[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

FAMINE RIAN

عضو جدید
به نظر شما دعوت به کار از کیه چون من یکی از دوستام طب صنعتی 29 فروردین داره
خدا کنه خیلی طول نکشه

_mahdi_

عضو جدید
هیچ برگه ای رو ندادن امضا کنم

هیچ برگه ای رو ندادن امضا کنم

سلام . امروز صبح ساعت 11 زنگ زدن واسه 13:30 هم گزینش بودم .
نفت و گاز شرق خیابان پیام مشهد .
الان که گزینش تموم شده به ذهنم اومد هیچ برگه ای رو ندادن امضا کنم { برخلاف یک مصاحبه تو شرکت فولاد که 5 تا برگه رو تو مرحله گزینش دادن امضا کردم } برای شما هم همینطور بود ؟:que:

aa313

عضو جدید
داش داووذ فداااات،;)آقا این داداش داوود مارو عصبانی نکنیدددددددد
:mad:ببین داداش دین یه چیز بین خودت و خدا،دین ینی عشق به خدا،دین هر کی به خودش و خداش مربوطه به هیشکی مربوط نیست والسلام.
آقا داوود میخوامت حتما باید سعادت دیدارتو داشته باشم،احتراااممممم:gol:

با کمال احترام برا داش داوود و شما و بقیه دوستان:
آقا مباحث اعتقادی ، کاملاً شخصی هستند و به کسی هم ربط ندارن تا مادامی که در یه محیط غیر شخصی مطرح نشن !!! والا وقتی تو یه جمع با عقاید مختلف عقیده ای مطرح میشه خیلی غیر منطقیه که بخواهیم نظر متفاوتی را نشنویم....

aa313

عضو جدید
دوستان اصلاً دیگه از این لحظه به بعد بحثهای بببببببببببووووووووققققققق و دایی ناصر و عمو منصور و خاله نصرت و این حرفا را دیگه بی خیال شیم... :d
ولی ان شاءالله بعد از اینکه همه مشغول به کار شدیم و فکرمون آزاد تر شد چه خوبه که دوستانه رو این مباحث هم صحبت کنیم، انصافاً ضرر که نداره هیچ کلی هم با حاله .......

حالا برا عوض شدن بحث یه عکس با حال میذارم برا دلای دریاییتون........
موفق باشید

پیوست ها

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    35 کیلوبایت · بازدیدها: 0

mahdibavi

عضو جدید
:biggrin::cry::biggrin::cry::biggrin::cry::biggrin::cry:
چون مطرح میکنید فقط مجبورم جواب بدم...........
ميدوني كه تازه نزديك به 300 تا 400 ساله متوجه شدن دانياسورها بودن و تو هيچ كتاب ديني اين قضيه ذكر نشده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
عزیز مگه کتاب دینی کتاب زیست شناسیه یا فیزیکه............ اگه قرار باشه این مسائل تو کتابای دینی و اونم از طریق وحی به بشر برسه که قطر کتابهای دینی به اندازه همه کتاب های دنیا است چون حیفه تو یه همچین کتابی از نسبیت و کوانتوم وسرعت نور و الکترومغناطیس و مباحث پیچیده پزشکی وانرژی هسته ای و................................... مطلبی مطرح نشه!!!!!!!!!!!! [QUOTE]
100% موافقم:w16: نیامدن بعضی مطالب نمیتونه دلیل بر عدم حقانیت قرآن باشه

farkhaniii

عضو جدید
سلام . امروز صبح ساعت 11 زنگ زدن واسه 13:30 هم گزینش بودم .
نفت و گاز شرق خیابان پیام مشهد .
الان که گزینش تموم شده به ذهنم اومد هیچ برگه ای رو ندادن امضا کنم { برخلاف یک مصاحبه تو شرکت فولاد که 5 تا برگه رو تو مرحله گزینش دادن امضا کردم } برای شما هم همینطور بود ؟:que:

نه .........لازم به امضا هیچ برگه ای نبود !

farkhaniii

عضو جدید
دوست من مصاحبه کننده به هیچ شکلی نتیجه رو نمیگه بهت یا نظرش رو یا اینکه نتیجه به چه شکلی و کی اعلام می شه؟!

اون یارو مفتشی که از من بازجویی میکرد ، وحشتناک روانی بود ، فقط سوال میکرد و جواب میخواست برعکس عمل نمیکرد :confused:

سوال کردم گفت من هیچی نمیدونم

m.n.kh.j

عضو جدید
سلاممن چندروزپیش گزینش داشتم وخیلی خیلی برام راحت بودوآخرکه مصاحبه گزینشم خواست تموم بشه بهم گفت سوالی نداری،من هم بهش گفتم یه سوال دارم وگفت بپرس،گفتم بهش خوب بودیانه؟گفت خوب بودواین هم امضای ورودت به وزارت نفت وبه خداپیشم امضاکرد؛خیلی خیلی آدم خوبی بود

ehsan6472

عضو جدید
سلاممن چندروزپیش گزینش داشتم وخیلی خیلی برام راحت بودوآخرکه مصاحبه گزینشم خواست تموم بشه بهم گفت سوالی نداری،من هم بهش گفتم یه سوال دارم وگفت بپرس،گفتم بهش خوب بودیانه؟گفت خوب بودواین هم امضای ورودت به وزارت نفت وبه خداپیشم امضاکرد؛خیلی خیلی آدم خوبی بود
پس برو حالشو ببر مهندس...
واسه ما هم دعا کن عزیز...

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز

تبريک ميگم

کجا بودی؟ چيا پرسيدن؟

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آقاشهرام من هم یازدهم گزینش داشتم اتاق۲۰.میگم چطورجواب گزینش روبفهمیم؟

نیازی نیست من پرسیدم گفت کسی رو رد نمی کنیم مگه مشکل جدی داشته باشه منظورم اخلاقی یا سیاسه
من خوب جواب دادم

بعضی ها که خوب جواب نداده بودن بهشون گفته بودن شاید یه دفه دیگه اونم شاید دعوتتون کنیم

تازه تحقیقات محلی هم مهمه کسی مشکل خاصی نداشته باشه این مرحله مشکلی نیست

فقط خدا طب صنعتی رو به خیر بگذرونه

lonelinesspains

عضو جدید
بچه هایی که تهران مصاحبه ی عقیدتی انجام دادند اگه ممکنه بگن به چه شکل بوده مصاحبه کننده چی بوده اسمش!؟

m.n.kh.j

عضو جدید
مهندسین عزیزممنون/آقاشهرام براطب صنعتی هیچ استرسی نداشته باشه چون مناطق نفت خیزطب صنعتیش خیلی راحته

samy_Y

عضو جدید
من ساکن شهرستان های فارس هستم و هنوز دعوت نشدم(اول فامیلم ج) میخواستم بدونم اول فامیلتون و کدوم شرکتید(من فلاتم) و ساکن کجایید:que:
منم ساکن شیرازم
اول فامیلم هم ی هستش :biggrin:
شرکت مناطق مرکزی بودم.به شما هم تماس میگیرن عجله نکن

blae

عضو جدید
دوستاني كه سوپيشينه رفتن . . .

چه مداركي نياز داره؟
من اهواز هستم.

FAMINE RIAN

عضو جدید
این هم یک سری مطالب کامل از نماز و خیلی چیزای دیگه از نظر من که کامله کامله نزدیک 5 ساعت از اینترنت گرفتم و مرتب کردم

پیوست ها

• namaz 2.pdf
    560 کیلوبایت · بازدیدها: 0

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه دارن تك تك آماده ميشن برا گزينش..:D
من كه واقعا برا شماها خيلي خوشحالم..اينو از ته دل ميگم..:)
آخه رفقاي من خيلياشون تو اين آزمون درنيامدن يا بعضياشون بعدا تو مصاحبه تخصصي يا طب صنعتي رد شدن..:(
اميدوارم شماها ديگه تا اينجا كه 80 درصدشون رد كرديد اين 20 درصد باقي موندشو رو رد كنيد...;)
من كه فعلا سربازم تا برج 5...ايشالا سال ديگه من از شما راهنمايي خواسته باشم..:)

cheshmac

عضو جدید
دوستاني كه سوپيشينه رفتن . . .

چه مداركي نياز داره؟
من اهواز هستم.
كپي شناسنامه و كارت ملي و كارت پايان خدمت، 2 قطعه عكس، نامه شركت، 5000 تومان به شماره حسابي كه بايد ازشون بپرسي، و قبض پستي از يه دفتر خدمات ارتباطي

ABADAN-

عضو جدید
سلام مهندس
یه برگه به بعضی ها در روز مصاحبه فنی درباره میزان حقوق در بدو ورود (مناطق نفت خیز جنوب)دادن -Untitled.jpgواستون عکسشو میزارم

آخرین ویرایش:

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
كپي شناسنامه و كارت ملي و كارت پايان خدمت، 2 قطعه عكس، نامه شركت، 5000 تومان به شماره حسابي كه بايد ازشون بپرسي، و قبض پستي از يه دفتر خدمات ارتباطي

ما 16500 داديم :( اما همه چی رو خودش انجام داد (قبض و حساب بانکی و اینا همه رو خودش انجام داد که کارمون زود تر راه بيوفته)

FAMINE RIAN

عضو جدید
سلام مهندس
یه برگه به بعضی ها در روز مصاحبه فنی درباره میزان حقوق در بدو ورود (مناطق نفت خیز جنوب)دادن -مشاهده پیوست 87966واستون عکسشو میزارم
ممنون کاش پایه حقوق های نفت و گاز پارس هم میزاشتن واسمون بچه ها واقعا ممنون تر میشدیم

hamed.7

عضو جدید
سلام از بچه های نفتو گاز غرب کسی هست ؟اگه هست کاراش تا کجا پیش رفته؟

ABADAN-

عضو جدید
سلام مهندس
-من کاردانی مناطق نفت خیز جنوبم-خوزستانی ام ساکن اصفهان
میخوام بدونم واسه متاهل و غیر متاهل توی انتخاب محل خدمت تبعیضی قائل میشن؟
مثلا اقماری یا...
-اینطور که معلومه خبری از پانسیون و .. توی دوره اموزشی نیست یعنی از الان فکر خونه باشیم؟
ممنون

آخرین ویرایش:

cheshmac

عضو جدید
ما 16500 داديم :( اما همه چی رو خودش انجام داد (قبض و حساب بانکی و اینا همه رو خودش انجام داد که کارمون زود تر راه بيوفته)
بله هزينه قبض پستي 11 تومن شد كه با فيش 5 تومني ميشه 16 تومن
حالا اين كه خوبه.... برگه هاي تعهد نامه رو بردم دفتر خونه ثبت كردم، شد 64 تومن! :surprised:

بالا