عکسهای خنده دار از حضور دخترها در استادیوم ورزشی

آرتميس.artmiss

عضو جدید
ناراحت نشو، شوخی بود، خوب کلا کار هنری خرج داره دیگه.
آخه معماری صرف هنر نیست.نقاشی که نیست.هنر برای هنر.
عملکردیه که به علاوه بر جسم روان آدم رو هم در نظر می گیره.
خشک نیست. ماشین نیست.برق نیست.علاوه بر جسم روح داره چیزی که تو رشته های شما نیست.این باعث شده فکر کنید هر رشته ای که صرف ماشین نیست پس فنی نیست علمی نیست. صرف زیباییه.یه سال برو تو زیرزمین خونه تون زندگی کن بیا ببین چه قدر افسرده شدی.

م.كمالي

عضو جدید
آخه معماری صرف هنر نیست.نقاشی که نیست.هنر برای هنر.
عملکردیه که به علاوه بر جسم روان آدم رو هم در نظر می گیره.
خشک نیست. ماشین نیست.برق نیست.علاوه بر جسم روح داره چیزی که تو رشته های شما نیست.این باعث شده فکر کنید هر رشته ای که صرف ماشین نیست پس فنی نیست علمی نیست. صرف زیباییه.یه سال برو تو زیرزمین خونه تون زندگی کن بیا ببین چه قدر افسرده شدی.
با سلام به همه
پستهاي شما رو ميخوندم و نتونستم چيزي ننويسم . يك معمار در تمام دنيا به عنوان مهندس شناخته نميشه همونطور كه يك پزشك مهندس خطاب نميشه . فارغ التحصيلان معماري آرشيتكتهايي هستند كه در ابتداي هر پروژه بهشون رجوع ميشه و جزئ لاينفك اون هستند .از ابتدا تا انتها در كنار مهندسين سازه

آرتميس.artmiss

عضو جدید
با سلام به همه
پستهاي شما رو ميخوندم و نتونستم چيزي ننويسم . يك معمار در تمام دنيا به عنوان مهندس شناخته نميشه همونطور كه يك پزشك مهندس خطاب نميشه . فارغ التحصيلان معماري آرشيتكتهايي هستند كه در ابتداي هر پروژه بهشون رجوع ميشه و جزئ لاينفك اون هستند .از ابتدا تا انتها در كنار مهندسين سازه
درسته!
می دونم
ولی تو ایران ما فکر می کنن چون معمارا فقط صرف زیبایی ساختمان را کار می کنن پس مهندس نیستن.
برای من مهم نیست چی خطاب کنن.این طرز فکر غلطه.مهم اینه جایگه یه معمارو بشناسن.بدونن که نقشه های یک ساختمان رو معمار میکشه نه مهندس سازه
و کسی نمی تونه کار دیگری رو انجام بده و فکر کنه بحث زیبایی شناسی همه به من میگن خیلی خوش سلیقه ام پس بذار ایتجای کارو تغییر بدم
حالا مگه چی میشه قشنگترم شد.به همون اندازه که یه معمار از جزییات کار سازه سردر نمیاره یه مهندس عمران از جزییات کار یه آرشیتکت سردر نمیاره

م.كمالي

عضو جدید
درسته!
می دونم
ولی تو ایران ما فکر می کنن چون معمارا فقط صرف زیبایی ساختمان را کار می کنن پس مهندس نیستن.
برای من مهم نیست چی خطاب کنن.این طرز فکر غلطه.مهم اینه جایگه یه معمارو بشناسن.بدونن که نقشه های یک ساختمان رو معمار میکشه نه مهندس سازه
و کسی نمی تونه کار دیگری رو انجام بده و فکر کنه بحث زیبایی شناسی همه به من میگن خیلی خوش سلیقه ام پس بذار ایتجای کارو تغییر بدم
حالا مگه چی میشه قشنگترم شد.به همون اندازه که یه معمار از جزییات کار سازه سردر نمیاره یه مهندس عمران از جزییات کار یه آرشیتکت سردر نمیاره
در پروژه هاي تمام دنيا آرشيتكت نقشه ميده و مهندس سازه اون رو اجرايي و محاسباتي ميكنه و هيچكدوم كار ديگري رو نميتونه انجام بده تا زماني كه به اين باور نرسيم و كارهامون درهم انجام بشه به نتايج مشابه ميرسيم .

م.كمالي

عضو جدید
اميدوارم روزي برسه كه به جاي دخالت توي كار هم به تخصصهاي هم احترام بذاريم و همديگه رو باور كنيم و بدونيم جاي چه كسي كجاست . به چالش كشيدن تخصصها يعني باور نداشتن اونها و اين يعني حذف قسمتهايي از يك پازل

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تذكر

تذكر

اسپم خلاف قوانينه!!
فكر نمي كنم اين تاپيك جاي صحبت درمورد طرز فكر جامعه به مهندسي معماري باشه!!