سوال:اگه امروز اولین روز زندگیتون بود چیکار میکردین؟

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
دوستای عزیزم امروز میخوام یه سوال اساسی ازتون بپرسم، جواباتونو تو ادامه همین پست بگذارید.....

اگه امروز اولین روز زندگیتون بود چیکار میکردین؟

آخرین ویرایش:

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[FONT=Tahoma, sans-serif]آدما اگه قرار باشه دوباره زندگی کنن زندگی دیگه واسشون هیچ معنایی نداره و آدم لحظه های خوب زندگیش رو اگه یک بار تجربه کنه واسش شیرینه نه دوبار . اما به نظر من متولد شدن دوباره گاهی برای جبران اشتباهات خوبه و من اگه روز اول زندگیم میشد اشتباهاتم رو جبران میکردم.[/FONT]

heroo

عضو جدید
سلام
دوستای عزیزم امروز میخوام یه سوال اساسی ازتون بپرسم، جواباتونو تو ادامه همین پست بگذارید.....

اگه امروز اولین روز زندگیتون بود چیکار میکردین؟

خوب دیگه اشتباهای الانمو تکرار نمیکردم از فرصتام بیشتر استفاده میکردم در کل یه جور دیگه شروع میکردم:smile:

heroo

عضو جدید
خواهش میشه...................
اینم یادم رفت بگم:
رشتمو از روی علاقه انتخاب میکردم

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم شاید یه زندگی بهتر میکردم

میسی عمووو جون دعوتم کردی

تشکر نداشتم ببخشید:gol:

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من همینم :biggrin:
شاید هر روز به تجربم اضافه میشه اما اولین روز اولین روزه یعنی صفر یعنی پله اول/یعنی گاهی زمین خوردن و از نو بلند شدن/گاهی اوج گرفتن و گاهی غرق شدن/گاهی افتادنا با ظاهر تلخشون محکمم کردن و گاهی پیروزیهایی که
سستم کردن

سوال جالبی بود;)

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
اصلا پامو تو این زندگی نمیذاشتم...

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شاید هر روز به تجربم اضافه میشه اما اولین روز اولین روزه یعنی صفر یعنی پله اول/یعنی گاهی زمین خوردن و از نو بلند شدن/گاهی اوج گرفتن و گاهی غرق شدن/گاهی افتادنا با ظاهر تلخشون محکمم کردن و گاهی پیروزیهایی که
سستم کردن

سوال جالبی بود;)
ممنون از نظر ارزشمندتون.....................:gol:

parla_69

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
سستم کردن

سوال جالبی بود;)

ولی به نظرم جواب شما جالب تر بود
مرسی دوست عزیز

parla_69

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
معمولا می پرسن اگه امروز آخرین روز زندگیت بود چیکار میکردی؟؟...این برعکسه
ولی من فقط از همون اول به آخرش فکر میکردم...تا آخرشم مثل اولش شیرین،ناب و ماندگار باشه

samaneh91

عضو جدید
سوال سختیه بستگی داره تو چه موقعیتی از زندگیت بخوای بهش جواب بدی
ولی از دو حالت خارج نیست
یا همون لحظه بر میگشتم جای قبلیم یا فریاد میزدم مامان بابا مچکرم که بهم زندگی بخشیدید
قطعا گریه نمیکردم

samaneh91

عضو جدید
خوب دیگه اشتباهای الانمو تکرار نمیکردم از فرصتام بیشتر استفاده میکردم در کل یه جور دیگه شروع میکردم:smile:

سلام ولی همه ما اونی میشدیم که الان هستیم
توی قران اومده که انسان بعد از مرگ فرصت دوباره میخواد برای جبران ولی اگر که بهش فرصت داده بشه دوباره همون اشتباهات گذشته و همون سرکشی ها رو داره و این یه واقعیته چون توی زندگی روزمره هم به اشتباهاتمون پی می بریم ولی بارها و بارها تکرار میکنیم من یکی خیلی همت کنم از اشتباهاتم برای ساختن آینده درس میگیرم چون هنوزم دیر نیست

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه امروز اولین روز زندگیم بود به دیروزم می خندیدم.:biggrin:

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شروع می کردم به یاد گرفتن لبخند ، مهربانی، آیینه گی، زلال بودن

و مدام فریاد می زدم :
با دوستان مروت ، با دشمنان مدارا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

m110h110s

عضو جدید
سلام ولی همه ما اونی میشدیم که الان هستیم
توی قران اومده که انسان بعد از مرگ فرصت دوباره میخواد برای جبران ولی اگر که بهش فرصت داده بشه دوباره همون اشتباهات گذشته و همون سرکشی ها رو داره و این یه واقعیته چون توی زندگی روزمره هم به اشتباهاتمون پی می بریم ولی بارها و بارها تکرار میکنیم من یکی خیلی همت کنم از اشتباهاتم برای ساختن آینده درس میگیرم چون هنوزم دیر نیست

واقعا راست میگه.........
چرا حتما باید یه اتفاق خارق العاده بیافته تا اشتباهامونو تکرار نکنیم وبهتر زندگی کنیم
خوب از همین الان شروع کن................