عکس طنز : خفنترین روش تقلب

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه ی ما تو زندگیمون تقلب کردیم، حالا نه فقط تو امتحانا، اما امروز یه روش خفن تقلب در امتحان به جامعه ی متقلبین جهان معرفی میکنیم که امیدواریم مورد پسند شما عزیزان واقع شده و در فصول سرما باعث پاس شدن دروس و واحدهای شما شود!!! و با تشکر از این دانشجو!

narges224

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه جالب اون وقت دست مصنوعیم میخواد واسه رو برگه امتحانی.

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه جالب اون وقت دست مصنوعیم میخواد واسه رو برگه امتحانی.

روش توپيه بايد استفادش ميكردم اما ديگه زمستون تموم شد
اما هميشه روش هاي قديمي جواب ميدن من پايان ترم يه عالمه تقلب رو برگه نوشتم نيم ساعت قبل رفتن مامانم گفت يهو ديدي نتونستي برگتو در بياري تقلبها رو رو دستت بنويس منم قبول كردم و اتفاقا مراقب اون روز جلوي من نشسته بود و تا اخر از جاش جم نخورد منم نامردي نكردي همه رو از كف دستم نوشتم و پاس شدم

Mehrdad-254

عضو جدید
اما هميشه روش هاي قديمي جواب ميدن من پايان ترم يه عالمه تقلب رو برگه نوشتم نيم ساعت قبل رفتن مامانم گفت يهو ديدي نتونستي برگتو در بياري تقلبها رو رو دستت بنويس منم قبول كردم و اتفاقا مراقب اون روز جلوي من نشسته بود و تا اخر از جاش جم نخورد منم نامردي نكردي همه رو از كف دستم نوشتم و پاس شدم

ایول مامان;)

L.KH.ANZALI

عضو جدید
خوش به حالت من اصلا دل تقلب کردن ندارم ولی خداروشکر پاس میشم:smile:

narges224

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب ایده ای داده مامانت . کارت راه افتاده.

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه جالب .:) من که جرات تقلب ندارم.

همه يكم ميترسن اما چند بار كه انجام بدي راه ميوفتيتوي تقلب كردن هميشه ترس از اينكه گير بيفتي هست
مامانم روي دستش و استينش مينوشته و چادرش رو هم ميكشيده رو سرش و راحت نگاه ميكرده وقتي معلمشون ميگه چرا چادرتو كشيدي رو سرت ميگفت كه ميخوام بغلدستيم از روي برگم نگاه نكنه

saman205

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی سخته همون درسه رو بخونی راحت تره هرچند تقلبی مزه ی دیگه ای داره

آمیتیس19

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم واسه این روش خفن باید یه عبایی،چیزی بپوشی تا راحت هر کار دلت می خواد داخلش بکنی!:w25: