چرا دختر ها آرایش رو دوست دارن؟

*توت فرنگی*

عضو جدید
زیبایی قدرته...
انسان زیبا غالبا نفوذ و قدرت زیادی داره..چون میتونه روی دیگران تاثیر بذاره....
من آرایشو دوس دارم....
چون حس قدرت بهم میده....
البته به شرط اینکه زننده نباشه!====زیبا باشه!
البته ...خیلی وقتها هم بهتره آرایش نداشت...چون قضیه دقیقا برعکس میشه..!:D
ولی آراستگی و شیکی چیزیه که هرجایی مقبوله...اینطوری فکر میکنم!

parsa.abadan

عضو جدید
فقط دختر‌ها نیستن که aryaresh رو دوست دارن انسان زیبایی رو دوست داره و خدا هم خالق زیبایی هست آرایش هم آدم رو زیبا می‌کنه دلیل اینکه چرا خانم‌ها دوست دارن هم کاملا واضح هست چون دوست دارن بین همه زیبا تر باشن

I am an engineer

عضو جدید
من آرایش رو دوست دارم
اما بییرون و تو دانشگاه و محیطهای اجتماعی آرایش نمی کنم به 2 دلیل:(جدای اسلام و دستور خداوند)
1-محدودترم می کنه چون باید همش به فکر جبران زیبایی از دست رفته با آرایشم باشم
2-دیگه چهره قبلیم جذاب و زیبا نیست

Hard-Hearted

عضو جدید
اتفاقا خيلي از دخترها بدون آرايش بسيار زيباتر و مليح تر از وقتي هستن كه آرايش مي كنن.
شخصي كه قيافه زيبايي نداره با آرايش تنها رنگ ولعاب چهره اش را تغيير ميده..اصل قيافه آنچنان تغيير نمي كنه(منظور آرايش معمولي دختران ايرانيه..نه گريم هنرپيشه هاي خارجي)
.
خیلی از این هنرپیشه های خارجی در مقایسه با آرایش مثلا معمولی دختر ها در ایران اصلا آرایشی ندارند.

yasihood

عضو جدید
من آرایش رو دوست دارم
اما بییرون و تو دانشگاه و محیطهای اجتماعی آرایش نمی کنم به 2 دلیل:(جدای اسلام و دستور خداوند)
1-محدودترم می کنه چون باید همش به فکر جبران زیبایی از دست رفته با آرایشم باشم
2-دیگه چهره قبلیم جذاب و زیبا نیست
دقیییییییقا منم به همین دلایل شما آرایش نمیکنم
و جالب اینه که خیلیا از سادگیم خوششون میاد

نغمه زندگی

عضو جدید
سلام به دوستانم
همه اینو میدونیم که هیچکی نمیتونه منکر این باشه که ارایش ادمو زیبا نمیکنه چه در پسر و چه در دختر حالا اگر ذات ماهم زیبایی رو دوست داشته باشه اشتیاق رو بیشتر میکنه
اماتوی بحثا اکثرا ارایشو برای اعتماد بنفس بیشتر .احساس قدرت . داشتن روابط عمومی بالا و... مگر ظاهر چقدر میتونه این اعتماد بنفسو برامون نگه داره اصل منش و گفتارو رفتارمونه که دوام داره و تو ذهن میمونه و اعتماد بنفسو همچنین وجه اجتماعیمونو بالا میبره

parsa.abadan

عضو جدید
سلام به دوستانم
همه اینو میدونیم که هیچکی نمیتونه منکر این باشه که ارایش ادمو زیبا نمیکنه چه در پسر و چه در دختر حالا اگر ذات ماهم زیبایی رو دوست داشته باشه اشتیاق رو بیشتر میکنه
اماتوی بحثا اکثرا ارایشو برای اعتماد بنفس بیشتر .احساس قدرت . داشتن روابط عمومی بالا و... مگر ظاهر چقدر میتونه این اعتماد بنفسو برامون نگه داره اصل منش و گفتارو رفتارمونه که دوام داره و تو ذهن میمونه و اعتماد بنفسو همچنین وجه اجتماعیمونو بالا میبره

من با نظر شما کاملا موافق نیستم

اگر اینجور بود عروس رو آرایش نمیکردن چون زشت می‌شه پس آرایش زیبا می‌کنه ممکن بعضی‌‌ها درست آرایش کردن رو بلد نباشن آخه این آرایش هم واسه خودش فوت و فن‌های داره که می‌تونه جلوه دیگه به صورت بده بر عکسش‌ هم هست می‌تونه جذابیت رو بگیر اما در کلّ باعث زیبا شدن می‌شه مانند گریم می‌مونه یه جورایی

اما بخش دوم صحبت‌هاتون رو قبول دارم یه جور اعتماد به نفس میده

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی‌ تو یه نگاه برای قضاوت فقط ظاهر دیده می‌شه همین می‌شه.

از نظر مردم ایران یک دختر امروزی یعنی‌ دختری آرایش کرده...نه یه دختری که انگلیسی‌ و....نواع و اقسام هنرهارو..... فقط کافی‌ ارایش کنه تا آدم امروزی محسوب بشه. چه سادلوحانه و چه سطح پایین
من که این مردمو دوست ندارم ولی‌ فعلا مجبورم خودمو وفق بدم و ‌ ارایش کنم

*توت فرنگی*

عضو جدید
سلام به دوستانم
کاملا درسته!;)
شخصا ارتباطی بین اعتماد بنفس و آرایش نمیبینم!

اما قبول کن در روابط اچتماعی بی تاثیر نیست!
اما در برخورد اول شخص آراسته و زیبا 100% موفق تر عمل میکنه ..تا فرد ژولیده!
این زیبایی الزاما با لوازم آرایش هم نیست!!!( مقصود من بیشتر آراستگیه )
اما افراد برای حضور در اچتماع باید شیک باشند..
به عنوان مثال توی خیلی از مشاغل که ارتباط مستقیمی با مردم دارند کارمنداشون علاوه بر داشتن فن بیان و روابط عمومی بالا ملزم به پوشیدن لباس های شیک و رسمی (کت و...) هستند ...
درستی یا نادرستیشو کاری ندارم...
ولی نمیشه از تاثیرش در پیشبرد اهداف اچتماعی که به نوعی با مردم سر و کار دارن چشم پوشی کرد...

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کاملا درسته!;)

به عنوان مثال توی خیلی از مشاغل که ارتباط مستقیمی با مردم دارند کارمنداشون علاوه بر داشتن فن بیان و روابط عمومی بالا ملزم به پوشیدن لباس های شیک و رسمی (کت و...) هستند ...
ولی نمیشه از تاثیرش در پیشبرد اهداف اچتماعی که به نوعی با مردم سر و کار دارن چشم پوشی کرد...
.
.
منم بات موافقم.!

نغمه زندگی

عضو جدید
کاملا درسته!;)

ممنونم دوست عزیز اما من منظورم ارایش بود نه اراستگی و شیک پوشی که اصل مهمی هست حداقل برای من ومن هم هیچگاه نگفتم ارایش بی تاثیر نیست من میگم فکر کنید یه نفر با همهی این ارایشا و اراستگی ها در هر صورت شاید در وجه اول متناسب و جذاب به نظر برسه اما اگر تو صحبتاش یا رفتاری داشته باشه که فقط اون شخص اراستگیو تنها تو ظاهر نگه داشته و عملا در باطن بی بهرست از چشم میوفته

بالا