرده؟آخه ترموش خیلی کتاب خوبی بود. سیالاتش خواستم بدونم چجوریه.

amir-mehrizi

عضو جدید
بچه ها این روزای آخر من فقط 5 ساعت مفید میخونم.واسه شما هم کم شده درس خوندنتون؟

Arman_awn

عضو
بچه ها این روزای آخر من فقط 5 ساعت مفید میخونم.واسه شما هم کم شده درس خوندنتون؟
میدونی دوست عزیز، من به مرحله ای رسیدم که واقعاً حالم از دیدن کتابام به هم میخوره. 7 ماهه تو یه اتاق زندانیم کار شبو روزم هر روز تکرار
میشه دیگه واقعاً حوصله م ته کشیده. ینی یه طوری شدم دیگه نگران نتیجه نیستم فقط میگم کنکور زود بیادو بره. فک نکن تنهایی. من که انصافاً
دیگه انرژی ندارم. دلم برای روزایی تنگ شده که بی دغدغه می تونستم دنبال حتی همین مباحث درسی برم بدون اینکه استرس کنکورو ساعتای
خوندنو داشته باشم. واقعاً حالا قدر همچین روزایی رو میدونم.
فقط از خدا میخوام واقعاً در حد زحمتایی که کشیدیم به هممون اون موفقیتی رو که باید عطا کنه که اگه غیراز این بشه برای خود من به شخصه که
دیگه هیچ انرژی و توان و حوصله ای برای چیزی به اسم درس نمی مونه.

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مشکل شما دوستان اینه که احساس میکنید زمان ندارید و دارید حفظ میکنید
درحالی که اگر بهتر خونده بودید و دوتا تست رو حتی یکساعت روش فکر کرده بودین دیگه سوالی نبود که نمیزدین

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا