هیدرولیک

Hacksaw

عضو جدید
:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

سلام به امید روزیکه جامعه پر باشه از مهندسین مکانیک ........ با سواد و فعال

پیوست ها

• hydraulics [Compatibility Mode].zip
    2.9 مگایابت · بازدیدها: 1

Hacksaw

عضو جدید
دوستان اگه نظری دارن خوشحال میشم بدونم....;);););)
شماهم اگه مطلبی در مورد هیدرولیک دارین ممنون.......

FEYZALLANOURI

عضو جدید
سلام شماخوبىمهندس عزيز خواستمبپرسم ايا ميشه بجاى شيرهاى پرپرشنا ل درداخل مدار ازشيرهاى هيدروليكى 4/3 استفاده كرد دردستگاه هيدروتست قربان شما نورى

FEYZALLANOURI

عضو جدید
درودنبار باران زمين جاى قشنگى نيستمن ازاهل زمينم خوبميدانم كه گل درعقدزنبور است ولى سوداى بلبل دارد وپروانه رانيزدوست ميدارد

raminbabak

اخراجی موقت
چك شد لينك دانلود كار مي كنه شايد با نرم افزارهاي دانلود سرعتي دانلود مي كنيد كه اونا بعضي وقتها ارورو ميدن

hrc

عضو جدید
سلام مهندس.خداقوت.میخام یه تستر پمپ بسازم با دور بالا.چطوری شروع کنم.رشتم هوافضاست.یه کم از هیدرولیک سردر میارم.ممنون میشم از کمکتون.;)

shah_pour2002

عضو جدید
خیلی ممنون. جزوه عالیه. اگه کتاب یا پاورپوینت هیدرولیک و پنوماتیک فستو داری ممنون میشم که به اشتراک بداری.

BaBak.Turk

اخراجی موقت
هيدروليك بحث مهم اينروزهاي صنعته به جرات مي تونم بگم كسي در طراحي سيستم هيدروليك و تعميراتش قوي باشه نونش تو روغنه

farshigh

عضو جدید
سلام من پروژه ام درموردطراحی سیستم هیدرولیک بیل لودر اگه میتونیدکمکم کنید

nanomid

عضو جدید
سلام روز بخیر سال نو رو خدمت جنابعالی تبریک عرض میکنم
راجع به شیر های هیدرولیکی اطلاعات کلی میخواستم مثل:
سرو ولوها,پرپرشنال ولوها,....
باتشکر

crb7

عضو جدید
سلام.من یه سوال داشتم.کاربرد هیدرولیک تو صنعت بیشتره یا پنیوماتیک؟

Hacksaw

عضو جدید
سلام

بستگی داره چه کارکردی مورد نظر باشه ولی به طور کلی چون صنعت با قدرت ارتباط مستقیم داره هیدرولیک

crb7

عضو جدید
راستش من می خوام کلاساشو برم موندم کدومو برم.می خوام یه چیزی باشه که بعد از اینکه مدرکمو گرفتن به دردم بخوره

Hacksaw

عضو جدید
راستش من می خوام کلاساشو برم موندم کدومو برم.می خوام یه چیزی باشه که بعد از اینکه مدرکمو گرفتن به دردم بخوره

این دو سیستم زیاد از هم مجزا نیستن یه جورایی باهم در ارتباط هستن.........

ولی اگه فقط میخوای تخصصی کار کنی هیدرولیک