تصاویر/ مرگ چگونه برای موتور سواران دام پهن می کند !!!!!

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
شبکه ایران / موتور سواران بهشهری اقدام به نمایش حرکات خطر آفرین می‌کنند. علی رغم ممانعت‌های نیروی انتظامی و خطراتی که در اثر استفاده نکردن از کلاه ایمنی و تردد خودروهای سبک و سنگین متوجه این موتور سواران می‌باشد این برنامه هر هفته ادامه دارد. هفته گذشته یکی از این موتورسواران جان خود را در اثر بی احتیاطی از دست داد. تصاویر ایسنا را از حرکات نمایشی موتورسوران بهشهری می‌بینیم:

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون از استارتر عزیز دو تا نکته رو باید ذکر کنم:

1- بهشهر یکی از معدود شهرهایی هست که با وجود موتورسوارهای زیاد و عالی متاسفانه پیست موتور نداره و جووناش میان تو خیابون و کار می دن دست خودشون

2- کسی که بدون کلاه میشینه پیشت موتور خودش سند مرگشو امضا کرده

اینم یک نمونه خارجیش:

1174863_582429768465057_1555921664_n.jpg

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

1- بهشهر یکی از معدود شهرهایی هست که با وجود موتورسوارهای زیاد و عالی متاسفانه پیست موتور نداره و جووناش میان تو خیابون و کار می دن دست خودشون

اینم یک نمونه خارجیش:

مشاهده پیوست 168512

خارجیه چقدر نکات ایمنی رو رعایت کرده ها

اینجا کلاهم سر نذاشتن....

MINA 73

عضو جدید
بعضیا از جونشون که سیر میشن نمیدونن چکار کنن واقعا...!!:razz:
چه کاریه آخه!!....حداقل یه کلاه ایمنی سرشون میذاشتن!!....پیست ندارن;کلاهم اونجا پیدا نمیشه یعنی!!:cool:

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی:gol:از آنجایی که بنده از مرگ ترسی ندارم با موتورم اینگونه به ابراز احساسات طرفداران پاسخ میدهیم.;)

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز

اینم یک نمونه خارجیش:

مشاهده پیوست 168512
ممنون از راهنمایی شما دوست گرامی....و تشکر از نظر دوستان...

• Like
واکنش ها: EYES

معمار اسمان

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مرسی:gol:از آنجایی که بنده از مرگ ترسی ندارم با موتورم اینگونه به ابراز احساسات طرفداران پاسخ میدهیم.;)

اخه همه که با چنین حرکات هایی نمیمیرن!!خیلیا قطع نخاع میشن اونوقت یه عمر میفتن رو دوش مادر پدر بیچاره!!!

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اخه همه که با چنین حرکات هایی نمیمیرن!!خیلیا قطع نخاع میشن اونوقت یه عمر میفتن رو دوش مادر پدر بیچاره!!!

بزرگوار خیالت راحت...;) بنده کاری میکنم که اگه خدای نکرده چنین حادثه ای رخ داد در عین واحد ودر همان لحظه که ایشالا 120 سال عمرم باشه برم اون دنیا و وبال گردن پدر و مادر نشوم آخه این بندگان خدا چه گناهی کردن:(

dejbanan

اخراجی موقت
این از اون مواردیه که تخصصیه و کسایی که جنون سرعت و....رو تجربه نکردن لطقا نظر ندن نصیحت و.... هم نکنن:D
وختی میشینی پشت فرمون صدای انجین که میاد داره خودشو جر میده اصن دنیاییه ! آدم دلش میخاد فقط تن تن دنده بده تا عقربه موتور تا ته بچسبونه دیگه بقیش دست خداست :D