[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

mmmn68

عضو جدید
راستی بچه ها نمیدونم واسه تعهد محضری اقدام کردین یا نه، اما کلی دنگو فنگ داره، من که تهرانم هر جا میرفتم میگفتن اوراق نداریم میگفتن نزدیکای عیده همه دارن خونه ماشین سند میزنن،و اینکه جاهایی هم که اوراق داشتن میگفتن فرم همچین تعهدیو نداریم،خلاصه یه جا رفتیم مجبور شدیم به طرف بگیم فرمو واسمون بنویسه، زود اقدام کنید دیر نشه

FAMINE RIAN

عضو جدید
راستی بچه ها نمیدونم واسه تعهد محضری اقدام کردین یا نه، اما کلی دنگو فنگ داره، من که تهرانم هر جا میرفتم میگفتن اوراق نداریم میگفتن نزدیکای عیده همه دارن خونه ماشین سند میزنن،و اینکه جاهایی هم که اوراق داشتن میگفتن فرم همچین تعهدیو نداریم،خلاصه یه جا رفتیم مجبور شدیم به طرف بگیم فرمو واسمون بنویسه، زود اقدام کنید دیر نشه

تعهد واسه چی ما که نفت و گاز پارس بودیم چیزی بهمون نگفتن میشه بیشتر توضیح بدین ممنون میشم

farkhaniii

عضو جدید

تعهد چی؟ فرم چی؟ چطور باید باشه؟

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز

ehsan6472

عضو جدید
mirara , amir4924 دوستان عزیز
آزمایش رادیولوژی که ما انجام دادیم مربوط به ریه ها و اینکه ریه ها تنگ و گشاد هستش یا مثلا مریضی خاصی تو ریه ها باشه ، چون وقتی جواب آزمایش رادیولوژی رو گرفتم توش کامل در مورد ریه هام نوشته بود و از پزشک رادیولوژی هم پرسیدم گفت فقط برای ریه هاست و مال استخوان بندی نیست

و اما در مورد آزمایشات بدنی :
ازت میخواد لخت بشی فقط یک شرت داری ، بعد میگه راه برو بطور طبیعی بعدش روی پنچه ها و بعد پاشنه ها ، بعد به انحراف بین پاها نگاه میکنه و صاف بودن کف پا
بعد میگه خم شو در حدی که انگشتات به پاهات برسه ، بعدش چند ثانیه میگه شورتت رو بکش پایین روبروت وایمیسته فقط نگاه میندازه بعد میگه در این حالت یک سرفه محکم بکن و به آلت نگاه میکنه !
بعد رو تخت دراز میکشی تمام بدنت رو فشار میده و معاینه میکنه ، که مثلا عفونت داخلی یا چیز خاصی نداشته باشی ، فشار خون و ضربان قلب رو هم مجدد چک میکنه
چشما رو نگاه میکنه و تست کورنگی رو هم جلوت میزاره که باید عدداشو بگی

دکتر من که سخت گیر بود سرسری رفتار نکرد تاجایی که راه داشت معاینه کرد :cry::D
آزمایشات بدنی ما اصلا اینطور نبود فقط گفت لخت شو و فقط شرت پام بود و گفت راه برو و بعد روی صندلی نشستم گوشم رو معاینه کرد و بعد ضربان قلبم رو گوش کرد و بعد گفت لباساتو بپوش.
بعدشم ازش پرسیدم گفت مشکلی نداری مبارک باشه.

آخرین ویرایش:

mojtaba.baharani

عضو جدید
سلام آقای فرخانی
ممنون بابت توضیحات دقیقتون
یه سوالی دارم
این آزمایش ریه ای که فرمودید برای چیست
منظورم اینه که اگه سیگاری باشی احتمال داره که نتیجه ی نامطلوبی داشته باشه
یه سوال دیگه هم اینکه آیا دکتر مربوط به ریه همون موقع نتیجه را بهمون میگه یا نه؟
mirara , amir4924 دوستان عزیز
آزمایش رادیولوژی که ما انجام دادیم مربوط به ریه ها و اینکه ریه ها تنگ و گشاد هستش یا مثلا مریضی خاصی تو ریه ها باشه ، چون وقتی جواب آزمایش رادیولوژی رو گرفتم توش کامل در مورد ریه هام نوشته بود و از پزشک رادیولوژی هم پرسیدم گفت فقط برای ریه هاست و مال استخوان بندی نیست

و اما در مورد آزمایشات بدنی :
ازت میخواد لخت بشی فقط یک شرت داری ، بعد میگه راه برو بطور طبیعی بعدش روی پنچه ها و بعد پاشنه ها ، بعد به انحراف بین پاها نگاه میکنه و صاف بودن کف پا
بعد میگه خم شو در حدی که انگشتات به پاهات برسه ، بعدش چند ثانیه میگه شورتت رو بکش پایین روبروت وایمیسته فقط نگاه میندازه بعد میگه در این حالت یک سرفه محکم بکن و به آلت نگاه میکنه !
بعد رو تخت دراز میکشی تمام بدنت رو فشار میده و معاینه میکنه ، که مثلا عفونت داخلی یا چیز خاصی نداشته باشی ، فشار خون و ضربان قلب رو هم مجدد چک میکنه
چشما رو نگاه میکنه و تست کورنگی رو هم جلوت میزاره که باید عدداشو بگی

دکتر من که سخت گیر بود سرسری رفتار نکرد تاجایی که راه داشت معاینه کرد :cry::D

samy_Y

عضو جدید
سلام مگه تو شیرازی نیستی ؟مصاحبه هم که گفتی منطقه نارو کنگان داشتی که زیر نظر زاکرس جنوبیه.:eek: بومی بوشهر کجاش بود؟[/QUO
سلام مهندس جان من ساکن شیراز هسم.اما بومی استان بوشهرم.نار و کنگان هم تو استان بوشهر هس.

blae

عضو جدید

آخرین ویرایش:

pouri1372

عضو جدید
دوستان کسی در مورد تاثیر مشروبات الکلی روی نتایج طب صنعتی اطلاعاتی نداره !؟مثلا کسی که یک یا دو شب قبل از آزمایشآت بخوره چه تاثیری روی نتیجه آزمایشش داره ... ؟

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کسی در مورد تاثیر مشروبات الکلی روی نتایج طب صنعتی اطلاعاتی نداره !؟مثلا کسی که یک یا دو شب قبل از آزمایشآت بخوره چه تاثیری روی نتیجه آزمایشش داره ... ؟

شما اگه ميتونی يه هفته قبلش به خودت سختی بده و نخور همين!

hiby

عضو جدید

آقا نزن این حرفو..........میترسم عذابی چیزی نازل شه........خجالت داره بابا..............اینجور که شما راحت میای میگی قبح گناهو میشکنی و خیلی تاثیر بدی بر شنونده داره

pouri1372

عضو جدید
من نفتخیز جنوبی هستم، ساکن امیدیه، راستش خونمون پلاک نداره، الان این دعوتنامه هه کجا قرار بیآدش ؟ چکار کنم بفهمم واسم دعوتنامه کی میآد ؟

kuwait

کاربر فعال
من نفتخیز جنوبی هستم، ساکن امیدیه، راستش خونمون پلاک نداره، الان این دعوتنامه هه کجا قرار بیآدش ؟ چکار کنم بفهمم واسم دعوتنامه کی میآد ؟
به اون شماره (منابع انسانی)که تو صفحه قبل هست زنگ بزن راهنماییت می کنن

pouri1372

عضو جدید
آقا نزن این حرفو..........میترسم عذابی چیزی نازل شه........خجالت داره بابا..............اینجور که شما راحت میای میگی قبح گناهو میشکنی و خیلی تاثیر بدی بر شنونده داره
آقای برادر اینم سوالی که ممکن واسه خیلیآ پیس اومده باشه، بعد من واسه خودم نمیخوام، یکی از دوستای پالایشی چند روز پیش این مورد براش پیش اومده بود، رفت طب صنعتیشم داد، همه چیزشم نرمال بود، خواستم ببینم ممکنه بعدا متوجه بشن یا نه...

DARKANGEL

عضو جدید
امروز صبح واسه من دعوتنامه اومد شنبه باید با مدارک خواسته شده برم هسته گزینش ..
من مناطق نفت خیز جنوب قبول شده بودم ساکن اهواز ..

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینطور که معلومه نفت خیز اول از راههای نزدیک مثل خود اهواز و شیراز شروع کرده واسه طب.
بعدش نوبت به شهرهای دورتر میرسه

FAMINE RIAN

عضو جدید
دوست من شنبه اهواز بود گزینش داشت با اون تماس گرفته بودن که بیاد اهواز برگشت میگفت سئوالات سخت بوده و به یه عده جزوه دادن البته چون حال و روز خوبی نداشت زیاد ازش نپرسیدم
واسه اون چهار شنبه هفته پیش تماس گرفتن

pouri1372

عضو جدید
یکی از دوستان لطف کنه شماره ای که توی فرم هستش بذاره اینجا، من با گوشی میآم نت نمیتونم درست بخونمش...

kuwait

کاربر فعال
یکی از دوستان لطف کنه شماره ای که توی فرم هستش بذاره اینجا، من با گوشی میآم نت نمیتونم درست بخونمش...
06114123676این شماره منابع انسانی تفتخیز جنوبه
شماره ای که تو دعوتنامه هست نمی دونم کدوم بخشه0611422364

آخرین ویرایش:

DARKANGEL

عضو جدید
نفت خیزی های عزیز ...
این دعوتنامه مال طب صنعتیه دیگه ؟؟؟
واسه گزینش حتما جدا دعوتنامه میاد نه ؟؟؟؟

kuwait

کاربر فعال
دوست من شنبه اهواز بود گزینش داشت با اون تماس گرفته بودن که بیاد اهواز برگشت میگفت سئوالات سخت بوده و به یه عده جزوه دادن البته چون حال و روز خوبی نداشت زیاد ازش نپرسیدم
واسه اون چهار شنبه هفته پیش تماس گرفتن
دوستت از کدوم شهر بود؟
چیا ازش پرسیدن؟
جزوه ها مربوط به چه بخشی بودن؟
این سوالا رو وقتی دوستت حالش بهتر شد ازش بپرس
مرسی

بالا