لطفا راهنماییم کنین

وضعیت
موضوع بسته شده است.

سلیم بیگ

عضو جدید
:que:
من مدت 3ساله با یه دخترخانمی دوستم. تواین مدت خیلی چیزا یاد گرفتم خدمو شناختم و فک میکنم به درد این خانم نمیخورم نمیتونم خوشبختش کنم.
حالا شما بگین چجوری بهشون بگم ؟ خیلی وقتا تو صحبتاشون غیر مستقیم میگه که تو بری خدمو میکشم ! من نمیخام عذاب وجدان بگیرمو جلو خدا وخانواده ایشون
احساس پوچی وشرمندگی کنم. از طرفی اگه باهم ازدواج کنیم نمیتونم خوشبختش کنم. من دوسش دارم عاشقشم ولی باهم خیلی فرقا داریم. چیکار کنم؟ سر دو راهیم

chik.chik.jhik

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما که وابسته ش کردین در مقابلش تا همیشه مسئول هستین
میخواستین صبر میکردین خودتونو بشناسین بعد برین سراغ یه دختر خانم
دلم میخواست خیلی صریح تر بگم ولی مناسب نیس اینجا گفته بشن:razz:

سلیم بیگ

عضو جدید
شما که وابسته ش کردین در مقابلش تا همیشه مسئول هستین
میخواستین صبر میکردین خودتونو بشناسین بعد برین سراغ یه دختر خانم
دلم میخواست خیلی صریح تر بگم ولی مناسب نیس اینجا گفته بشن:razz:

ینی میگین که باهاش ازدواج کنم؟!!!! خوشحال میشم واضح تر صحبت کنین.

elh@m_arch

عضو جدید
آقای محترم یکم دیر خودتونو نشناختید؟؟؟
راههای بهتری هم واسه خودشناسی بود بهتر از بازی با احساس لطیف 1 دختر!:mad:

chik.chik.jhik

عضو جدید
کاربر ممتاز
ینی میگین که باهاش ازدواج کنم؟!!!! خوشحال میشم واضح تر صحبت کنین.

واقعا نمیدونم چی بگم

الان که بخواین ولش کنین چند وقت بعد هر پسری بخواد بره خواستگاریش میخواد از بقیه یه پرس و جویی بکنه، بعد به گوشش برسه که این دختر خانم 3سال با یکی بوده
شما خودتون سراغ همچین دختری میرین؟

اونروزی که میخواستین باهاش دوست بشین بایست فکر همچین روزی رو میکردین که مطلقا، به هیچ وجه قرار نیس ازش جدا بشین
بهرحال الان درهرصورت شما برا آینده ش مسئول هستین

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست گلم اولا دقيقا و رك و صادقانه دلايلتو براش توضيح بده كه اينكه چرا فكر ميكني به درد هم نميخوري بدون هر گونه پيش داوري و قضاوتي ... ازش بخواه علت اينكه ميخواد با هم باشيد چيه؟شايد علتشاو بدوني بتوني بهتر تصميم بگيري

siavash@dt

عضو جدید
حرفاش همش سیا بازیه،مطمئن باش اون جای تو بود جواب تلفن هم نمیداد
پس بهتره وقتو تلف نکنی مثل آدامس عوضش کنی،آب از آب تکون نمیخوره،هر چه دیرتر عمل کنی عقبتر میوفتی
به فکر خودت باش
بهترین ها منتظرت هستن!!

سلیم بیگ

عضو جدید
دست من که درد نمیکنه
ولی 3 سال عشق و حال کردیو میخوای بری؟!
مرام ومعرفتم بد چیزی نیستا:exclaim:
برو معتاد شو شاید ازت متنفر بشه خودش بره:D

اون عشق و حالی که میگی میدونی مخصوص کیاس؟؟ اونایی که خانواده ندارن اونایی که پدر ومادر ندارن من از اونا نیستم برادر.
ممنونم از پیشنهادت.

chik.chik.jhik

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون عشق و حالی که میگی میدونی مخصوص کیاس؟؟ اونایی که خانواده ندارن اونایی که پدر ومادر ندارن من از اونا نیستم برادر.
ممنونم از پیشنهادت.

بهرحال کسایی که از دور شاهد رابطه تون بودن دقیقا نمیدونن چه اتفاقایی بین تون افتاده

پروانه شیرازی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من مدت 3ساله با یه دخترخانمی دوستم. تواین مدت خیلی چیزا یاد گرفتم خدمو شناختم و فک میکنم به درد این خانم نمیخورم نمیتونم خوشبختش کنم.
حالا شما بگین چجوری بهشون بگم ؟ خیلی وقتا تو صحبتاشون غیر مستقیم میگه که تو بری خدمو میکشم ! من نمیخام عذاب وجدان بگیرمو جلو خدا وخانواده ایشون
احساس پوچی وشرمندگی کنم. از طرفی اگه باهم ازدواج کنیم نمیتونم خوشبختش کنم. من دوسش دارم عاشقشم ولی باهم خیلی فرقا داریم. چیکار کنم؟ سر دو راهیم

خیلی نامردیه وسط راه میخواید تنهاش بزارید خیلی بی انصافیه اون باشما زندگی میکنه اگه جداشید ضربه ی سنگینیه باید زودتر به فکر جداشدن میفتادید خیلی نامردیه کارتون :cry:چرانمیتونید خوشبختش کنید این عین خودخواهیه :mad:

shahram_anvar

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم از پیشنهادت.

قصد جسارت نداشتم دوست عزیز
ولی خودت از نوع رابطه ای که داشتی مطلع هستی و بقیه که خارج رابطه شما هستن هر برداشتی میتونن داشته باشن(اینم بگم به کسی ربط نداره ها ولی مثال در دروازه و دهان مردم اینجا صادق هستش)

دوست گلم اولا دقيقا و رك و صادقانه دلايلتو براش توضيح بده كه اينكه چرا فكر ميكني به درد هم نميخوري بدون هر گونه پيش داوري و قضاوتي ... ازش بخواه علت اينكه ميخواد با هم باشيد چيه؟شايد علتشاو بدوني بتوني بهتر تصميم بگيري

فک کنم توو مسائل عشقی ،عقل کارایی صحیحی نداره:smile:

سلیم بیگ

عضو جدید
خیلی نامردیه وسط راه میخواید تنهاش بزارید خیلی بی انصافیه اون باشما زندگی میکنه اگه جداشید ضربه ی سنگینیه باید زودتر به فکر جداشدن میفتادید خیلی نامردیه کارتون :cry:چرانمیتونید خوشبختش کنید این عین خودخواهیه :mad:

دوستان عزیز اگه نمیتونین مرحم باشین خاهشا برادرانه دردمندانه خواهش میکنم نمک رو زخمم نپاشین. نوشتم راهنماییم کنین نه سرزنش.

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز اگه نمیتونین مرحم باشین خاهشا برادرانه دردمندانه خواهش میکنم نمک رو زخمم نپاشین. نوشتم راهنماییم کنین نه سرزنش.

دوست عزیز اینجا کسی نمیدونه رابطه شما چه شکلی بوده و دلیل این که میخواهید جدا بشید را کسی نمیدونه پس بهتره اینجا دنبال راه حل نباشی برو با خودش حرف بزن شما انسان عاقلی هستید احساسی تصمیم نگیرید اگر هم من جای شما بودم قبل از حرف زدن با اون خانوم پیش یه مشاور میرفتم که با تجربه خودش بتونه بهترین راهو بهتون بگه ، وقتت را اینجا هدر نده ما همه بیرون از زندگی تو هستیم نمیتونم دقیق کمکت کنیم

الهه بهادری

کاربر بیش فعال
از دسته شما پسرا ...

وقتی که می خوایین پیشنهاد بدین به این وقتا هم فکر کنین لطفااا
بعد 3 سال تاز ه به یاد ت افتاده که اره به درد هم نمی خورین ؟
واقعااا که ..
امده بودی از دختر ه مرد م کسب علم کنی بعد بر ی....؟ خوب اقای مهندس اول فکر اینا رو بکن بعد ...
البته بعضی از دوستیا ی پای هوس و خوش گذرانی وقت هست ...

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطمئنم این تصمیم یک روزه به دست نیومده که به درد هم نمیخورید.... اگه از قبل هم فهمیده بودی را انقدر طولش دادی؟

چرا به درد هم نمیخورید؟

چه فرق هایی باهم دارید؟

nedashiva

کاربر بیش فعال
فک کنم من یکم وضعیت شما رو درک کنم: اگه واقعا عاشقشی ودوسش دارین واینکه اخلاقاتون باهم متفاوته میتونین دوتایی برین مشاور ازدواج یا مشاور خانواده اونا بهتر تشخیص میدن که شما بدرد هم میخورین یا بهتره جدا شین... البته اینا در صورتیه که واقعا شما عاشقش باشین ولی اینکه دلتونو زده اون دیگه بحثش جداست... ولی دوست عزیز اگه واقعا عاشقشی بیشتر فکر کن بیشتر خیلی بیشتر.. نمیگم باهاش ازدواج کن ولی وقتی جدا شو که بدونی 1 درصد احتمال خوشبختیت نیس... اینم بگم اون دختره خودکشی نمیکنه اکثر دخترا از این حرفا میزنن ولی عمل نمیکنن

پروانه شیرازی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ولی اینو بدونید فقط کافیه بهش بگید که نمیخوایدش مطمئن باش که ثانیه ای نمیمونه شک نکن
:(بیچاره خانومه :cry:

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
این سردی در رابطه تون بخاطر طولانی شدن مدت آشناییتون هستش- کسی نمی تونه در این وضع تورو راهنمایی کنه جز مشاور خانواده یا یه روانشناس خوب
حتما یه سری برو پیش روانشناس-نظر دوستای عزیز هم محترمه - ولی تو این شرایط نظر شما می تونه کوبنده و تخریب گر باشه.

مینا73

عضو جدید
ب نظر من دوست داشتن یعنی اینکه حتی حاضر نباشی ی قطره اشک از چشم طرفت بیاد.اون ب تو وابستس.ب نظر من تو حق نداشتی این جوری باهاش بازی کنی.ببخشیدا ولی من فکر میکنم شما ب فکر خودتون هستید چون از عذاب وجدان میترسید.من اگه جای اون بودم ترجیح میدادم خیلی واضح بهم بگید ک دیگه نمیخواید باشید.شاید این جوری بهتر باشه.ولی ب او هم حق بده ک هیچ وقت شمارو نبخشه.داداشای گلم لطفا عاقبت به کارایی ک میکنید فکر کنید و مردونه پای کاراتون وایسید.

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ب نظر من دوست داشتن یعنی اینکه حتی حاضر نباشی ی قطره اشک از چشم طرفت بیاد.اون ب تو وابستس.ب نظر من تو حق نداشتی این جوری باهاش بازی کنی.ببخشیدا ولی من فکر میکنم شما ب فکر خودتون هستید چون از عذاب وجدان میترسید.من اگه جای اون بودم ترجیح میدادم خیلی واضح بهم بگید ک دیگه نمیخواید باشید.شاید این جوری بهتر باشه.ولی ب او هم حق بده ک هیچ وقت شمارو نبخشه.داداشای گلم لطفا عاقبت به کارایی ک میکنید فکر کنید و مردونه پای کاراتون وایسید.
یه طوری ما پسرا رو خطاب میکنی که انگار برعکسشم رخ نمیده!!!!!!!!!!!!!!!!
دخترایی هم وجود دارن ازین طور کارا میکنن و براشون یه جور بازی شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
منم میگم خواهرای گلم شما هم حواستونو جمع کنین و غیرت برادر و پدرتونو پایمال نکنید و مخفیانه با پسری دوست نشید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-یاعلی

nedashiva

کاربر بیش فعال
یه طوری ما پسرا رو خطاب میکنی که انگار برعکسشم رخ نمیده!!!!!!!!!!!!!!!!
دخترایی هم وجود دارن ازین طور کارا میکنن و براشون یه جور بازی شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
منم میگم خواهرای گلم شما هم حواستونو جمع کنین و غیرت برادر و پدرتونو پایمال نکنید و مخفیانه با پسری دوست نشید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-یاعلی

دختر وپسر نداره.... ولی اگه هم برادرای محترم مخفیانه با دختری ارتباط داشته باشن به حرمت خانوادشون وخواهرشون واقعا لطمه وارد میکنن
ولی به نظر من این رابطه چون مخفیانه بوده دچار مشکل نشده دلیل های دیگم میتونه وجود داشته باشه

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دختر وپسر نداره.... ولی اگه هم برادرای محترم مخفیانه با دختری ارتباط داشته باشن به حرمت خانوادشون وخواهرشون واقعا لطمه وارد میکنن
ولی به نظر من این رابطه چون مخفیانه بوده دچار مشکل نشده دلیل های دیگم میتونه وجود داشته باشه
حالتون خوبه!!!!!!کجا دچار مشکل نشده؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
این آقا پسر میخواد از دختره جدا بشه!!!!!!!!!!!!!!
چقد راحتم تحلیل میکنی!!!!!(چون مخفیانه بوده هیچ مشکلی نداره!!!!:biggrin:)،واقعا که؟!!!!آبروی هر چی دختر رو بردین!!!!حداقل به زبان نیار!!!
به نظر من هردوشون تقصیر دارن،و آقا پسر برن پیش روانشناس تا راهی جلوش بزاره بهتر باشه.

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

اول باید دید که هدفتون از دوستی چی بوده

می خواستین ببینین که که بدرد ازدواج باهم میخورین یا اینکه نه

اولا که به نظر من کسی که به فکر خود کشی میفته اون نمیته نه شما بلکه هیچ کس دیگه رو خوشبخت بکنه البته احتمالا برای تحدیداینجور گفتن...

ولی خب برداشت من این هست که شما خیلی دوستش دارین وچونکه اونو لایق خودتون نمیدونی با خودتون میگین باکس دیگه ازدواج بکنه تا خوشبخت بشه ؟

اگه طرز فکرتون این هست اشتباه هست خب به نظر من اون شما هرچی هستین می خواد ......

اگرم نه فکرمیکنین که شما ازاون خیلی بهتر هستین با وجود اینکه این مسئله درحق د دختر ظلم بزرگی هست ولی بد تر ازون این هست که مورد بازی بیشتر ازاین قرار بگیره پس بهتر هست یه مدتی اینقدر باهاش سرد باشین تا این عشق تبدیل به نفرت بشه .....

یا میتونین هردو پیش مشاور برین
به هرحال برا ی هردوی شما آرزوی خوشبختی دارم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا