[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

Mo.Samady121

عضو جدید
تبریک میگم مهندس موفق باشی

سلام آقای امیدی
من از بچه های پالایش و پخش هستم پالایشگاه بندر عباس.
اول از همه چی، ازتون بابت همه چی مخصوصا اون پست فیش حقوقی تشکر میکنم که هر کسی اینکارو نمیکنه.
شما چند سال سابقه پتروشیمی دارین؟ و اینکه از اول تامین اجتماعی بودین و اون اولا چقد میگرفتین؟
باز تشکر

امیدی

عضو جدید
سلام آقای امیدی
من از بچه های پالایش و پخش هستم پالایشگاه بندر عباس.
اول از همه چی، ازتون بابت همه چی مخصوصا اون پست فیش حقوقی تشکر میکنم که هر کسی اینکارو نمیکنه.
شما چند سال سابقه پتروشیمی دارین؟ و اینکه از اول تامین اجتماعی بودین و اون اولا چقد میگرفتین؟
باز تشکر

سلام دوست عزیز

خواهش میکنم وظیفه بود

من حدود 4 سال سابقه دارم و 700 شروع کردم و از همون!! اول هم تامین اجتماعی بودم!!

tak2750

عضو جدید
دوستان درود.
یه ساعت پیش ما در حال ناهار خوردن بودیم که از شیراز باهام تماس گرفتن و یه آقایی که بسیار مودب و خوش برخورد بود گفت پنج شنبه هفته اینده که بشه 31 فروردین بیا فرودگاه شیراز با پرواز بیا جزیره لاوان. یه چیزایی هم در مورد rotation و آموزشی و قرارداد تامین اجتماعی و بیمه تامین اجتماعی گفت اما گفت اصلا جای نگرانی نداره کماکان زیر نظر نفت هستید.
برا ما که وعده ی اول اردیبهشتشون عملی شد..... به امید موفقیت همه دوستان....:smile:
من پالایش استان هرمزگان هستم. طب و گزینش هم اواخر بهمن پارسال رفتم....
نگفت که با خودت جی ببری؟
مثلا لباس-کتاب-چمدون-لب تاب-و...
و اینکه نگفتند قراره چند وقت اونجا بمونی؟

rezatm

عضو جدید
دوستان درود. یه ساعت پیش ما در حال ناهار خوردن بودیم که از شیراز باهام تماس گرفتن و یه آقایی که بسیار مودب و خوش برخورد بود گفت پنج شنبه هفته اینده که بشه 31 فروردین بیا فرودگاه شیراز با پرواز بیا جزیره لاوان. یه چیزایی هم در مورد rotation و آموزشی و قرارداد تامین اجتماعی و بیمه تامین اجتماعی گفت اما گفت اصلا جای نگرانی نداره کماکان زیر نظر نفت هستید. برا ما که وعده ی اول اردیبهشتشون عملی شد..... به امید موفقیت همه دوستان....:smile: من پالایش استان هرمزگان هستم. طب و گزینش هم اواخر بهمن پارسال رفتم....
جمعه زنگ زد؟؟؟ از خط ثابت یا همراه باهات تماس گرفتن؟؟؟

reza.mehr

عضو جدید
آقا کسی هست بدونه تو اهواز چی جوری میشه این نامه سوپیشینه رو پیگیری کرد..هیچ خبری از فرستادنش نیست!

samy_Y

عضو جدید
دوستان درود.
یه ساعت پیش ما در حال ناهار خوردن بودیم که از شیراز باهام تماس گرفتن و یه آقایی که بسیار مودب و خوش برخورد بود گفت پنج شنبه هفته اینده که بشه 31 فروردین بیا فرودگاه شیراز با پرواز بیا جزیره لاوان. یه چیزایی هم در مورد rotation و آموزشی و قرارداد تامین اجتماعی و بیمه تامین اجتماعی گفت اما گفت اصلا جای نگرانی نداره کماکان زیر نظر نفت هستید.
برا ما که وعده ی اول اردیبهشتشون عملی شد..... به امید موفقیت همه دوستان....:smile:
مبارك مهندس
انشااله همه بچه هاي گل اين تاپيك برن سر كار(نفت) ;)

natas_ss

عضو جدید
سلام... خدا را صدهزار بار شكرررر.... با ما هم ظهر تماس گرفتن..... ساعت پنج صبح، سي و يكم فرودگاه مهرآباد به مقصد لاوان.... گفتن 14 كار 14 رست...... قراردادهاي 1 ساله
شماره دفتر تهران رو هم داد براي سوال... 61622677
فقط دو، سه تا سوال برام مونده....
1- تعهد محضري هنوز نگرفتن... نگفتنن بيار؟؟؟؟
2- مگه اصفهان پرواز نداره؟!؟!
3- كسي ديگه هم تهران اون ساعت هست اينجا؟؟؟

حمیدرضا دشتی

اخراجی موقت
ببخشید که اینجا این سوال رو میپرسم چون این ناموس تاپیکه من سوال گذاشتیم شاید جوابی بگیرم بورس کامل دانشگاه ازاد با سلام هر کس در مورد بورس کامل دانشگاه ازاد اطلاعاتی داره اینجا جواب بده -----------------سوال:این بورس چند درصد هزینه تحصیل در مقطع دکتری است 2------------------------این بورس چه شرایطی دارد و میصرفد یا نه؟------------------------------------------- 3-بورس کامل چه فرقی با بورس میکند سپاسگزار

afshin shakeri

عضو جدید
سلام... خدا را صدهزار بار شكرررر.... با ما هم ظهر تماس گرفتن..... ساعت پنج صبح، سي و يكم فرودگاه مهرآباد به مقصد لاوان.... گفتن 14 كار 14 رست...... قراردادهاي 1 ساله

انگار با بچه های لاوان تماس گرفتن واسه ما که خبری نیست:دی

من 9 اسفند طب تموم شد 10 اسفند گزینش اما خبری نیست.منم هرمزگان بودم.

به نظر من اشتباه کردن یه زنگ بزن بگو من اصفهانم راهی نداره از همینجا بیام:دی

natas_ss

عضو جدید
natas و آقای توکلی شماها کدوم شرکت هستید؟

پالايش و پخش .... بندر عباس مصاحبه كردم.... پرسيدن براي بند ميخواي يا لاوان گفتم لاوان... الانم براي پالايش لاوان قبول كردن گويا....
اميدوارم ازاينجا به بعد هم مشگلي پيش نياد و به ساير دوستان هم زودتر زنگ بزنن تا از دلواپسي دربيان...

pejman4u

عضو جدید
مرسي
ميدان راه آهن تو طرح ترافيكه؟

طرح ترافیک تهران شامل 2 قسمت :
1- طرح کلی : هیچ ماشینی بجز تاکسی ها و اتوبوس ها و ماشین هایی که مجوز دارن حق ورود به این ناحیه رو ندارن
2- طرح زوج و فرد : از اسمش مشخصه.
میدون راه آهن طرحش زوج و فرد داداش
اینم نقشه طرح :
http://shoppingcenters.ir/attachments/1020_Traffic_boundaries.gif

mehdi-hp

عضو جدید
اول از همه تبریک میگم مهندس.
بعدش من فکر میکردم لاوان فقط بچه های فلات هستن.حالا که شنیدم پالایش هم هستند خوشحال شدم.موفق باشید.

tana_2007

عضو جدید
سلام مهندسین عزیز
کسی میدونه که ضریب حقوقی عسلویه چند؟
آیا با لیسانس بهتر بری وارد صنعت بشی یا با فوق لیسانس؟

farzad84

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
پالايش و پخش .... بندر عباس مصاحبه كردم.... پرسيدن براي بند ميخواي يا لاوان گفتم لاوان... الانم براي پالايش لاوان قبول كردن گويا....
اميدوارم ازاينجا به بعد هم مشگلي پيش نياد و به ساير دوستان هم زودتر زنگ بزنن تا از دلواپسي دربيان...

منم پالايش و پخش بندرعباس بودم ولي لاوان رو انتخاب كردم

واسه شما ها و دوستم زنگ زدن گفتن بياين اما هنوز واسه من زنگ نزدن:cry:

farzad84

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه هاي پالايش و پخش كه ميخوان برن لاوان و بهشون زنگ زدن ميشه توضيح بدن چه چيزايي بهتون گفتن؟؟؟ چه چيزايي رو ميخواد همراه خود ببريد؟؟؟؟

hiby

عضو جدید
دوستان درود.

:victory: انشالا مبارک باشه

blae

عضو جدید
آقا کسی هست بدونه تو اهواز چی جوری میشه این نامه سوپیشینه رو پیگیری کرد..هیچ خبری از فرستادنش نیست!

با اون رسیدی که پست بهت داد از این سایت پیگیری کن.
http://tntsearch.post.ir
من 14 اسفند انجام دادم.پی گیری کردم تو پسته.باید برم دنبالش.

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام شب ادینه همگی بخیر.

کم کم داره خبرهای خوش به گوش میرسه

خدایا شکر.

ایشالا شرکت نفت هم کم کم دست به کارشه و نیروها زودتر سر کار برن

lonelinesspains

عضو جدید
با اون رسیدی که پست بهت داد از این سایت پیگیری کن.
http://tntsearch.post.ir
من 14 اسفند انجام دادم.پی گیری کردم تو پسته.باید برم دنبالش.
سلام، شما نتیجه گزینشت رو گرفتی؟! کسی از روال کار این ها خبر داره؟! چرا بعضی ها نتیجه اشون مشخص شده اما برای بعضی ها گفتن که خودشون 26 ام باهاتون تماس می گیرن. ممکنه این تماس برای این باشه که اطلاع بدن تو گزینش مشکل داشتیم یا رد شدیم؟ :cry:

بالا