تعطیلات نوروزی به کجا می روید؟

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
معلوم نیست اگه جور بشه میریم یک جایی اگه نشه که میریم خونه فامیلا:biggrin:

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
جایی نمیرم خونه هستم دلم میخواست برم مسافرت ولی نمیشه

نه حوصله مهمونی رفتن رو دارم نه حوصله مهمون که بیاد خونمون

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم که زندگیم شده کار به قول شهرام پول رایانه ها هم که هست
پس همه چی ارومه ....

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای ما که همیشه اینجوری بوده

هفته اول که کسی خونمون نمیاد...خونه ایم
هفته دوم عید که همه فامیل ها یادمون می افتن ما در میریم:biggrin: یه حالی میده که نگو

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
تعطیلات عید اونقد مهمان داریم که فکر نکنم جایی بشه بریم!!!!

maryam moradi

عضو جدید
هنوز تصمیم قطعی نگرفتم.ولی عید نوروز رو خیلی دوست دارم چون همه روز های متفاوتی رو تجربه میکنن.و مثلا برای ماها که از اول سال میدویم استراحت خوب و به موقعه ای یه.و طولانی!!!!!!!!! مسافرت هم میریم.احتمالا از تهران راه میافتیم به سمت مشهد گرگان ساری رشت استارا تبریز بعد هم میایم به سمت جنوب .اتفاقا من شلوغی و هیجان مردم رو خیلی دوست دارم.

neegahin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هنوز تصمیم قطعی نگرفتم.ولی عید نوروز رو خیلی دوست دارم چون همه روز های متفاوتی رو تجربه میکنن.و مثلا برای ماها که از اول سال میدویم استراحت خوب و به موقعه ای یه.و طولانی!!!!!!!!! مسافرت هم میریم.احتمالا از تهران راه میافتیم به سمت مشهد گرگان ساری رشت استارا تبریز بعد هم میایم به سمت جنوب .اتفاقا من شلوغی و هیجان مردم رو خیلی دوست دارم.
معلوم خیلی وقتت آزاده .

barfo.sarma

عضو جدید
خوشا بحالت همه ی عید مسافرتی

بالا