ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
صافی سطح با انرژی جرقه رابطه مستقیم داره که طبق رابطه V^2/R با مقاومت رابطه عکس و طبق رابطه C*V^2با ظرفیت خازن رابطه مستقیم پیدا میکنه!!!!
عينا متن جزوه دكتر عبدالله:
(صفحه 22 جزوه)زبري سطح بامدارRC تابع انرژي جرقه بوده و خود اين انرژي پيرو دو عنصر ميباشد:1-ظرفيت خازن 2-ولتاژشكست دي الكتزيك.تغيير در مقاومت Rيا ولتارژ منبع و ساير عوامل هيچگونه تاثيري در زبري سطح ماشينكاري شده نخواهند داشت مگر دو عامل فوق.نتيجه اينكه هرچه ظرفيت خازن بيشتر شود زبري بيشتر ميشود.
صفحه 23 جزوه:
هرچه فاصله بين ابزار و قطعه كار را زياد كنيم سطح نهايي خشن تر ميشود.1س اگر بخواهيم بامدارRC پرداخت نماييم بايد گپ را كوچك كنيم

siavash_m689

عضو جدید
تو fcc تعداد اتمها 2 است در bcc اتمها 2/3 است
یکی از سوالای پایان فصل کتاب کیانوشو با 2/3 اتم حل کن بعد جواب اخر کتابو نگاه کن ببین درسته یا نه
اگه تعداد اتم ها رو 2 بگیری تقسم بر مساحت که رادیکال 3*a^2 تقسم بر 2 کنی جواب میشه 4تقسیم بر
رادیکال3*a^2 که تو گزینه ها نیست

دوستان ساخت تولیدی گزینه 4 میشه مگه BCC صفحه 111 تعداد اتمش 1.5 نمیشه 111 یک مثلث هست که هر گوشش 60 درجه میشه من یادمه استاد علم موادم میگفت 60 تقسیم بر 360 خوب میشه 6/1 ضرب در سه گوشه مثلث، میشه 0.5 یکی هم که وسط BCC هست رو هم میشه 1.5 که ضرب در 2 مخرج میشه 3. البته من شاید من اشتباه کنم روش محاسبه 2 رو اگر میشه به من بگید

alwithfa

عضو جدید
دوستان ساخت تولیدی گزینه 4 میشه مگه BCC صفحه 111 تعداد اتمش 1.5 نمیشه 111 یک مثلث هست که هر گوشش 60 درجه میشه من یادمه استاد علم موادم میگفت 60 تقسیم بر 360 خوب میشه 6/1 ضرب در سه گوشه مثلث، میشه 0.5 یکی هم که وسط BCC هست رو هم میشه 1.5 که ضرب در 2 مخرج میشه 3. البته من شاید من اشتباه کنم روش محاسبه 2 رو اگر میشه به من بگید

این سوال علم و مواد قطعا گزینه 4 میشه شک نکن خودم اشتباه گزینه 3 رو زدم چون با fcc اشتباه کردم

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
توساختار FCC در صفحه(111) تعداد اتمها اين طوري هست:3*1/3+3*1/3 كه ميشه 2تا.ولي تو ساختارbcc چون روي وجوه اتم نيست و درمزك وجود داره تعداد اتم ها ميشه 3*1/3+3*1/6=1.5
كه چون مساحت صفحه هست:راديكال 3/2aبه توان 2 پس توس صورت ميشه 3 و گزنه 4 بطق دفترچه c درسته.البته من اشتباه زدم گزنه 3

siavash_m689

عضو جدید
دقیقا منم این جمله رو بارها خونده بودم ولی سر جلسه به جای فرومل w=1/2CV2 توان P اومد به ذهنم و اشتباه گزینه 1 رو زدم
مدار rc رو مدار وابسته به گپ هم میگن کلا همیشه کپ روی سطح تاثیر داره

alwithfa

عضو جدید
دقیقا منم این جمله رو بارها خونده بودم ولی سر جلسه به جای فرومل w=1/2CV2 توان P اومد به ذهنم و اشتباه گزینه 1 رو زدم
مدار rc رو مدار وابسته به گپ هم میگن کلا همیشه کپ روی سطح تاثیر داره

گپ که قطعا تاثیر داره اما این توان 2 یه کم مشکوک میزنه

siavash_m689

عضو جدید
گپ که قطعا تاثیر داره اما این توان 2 یه کم مشکوک میزنه
خوب حتما تاثیرش خیلیه!!!ریاضی که نیست تو ساخت اصولا یا همه گزینه ها غلط هست یا درست باید اونی که کمتر غلط داره انتخاب کنی:D همونطور که گفتم منم غلط زدم خدا کنه جواب مدرسان درست باشه ولی گزینه درست 90% گزینه 3 هست

force

عضو جدید
با این کلید درصدا من اینطوری میشه
ریاضی 30
جامدات 10
ساخت 30
به نظرتون رتبم چند میشه؟

اگر همین درصدها بمونه شبانه شهرستان را باید بیارید چون واقعا از ساختی ها هیچکس مطمئن نیست درصد ساختش چند میشه
((مثلا من خودم فکر میکردم 50 میزنم ولی....30 هم شاید به زور بشه
فقط دعا کن که میانگین درصد ساخت پایین 30 باشه که احتمالا هست
ریاضی خوب زدید ساخت هم به نسبت سال پیش حداقل قبولیش را اوردید فقط جامدات کمه

من که خودم را برای سال دیگه اماده میکنم((ساخت هم به جز فرمول ها هیچی نمیخونم))
حالا واقعا به معنای این جمله که میگه همه تخم مرغ هاتون را تویه یه سبد قرار ندید پی بردم((ریاضی همه چی میخونم))
بعلاوه زمان خواندن برای سال دیگه اول به زندگیم میرسم بعد به ارشد;)

ehsan TI

عضو جدید
بچه ها خواهشن بگین من کجا قبول می شم خیلی نگرانم

ریاضی23
سیالات43
جامدات21

دینامیک7

ehsan-inventor

عضو جدید
سلام به همهمن آخر تصمیم گرفتم جواب ها رو چک کنم خیالم راحت شه که گند زدمو تو برزخ نباشم،1% شانس برای قبولی گذاشتما،می خوام از همین یه درصده خلاص شم !فقط یه چیزی،من دیر به دیر سر میزنم البته دیر به دیر که چه عرض کنم روزی یه بار اینجام ولی ماشاالله این قدر فعالین که هر بار 10 پیج جلو رفتین،کلا همه چی سخت پیدا میشه اینجا،یه خواهشی از دوستانی که جواب ها رو دانلود کردن داشتم که لطف کنین تاپیک جدا براش بزنین که همگی بتونیم دانلود کنیم...ممنون میشم،من فقط ریاضی رو تو این چند صفحه اخیر تونستم پیدا کنم...

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی ......
بعد از چند روز هنوزم جواب قطعی خیلی از تست ها معلوم نشده ..... خیلی عجیبه .... مدرسان شریف اگه توو کنکور شرکت میکرد ... حداقل ساخت و تولید رو قبول نمیشد .. بعد از چند روز هنوزم کلی تست رو جواب ندادن .... از ساخت و تولید هم که چند تا رو تابلو غلط زدن
راستی اینم بگم که پارسال درصدهای ساخت و تولید خیلی خیلی خیلی تاثیر داشت ....
من درصدهام تقریبا اندازه بقیه بود به جز ساخت و تولید ... که حدود 18-19 زده بودم و شدم 1600 و بعضی از دوستان با ساخت و تولید حدود 35 شدن بین 350 تا 450 ....

ehsan-inventor

عضو جدید
سلام به همهمن آخر تصمیم گرفتم جواب ها رو چک کنم خیالم راحت شه که گند زدمو تو برزخ نباشم،1% شانس برای قبولی گذاشتما،می خوام از همین یه درصده خلاص شم !فقط یه چیزی،من دیر به دیر سر میزنم البته دیر به دیر که چه عرض کنم روزی یه بار اینجام ولی ماشاالله این قدر فعالین که هر بار 10 پیج جلو رفتین،کلا همه چی سخت پیدا میشه اینجا،یه خواهشی از دوستانی که جواب ها رو دانلود کردن داشتم که لطف کنین تاپیک جدا براش بزنین که همگی بتونیم دانلود کنیم...ممنون میشم،من فقط ریاضی رو تو این چند صفحه اخیر تونستم پیدا کنم...

آه خدای من !
ریاضی رو فک می کردم 3 تا درست زدم 3 تا غلط که میشد 10 %:confused:
ولی الان ریاضی رو چک کردم،23 % شد ! خدارو شکر !
ولی بقیه چی ؟! بقیه هم اگه این جوری زده باشم خوبه ، نه ؟!
حیف که الان دارم میرم بیرون وگرنه می نشستم درصد می گرفتم،جوابا همونه که تو گوگل هست دیگه؟ سوالارو هم قبلا دانلود کردم ،جوابا طبق همین سوالاست که نوشته میم مثل مکانیک ؟!
الان تو برزخی هستم که هر آن خدا قراره بیاد سراغم ! یا میرم تو جهنم یا میرم بهشت ;)
ولی یاد گرفتم که بی خودی ذوق نکنم :دی
بقیه درسا احتمالا داغونن...!
برم، تا چند ساعت دیگه میام :gol:دعا کنید ! فایده نداره دیگه !;)
شاد باشید:gol:

gharibistudent

عضو جدید
قابل توجه بچه هاي ساخت.اين تست ها 100درصد اشتباه اعلام شده است.البته تا اونجايي كه من به جواباي كه بچه ها دادن اعتما ددارم و اونارو قبول دارم.
114
124
126
127
البته من باتوجه به نظرات دوستان در روزهاي اخير ميگم.بازم نظر بقيه ارزشمنده!!!

124 رو که مدرسان کلید که هیچ مشکلی نداره درسته !!!

BATOOO

عضو جدید
با این رتبه کجا قبول میشی بچه ها
ریاضی 0.07
سیالاتی 50.
جامداتی0.35
کنترل 0.30

kornu

عضو جدید
من درصدام اینا شد ...

ریاضی 1.6

جامدات 30
ساخت 30

با این ریاضی امیدی ندارم , باید برم دنبال فارغ التحصیلیو سربازی , تو این سرزمین اصلا نمی تونی واسه آیندت برنامه ریزی کنی , یه آدم احمق خیلی راحت سرنوشت یه سال آیندتو عوض میکنه

alireza_darklord

عضو جدید
من درصدام اینا شد ...

ریاضی 1.6

جامدات 30
ساخت 30

با این ریاضی امیدی ندارم , باید برم دنبال فارغ التحصیلیو سربازی , تو این سرزمین اصلا نمی تونی واسه آیندت برنامه ریزی کنی , یه آدم احمق خیلی راحت سرنوشت یه سال آیندتو عوض میکنه

توی این مملکت واسه حال هم نمیشه برنامه ریخت چه برسه به آینده..

AM_mech

عضو جدید
بچه ها شبانه تهران تا چند میگیره دانشگاش مهم نی!
من با میانگین درصد طراحی کاربردی 29% ممکن شبانه تهران بیارم یا پر توقعیه؟
اینکه گفتن ریاضی چون اغلب خراب کردن رو تراز یعنی چی میشه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا