قدم به قدم تا ارشد 92 قدم قدم پیش به سوی رتبه برتر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arch_boy

عضو جدید
بابا شما دختراهم دلتون خوش ها....ما شب و روزمون داره یکی میشه و همش تو فکر کنکوریم ،اونوقت شما میان اینجا میگین چند ساعت میخونین و نمیرسمو و اله و بله....به جای همین وقت تلف کردن کوچولو برین 1 صفحه بیشتر بحونید.....

samra8631

عضو جدید
بابا شما دختراهم دلتون خوش ها....ما شب و روزمون داره یکی میشه و همش تو فکر کنکوریم ،اونوقت شما میان اینجا میگین چند ساعت میخونین و نمیرسمو و اله و بله....به جای همین وقت تلف کردن کوچولو برین 1 صفحه بیشتر بحونید.....
ما از درد و دل انرژی میگیریم.ولی راست میگید چشم دیگه نمیایم!

mahboooobeh

عضو جدید
چشم دیگه نمیایم.....خیلی دلتون پره ها....بجای این حرفا میتونستین بگین چجوری میخونین که شب و روزتون یکی شده

arch_boy

عضو جدید
منظور بدی نداشتم ..از سره دل سوزی گفتم..آخه همیشه سوالات از همون صفحاتی میاد که ما نخوندیم..اما اگه ساعت درس خوندن مد نظرتونه که آره منم تو همین مایه ها بیشتر نمیتونم بخونم تازه بعضی روزا هم کمتر....اما کل روز نا خدا گاه درسا میاد جولو چشام و اکثر موقع ها زیر لب نکاتو واسه خودم تکرار میکنم....

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بیخییییییال، چه فکرایی می کنی!
کلاس رفتنو زود شروع کردن به خوندن خوبه اما دلیل بر این نیست که هرکی این شرایطو داره بهتر از شماست، واسه کنکور کارشناسی میگفتن مغز وقتی احساس کنه تومدت کم باید یادبگیره کاراییش میره بالا پس مراقب اونایی که دیرتر شروع به خوندن میکنن باشین
تازه با توجه به نام کاربریت هم دانشگاهی هستیم، بچه ها پارسال رتبه تئوریشون بد نشده بود سراسکیس قبول نشده بودن تازه ترم هفت بودن و کنکور داده بودن
اگر هم واسه فن اشکال داری یه استاد از ترم قبل اومده دانشگاهمون نمیدونم میشناسیش یا نه خیلی استاد خوبیه (اسمش معتمدیه بتن درس میده)، شنبه صبح ها هست اگر سوالی داشته باشی و وقت کنی بیای ازش بپرسی خیلیییی خوب بهت توضیح میده
این چند ماه وقت فکر کردن به این چیزا نیست این یه مدت خوب تلاشتو بکن که نهایتا تهش اگ خدایی نکرده زبونم لال قبول نشدی افسوس نخوری که اگر به جای فکر کردن به این مسائل درستو میخوندی قبول میشدی
در مقایسه با کسایی هم که از تابستون شروع کردن، شما وقتی مهر شروع کردی دیگه خستگی ترم قبلت همراهت نبوده و راندمان یادگیریت بالاتر بوده پس اگر هی به خودت شک راه ندی عملا با اونا فرقی نخواهی داشت
روحیه خیلی مهمه،موفق باشی

اگه كسي قراره شروع كنه به درس خوندن
نميشه و نميتونم و سخته رو بزاره كنار
ازمون ورودي مهد كودك كه نيس
كارشناسيه ارشده
اگه اسون باشه كه لذت نداره
نامردي تو اسكيسشه
حالا شما نصف ي راه رو بياين
بقيشم خدا بزرگه

آخرین ویرایش:

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه كسي قراره شروع كنه به درس خوندن
نميشه و نميتونم و سخته رو بزاره كنار
ازمون ورودي مهد كودك كه نيس
كارشناسيه ارشده
اگه اسون باشه كه لذت نداره
نامردي تو اسكيسشه
حالا شما نصف ي راه رو بياين
بقيشم خدا بزرگه

این جوابی که دادی چه ربطی به سوال من و arch_boy داره ؟!!! :surprised::eek:

arcdoc

اخراجی موقت
صرفا جهت اطلاع بوده....حتما ...یه هفته نبودم اینجا چقدر عوض شده....ادمای جدید حرفای جدید...

leila.90

عضو جدید
خنثی کردن بمب استرس در جنگ کنکور

پیوست ها

• 3934خنثی%20کردن%20بمب%20استرس%20در%20جنگ%20کنکور.pdf
    47.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

tehrangharb

عضو جدید
بیخییییییال، چه فکرایی می کنی!
کلاس رفتنو زود شروع کردن به خوندن خوبه اما دلیل بر این نیست که هرکی این شرایطو داره بهتر از شماست، واسه کنکور کارشناسی میگفتن مغز وقتی احساس کنه تومدت کم باید یادبگیره کاراییش میره بالا پس مراقب اونایی که دیرتر شروع به خوندن میکنن باشین
تازه با توجه به نام کاربریت هم دانشگاهی هستیم، بچه ها پارسال رتبه تئوریشون بد نشده بود سراسکیس قبول نشده بودن تازه ترم هفت بودن و کنکور داده بودن
اگر هم واسه فن اشکال داری یه استاد از ترم قبل اومده دانشگاهمون نمیدونم میشناسیش یا نه خیلی استاد خوبیه (اسمش معتمدیه بتن درس میده)، شنبه صبح ها هست اگر سوالی داشته باشی و وقت کنی بیای ازش بپرسی خیلیییی خوب بهت توضیح میده
این چند ماه وقت فکر کردن به این چیزا نیست این یه مدت خوب تلاشتو بکن که نهایتا تهش اگ خدایی نکرده زبونم لال قبول نشدی افسوس نخوری که اگر به جای فکر کردن به این مسائل درستو میخوندی قبول میشدی
در مقایسه با کسایی هم که از تابستون شروع کردن، شما وقتی مهر شروع کردی دیگه خستگی ترم قبلت همراهت نبوده و راندمان یادگیریت بالاتر بوده پس اگر هی به خودت شک راه ندی عملا با اونا فرقی نخواهی داشت
روحیه خیلی مهمه،موفق باشی

دوستان عزیز خیلی از توصیه هاتون متشکرم :w17::w27:
خیلللللیییییییییییییی مفید بود;)

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره درک عمومی کنکاش پاسخنامش غلط داره
بچه ها اگه موافقین هرکی هر سوالی از این کتاب(یا هر کتاب دیگه ای) رو که فکر کرد اشتباه داره اینجا مطرح کنه باهم رفع اشکال کنیم..خدا رو چه دیدین واسه من یکی انقد پیش اومده که نمونه همین سوالا سر ازمونای مهم میاد...

arezooo82

عضو جدید
بچه ها یه سوال..ببخشید میدونم خارج از بحث تاپیکه..اما اگه میدونید کمکم کنید لطفا.
ما واسه کنکور ارشد معماری،مجموعه معماری رو انتخاب میکنیم..اینا از کجا میدونن که کدوم گرایش رو میخوایم ؟؟ مدل گزینششون چطوریه؟؟

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یه سوال..ببخشید میدونم خارج از بحث تاپیکه..اما اگه میدونید کمکم کنید لطفا.
ما واسه کنکور ارشد معماری،مجموعه معماری رو انتخاب میکنیم..اینا از کجا میدونن که کدوم گرایش رو میخوایم ؟؟ مدل گزینششون چطوریه؟؟

لازم نیست اینا چیزی بدونن:D وقتی درصدات که میگیرن تو 6 تا گرایش واست رتبه می نویسن و مگن کدوماش مجاز شدی یا نشدی و بعد شما انتخاب رشته می کنی تو اون گرایشا که مجاز شدی

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ثبت نام کردم و خیالم راحت شد !
بچه ها بعد از
درک رفتار سازه سازه در معماری مبانی فیزیک 1-2-3 ابنیه سنتی معماری جهان تاسسات سلطان دوست چه منابعی پیشنهاد میکنید که خونده بشه؟!

R00z

عضو جدید
سلام من تازه به جمع پیوستم.. راستش من یک کم مشکل وقت درس خوندن دارم.. آخه صبح تا ظهر سر کار میرم البته پارسال غیرانتفاعی مجاز شدم.. یه کم برای شروع دوباره مشکل دارم :( کسی هست نصیحتی کمکی چیزی برای شروع بهم بکنه ؟؟

shakiba.lb

عضو جدید
سلام دوستان خواهش می کنم کمکم کنید من نیاز به مشاوره دارم واسه ارشد میدونم وقت کمه و من عقبم اما اگه کمکم کنید خیلی تلاش میکنم تا بهش برسم
نیاز به برنامه ریزی دارم و اینکه چطوری بخونم،اخه گیجم ،استرس و فشار زیاد همه چی و ازم میگیره لطفا کمکم کنید:(

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
سلام دوستان خواهش می کنم کمکم کنید من نیاز به مشاوره دارم واسه ارشد میدونم وقت کمه و من عقبم اما اگه کمکم کنید خیلی تلاش میکنم تا بهش برسم
نیاز به برنامه ریزی دارم و اینکه چطوری بخونم،اخه گیجم ،استرس و فشار زیاد همه چی و ازم میگیره لطفا کمکم کنید:(

سلام
منابع تو امضام هست، اول کتابا رو بخون و بعد جزوه ها رو
مطالب تکمیلی رو هم نرسیدی بخونی اشکالی نداره آنچنان
از فن و تاریخ شروع کن
زبان رو هم فرامشو نکن اما تمرکزتو رو فن و تاریخ بذار و بعدشم درک معماری و اگر منظر میخوای رو درک منظر

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کمککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک
اومدم ثبت نام کنم کل فرمو پر کردم برگشته به صفه اول میگه از اول ثبت نام کن
اومدم دوباره ثبت نام کنم مینویسه تو در حال ثبت نامی خطا پیش اومده مرورگرو ببند
بستم از اول وارد شدم ولی باز میگه خطا پیش اومده دارم از استرس میمیرم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواهشا اگه کسی میدونه کمکم کنه

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بستم از اول وارد شدم ولی باز میگه خطا پیش اومده دارم از استرس میمیرم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بنظرم بذار یه ساعتی‌ که ترافیک کمتر برو مثلا آخر شب

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز

با یه مرور گر دیگه امتحان کن
نگران نباش

ati88

عضو جدید
برای منم دیروز این طور شد
گذاشتم صبح که ترافیک کمه ثبت نام کردم

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
وفتی که تو سوال میگن که عکس العمل تکیه گاهی تیر رو بدست بیارید. از کجا میفهمیم که معادلات تعادل و باید بنویسم یا مثلا گشتاور دو نقطه از تیر؟
توی کتاب کنکاش یه بار اینجوری حل کرده یه بار به روش دوم .
و این که کسی میتونه نمودارهای زیر و برای من توضیح بده؟
با اصل موضوع مشکلی ندارم و میفهممش اما با نموداره مشکل دارم :biggrin:
IMAG0354.jpgIMAG0355.jpg

memar-86

عضو جدید
دوستان تو دفترچه نوشته درک منظر برای معماری-معماری ضریب 1 داره...یعنی تو نمره حساب میشه ؟ یعنی بشینیم بخونیم؟؟

ati88

عضو جدید
سلام
وفتی که تو سوال میگن که عکس العمل تکیه گاهی تیر رو بدست بیارید. از کجا میفهمیم که معادلات تعادل و باید بنویسم یا مثلا گشتاور دو نقطه از تیر؟
توی کتاب کنکاش یه بار اینجوری حل کرده یه بار به روش دوم .
و این که کسی میتونه نمودارهای زیر و برای من توضیح بده؟
با اصل موضوع مشکلی ندارم و میفهممش اما با نموداره مشکل دارم :biggrin:
مشاهده پیوست 121437مشاهده پیوست 121438
خب بستگی به نوع تکیه گاه داره

fereshte1111

عضو جدید
بچه ها من شهرستانم. میخوام از کتابفروشی های معتبر تهران 3 کتاب سفارش بدم. به جز پرهام سایت معتبر کتابفروشی تو انقلابو سراغ دارین؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.