تکامل نمادهای شیطانی و بزرگترین ساعت جهان در جوار کعبه+عکس

sana_14

عضو جدید
سلام به همگی
به نظر من این سایه شیطان نیست این رحمت و عنایت خداست
اگر این برج سایه ای باشد بر سر خانه خدا در واقع سایه ای است بر سر طواف کننده ها که از دست آفتاب سوزان عربستان در امان باشند. و این باز هم لطف خداست

نقی1981

عضو جدید
من حدود یک ماه پیش اونجا بودم.
وقتی داخل حرم بودم و میخواستم ببینم ساعت چنده واقعا این برج تاثیر بصری داشت و ممکن بود در اولین نگاه عظمت اون مکان مقدس را زیر سوال ببره به دلیل ارتفاع زیادی که داره
اما خدا را شکر که دشمنان اسلام از نادانان هستند و نمیدونند کسی که عاشقه و مومن واقعیه با دیدن این ساختمونهای بلند که حتی اگر هزار تا نماد و ... داشته باشه از توجه به خدای خودش غافل نخواهد شد.

با این حال من از آل سعود و حماقتشون در عجبم تو اصفهان یه ساختمون جهان نما از نظر بصری برای میدان امام مشکل ایجاد کرده بود معمارها و مهندسان فرهیخته و هوشیار کاری کردند که خرابش کنند اونوقت اونجا خانه خدا و این ساختمونهای بلندی که دارن اطرافش میسازند..... واقعانکه
بنده خدا تو ایران هم از این حماقتها زیاد میشه .کار فرهیخته های ایران نبودکه. اگر تهدید حذف میدان نقش جهان از فهرست اثار ثبت شده جهانی نبود الان ما هم همین حماقت رو در اصفهان مشاهده میکردیم. ولی در این مورد خاص سعودیها واقعا مرتکب حماقت شدن .چون واقعا عظمت کعبه رو تحت تاثیر قرار داده. ولی من پیش بینی میکنم این برج نابود بشه :biggrin::eek::D:surprised: حالا کی وچجوریش بماند از اسرار ناگفته است:cool::razz::biggrin::biggrin:

e.h70

عضو جدید
هیچ چیز نمیتونه عظمت و معنویت کعبه (بهترین جای دنیا) را زیر سایه خودش بپوشاند،

چه برسه به مکر و حیله شیطان (و دوستان شیطان) که به قول قرآن خیلی ضعیف است.

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز
سلام به همگی
اگر این برج سایه ای باشد بر سر خانه خدا در واقع سایه ای است بر سر طواف کننده ها که از دست آفتاب سوزان عربستان در امان باشند. و این باز هم لطف خداست
نظریه جالبی بود
دوست عزیز نمیشد برای سایه یه کاری دیگه یی کنن؟؟؟؟

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی
چه دید جالبییییییییی بود.
سپاس

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
به نظر من اینا فقط حرفای یه مشت آدمن داخل ایران که هر چیز بی ربطی رو نماد شیطان میدونن
اینطور میشه که خارجیام بگن گنبد ایرانیا نماد شیطانه
یکی از دوستان گفتن که خانه خدا تحت تاثیر این برج عظیم ابهتش از دست داده یا یه همچین چیزی، اما خانه خدا تمام ابهتشو از سادگی اش داره و بی پیرایگی اش، چهار دیوار بدون سقف اونم بصورت مکعب شکل نمادی از زمین اه سقف نداشتنش نمادی از عروج و حرکت به آسمان، اینم بدونیم این یه نماده وگرنه خدا همه جا هست
اگر به این حرفای خاله زنکی باشه غیرمسلمونام میتونن بگن ما داریم به بت ها عهد جاهلیت سجده میکنیم چون زیر خانه خدا یک بت قول پیکر وجود داره
در قرن 21 زندگی میکنیم، دنیای تعقل، یکم فکر کنیم، حتی تو مذهبمون

ram_call17

عضو جدید
اصلا شیطان پرستی وجود نداره،چند ساله اینو ساختن تو ایران خرافات پخش می کنن،واسه اینکه به نوعی جنگ نرم را با دشمن فرضی ادامه بدن

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باید بگم این برج خیلی چشم نوازه.... تمام زائرین مسجد الحرام در بدو ورود به مکه اولین چیزی که توجهشونو جلب میکنه این برجه.... این برج 600 متر ارتفاع داره و دومین سازه بلند دنیاست و در بین برج های دنیا از نظر مساحت زیر بنا مقام اول رو داره....

جالب اینجاس که اونقدر این برج دلرباست که زائرین که رو به کعبه نشستند به طور مدام سرشون بالا میبرن و به برج ساعت نگاه میکنن!!!!!!

نور سبز رنگی که همراه با کلمه زیبای " الله" و " لا اله الا الله محمد رسول الله در شب به چشم میخوره به جذابیت های این برج اضافه میکنه....

روی سر در این برج نوشته وقف خادم حرمین شریفین ملک عبدالعزیز!

تقریبا ساخت این برج به پایان رسیده و این که آیا افتتاح رسمی "برج ساعت " تو این زمان اعلام شده است و آیا تو این تاریخ سایه این برج روی کعبه میفته یا نه رو باید منتظر موند...

از این که ساخت این برج در جوار خانه کعبه نظر ها را تا حدودی به جلوه های زیبای خانه خدا کمرنگ کرده شکی نیست.... ولی خود اعراب معتقدند ساخت بزرگترین و بلند ترین ساعت دنیا در مکه به منظور تغییر ساعت جهانی از گرینویچ کنونی به مکه و تنظیم ساعت جهانی اسلامه.... این در حالیه که ساعت این برج از فاصله 11 کیلومتری قابل رویت و تشخیصه!

امیدوارم اطلاعاتم مفید بوده باشه واستون اینم تصویریه که خودم ثبت کردم....

*Essi*

اخراجی موقت
کعبه را روزی آدم هایی با همین دست های کوچک ساختند.

این برج را هم آدم هایی از همان نسل با دست های کوچک میسازند.

که ثابت کنند، انسان به جلو حرکت میکند، انسان دارای جمود نیست.

جهان رو از دریچه ای بهتر هم میشه نگریست، به دور از بازی های خیر و شر !!!

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز
اصلا شیطان پرستی وجود نداره،چند ساله اینو ساختن تو ایران خرافات پخش می کنن،واسه اینکه به نوعی جنگ نرم را با دشمن فرضی ادامه بدن
چه ربطی داره؟!!!
تو رو خدا از چیزی که خبر ندارین نظر ندید
دوست عزیز مطالعاتتون رو بیشتر کنین و با منطق و دلیل حرف بزنین.

*Essi*

اخراجی موقت
چه ربطی داره؟!!!
تو رو خدا از چیزی که خبر ندارین نظر ندید
دوست عزیز مطالعاتتون رو بیشتر کنین و با منطق و دلیل حرف بزنین.

شیطان پرستی یعنی چی؟
یعنی همون شیطان مطرود شده از بهشت رو میگیرن میپرستن؟

پس اینها هم به نحوی به ادیان معتقدند ولی برعکسش.
چون شیطان یا فرشته رو فقط ادیان ابراهیمی در خاورمیانه مطرحش کردن چنین موجوداتی وجود دارند.

دوستانی که مطالعه دارند، اول بگن این شیطانی که اینها میپرستند چیه؟
همون ابلیسه؟
براش نماز میخونن؟

چیکار میکنن که میگین شیطان پرست؟

اگر منظور انجام کارهای خلافه، که هر ادمی توی زندگیش خلاف میکنه کمتر یا بیشتر.

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
اونوقت عکس العمل خدای شما در برابر این حرکت شیطان چیه؟

سکوت میکنه، از اون گنجیشکای مجهز به سلاح میفرسته یا منتظره آدما سایه شیطان رو از سرش بردارند؟

من یه مطلبی قبلا توی یه سی دی شنیده بودم ولی اصلا به این اشاره نکرده بود!
میگفت که در همین تاریخ و همین ساعت، دنیا به پایان میرسه!(یه فیلمم راجع بهش ساخته بودن به نام 2012)
حالا الان این مطلب رو شنیدم که این ربط داره به اون یحتمل!
ولی باز فکر نکنم که اتفاقی بیفته، اخه دیگه اون دوره گذشت که خدا با ارتشش که مثلا سنگ از اسمون بیفته یا امثالهم، بیاد و کعبه وو اسلام رو نجات بده!
الان دوره این هست که مسلمونا باید اقدامی کنن!
که احتمالا بشه!
حالا نمیخاد شما زیاد نگران کعبه باشی! خدا خودش یه کاری میکنه!

شهریاری 2

کاربر ممتاز
شیطان پرستی یعنی چی؟
یعنی همون شیطان مطرود شده از بهشت رو میگیرن میپرستن؟

پس اینها هم به نحوی به ادیان معتقدند ولی برعکسش.
چون شیطان یا فرشته رو فقط ادیان ابراهیمی در خاورمیانه مطرحش کردن چنین موجوداتی وجود دارند.

دوستانی که مطالعه دارند، اول بگن این شیطانی که اینها میپرستند چیه؟
همون ابلیسه؟
براش نماز میخونن؟

چیکار میکنن که میگین شیطان پرست؟

اگر منظور انجام کارهای خلافه، که هر ادمی توی زندگیش خلاف میکنه کمتر یا بیشتر.

رائفی پور که معتقده همون شیطان مرتود شده رو میپرستن، حتی ازش دستورم میگیرن!
یه دلایلی هم داره که نمیشه رد کرد. آخه با منطق جور در میاد ولی خب چون خیلی عجیبه نمیتونم نه قبول کنم نه رد!
ولی بعضیا هم میگن که این شیطان پرستان به خاطر قد علم کردن مقابل ادیان الهی، این اسم رو برا خودشون انتخاب کردن وگرنه اینا نفس خودشون رو میپرستن! این یه کم منطقی تره به نظرم!

*Essi*

اخراجی موقت
ولی باز فکر نکنم که اتفاقی بیفته، اخه دیگه اون دوره گذشت که خدا با ارتشش که مثلا سنگ از اسمون بیفته یا امثالهم، بیاد و کعبه وو اسلام رو نجات بده!
الان دوره این هست که مسلمونا باید اقدامی کنن!
که احتمالا بشه!
حالا نمیخاد شما زیاد نگران کعبه باشی! خدا خودش یه کاری میکنه!

چرا اون دوره گذشته؟
خیلی جالبه ها دقیقا میدونین برنامه های خالقتون چیه و اهدافش چیه و کجا اقدام میکنه و کجا نمیکنه.

به نظرتون خیلی بیش از حد نمیدونین خدا دقیقا چی میخواد؟

با حرفای دوستان مدام یاد این جمله ارزشمند میوفتم:

خدا بشر را آفرید و بشر خدا را.....

*Essi*

اخراجی موقت
رائفی پور که معتقده همون شیطان مرتود شده رو میپرستن، حتی ازش دستورم میگیرن!

یه دلایلی هم داره که نمیشه رد کرد. آخه با منطق جور در میاد ولی خب چون خیلی عجیبه نمیتونم نه قبول کنم نه رد!
ولی بعضیا هم میگن که این شیطان پرستان به خاطر قد علم کردن مقابل ادیان الهی، این اسم رو برا خودشون انتخاب کردن وگرنه اینا نفس خودشون رو میپرستن! این یه کم منطقی تره به نظرم!

چه جوری از شیطان دستور میگیرن، شیطان هم به خلافکارها وحی میکنه؟

نمیدونم واقعا خیلی دیدها به زندگی بیش از حد فانتزی و تخیلیه، انگار داریم درباره فیلم ارباب حلقه ها و چشم شیطان و نیروهای غیبی حق و... داریم بحث میکنیم.

یک نگاه به زندگی خودتون بندازین، تابلو تابلو هست همه خیر و شر از همین آدماست، بدون هیچ منبع خارجی.

این قصه ها چیه سر هم کردین دل خودتون رو خوش کنین !!!

شهریاری 2

کاربر ممتاز
چرا اون دوره گذشته؟
خیلی جالبه ها دقیقا میدونین برنامه های خالقتون چیه و اهدافش چیه و کجا اقدام میکنه و کجا نمیکنه.

به نظرتون خیلی بیش از حد نمیدونین خدا دقیقا چی میخواد؟

با حرفای دوستان مدام یاد این جمله ارزشمند میوفتم:

خدا بشر را آفرید و بشر خدا را.....

اهوم!
راس میگید!
اصلا منو چکار به کارای خدا!؟

ببخشید این حرفارو زدم!
معذرت میخام!

شهریاری 2

کاربر ممتاز

نمیدونم واقعا خیلی دیدها به زندگی بیش از حد فانتزی و تخیلیه، انگار داریم درباره فیلم ارباب حلقه ها و چشم شیطان و نیروهای غیبی حق و... داریم بحث میکنیم.

یک نگاه به زندگی خودتون بندازین، تابلو تابلو هست همه خیر و شر از همین آدماست، بدون هیچ منبع خارجی.

نمیدونم والا! حرف من که نیست! اخه این بنده خدا اولین کسی هست که داره این نظر رو مطرح میکنه! البته با دلیل)
ولی این رو بگم که توی قران هم داریم که شیطان هم به انسان وحی میکنه! کاشکی منظور رائفی پور این بود که قران میگه اون موقع مشکلی نداشتیم باهاش!
ولی منظور رائفی پور اینه که مستقیما با خود جنیان ارتباط دارن! مثلا میگه که این احرام مصر ، میشه داخلشون جن رو به صورت مادی دید! یه عکسایی هم داره ازشون که چه مراسمی مخفیانه میگیرن!البته نه توی احرام مصر!
چمیدونم والا! حرف من که نیست!

شهریاری 2

کاربر ممتاز

راستی این درست نیست که بگین بدون هیچ عامل خارجی این خیرو شر داره انجام میشه!
بابا توی قران هم امده که جن وجود داره! شیطان وجود داره! فرشته وجود داره! بابا اینا همش اثر داره توی زندگی انسان! درسته که انسان تصمیم نهایی رو میگیره و عمل میکنه ولی خب به هرحال وسوسه هایی هم وجود داره دیگه!

*Essi*

اخراجی موقت
راستی این درست نیست که بگین بدون هیچ عامل خارجی این خیرو شر داره انجام میشه!
بابا توی قران هم امده که جن وجود داره! شیطان وجود داره! فرشته وجود داره! بابا اینا همش اثر داره توی زندگی انسان! درسته که انسان تصمیم نهایی رو میگیره و عمل میکنه ولی خب به هرحال وسوسه هایی هم وجود داره دیگه!

ببینید دوست گرامی، من از شما به عنوان یک مهندس مملکت میپرسم.
اینکه اعراب به موجودی مثل جن اعتقاد داشتند و کلا موجوداتی مثل جن و دیو و خون آشام و هیولا و... محصول توهمات هست بماند که هیچ فرقی بین اینا نیست، هر خطه ای زمین به یکی از این جک و جونورهای تخیلی برای توجیه ترسشون باور داشتن.

عرب ها میگفتن جن، ایرانی ها میگفتن دیو، غربی ها میگفتن خون آشام، چینی ها میگفتن اژدها و ..........

من که هیچ عامل خارجی ندیدم و نمیبینم، وقتی لباسی بر تن پادشاه عریان نبینم میگم پادشاه لخت هست، نمیترسم به بی بصیرتی متهم شوم، بذار هرکس لباس زیبا میبینه لذتش رو ببره.

هر کاری میکنی خودت میکنی، وسوسه هم تمایل خودت به انجام کار هست چون احساس خلا و نیاز میکنی.
هرجا خلایی نداشته باشی وسوسه هم سراغت نمیاد.

*Essi*

اخراجی موقت
دقیقا این فیلم ارباب حلقه ها ساخته شده، که این ملت هایی که تو فاز توهم و تخیل هستند رو سر کار بذارن.

اون سردمداران هالیوود که دقیقا میدونن دارن چیکار میکنن، خوب روشی رو انتخاب کردن.

چشم شیطان، لشکر جن و هیولا، لشکر فرشتگان نیکی، میگن بذار این ملت های خاورمیانه که خیلی به این چیزها ارادت دارن برن سر کار، ما کشورهاشون رو بچاپیم.

اونا به شیطان و فرشته و آسمان و نبرد حق و باطل و .... دلشون خوش باشه.

افسوس از این خاورمیانه و مردمش..........

شهریاری 2

کاربر ممتاز
اینکه اعراب به موجودی مثل جن اعتقاد داشتند و کلا موجوداتی مثل جن و دیو و خون آشام و هیولا و... محصول توهمات هست بماند که هیچ فرقی بین اینا نیست، هر خطه ای زمین به یکی از این جک و جونورهای تخیلی برای توجیه ترسشون باور داشتن.

عرب ها میگفتن جن، ایرانی ها میگفتن دیو، غربی ها میگفتن خون آشام، چینی ها میگفتن اژدها و ..........

من که هیچ عامل خارجی ندیدم و نمیبینم، وقتی لباسی بر تن پادشاه عریان نبینم میگم پادشاه لخت هست، نمیترسم به بی بصیرتی متهم شوم، بذار هرکس لباس زیبا میبینه لذتش رو ببره.

هر کاری میکنی خودت میکنی، وسوسه هم تمایل خودت به انجام کار هست چون احساس خلا و نیاز میکنی.

بابا خطوات الشیطان چیه که توی قران اومده؟
بعدم من که نگفتم که این عربا به دستور شیطان دارن این رو مسازن! اینا به دستور امریکا دارن میسازن! بابا ولا بلا حرف من نیست! ولی این علی اکبر رائفی پور میگه که فراماسونها ، از شیطان دستور میگیرن!
حالا نگفتم که این عربا اینطورین! منم با شما موافقم که همش تخیله ولی وقتی قران داره میگه که از وسوسه های شیطان در امان باشید، باید گفت که پس شیطان هست که وسوسه کنه ! حالا دیگه این بنده خدا میگه که حضوری میبیننش دیگه فکر کنم تخیله!
بعدم جن دیگه تخیل که نیست! اگه بود قران حرفی ازش نمیزد!

نقی1981

عضو جدید

البته دوست عزیز چون شما وما نمیبینیم دلیل نمیشه که وجود نداشته باشه. ببینید اگر شما کلا وجود خدا رو منکر میشید بحثی نیست. اگر خدایی نیست برای چی ما این همه به خودمون زحمت میدیم که با نظم زندگی کنیم. قانون مدار باشیم . دروغ نگیم .دزدی نکنیم. و سایر گناهان رو. چرا خشونتها وشکنجه ها رو محکوم میکنیم . اگر زندگی ما به همین دنیا محدوده . چرا مثل حیوانات رفتار نمیکنیم . چرا حفظ حقوق جامعه رو به غرایز خودمون ترجیح میدیم؟ اما اگر خدایی هست و صریحتا به وجود جن و فرشته و شیطان اشاره میکنه . پس وجود دارن. البته ما هممون دو نیروی خیر وشر داریم که در هر کسی موجب کارهایی میشه که او انجام میده

MEHRDAD.RAPID

عضو جدید
سلام دوست خوب
میخواستم یه چیزی بهت بگم
اگر ما به نظم در زندگی خودمون توجه میکنیم برای راحتی و حس اسایش طلبی انسانه
من کاری ندارم که به نظر شما یا هر کس دیگه که خدای هست یا نه میخوام اینو بگم که اگر هم وجود نداشته باشه دلیل نمیشه که ما الان قانون نداشته باشیم یا مثل حیوان زندگی کنیم.جن و دیو وهر چی دیگه که هست بیشتر الان جنبه تخیلی دارن .البته من به متافیزیک اعتقاد دارم ولی از لحاظ انرژی و زمان و...........نه جن و دیو و داستان های اساطیری

آخرین ویرایش:

*Essi*

اخراجی موقت
البته دوست عزیز چون شما وما نمیبینیم دلیل نمیشه که وجود نداشته باشه. ببینید اگر شما کلا وجود خدا رو منکر میشید بحثی نیست. اگر خدایی نیست برای چی ما این همه به خودمون زحمت میدیم که با نظم زندگی کنیم. قانون مدار باشیم . دروغ نگیم .دزدی نکنیم. و سایر گناهان رو. چرا خشونتها وشکنجه ها رو محکوم میکنیم . اگر زندگی ما به همین دنیا محدوده . چرا مثل حیوانات رفتار نمیکنیم . چرا حفظ حقوق جامعه رو به غرایز خودمون ترجیح میدیم؟ اما اگر خدایی هست و صریحتا به وجود جن و فرشته و شیطان اشاره میکنه . پس وجود دارن. البته ما هممون دو نیروی خیر وشر داریم که در هر کسی موجب کارهایی میشه که او انجام میده

برای بار هزارم.
بحث سر موجودیت آفریدگار جهان و خالق کائنات نیست.

بحث سر مسائلی هست که آدم ها به او نسبت میدهند و هر فرقه ای هم مصر هست، که باورش همون نظام حاکم بر هستی و کار خالق هست و هرچه او باور داره و مکتبش بهش گفته، همونی هست که مد نظر خالق جهان هست.

منم در موقعیتی نیستم برای کسی تعیین تکلیف کنم آفریدگار رو در چه کالبدی ببینه.

شما در کالبد الله میبینی، یکی در کالبد مسیح، یکی در کالبد اهورا مزدا و یکی هم در کالبد بودا !!!

بستگی به قدرت تشخیص خودتون داره، یا حق.

KOOROSH-A

عضو جدید

ببخشید کی گفته افریدگار شبیه اون چیزیه که شما بهش اعتقاد دارین؟
و نه اینکه حالا در کشورهای که ایدئولوژیهای دینی حاکم بر قوانین اوناست همه چیز در نظم و قانون مداری در همه امورشون برقراره! و هیچ کس کار خلافی نمیکنه!
آخه این چه استدلالیه برادر من؟
همین کشورهای غربی رو نگاه کن با حکومتهای لایک و مردمی که خیلی هاشون وجود خدا رو هم رد میکنن
پس چرا این همه در زندگیشون قانون مدارن و با نظم وانضباط و موارد خلافکاری در ممالکشون از کشوری مثل ما که ادعای خداشناسی و خداپرستیمون گوش فلک رو کر کرده کمتره؟! میدونی چرا؟ چون انسان هستند و با وجدان چیزی که انسان و حیوان رو از هم متمایز میکنه وجدانه که اگه اونم نباشه انسان با حیوان هیچ فرقی نداره چه انسان با خدای باشه چه نباشه!
بله دوست من انرژی مثبت ومنفی وجود داره همونی که شما بهش میگین خیر و شر و علم هم میگه هر عملی عکس العملی داره ولی این به خود مابستگی داره که مثبت باشیم یا منفی و بازتابش به خودمون برمیگرده .

میپرس که چیست این نقش مجاز

گر بر گویم حقیقتش هست دراز

نقشی است پدید آمده از دریائی

و آنگاه شده به قعر آن دریا باز

از جمله رفتگان این راه دراز

باز آمدهای کو که به ما گوید راز

هان بر سر این دوراهه از روی نیاز

چیزی نگذاری که نمی آئی باز

نقی1981

عضو جدید
ببخشید کی گفته افریدگار شبیه اون چیزیه که شما بهش اعتقاد دارین؟
و نه اینکه حالا در کشورهای که ایدئولوژیهای دینی حاکم بر قوانین اوناست همه چیز در نظم و قانون مداری در همه امورشون برقراره! و هیچ کس کار خلافی نمیکنه!
آخه این چه استدلالیه برادر من؟
همین کشورهای غربی رو نگاه کن با حکومتهای لایک و مردمی که خیلی هاشون وجود خدا رو هم رد میکنن
پس چرا این همه در زندگیشون قانون مدارن و با نظم وانضباط و موارد خلافکاری در ممالکشون از کشوری مثل ما که ادعای خداشناسی و خداپرستیمون گوش فلک رو کر کرده کمتره؟! میدونی چرا؟ چون انسان هستند و با وجدان چیزی که انسان و حیوان رو از هم متمایز میکنه وجدانه که اگه اونم نباشه انسان با حیوان هیچ فرقی نداره چه انسان با خدای باشه چه نباشه!
بله دوست من انرژی مثبت ومنفی وجود داره همونی که شما بهش میگین خیر و شر و علم هم میگه هر عملی عکس العملی داره ولی این به خود مابستگی داره که مثبت باشیم یا منفی و بازتابش به خودمون برمیگرده .

میپرس که چیست این نقش مجاز

گر بر گویم حقیقتش هست دراز

نقشی است پدید آمده از دریائی

و آنگاه شده به قعر آن دریا باز

از جمله رفتگان این راه دراز

باز آمدهای کو که به ما گوید راز

هان بر سر این دوراهه از روی نیاز

چیزی نگذاری که نمی آئی باز

خب شما افریدگار رو به چه شکلی قبول دارید؟ عقیده من اینه گرچه بسیاری از مردم ادعا میکنن به خدا اعتقاد ندارن ولی همیشه در لحظاتیکه سخت محتاج هستن ازش کمک میخوان. هر ادمی تا یه حدی به خدا معتقده. وقتی عاجز میشن صداش میکنن. ولی اوناییکه بهش معتقد نیستند خودکشی میکنن. در ضمن اجبا ر قانون وسخت گیری که تو کشورهای غربی در مورد تخلف از قانون میشه رو فراموش نکنید. لطفا در مورد خدا توضیح بدید روشن شیم در ضمن من که گفتم در کشوری مثل کشور ما مردم قانون رو دور میزنن وچیزی که باعث میشه رعایت اخلاقیات رو تا حدی بکنن ترس از خدا واتیش جهنمه برادر من. والا سنگ رو سنگ بند نبود

آخرین ویرایش:

3ahra

عضو جدید
اونوقت عکس العمل خدای شما در برابر این حرکت شیطان چیه؟

سکوت میکنه، از اون گنجیشکای مجهز به سلاح میفرسته یا منتظره آدما سایه شیطان رو از سرش بردارند؟

ببخشیدا،چقدر سطح فکریتون پایینه

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چیزی که من شنیدم این بوده که هلال باز نشون دهنده شروع اسلامه...روی 7(اگه اشتباه نکنم)مناره دور کعبه هم همین علامت وجود داره..یعنی اسلام از مکه و کعبه شروع شده
مسجدالحرام هم علامت هلال بسته رو داره یعنی به اونجا ختم شده

کاملا درسته!