مشاوره براي كارشناسي ارشد ... تا ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

max2007

عضو جدید
سلام.
دوستانی که سیگنال کتاب راهیان ارشد رو مطالعه کردن به نظرتون سوال 15 ص 308 جلد 2 اشتباه حل نشده؟!
از اونجا که ناحیه همگرایی H کوچکتر از منفی 3 است (به دلیل معکوس پذیر بودن) ناحیه همگرایی HI به ناچار باید کمتر از منفی 1 باشد تا HI و H در ناحیه همگرایی با هم اشتراک داشته باشند...پس گزینه چهار صحیح است!!
س 3 ص 304 هم مثال نقضی که برای گزینه 4 آورده اشتباه است چون اصلا معکوس پذیر نیست (صفر داخل ناحیه همگرایی قرار دارد)

Nima_molai

عضو جدید
با سلاممیخواستم بدونم با این وقت کم تا کنکور 91 جه درسها و چه سرفصل های برگزیده ای برای گرایش الکترونیک باید مطالعه بشه؟در ضمن بهترین منابع برای مطالعه هر درس به صورت مختصر و طبقه بندی شده رو معرفی کنید. چند درصد از کل زمان مطالعه روزانه رو به تست اختصاص بدیم؟و در نهایت روشهای تجربی که برای مطالعه و تست زنی فشرده و مفید بلدید رو عنوان کنید.با تشکر و آرزوی قبولی در آزمون ارشد برای همه دوستان

Angelik

عضو جدید
با سلاممیخواستم بدونم با این وقت کم تا کنکور 91 جه درسها و چه سرفصل های برگزیده ای برای گرایش الکترونیک باید مطالعه بشه؟در ضمن بهترین منابع برای مطالعه هر درس به صورت مختصر و طبقه بندی شده رو معرفی کنید. چند درصد از کل زمان مطالعه روزانه رو به تست اختصاص بدیم؟و در نهایت روشهای تجربی که برای مطالعه و تست زنی فشرده و مفید بلدید رو عنوان کنید.با تشکر و آرزوی قبولی در آزمون ارشد برای همه دوستان

منم همین سوال رو در مورد گرایش قدرت دارم. دیگه اینکه شنیدم کتاب تست انتشارات پردازش واسه درس بررسی خوبه. کسی میتونه لینکی رو واسه دانلود این کتاب معرفی کنه؟

apadana34

عضو جدید
باسلام . من میخوام درکارشناسی ارشد مدیریت دولتی شرکت کنم . اگه می تونید منابع معتبر ان را بهم معرفی کنید

max2007

عضو جدید
پروژه آزمايشگاه الكترونيك 3 برای زیر گروه الکترونیک از دروس اختیاری یا اجباری؟

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
در اطلاعیه ای سازمان سنجش اعلام کرد که در کنکور کارشناسی ارشد 1391 ، آزمون داوطلبان رشته مهندسی برق در یک نوبت برگزار می‌شود.در سالهای گذشته آزمون ارشد مهندسی برق در دو نوبت بعد ظهر و صبح برگزار می شد.

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصل خبر:
آزمون تمام رشته‌های کارشناسی ارشد 91 در یک نوبت برگزار می شود

گروه آزمون و سنجش: معاون سازمان سنجش آموزش کشور از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد تمام رشته‌ها در یک نوبت خبر داد.جلال طباطبایی، معاون سازمان سنجش آموزش کشور از برگزاری آزمون تمام رشته‌های کارشناسی ارشد 91 در یک نوبت خبر داد و گفت: تا پیش از این آزمون رشته‌های ریاضی، مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر در 2 نوبت برگزار می‌شد، اما در کنکور کارشناسی ارشد 91 آزمون این داوطلبان همانند سایر داوطلبان در یک نوبت برگزار می‌شود.وی تأثیر نمره آزمون داوطلبان کارشناسی ارشد در قبولی آن‌ها را 80 درصد و میزان تاثیر معدل دوره کارشناسی این افراد را 20 درصد ذکر کرد.طباطبایی با بیان اینکه آزمون کارشناسی ارشد سال 91 در 137 کد رشته امتحانی که 64 مورد آن به صورت شناور است برگزار می‌شود، یادآور شد: این آزمون در 6 گروه عمده آموزشی برگزار می‌شود، از مجموع 50 کدرشته گروه علوم انسانی، 14 مورد شناور هستند، گروه علوم پایه نیز در مجموع 15 رشته امتحانی دارد که 9 مورد آن به شکل شناور است.وی ادامه داد: در گروه فنی و مهندسی نیز 29 رشته امتحانی پیش بینی شده که 18 مورد آن شناور است، گروه کشاورزی نیز دارای 25 کدرشته است که 9 رشته آن به صورت شناور تعریف شده است، در گروه هنر نیز از مجموع 12 کدرشته امتحانی، 8 مورد شناور بوده و گروه دامپزشکی هم 6 کدرشته امتحانی دارد که همه آنها شناور هستند. به گفته طباطبایی عنوان شناور به آن دسته از کدرشته‌هایی اطلاق می‌شود که داوطلبان می‌توانند آنها را در کنار رشته انتخابی اصلی خود به عنوان رشته امتحانی دوم انتخاب کنند و در آزمون آنها نیز شرکت کنند.

#ZaHra#

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجور که بدبخت میشیم چطوری 5 ساعت سر جلسه بشینیم
وااااااااااااااااااااااااای خدای من

chichilaas

عضو جدید
همه چی به ما میرسه داغون میشه بخداااا.......
بقول شعر نامجو : ( همه چی با ما میگنده یییییررررره )

تقسیم وقت هم فکر کنم سختتر بشه واسمون.. نه ؟؟ :(

#ZaHra#

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه چی به ما میرسه داغون میشه بخداااا.......
بقول شعر نامجو : ( همه چی با ما میگنده یییییررررره )

تقسیم وقت هم فکر کنم سختتر بشه واسمون.. نه ؟؟ :(
اصن مخه ادم نمیکشه تقسیم وقت دیگه پیش کش ....
فک کن سوالای فضایی ریاضیو مداربعدش هم کنترل و سیگنالو الکو الک مغناطیس!

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه اوني موفق خواهد بود كه آمادگي روحي ورواني فوق العاده اي داشته خدا بدادمون برسه از امروز بشينيد تمرين كنيد واسه اونروز و بهتره يكي دوتا درسو كنار بذاريم

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
در مورد نحوه توزیع دفترچه‌ها توضیحی ندادند؟

راستی این خبر از طرف خبرگزاری فارس بوده، میشه بهش اطمینان کرد؟ چون توی سایت سازمان سنجش یا اخبار و ... چیزی ندیدم. قاعدتاً موضوع به این مهمی رو به این شکل نمیگن!

omid_008

عضو جدید
چرا خدااااااا؟

حالا قطعی شده؟ یا جای تغییر داره؟
بعد زمانش چطور می شه؟

daneshpajooh

عضو جدید
واقعا برای مسئولین سازمان سنجش متاسفم که اخباری به این مهمی رو در این فاصله زمانی باقی مانده تا کنکور اعلام می کنند. پارسال هم بدون اطلاع قبلی هر دو تا دفترچه رو یکی کردند. بماند که امسال موسسات برگزاری آزمون آزمایشی آزمون هاشون رو توی دو روز برگزار کردند و این یه نقطه ی ضعف برای آزمون های آزمایشی به حساب میاد.

آخرین ویرایش:

hossein N

عضو جدید
بچه ها این قضیه داره دیوونم میکنه :wallbash: اما این خبر حتی توی سایت سازمان سنجش وجود نداره من زنگ زدم سازمان سنجش ولی اون احمقام واسه اینکه خودشونو راحت کنن تلفن گویا گذاشتن
البته یه احتمالم هست که این یه شایعه ازطرف دشمنان ! برای به هم ریختن تمرکز وتضعیف روحیه ما باشه با این حال هر کدومتون که خبر موثقی بدست آورد بقیه رو بی نصیب نذاره ;)

djbehrouz

عضو جدید
خبر کاملا موثق و از زبان معاون سنجش هست و اجرا خواهد شد اما اینکه این کارچقدر کارشناسی شده و چه تمدیداتی در نظر گرفتن فعلا هیچ!!!

daneshpajooh

عضو جدید
من فکر می کنم نباید ساکت بود و باید اعتراض کرد.
اگر قراره قانون تغییر کنه، باید خیلی زودتر از اینها اطلاع رسانی بشه. همین اطلاع رسانی بی موقع و دیرهنگام میتونه دلیل موجهی برای اعتراض باشه.

farshid.p

عضو جدید
سلام دوستان
منم از یکی استاد ها شنیدم که تعداد سوالات از 15 تا قراره بشه 12 تا!
و بودجه بندی هر مبحث یه مقدار دستخوش تغییرات میشه...
آزمون های امادگی ارشد تعاونی سنجش تا کنون یه مرحله ای بوده ولی با 15 سوال...
باید دید جزییاتش کی بیان میشه...

nevada traveler

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان
من هم که آموزن های آزمایشی سازمان سنجش رو ثبت نام کردم یک اس ام اس از طرف تعاونی سنجش برای لومد که آزمون ها در یک نمیروز(یک نوبت) برگزار می شه.

djbehrouz

عضو جدید
سلام دوستان
منم از یکی استاد ها شنیدم که تعداد سوالات از 15 تا قراره بشه 12 تا!
و بودجه بندی هر مبحث یه مقدار دستخوش تغییرات میشه...
آزمون های امادگی ارشد تعاونی سنجش تا کنون یه مرحله ای بوده ولی با 15 سوال...
باید دید جزییاتش کی بیان میشه...

به احتمال زیاد آزمون در بعد از ظهر روز جمعه و با همان تعداد سوال برگزار میشه!مثل آزمون های خود تعاونی سنجش.

دفترچه اول: زبان،ریاضی و مدار
دفترچه دوم: کنترل،تجزیه،بررسی،مدار منطقِی،الکترونیک،ماشین و مغناطیس

رشته های شناور هم احتمالا در بعد از ظهر روز پنجشنبه یا صبح روز جمعه برگزار شود.

آخرین ویرایش:

#ZaHra#

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من داریم به سمت شایعه پراکنی میریم و هنوز 1% از حرفایی که گفته شده رو قبول ندارم چون منبعش رو معتبر نمیدونم.
شما یه سر به وب سایت باغستانی بزنید تا مطمئن بشید...
من چن تا از وبلاگای اساتیدو رفتم این خبرو زده بودن..
کارای سنجش همینه باز خوبه موقع کارت دادن نگفتن!

omid_008

عضو جدید
خب کسی نمی تونه بفهمه چطوری سوالات میاد توی امتحان؟
اینطوری که خیلی کارایی میاد پایین

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا