عکس و مطلب راجب برج شیطان..حتما بیا و بخون و نظر بده

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
ای خدا نشناس ها.خوب چرا اجازه ساختن همچین برجی رو دادن؟
آره چرا؟البته به نظرم این یه برجه مثل همه برجای دیگه
هیچکس نمیگه چون نوکش اینجوریه یا چون نیت تون اینه پس مجوز نمیدیدم

alale2011

عضو جدید
بله درسته...ازخاطرات استادمون که تعریف میکرد یکی همین بود....اگر اونجا ایرانی بازی در بیاری جونت دست خودته.

برای این که توی مسجدالنبی ببرند روضه رضوان ایرانی ها آخرین گروه بودن،حتی یه سری تاکسی بودن که از ما پولی نمیگرفتن ولی حقوق داشتن و برای هر ایرانی 5 ریال و برای هر مصری 15 ریال دریافت میکردن!

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خب
اگه سوالی هس درخدمتیم دوستان

katee_h

عضو جدید
:eek: :eek: :eek:

امروز اذان عربستانو نگا میکردم . فقط این برجو نشون میداد. کعبه رو نشون نمیداد. آخه این برجه یا مسجد که موقع اذان نشون میدن .؟؟؟؟؟ :eek:

Sima

مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام اومدی؟امروز یکی اومده بود و داشت یه حرفایی میزد و میگفت همه این حرفایی که من زدم ساخته شده از ذهن خودمه و از این حرفا.تو نظرت چیه؟

کدوم حرفاتون؟؟؟؟؟؟/

heartbroken

عضو جدید
:eek: :eek: :eek:

امروز اذان عربستانو نگا میکردم . فقط این برجو نشون میداد. کعبه رو نشون نمیداد. آخه این برجه یا مسجد که موقع اذان نشون میدن .؟؟؟؟؟ :eek:

بله درسته اونا با این کارشون نعوذبالله فکر میکنن قدرت خدارو آوردن پایین و خودشون رو پیروز کردن که از تفکرات شیطانی شونه

Sima

مدیر تالار
کاربر ممتاز
همینایی که درباره شیطان پرستی و فراماسون ها گفتم دیگه.

هه اوتارتو عوض کردی نشناختم
خو اینا که همش تو کتابا سایتا و..... هستش
اگه کسی هم قبول نداره بگه ببنیم کیه؟؟؟؟؟

Sima

مدیر تالار
کاربر ممتاز
بسم لرب الشـــــهدا و الصدیقین.

این برج هیـچ ربطی به فرقه شـیطان پرستی نداشـته و این مطالـب حاصـــل تراوشات ذهنـــی بی محتــواست که سعـــــــی در تشویش اذهان مسلــــمین و تفـــــــرقه اندازی بین مسلمین داشته.

و من الله التوفیق!
:gol:

دوست عزیز اگه شما حرفای ما یا سایتارو قبول نمیکنین توصیه میکنم حتما به سخنرانی های استادرائفی پور گوش بدید

heartbroken

عضو جدید
دوست عزیز اگه شما حرفای ما یا سایتارو قبول نمیکنین توصیه میکنم حتما به سخنرانی های استادرائفی پور گوش بدید

بله همین دوست عزیز بودن که گفتن...باور کنین چندساله دارم تحقیق میکنم و خدا میدونه هیچ حرفی از خودم نبوده هرجاهم که از خودم بوده گفتم که این قسمت از خودمه و هیچ هدفی هم ندارم جز اینکه خدا خودش ازم قبول کنه و چند نفر آگاه بشن....نمیدونم چرا بعضی دوستان کم لطفی میکنن.این طور نظرها میدن که باعث میشه آدم دلسرد بشه.

Sima

مدیر تالار
کاربر ممتاز
بله همین دوست عزیز بودن که گفتن...باور کنین چندساله دارم تحقیق میکنم و خدا میدونه هیچ حرفی از خودم نبوده هرجاهم که از خودم بوده گفتم که این قسمت از خودمه و هیچ هدفی هم ندارم جز اینکه خدا خودش ازم قبول کنه و چند نفر آگاه بشن....نمیدونم چرا بعضی دوستان کم لطفی میکنن.این طور نظرها میدن که باعث میشه آدم دلسرد بشه.

خب حتما به خاطراینه که اطلاعی نداشتن یا دفعه اولشون که میشنون .......

شماهم نباید زیاد ناراحت شین

katee_h

عضو جدید
سلام اومدی؟امروز یکی اومده بود و داشت یه حرفایی میزد و میگفت همه این حرفایی که من زدم ساخته شده از ذهن خودمه و از این حرفا.تو نظرت چیه؟

البته این سوال شمار از lovelylinda جان بود . در مورد کلمه الله به این شکل که نوشتن از قدیم مرسوم بوده . فکرنکنم مشکلی داشته باشه. اگه اشتباه نکنم مسجد سنی ها بالای گنبدشون یه حالت هلال مانند یا گرد تو خالیه دقیق یادم نیست. فکر کنم مسجد الاقصی هم همینطوریه ( گرد تو خالی ) . اما این برج حتما قضایایی داره که گذر سالها اونو مشخص میکنه.

Sima

مدیر تالار
کاربر ممتاز
درمورد کلمه الله چیزای زیادی نمیدنم ولی یه چیز جالب که شاید خوشتون بیاد.......
یبار برچسب روی نوشابه کوکاکولا رو کامل بکنین بعد از پشت بخونین ببینی چیه
واقعا تاسف باره

heartbroken

عضو جدید
واقعا تاسف باره

بله راست میگه از رو که بخونی نوشته کوکاکولا ولی ازپشت نوشته شده لامحمد لا مکه

katee_h

عضو جدید
واقعا تاسف باره

آره درسته قبلا خوندمش ..... به نظر بی منظور میاد اما ..........

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز من در جریان این نیستم که آیا افتاده یا نه باید از کسانی که بودن بپرسین اگر خودم فهمیدم بهتون خبر میدم

منم میخواستم همینو بدونم
اینا نقشه های از پیش مشخص شده ای که به مرور اجرایی میشن

بازم مرسی
مطالب جالبی گذاشتی

heartbroken

عضو جدید
آره درسته قبلا خوندمش ..... به نظر بی منظور میاد اما ..........

بی منظور؟؟؟؟؟؟امتیاز شرکت کوکاکولا برای یه شرکت اسرائیلیه و اونا به شدت از شیعه ها متنفرن چه دلیلی میتونه باشه که بی منظور به نظر بیاد؟