تصادف سهمگین آزارا با پراید + تصاویر

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به گزارش سرویس حوادث روناش ، ظهر پنج شنبه حوالی ساعت ۱۵، ساکنان منطقه شهرک غرب تهران شاهد تصادف سهمگین دو دستگاه خودروی سواری بودند. این حادثه که از برخورد یک دستگاه پراید و یک دستگاه آزرا به وقوع انجامید، باعث خسارت سنگین خودروها و زخمی شدن سرنشینان آنها گشت که با حضور به موقع نیروهای امداد آتش نشانی و ارورژانس، مصدومان از حادثه نجات یافته و جهت مراحل درمان به مراکز درمانی اعزام شدند.

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
واااا.....حالا هر روز این همه تصادف می‌شه ...این چه ویژگی داره که خبر مهم محسوب شده?!... همچینم سهمگین نیست هیچکس خدارو شکر نه اونجوری مصدوم شده نه هیچی...

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
واااا.....حالا هر روز این همه تصادف می‌شه ...این چه ویژگی داره که خبر مهم محسوب شده?!... همچینم سهمگین نیست هیچکس خدارو شکر نه اونجوری مصدوم شده نه هیچی...
دوست گلم وقتی ایربگ باز میشه یعنی تصادف سهمگین بوده ! به جلوی آزرا توجه کنین ! ;)

dreng

عضو جدید
چه خبره؟ چیکار کردن؟؟؟ مگه چقدر سرعت تو اون 1ذره خیابون داشتن؟؟؟؟؟

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
میگن کمربند نبندی باز نمیشه که:|
این دوتا ربطی به هم ندارن ! سنسور ایربگ زیر سپر جلو هستش که وقتی اون سنسور تخریب میشه ایربگ باز میشه !
پسر عمه من نبسته بود ایربگ واسش باز شد دهنش رو هم سرویس کرد ! :D البته بهتره بگم دماغش رو سرویس کرد ! چون دماغش شکست ! :D
البته اینجانب که راننده بودم چیزیم نشد :)

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
این دوتا ربطی به هم ندارن ! سنسور ایربگ زیر سپر جلو هستش که وقتی اون سنسور تخریب میشه ایربگ باز میشه !
پسر عمه من نبسته بود ایربگ واسش باز شد دهنش رو هم سرویس کرد ! :D البته بهتره بگم دماغش رو سرویس کرد ! چون دماغش شکست ! :D
البته اینجانب که راننده بودم چیزیم نشد :)

آخه بابا دوستم چپ کرده بود میگفتن چون کمربند نبسته بود ایربگا باز نشده خودشم پرت شده بود بیرون
من به همین امید کمربند نمیبستم امیدم نا امید شد:|

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
آخه بابا دوستم چپ کرده بود میگفتن چون کمربند نبسته بود ایربگا باز نشده خودشم پرت شده بود بیرون
من به همین امید کمربند نمیبستم امیدم نا امید شد:|
خب تا وقتی که اون سنسور خراب نشه ایربگ باز نمیشه !
یعنی ماشین له و لورده هم بشه ولی اون سنسور ضربه ای بهش وارد نشه ایربگ باز نمیشود :)
واقعا که ... :|
کمربند نمیبستی که ایربگ باز نشه ؟!
چرا باز نشه ؟!

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب تا وقتی که اون سنسور خراب نشه ایربگ باز نمیشه !
یعنی ماشین له و لورده هم بشه ولی اون سنسور ضربه ای بهش وارد نشه ایربگ باز نمیشود :)
واقعا که ... :|
کمربند نمیبستی که ایربگ باز نشه ؟!
چرا باز نشه ؟!

نه اون شوخی بود ولی واقعا فک میکردم تا نبندی باز نمیشه