سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

shimgoli

عضو جدید
سلام مهندسین عزیز.یه مشکل برای لپ تابم به وجود اومده.صدای لپ تابم قطع شده.فقط شاید یه بار در هفته صداش برای 5 مین در بیاد.رو ایکون صدا هم یه ضربدر قرمز اومده.من باید چیکار کنم صداش برگرده؟:cry:کمکم کنین ممنون میشم.
بار دومه دارم می پرسم.جواب بدین خوب:cry::(

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام مهندسین عزیز.یه مشکل برای لپ تابم به وجود اومده.صدای لپ تابم قطع شده.فقط شاید یه بار در هفته صداش برای 5 مین در بیاد.رو ایکون صدا هم یه ضربدر قرمز اومده.من باید چیکار کنم صداش برگرده؟:cry:کمکم کنین ممنون میشم.
سلام . خوب اون ضربه در ور دارید
ولی اگه درست نشد یه بار درایور صدا رو نصب کنید
مشکل حل نشد اطلاع بدید

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام...
آنتی ویروس رو بروز یا عوض کنید...
ویروس تنظیمات ویندوز رو به هم ریخته...
باتشکر...

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
جواب نداد !

فرمتی که گفتم tif هستش و ظاهرا با یکی از ابزارهای آفیس (فکر کنم Office Microsoft Office Image Viewer) باز میشه !

سلام دوست عزیز خوب فرمت رو به jpg تغییر بدید ببینید باز میشه یا نه.
حتی با windows photo viewer ویندوز هم با نمیشه؟

با تشکر

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز خوب فرمت رو به jpg تغییر بدید ببینید باز میشه یا نه.
حتی با windows photo viewer ویندوز هم با نمیشه؟

با تشکر

با نرم افزارهای زیادی باز میشه !

مثل همین Windows photo viewer ، tif Viewer ، Paint و ... !

مسئله اینه که مسئول دبیرخانه مون که نامه های اداری با فرمت tif رو از طریق ایمیل می گیره ، فقط با همون برنامه ای بلده کار کنه که قبلا داشته و الان اجرا نمیشه !

الان مشکل من اینه که نمی دونم اون برنامه اسمش چی بوده !

البته فکر می کنم یکی از اینها باشه :

• Microsoft Office Document Imaging
  • Microsoft Office Access Snapshot Viewer

اما هنوز تست نکردم !

:gol:

کسی از دوستان میتونه لینک دانلود این دو تا برنامه رو بذاره ؟

آخرین ویرایش:

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
با نرم افزارهای زیادی باز میشه !

مثل همین Windows photo viewer ، tif Viewer ، Paint و ... !

مسئله اینه که مسئول دبیرخانه مون که نامه های اداری با فرمت tif رو از طریق ایمیل می گیره ، فقط با همون برنامه ای بلده کار کنه که قبلا داشته و الان اجرا نمیشه !

الان مشکل من اینه که نمی دونم اون برنامه اسمش چی بوده !

البته فکر می کنم یکی از اینها باشه :

• Microsoft Office Document Imaging
  • Microsoft Office Access Snapshot Viewer

اما هنوز تست نکردم !

:gol:

بله درست امیدوارم که درست بشه اگه نشد اینجا مطرح کنید بازم کمکی از دستمون بر بیاد انجام میدیم.

با تشکر

shimgoli

عضو جدید
سلام . خوب اون ضربه در ور دارید
ولی اگه درست نشد یه بار درایور صدا رو نصب کنید
مشکل حل نشد اطلاع بدید

مشکل منم اینه که ضربدره اصلا برداشته نمیشه.کارت صدا هم نصب کردم درست نشد.:(بازم ممنون از راهنماییتون

real Crysis

اخراجی موقت
مشکل منم اینه که ضربدره اصلا برداشته نمیشه.کارت صدا هم نصب کردم درست نشد.:(بازم ممنون از راهنماییتون

دوست عزیز یه سر به دیوایس منجر سیستم بزنید و sound&video &... را بزنید و پس از پیدا کردن کارت صدا چک کنید ایا disable هست یا نه برا این کار میتونید از تو تولبار بالا بر روی اخرین گزینه رفته اگر به نام enable بود بر روی ان کلیک کنید در غیر این صورت کارت صدا نیاز به تعمیر دارد.

Taßa§om

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
می خوام یه ایمیلی بفرستم این پیام رو میده:
4-9-2012 8-34-02 PM.png

یعنی چی می تونه باشه؟!!:cool:

VAHID33

کاربر فعال
سلام به همه دوستان

یه فیلم داخل فورشیرد آپلود کردم ولی هر کاری میکنم فقط زمانی که داخل حساب کاربری خودم هستم می تونم دانلودش کنم .وقتی از حساب کاربری فورشیرد خودم میام بیرون،دوباره میخوام دانلودش کنم نمیشه-چیکار کنم ؟آخه میخوام لینک شو بزارم واسه دانلود

این پیغام میده You should Sign Up or Login to download this file

آخرین ویرایش:

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
می خوام یه ایمیلی بفرستم این پیام رو میده:
مشاهده پیوست 92823

یعنی چی می تونه باشه؟!!:cool:

با سلام
معنی پیغام رو که می دونید !!!
...
نوع اطلاعاتی که در حال ارسال هستید چی هست ؟
همچنین این احتمال می تونه باشه که نرم افزار همراه با ایمیل شما در حال ضمیمه کردن یا فرستادن اطلاعات مهمی از ایمیل شما به ایمیل دیگری است .
از سیستم دیگری برای ارسال ایمیل استفاده کنید . بررسی کنید باز هم همین پیغام مشاهده می شود ؟؟؟؟
نتیجه را بنویسید تا بیشتر کمکتان کنم .
به امید موفقیت

Taßa§om

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
معنی پیغام رو که می دونید !!!
...
نوع اطلاعاتی که در حال ارسال هستید چی هست ؟
همچنین این احتمال می تونه باشه که نرم افزار همراه با ایمیل شما در حال ضمیمه کردن یا فرستادن اطلاعات مهمی از ایمیل شما به ایمیل دیگری است .
از سیستم دیگری برای ارسال ایمیل استفاده کنید . بررسی کنید باز هم همین پیغام مشاهده می شود ؟؟؟؟
نتیجه را بنویسید تا بیشتر کمکتان کنم .
به امید موفقیت

بله معنیش رو متوجه شدم دلیلش و کاری که دقیقا انجام میدرو می خوام بدونم

یه پرسشنامست که باید سر وقت بفرستم تا پیام بعدی رو دریافت کنم
سیستم منظورتون جیمیل و ایناست؟
اگه آره که خب این طوریِ که با همون آی دی که اول دادی تا آخر باید ادامه بدی اما اگه امکان درست شدن هست یه اکانت اونجاها می سازم؟
ممنونم

hadi.textile64

مدیر تالار مهندسی نساجی
مدیر تالار
از مهندسا کسی هست که طراح سایت باشه ؟
یه سوال داشتم

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله معنیش رو متوجه شدم دلیلش و کاری که دقیقا انجام میدرو می خوام بدونم

یه پرسشنامست که باید سر وقت بفرستم تا پیام بعدی رو دریافت کنم
سیستم منظورتون جیمیل و ایناست؟
اگه آره که خب این طوریِ که با همون آی دی که اول دادی تا آخر باید ادامه بدی اما اگه امکان درست شدن هست یه اکانت اونجاها می سازم؟
ممنونم

سلام مجدد
شاید نوع پیغام در یاهو و جیمیل فرق داشته باشه .
بنده عضو سایت درسنامه (آموزش از طریق ایمیل) شده ام و بعد از هر درس یک سری سوال فرستاده می شود تا بعد از پاسخ گویی و کسب نمره لازم درس بعدی برای بنده ارسال شود .
پیغامی که جیمیل می دهد 2 خط کوتاه هست . اگر کار شما هم شبیه همین است مشکلی نیست . فقط اطلاعات آی دی شما را ارسال می کند تا سیستم طرف دیگر بداند چه کسی جواب را فرستاده است .
با تشکر - سیستم 32

VAHID33

کاربر فعال
سلام به همه دوستان

یه فیلم داخل فورشیرد آپلود کردم ولی هر کاری میکنم فقط زمانی که داخل حساب کاربری خودم هستم می تونم دانلودش کنم .وقتی از حساب کاربری فورشیرد خودم میام بیرون،دوباره میخوام دانلودش کنم نمیشه-چیکار کنم ؟آخه میخوام لینک شو بزارم واسه دانلود

کسی نبود جواب بده...........

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان

سلام

هی می خوام پست نزنم نمی ذارید

خوب عزیزم گلم خودش نوشته ترجمش کن میگه: برای دانلود باید وارد بشوید یا ثبت نام کنید

افتاد:D

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان

با سلام،
من تا به حال از این سایت استفاده نکردم اما اغلب اطلاعات آپلودشده تنها توسط آپلودکننده قابل دانلوده مگر این که فایل رو Public یا عمومی کرده باشید!

VAHID33

کاربر فعال
سلام

هی می خوام پست نزنم نمی ذارید

خوب عزیزم گلم خودش نوشته ترجمش کن میگه: برای دانلود باید وارد بشوید یا ثبت نام کنید

افتاد:D

ممنون از شما

میدونم باید وارد بشم.میخوام بدونم چیکارش کنم که بتونم لینک شو بزارم واسه دانلود.خودم که فیلم دارم .

VAHID33

کاربر فعال
با سلام،
من تا به حال از این سایت استفاده نکردم اما اغلب اطلاعات آپلودشده تنها توسط آپلودکننده قابل دانلوده مگر این که فایل رو Public یا عمومی کرده باشید!

خیلی ممنون

آره باید عمومی کنیش -آخه نمی دونم چه جوری عمومیش کنم ؟

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
چیزی که میدونم اینه که فایل هاتون به صورت پیشفرض عمومی هستن !

درسته . منم عضو شدم ولی گزینه برای عمومی و خصوصی کردن نداشت
جدیدا وقتی میخای ازش دانلود کنی باید حتما عضو شده باشی

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من از کجا بدونم . بمون الان به مدیرش یه زنگ میزنم خبرت میکنم

ولی خیلی از کاربران رو برای این کارشون از دست میدن .

زنگ نزن ، گوشیش خاموشه ؛ الان نصف شب اوناست ! :D

دقت کرده باشی اون گوشه یه premium هم اضافه کرده !

ممکنه سرویس رایگانش رو هم برداره !

کاربران کمتر اما درآمد بیشتر !

hadi.textile64

مدیر تالار مهندسی نساجی
مدیر تالار
سلام
خوشحال میشم بتونم کمکت کنم .

شاد و موفق باشید.
ممنون از توجهت
آیا راهی وجود داره که بدون گذرودن دوه یا یادگیری زبان برنامه نویسی بشه سایت ساخت یا طراحی کرد ؟
مثلا همچین سایتی Www.example.ir
که بشه یه سری ارقام و اسامی توش وارد کرد یا تغییر داد
حتما باید زبان برنامه نویسی سایت بلد بود مثل html و .net , ... ؟

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از توجهت
آیا راهی وجود داره که بدون گذرودن دوه یا یادگیری زبان برنامه نویسی بشه سایت ساخت یا طراحی کرد ؟
مثلا همچین سایتی Www.example.ir
که بشه یه سری ارقام و اسامی توش وارد کرد یا تغییر داد
حتما باید زبان برنامه نویسی سایت بلد بود مثل html و .net , ... ؟

سلام با اجازه از دوست عزیز ah.fekri
برای ایجاد وبلاگ بله امکانش هست ولی به نظر من درمورد ساخت یا طراحی سایت باید یه پیش زمینه ای داشته باشید حتی اگر بخواید با استفاده از فیلم اموزشی یا هر چیز دیگه ای ساخت سایت رو انجام بدید البته این نظر من هست.
برای این کاری که شما میگید یه سری ارقام و اسامی فکر میکنم وبلاگ کارتون رو راه بندازه.
این لینک هم واسه من باز نمیشه :(

با تشکر

آخرین ویرایش:

hadi.textile64

مدیر تالار مهندسی نساجی
مدیر تالار
سلام با اجازه از دوست عزیز ah.fekri
برای ایجاد وبلاگ بله امکانش هست ولی به نظر من درمورد ساخت یا طراحی سایت باید یه پیش زمینه ای داشته باشید حتی اگر بخواید با استفاده از فیلم اموزشی یا هر چیز دیگه ای ساخت سایت رو انجام بدید البته این نظر من هست.
برای این کاری که شما میگید یه سری ارقام و اسامی فکر میکنم وبلاگ کارتون رو راه بندازه.
این لینک هم واسه من باز نمیشه :(

با تشکر

ممنون از توضیحاتتون
من هم منظورم سایت بود نه وبلاگ
کلا سوال من اینه که بدون کد نویسی و نوشتن برنامه که تخصصیه ، بشه سایت ساخت حالا با هر نرم افزاری که بشه بدون دوره و کلاس و بصورت خودآموز یاد گرفت

مسئله دوم اینکه اگه اشتباه نکنم برای ایجاد کردن جدول و ارقام و ... باید سایت پایگاه داده داشته باشه که وبلاگ نداره
منظورم از سایت Www.example.ir فقط مثال زدم سایت خاصی نیست
میخواستم بگم که مثلا پسوندش mihanblog.com یا blogfa.com که وبلاگ هستن نباشه پسوندش ir یا com باشه
متوجه منظورم شدید ؟

بالا