سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

real Crysis

اخراجی موقت
آخه اصلا ارور نمیده!!!! گفتم که یکم داغ میکنه و یهو رنگ قاطی میکنه و همونجا لپ تاپ هنگ میکنه و فقط باید خاموشش کنم!!

اگه میتونی درایور گرافیکتو به روز کن و یه ورژن دیگه از انگری برد رو امتحان کن ببین چی میشه به من بگو.

real Crysis

اخراجی موقت
راستی عزیز یه نگاه بنداز ببین برا انگری برد کدوم گرافیکت درگیر میشه(intel HD300 یا nvidiat)
برو تو دیوایس منجر شاخه دیسپلی رو باز کن و از اون یه عکس بگیر و اینجا بگذار تا ببینم سیستمت هیبریده یا نه.

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
با سلام،
متأسفانه برای اغلب افراد نصب ویندوز راحت ترین کار ممکنه و هیچ کس دنبال حل کردن مشکل نیست! ایشالا هیچ وقت کپی رایت نیاد!
تو Search منوی Start تایپ کنید: msconfig
حالا به تب Startup برید و تیک گزینه ی Registry controller رو بردارید.[/QUOTE]
دوست عزیز این کلمه رو سرچ میکنم هیچ نتیجه ای نداره.وجود نداره
با سلام،
گویا مرحله مرحله باید بگم!!
کلیدهای Win , r رو همزمان فشار بدید. کلید ویندوز همونیه که رو ش عکس پرچم ویندوز رو داره!
حالا تو ش تایپ کنید: msconfig و کلید Enter رو بزنید.
تو پنجره ی جدید به تب Startup برید و تیک گزینه ی Registrycontroller رو بردارید. اگه نیست از این صفحه عکس بگیرید تا بگم کدوم رو بردارید.
پنجره رو تأیید کنید. با اجرا شدن دوباره ی ویندوز اون پیام نمیاد!
اگه از Task manager پردازه رو غیرفعال کنید دفعه ی بعد که ویندوز بالا بیاد بازم میاد! اگه نرم افزار ScanSoft PDF Converter یا ScanSoft PDF Professional دارید و ازشون استفاده نمی کنید، حذفشون کنید!

real Crysis

اخراجی موقت
با سلام،
کلیدهای Win , r رو همزمان فشار بدید. کلید ویندوز همونیه که رو ش عکس پرچم ویندوز رو داره!
تو پنجره ی جدید به تب Startup برید و تیک گزینه ی Registrycontroller رو بردارید. اگه نیست از این صفحه عکس بگیرید تا بگم کدوم رو بردارید.
اگه از Task manager پردازه رو غیرفعال کنید دفعه ی بعد که ویندوز بالا بیاد بازم میاد! اگه نرم افزار ScanSoft PDF Converter یا ScanSoft PDF Professional دارید و ازشون استفاده نمی کنید، حذفشون کنید!

خوب این برنامه تو همه ویندوزا نیست ایشون یه همچین چیریو نصب کرده.

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
با سلام،
عزیز دلم من سیستمم مشکل نداره ولی کلا این Registrycontroller که میگی وجود نداره

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
راستی یه سوال فنی دیگه! bitdefender 2011 داشتم و مشکلی نداشتم ولی دیشب 2012 ریختم, موقع آپدیت حدود 20% که رفت قطع شد و دیگه آپدیت نمیکنه و ارور میده. چیکارش کنم خوب شه؟؟:que:

real Crysis

اخراجی موقت
راستی یه سوال فنی دیگه! bitdefender 2011 داشتم و مشکلی نداشتم ولی دیشب 2012 ریختم, موقع آپدیت حدود 20% که رفت قطع شد و دیگه آپدیت نمیکنه و ارور میده. چیکارش کنم خوب شه؟؟:que:

دقیقا بگو چه اروری میده؟
سیستمتم هیبریده یعنی بدون رستارت میتونه بین گرافیک ها سویچ کنه که خیلی خوبه.

real Crysis

اخراجی موقت
داداش گیر دادی به ارور هاااا!!!

اینم از ارورش

والا من که از این عکس کوچولو چیزی نفهمیدم یه بزرگتر برام بفرست اگه به ارورش گیر دادم واسه اینگه باس بدونم کجاش گیر داره تا رفعش کنم .
میگم برا انگری برد میخوای من یکی از اونایرو که دانلود کردم ادرس بدم بری دانلود کنی انشاالله مشکل حل بشه.

آخرین ویرایش:

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
والاو من که از این عکس کوچولو چیزی نفهمیدم یه بزرگتر برام بفرست اگه به ارورش گیر دادم واسه اینگه باس بدونم کجاش گیر داره تا رفعش کنم .
میگم برا انگری برد میخوای من یکی از اونایرو که دانلود کردم ادرس بدم بری دانلود کنی انشاالله مشکل حل بشه.
Oooooooooooooooooooooook
فقط زیر ارورش اینو نوشته:
to benefit from signature updates after 30 days since the installation, you must configure a bitdefender account

real Crysis

اخراجی موقت
Oooooooooooooooooooooook
فقط زیر ارورش اینو نوشته:
to benefit from signature updates after 30 days since the installation, you must configure a bitdefender account

دوست عزیز شما داشتی از یه نمونه تریال استفاده میکردی و باید یه یوزر پس جدید تهیه کنی چون این یکی یه ماهه بوده و اکسپایر یا منقضی شده اگه شرکتی و اصل بوده با پشتیبانیش تماس بگیر.

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
دوست عزیز شما داشتی از یه نمونه تریال استفاده میکردی و باید یه یوزر پس جدید تهیه کنی چون این یکی یه ماهه بوده و اکسپایر یا منقضی شده اگه شرکتی و اصل بوده با پشتیبانیش تماس بگیر.
نه کی میگه. 2011 هم همینجوری استفاده میکردم. با یه لیسانس تریال 34ساله!! هنوز خیلی زوده تموم شه!! دلم از این میسوزه 20% آپ کرد و قطع شد. میشه از اینترنت باشه؟ چون هم زمان با این از دیشب گوگل باز نمیشه

real Crysis

اخراجی موقت
نه کی میگه. 2011 هم همینجوری استفاده میکردم. با یه لیسانس تریال 34ساله!! هنوز خیلی زوده تموم شه!! دلم از این میسوزه 20% آپ کرد و قطع شد. میشه از اینترنت باشه؟ چون هم زمان با این از دیشب گوگل باز نمیشه

ممکنه ولی باید بدونم که یوزر پستو از کجا اوردی؟

Sarp

مدیر بازنشسته

:eek: یعنی چی باید بدونم؟؟:eek:
نکنه جزو دست اندرکاران بیتی؟؟!!:surprised:
به خدا من بیگناهم...:cry:

بدون یوزر پس و با استفاده از یه پچ 34سالش کردم
پچ ، مخصوص ورژن 2011 بوده
برای ورژن جدید باید پچ جدید پیدا کنید !

saber13

عضو جدید
سلام بر دوستان
من هر دفعه(دو هفته یک بار) که با اکرونیس بک اپ میگیرم فایل به اندازه 17 گیگا بایت تولید میشود, ولی فکر میکنم قبلاً میشد در ادامه فایل قبلی بک آپ هر گونه تغییرات جدیدی بود به آن اضافه میشد, ولی الان این طوری نیست تنظیمات رو هم گشتم ولی چیزه خاصی پیدا نکردم, آیا همچنین امکانی وجود دارد ؟ و اینکه در حقیقت بهترین نرم افزار بک آپ گیری از نظر دوستان کدام است؟

real Crysis

اخراجی موقت
سلام بر دوستان
من هر دفعه(دو هفته یک بار) که با اکرونیس بک اپ میگیرم فایل به اندازه 17 گیگا بایت تولید میشود, ولی فکر میکنم قبلاً میشد در ادامه فایل قبلی بک آپ هر گونه تغییرات جدیدی بود به آن اضافه میشد, ولی الان این طوری نیست تنظیمات رو هم گشتم ولی چیزه خاصی پیدا نکردم, آیا همچنین امکانی وجود دارد ؟ و اینکه در حقیقت بهترین نرم افزار بک آپ گیری از نظر دوستان کدام است؟

اره ولی بگو ببینم از چه سیستم عاملی استفاده میکنی؟
اصطلاحا شما یه فول بک اپ بدون امکان اضافه کردن فایل های جدید ایجادکردی.

real Crysis

اخراجی موقت

real Crysis

اخراجی موقت
سیلام!!
آنتی ویروسمو پاک کردم کسپر ریختم!!
بازیم راستش وقت نکردم دانلود کنم

حتما دانلود کن ونتیجه رو به من بگو چون واقعا دوست دارم کمکت کنم و میدونم سیستمت از این درب داغون ها نیست و خیلی بده که این بازی کوچولو روش وصل نشه.

saber13

عضو جدید
اره ولی بگو ببینم از چه سیستم عاملی استفاده میکنی؟
اصطلاحا شما یه فول بک اپ بدون امکان اضافه کردن فایل های جدید ایجادکردی.
ویندوز 7 دارم و در مورد فول بک آپ بدون فایل اضافه هم در حقیقت سوالم هم راجع به همین قضیه هستش چون من چیزی با این عنوان در اکرونیس پیدا نکردم.

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه مثلی هست که میگن
گذر پوست به دباغ خونه می افته!!!
خب حالا نقل ماست!
آقا من هر کاری که می کنم کروم روی سیستمم نصب نمیشه!
یعنی قبلا نصب بود! اما پاک شد!حالا هرکاری که می کنم نصب نمیشه.
در ضمن پیامی هم نمیده! یعنی روی فایل exe که کلیک می کنم اصلا پیامی نمیاد.
به نظر شما مشکل چیه؟

بالا