دوستی های دختر و پسر بی پایه و اساس و عشق های الکی !

TITQN

اخراجی موقت
من نمیگم چیزی که من میگم درسته و حتما شماها اشتباه میکنین.
ولی این بحثا بیشتر به خاطر تلقین های جامعه مذهبی ایران هست.
روابط جنسی هم تعریف شده باشن، به زندگی و ازدواج و عشق و... هم لطمه نمیزنن.
چون به عنوان نیاز بهش نگاه میشه تا یک تابوی وشتناک که انگار قراره چی بشه !!!

آقایون سریع عاشق نمیشن.
گرایش جنسیشون قویتره اما چون زن ها توی ایران بیشتر دنبال عشق و... هستند، میخوان با این کلمات فریبشون بدن.
عشق جای خود، جذابیت فیزیکی هم جای خود.

مرد غریبه یعنی کی؟
مگه صحبت از تجاوز و روابط زوری بود؟؟!!!

آبجی و برادر نداره، هر آدمی شعور داره میدونه تا کجا میتونه جلو بره.

خب خود شما حاضرین با دختری که بخاطر لذت با کلی مرد دیگه بوده ازدواج کنین؟!

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرد غریبه یعنی کی؟
مگه صحبت از تجاوز و روابط زوری بود؟؟!!!

آبجی و برادر نداره، هر آدمی شعور داره میدونه تا کجا میتونه جلو بره.[/QUOTE]
یعنی هر پسری که باهاش دوست شد دینه
نه زوری نباشه اما اجازه میدی ایا بهتر بگم دوس دالی هر شب بره با یکی بازم ببخشید مجبول شدم اینطولی بگم
اهان فکر میکنی مردا یا زنایی هوس باز شعور سرشون میشه؟!

:eek:مینا؟!

حرف دل من بود
گاهی فقط از یه بعد میبینیم
وقتی از یه زاویه دیگه نگاه کنیم متوجه میشیم
مرسی
خوانش میتونم

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:eek:مینا؟!

حرف دل من بود
گاهی فقط از یه بعد میبینیم
وقتی از یه زاویه دیگه نگاه کنیم متوجه میشیم
مرسی
چرا تعجب کردی .... همه حرفشونو که تائید نکردم اما داشت............

P.Guardiola

اخراجی موقت
خب خود شما حاضرین با دختری که بخاطر لذت با کلی مرد دیگه بوده ازدواج کنین؟!

نه زوری نباشه اما اجازه میدی ایا بهتر بگم دوس دالی هر شب بره با یکی بازم ببخشید مجبول شدم اینطولی بگم
اهان فکر میکنی مردا یا زنایی هوس باز شعور سرشون میشه؟!

خوانش میتونم

شما حاضری به مردی ازدواج کنی که به خاطر لذت غذا میخورده؟
مشکل شما با لذت هست یا نفس عمل؟
اگه مشکلتون با لذته چرا فکر میکنین یک لذتی مخرب و لذت دیگه غیر مخربه؟
اگر هم با نفس عمل مشکل دارین، خوندن چندتا جمله عربی قبل از رابطه جنسی، مثل صیغه چه دردی دوا میکنه؟
در ضمن صیغه مورد تایید کامل اسلام هم هست، پس حتی دینتون هم پذیرفته بدون عشق میشه رابطه جنسی داشت.
اما دعای عربی رو اولش آورده که از اسراف جلوگیری کنه که من هم موافقم نباید اسراف بشه.

اما اینکه فقط با یک نفر تجربه رابطه داشته باشی، نه در اسلام بوده و نه در هیچ باور دیگه ای مثل غرب و ایران باستان و...

موندم شما از کجا به این رسیدین ؟؟!!!!!!!!

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگر هم با نفس عمل مشکل دارین، خوندن چندتا جمله عربی قبل از رابطه جنسی، مثل صیغه چه دردی دوا میکنه؟
در ضمن صیغه مورد تایید کامل اسلام هم هست، پس حتی دینتون هم پذیرفته بدون عشق میشه رابطه جنسی داشت.
اما دعای عربی رو اولش آورده که از اسراف جلوگیری کنه که من هم موافقم نباید اسراف بشه.

اما اینکه فقط با یک نفر تجربه رابطه داشته باشی، نه در اسلام بوده و نه در هیچ باور دیگه ای مثل غرب و ایران باستان و...

مشکل در لذت یا نفس عمل نیست مشکل در اینه پیامدهائی که این رابطه داره برای یه دختری که در ایران زندگی میکنه بیشتره ته یه آقا ....شما صیغه رو به کار بردید کلمه ای که ازش متنفرم ولی به هر حال در جامعه ما هست در صیغه هم بعضی اصول باید رعایت شه ... ما در جامعه ای زندگی میکنیم که نجابت از اصول اولیه زندگیمونه ربطی به دین و ایمانمون نداره ..مهم اینه که اگر رابطه ای هم دوست داریم داشته باشیم چرا با شریک زندگیت نباشه تا با یک غریبه

TITQN

اخراجی موقت

نه کسی با لذت مشکل نداره
بعد ازدواج لذت ببرین
خیلی مهمه که اون غذایی که با لذت داریم میخوریم از کجا اومده مهم نیس به نظر شما؟!

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ههه بحث غذا و روابط جنسی دو بحث کاملا متفاوته اونم تو فرهنگ و دین ما دوست عزیز
هیچکدوم مشکل ما با هوس باز بودنه
کی گفته ما با لذت بردن مشکل داریم
خیلی از گناه ها همراه با لذت هستند چون لذت داریم میبریم باید انجامش بدیم
عقل و منطق و قدرت اختیار برای شیه پس؟!نباید بد و خوب رفتارمون بسنجیم؟1
منظور ما این نبود که زیر سایه اسلام و صیغه هر کثافت کاری خواستی بکنی از صیغه هم میشه درست استفاده کرد فقط باید شعورش داشته باشی؟!
من با بی و بند باری مخالفم
با بی تعهدی مخالفم
با اینکه جامعه لجنی بشه برای ارضای نیازها و هوسهای ادمای بی فکر وبی هدف مخالفم
و گرنه هرچی جای خودش لازمه و گرنه خدا اون نمیزاشت

P.Guardiola

اخراجی موقت
مشکل در لذت یا نفس عمل نیست مشکل در اینه پیامدهائی که این رابطه داره برای یه دختری که در ایران زندگی میکنه بیشتره ته یه آقا ....شما صیغه رو به کار بردید کلمه ای که ازش متنفرم ولی به هر حال در جامعه ما هست در صیغه هم بعضی اصول باید رعایت شه ... ما در جامعه ای زندگی میکنیم که نجابت از اصول اولیه زندگیمونه ربطی به دین و ایمانمون نداره ..مهم اینه که اگر رابطه ای هم دوست داریم داشته باشیم چرا با شریک زندگیت نباشه تا با یک غریبه

نه کسی با لذت مشکل نداره
بعد ازدواج لذت ببرین
خیلی مهمه که اون غذایی که با لذت داریم میخوریم از کجا اومده مهم نیس به نظر شما؟!

علت اینکه از صیغه متنفر هستید چیه؟
اگه یک مسلمان هستی و اسلام باورهاتو شکل داده، صیغه رو هم همین اسلام گذاشته.
برای اینکه دید شما بیشتر از یک زن به موضوع هست تا مرد.

مردها پس از مدتی، یک زن براشون تکراری میشه حتی اگر عاشقش باشن.
چون رابطه جنسی بیشتر مادیه تا عشقی، اینکه کسی غیر از زنش با افراد دیگری هم رابطه داره معنیش این نیست که زنش رو دوست نداره.
بلکه دیگه اون زن نمیتونه نیاز جنسیش رو تامین کنه، برای همین شما از بزرگان دینت هم یک مرد رو نمیتونی پیدا کنی که تک همسر بوده.
با زن های مختلفی رابطه داشتن حالا اسم شرع هم روش میذاشتن.

P.Guardiola

اخراجی موقت
ههه بحث غذا و روابط جنسی دو بحث کاملا متفاوته اونم تو فرهنگ و دین ما دوست عزیز
هیچکدوم مشکل ما با هوس باز بودنه
کی گفته ما با لذت بردن مشکل داریم
خیلی از گناه ها همراه با لذت هستند چون لذت داریم میبریم باید انجامش بدیم
عقل و منطق و قدرت اختیار برای شیه پس؟!نباید بد و خوب رفتارمون بسنجیم؟1
منظور ما این نبود که زیر سایه اسلام و صیغه هر کثافت کاری خواستی بکنی از صیغه هم میشه درست استفاده کرد فقط باید شعورش داشته باشی؟!
من با بی و بند باری مخالفم
با بی تعهدی مخالفم
با اینکه جامعه لجنی بشه برای ارضای نیازها و هوسهای ادمای بی فکر وبی هدف مخالفم
و گرنه هرچی جای خودش لازمه و گرنه خدا اون نمیزاشت

یعنی چی با صیغه درست موافقی؟
اینا همش ناشی از حسادت های زنانه هست.
صیغه همون روابط آزاد و نامحدود هست که فقط جلوش یکسری جملات عربی تلفظ میشه.
شاید تو فرهنگ خودتون متفاوت باشه ولی توی دینتون کاملا شرعی و قانونیه.

شوهر شما قول میده 4 تا زن بگیره و عدالت رو هم بین زن هاش رعایت کنه و صیغه هم بکنه و آبرومند باشه.
شما با این مرد که کاملا طبق دستو خدات داره عمل میکنه زندگی میکنی؟؟!!!

خواهشا شعار ندین، حتی اون دینی که ازش دم میزنین هم میدونسته نیاز جنسی مردها با یک زن تامین نمیشه.

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

چون رابطه جنسی بیشتر مادیه تا عشقی، اینکه کسی غیر از زنش با افراد دیگری هم رابطه داره معنیش این نیست که زنش رو دوست نداره.
بلکه دیگه اون زن نمیتونه نیاز جنسیش رو تامین کنه، برای همین شما از بزرگان دینت هم یک مرد رو نمیتونی پیدا کنی که تک همسر بوده.

دین من اسلامه ولی در قرآنی که من قبول دارم چیزی به نام صیغه در اون نیست و این را برای هوس های شیطانیشون قرارا دادند من از دینم فقط قرآنو قبول دارم و بس چون به بقیه اعتمادی ندارم...اگر خانمه شما هم با مردای دیگه ارتباط داشته باشه فقط به این دلیل که شما براش خسته کننده شدید چکار میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

شوهر شما قول میده 4 تا زن بگیره و عدالت رو هم بین زن هاش رعایت کنه و صیغه هم بکنه و آبرومند باشه.

خواهشا شعار ندین، حتی اون دینی که ازش دم میزنین هم میدونسته نیاز جنسی مردها با یک زن تامین نمیشه.
نه من قبول نمیکنم و بهش اجازه نمیدم
اول باید رضایت من بگیره بعد بره زن بگیره
اگه من راضی نباشم نمیتونه ازدواج کنه
چون من ناراضی باشم نتونسته عدالت برقرار کنه
بعدشم یه سری احکام ثانویه هست که قابل تغییر
شما خودت با ائمه و پیامبرا و زنای اون موقع مقایسه نکن مردای ما هیچوقت مثل ائمه نیستند زنای الانم مثل زنای دوره قبل نیستند

TITQN

اخراجی موقت

این چیزی که شما میگین با هوس کاملا قابل درکه
ولی قرار نیس که به حرف هوسمون گوش بدیم؟!

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

یعنی برای آقایون نیازهای جنسی مهمتره؟ در مورد اینکه یه مرد 4 زن میتونه اختیار کنه اصلموضوع اینهکهچون اعراب هوس بازند و به زنان مطلقه به چشم بد نگاهمیکردن این آیه نازل شد ما که ادعا داریم اعراب نیستیم هوس بازم نیستیم پس مشکلتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اون قانون ماله اعراب ولی نجابت ایرانی چی میگه؟

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه همسر من اجازه داد مادرش و خواهرش برن 4 تا شوهر کنند منم اجازه میدم شوهرم بره 4 تا زن بگیره
البته من سعی میکنم خونواده طرف نگاه کنم و هرگز با چنین ادمی وصلت نمیکنم البته چون همه چیز ممکنه اینارو گفتم
توخونواده ما که مردا 1 دونه زن میگیرن و مطمئنم همسر منم اینقده گله که عمرا بره سراغ زنای دیگه
به نظرم این بحث بی فایدست
امیدوارم راه درست انتخاب کنید موفق باشید

P.Guardiola

اخراجی موقت
دین من اسلامه ولی در قرآنی که من قبول دارم چیزی به نام صیغه در اون نیست و این را برای هوس های شیطانیشون قرارا دادند من از دینم فقط قرآنو قبول دارم و بس چون به بقیه اعتمادی ندارم...اگر خانمه شما هم با مردای دیگه ارتباط داشته باشه فقط به این دلیل که شما براش خسته کننده شدید چکار میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه من قبول نمیکنم و بهش اجازه نمیدم
اول باید رضایت من بگیره بعد بره زن بگیره
اگه من راضی نباشم نمیتونه ازدواج کنه
چون من ناراضی باشم نتونسته عدالت برقرار کنه
بعدشم یه سری احکام ثانویه هست که قابل تغییر
شما خودت با ائمه و پیامبرا و زنای اون موقع مقایسه نکن مردای ما هیچوقت مثل ائمه نیستند زنای الانم مثل زنای دوره قبل نیستند

این چیزی که شما میگین با هوس کاملا قابل درکه
ولی قرار نیس که به حرف هوسمون گوش بدیم؟!

صیغه هم توی قرآنتون نباشه 4 همسری با رعایت مساوات کاملا هست.
در رعایت مساوات هم اون مرد هست که باید بگه میتونم یا نمیتونم.
ربطی به اجازه زن هم نداره.

بهتره کمی تاریخ اسلام و قرآن رو مطالعه کنین که حتی عایشه به پیامبر اعتراض میکنه و ایشون میگه هرکس مشکلی داره میتونه بره.
اینکه مردای اونزمان فرق داشتن نه مردها فرقی نداشتند و نیازهاشون سر جاشون هست.

اما اینکه زن ها امروز فرق کردن بله درسته، تک همسری کاملا تبعیت از سیاست کاتولیک ها در مسیحیت هست که میگفتن مرد باید یک زن بگیره و بهش پایبند باشه و این در جنبش فمنیسم توی ایران جا افتاد.

مرد و زن اگر از نظر جنسی از هم خسته شدن، بستگی به خودشون داره که چیکار کنن یا نکنن.
از نظر اسلام مرد میتونه صیغه یا ازدواج موقت داشته باشه در کنار همسرش، اما زن نمیتونه.
شماها هم چون به اسلام تعصی دارین براتون مثال های اسلامی میزنم.

وگرنه از نظر من هر آدمی میتونه درک کنه و حد و حدود خودش رو بدونه و به حقوق دیگری تعدی نکنه.

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بهتره کمی تاریخ اسلام و قرآن رو مطالعه کنین که حتی عایشه به پیامبر اعتراض میکنه و ایشون میگه هرکس مشکلی داره میتونه بره.

اما اینکه زن ها امروز فرق کردن بله درسته، تک همسری کاملا تبعیت از سیاست کاتولیک ها در مسیحیت هست که میگفتن مرد باید یک زن بگیره و بهش پایبند باشه و این در جنبش فمنیسم توی ایران جا افتاد.

مرد و زن اگر از نظر جنسی از هم خسته شدن، بستگی به خودشون داره که چیکار کنن یا نکنن.
از نظر اسلام مرد میتونه صیغه یا ازدواج موقت داشته باشه در کنار همسرش، اما زن نمیتونه.

وگرنه از نظر من هر آدمی میتونه درک کنه و حد و حدود خودش رو بدونه و به حقوق دیگری تعدی نکنه.

جوابه سواله منو ندادید اگر خانمت با کسی دیگه ای رابطه برقرار کنه اونوقت چی؟؟؟؟؟؟؟؟

TITQN

اخراجی موقت

من نه به خدا کار دارم نه دین
من به عقل و درک خودم کار دارم
و رابطه ی جنسی فقط با کسی که دوسش دارم و بعد از ازدواج برام معنا پیدا میکنه

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تاپیکو مثه اینکه دونفربه خودشون اختصاص دادن یکی میخاداون یکیوبزورعاشق خودش جلوه بده اون طرف هم...خدااااااااااااااا:mad:ازهمتون متنفرم چندشای........:w06:

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرمنده دخالت می کنم....
شاید درست متوجه نشده باشم ولی از خوندن چنتا پست به این نتیجه رسیدم که:
P.Guardiola میگن که مگه ما اسلام و قبول نکردیم؟
کسی که خدارو دوست داره دستورات خدارو هم باید انجام بده و چون و چرا ندره..مثلا این که من فرهنگم نمی خوره و یا من عقلم یه چیز دیگه ای میگه و اینکه من احساسم نمی تونه قبول کنه که همسرم به غیر از من 3 تا زن دیگه ای داشته باشه یا بره زن صیغه کنه....

اگه خدا رو دوست داشته باشی دستوراتشو جوری تو زندگیت پیاده می کنی که بهش عادت کنی و عرف جامعت بشه و چون به عالم بودن خدا و اینکه دستوراتش برای همه ی انسان ها و در طول زمان یکسانه باید قبولکنی و با جان و دل بپذیری..... خدا یه چیزی می دونست که اینرو گفته وگرنه میومد ومی گفت که مثلا 1400 سال بعد و برای مردم ایران این دستورات اگه اجرا نشه مهم نیست!!!
فرهنگ مردم و طرز فکرشو خود مردم می سازند و همینطور که میبینیم ما در هر دوره اعتقادات و همون حجابمون متفاوت بوده پس اگه واقعا اون دستورات قرآن در مورد زن صیغه و تعدد زنان رو با جان و دل قبول کنیم حتما در زندیمون بکار می بریمشون و برامون عادت میشه..... چون این دستور قران به دل ما خوشایند نیست ازش دوری می کنیم و میگیم که من با دین کاری ندارمو عقلم نمیپذیره یا عرفم انو قبول نداره و .....

فکر کنمP.Guardiola می خواد بگه که اگه اسلام و قبول دارید کاملا باید قبولش کنین و حتی از این صیغه و تعدد زنان استقبال کنید نه اینکه دلیل بتراشید.... و همه ی احکامشو قبول کنید نه اینکه اون احکامی که به نفعمونه رو بگیم که خواست خداست و دستور قرانه و اون احکامی که به نفعمون نیست و بگیم که مال 1400 سال پیشه و به فرهنگ مردم ایران نمی خوره و ....یا رومیه روم یا زنگی زنگ.....

اگه شوهری بیاد 3 تا زن بگیره هیچ دادگاهی اونو مجرم اعلام نمیکنه حتی اگه همسر بره شکایت هم بکنه قاضی برمی گرده بهش میگه که خانوم محترم برید و بسازید.... خانوم هم به خدا نمی تونه شکایت بکنه چون خدا اجازه ی همچین کاری رو داده.....

اگه زنی متوجه شد که شوهرش رفته با چند نفر صیغه کرده نباید از شوهرش و خدا ناراحت بشه چون خدا همچین اجازه ای رو به مرد داده و اگه زن از شوهرش نارحت بشه اونوقت مرد میره به خدا میگه خدایا مگه خودت همچین چیزی رو به من اجازه ندادی؟! اگه اجازه دادی حتما حکمتی توش بوده و واسم خوبه و شرط و شروطی هم نذاشتی پس چرا بنده ی خودت(زن) این قانونو نادیده می گیره و از من گله می کنه؟!.... چون خدا اجازه داده پس خلق خدا ( زن) هم باید اجازه بده... از خدا عالم تر که نداریم که...

اگه من درست حرف P.Guardiola رو متوجه نشدم بگید تا پستمو پاک کنم...... حرفشون این بود که دستور خدا دستوره و ربطی به عقل خودم و فرهنگ خودم نداره... باید به دیده ی مثبت بهش نگاه کنیم حتی اگه به ضررمون باشه و نباید از اسلام فقط چیزایی که به نفعمونه رو برداشت کنیم...
آیا واقعا خدا یه همچین روزی رو نمیدید؟!... آیا خدا آگاه و عالم به این زمان و این عصر و این فرهنگ مردم ایران نبود؟.. اگه بود و این دستورش مشکل داشت می تونست ذکر کنه که مثلا در 1400 سال بعد مردم به سطح عقل و شعوری میرسند که دیگر این احکام برایشان اجباری نیست... پس اگه نگفته باید با دیده ی جان و با نگرش مثبت بهش نگاه کنیم و نتیجه میگیریم مشکل از خودماست و باید خودمان را اصلاح کنیم (البته اگه مسلمان هستیم!)

حالا با این طرز فکر می تونید به بحثتون ادامه بدید:دی

P.Guardiola

اخراجی موقت
جوابه سواله منو ندادید اگر خانمت با کسی دیگه ای رابطه برقرار کنه اونوقت چی؟؟؟؟؟؟؟؟

جواب سئوالتون رو دادم.
در ازدواج طرفین با هم یکسری قراردادهایی کاملا انسانی میگذارند.
اگر من مسلمانی هستم که به اسلام اعتقاد دارم و زنم هم همینطور، زن من حق نداره با مرد دیگری باشه ولی من حق دارم صیغه کنم یا هوو بیارم و میتونم هم عدالت برگزار کنم، مشکل دارین یقه خداتون رو بگیرین.

اگر هم تفکراتم سکولاره، با هم صحبت میکنیم که نیاز جنسی در نظر ما حد و حدودش چقدر هست.
اگر طرفین فقط یک نیاز دونستن، موردی نداره.
پس نمیشه حکم کلی داد.

اگه خدا رو دوست داشته باشی دستوراتشو جوری تو زندگیت پیاده می کنی که بهش عادت کنی و عرف جامعت بشه و چون به عالم بودن خدا و اینکه دستوراتش برای همه ی انسان ها و در طول زمان یکسانه باید قبولکنی و با جان و دل بپذیری..... خدا یه چیزی می دونست که اینرو گفته وگرنه میومد ومی گفت که مثلا 1400 سال بعد و برای مردم ایران این دستورات اگه اجرا نشه مهم نیست!!!
فرهنگ مردم و طرز فکرشو خود مردم می سازند و همینطور که میبینیم ما در هر دوره اعتقادات و همون حجابمون متفاوت بوده پس اگه واقعا اون دستورات قرآن در مورد زن صیغه و تعدد زنان رو با جان و دل قبول کنیم حتما در زندیمون بکار می بریمشون و برامون عادت میشه..... چون این دستور قران به دل ما خوشایند نیست ازش دوری می کنیم و میگیم که من با دین کاری ندارمو عقلم نمیپذیره یا عرفم انو قبول نداره و .....

فکر کنمP.Guardiola می خواد بگه که اگه اسلام و قبول دارید کاملا باید قبولش کنین و حتی از این صیغه و تعدد زنان استقبال کنید نه اینکه دلیل بتراشید.... و همه ی احکامشو قبول کنید نه اینکه اون احکامی که به نفعمونه رو بگیم که خواست خداست و دستور قرانه و اون احکامی که به نفعمون نیست و بگیم که مال 1400 سال پیشه و به فرهنگ مردم ایران نمی خوره و ....یا رومیه روم یا زنگی زنگ.....

دقیقا درست گفتین.
زن ها توی ایران امروز تکلیفشون با خودشون معلوم نیست که طرفدار اسلام هستند یا طرفدار فمنیست و تک همسری.
وقتی به مشکل میخورن سفره میندازن و نذر میکنن و چادر و حجاب رو دستور روز میدونن.
وقتی پای ارضای نیازهای مردشون میاد، میگن باید فقط با ما بمونه، اسلام چیه !!!

حداقل اینقدر جرات داشته باشین یا همه اسلام رو قبول کنین یا کلا قبولش نکنین و در همه مسائل با عقل و درک خودتون برین جلو.
من هم اینجا هدفم نه دفاع از اسلام هست نه دفاع از سکولاریسم.

فقط میگم هر خربزه ای رو میخورین پای لرزش هم بشینین.
قبول کنین مرد نیاز جنسیش خیلی بیشتر از زن هست.

TITQN

اخراجی موقت
شرمنده دخالت می کنم....
شاید درست متوجه نشده باشم ولی از خوندن چنتا پست به این نتیجه رسیدم که:
P.Guardiola میگن که مگه ما اسلام و قبول نکردیم؟
کسی که خدارو دوست داره دستورات خدارو هم باید انجام بده و چون و چرا ندره..مثلا این که من فرهنگم نمی خوره و یا من عقلم یه چیز دیگه ای میگه و اینکه من احساسم نمی تونه قبول کنه که همسرم به غیر از من 3 تا زن دیگه ای داشته باشه یا بره زن صیغه کنه....

اگه شوهری بیاد 3 تا زن بگیره هیچ دادگاهی اونو مجرم اعلام نمیکنه حتی اگه همسر بره شکایت هم بکنه قاضی برمی گرده بهش میگه که خانوم محترم برید و بسازید.... خانوم هم به خدا نمی تونه شکایت بکنه چون خدا اجازه ی همچین کاری رو داده.....

اگه زنی متوجه شد که شوهرش رفته با چند نفر صیغه کرده نباید از شوهرش و خدا ناراحت بشه چون خدا همچین اجازه ای رو به مرد داده و اگه زن از شوهرش نارحت بشه اونوقت مرد میره به خدا میگه خدایا مگه خودت همچین چیزی رو به من اجازه ندادی؟! اگه اجازه دادی حتما حکمتی توش بوده و واسم خوبه و شرط و شروطی هم نذاشتی پس چرا بنده ی خودت(زن) این قانونو نادیده می گیره و از من گله می کنه؟!.... چون خدا اجازه داده پس خلق خدا ( زن) هم باید اجازه بده... از خدا عالم تر که نداریم که...

اگه من درست حرف P.Guardiola رو متوجه نشدم بگید تا پستمو پاک کنم...... حرفشون این بود که دستور خدا دستوره و ربطی به عقل خودم و فرهنگ خودم نداره... باید به دیده ی مثبت بهش نگاه کنیم حتی اگه به ضررمون باشه و نباید از اسلام فقط چیزایی که به نفعمونه رو برداشت کنیم...
آیا واقعا خدا یه همچین روزی رو نمیدید؟!... آیا خدا آگاه و عالم به این زمان و این عصر و این فرهنگ مردم ایران نبود؟.. اگه بود و این دستورش مشکل داشت می تونست ذکر کنه که مثلا در 1400 سال بعد مردم به سطح عقل و شعوری میرسند که دیگر این احکام برایشان اجباری نیست... پس اگه نگفته باید با دیده ی جان و با نگرش مثبت بهش نگاه کنیم و نتیجه میگیریم مشکل از خودماست و باید خودمان را اصلاح کنیم (البته اگه مسلمان هستیم!)

حالا با این طرز فکر می تونید به بحثتون ادامه بدید:دی

به اسم خدا کم سو استفاده نشده!

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
به اسم خدا کم سو استفاده نشده!
چی کم سوء استفاده نشده؟
ببین من نمی خوام از اینی که گفتم طرفداری کنم.. جنابP.Guardiola هم نمی خواد... ولی...

ولی وقتی خدارو قبول داری و مسلمان هستی نباید بگی کار خوبی نیست و سوء استفاده حساب میشه.....از خدا عالم تر که نداریم و وقتی که میگه یه مرد می تونه 4 تا زن داشته باشه ( دادگاه مردی که بره بدون اجازه زن بگیره رو مجرم محسوب نمیکنه) و وقتی خدا میگه که مرد میتونه بره زن صیغه کنهحتما حکمتی توش بوده...
. اگه این دستورش الان و با فرهنگ ما همخوانی نداره مشکل از ماست و ما باید خودمونو با دستورات خدا وفق بدیم(اگه مسلمانیم) ...مطمئنا خدا همچین روزی رو می دید و اگه دستوراتش برای این عصر همخوانی نداشته باشه خودش ذکر می کنه و نکرده و ما هم می دونیم که دستورات خدا برای تمام عصرها و زمان هاست و تحریف نمیشه....

اگه دستور خدا غیر از این بود که تعدد زن جرم محسوب میشد و همچنین صیغه جرم محسوب میشد ولی میبینیم که اینطور نیست و تو تلوزیون قم نمیامدند و چنتا هوو رو تو برنامه ی ماه رمضان دعوت نمی کردند و از خاطرات خوش هوو داری صحبت نمی کردند!! و این فرهنگو ترویج نمی دادند....
خانوم ها اگه مسلمانند باید هوو و تعدد همسری رو دیده ی مثبت بنگرند و نیاز همسرشونو رو درک کنند..اگه مرد احتیاج نداشت خدا حرام اعلام می کردو...
اگه هم مسلمان نیستندبگن که ما مسلمان نیستیم و حجاب و رعایت نمی کنیم و نذر و نیاز و سفره و امام و غیره رو قبول نداریم.... هرچی که از اسلام خوشمون میاد و می پذیریم و هرچی که خوشمان نمیاد و یا منکر میشیم یا روش سرپوش میذاریم....

بازم میگم اینا حرفای من نیست ولی چیزیه که اگه مسلمانیم باید بپذیریم و به علم و حکمت خدا ایمان داشته باشیم و خودمونو باهاش وفق بدیم
تو تاالار اسلام وقرآن همچین بحثی شده بود اگه مایلید برید مطالعه کنید وببینید چی گیرتون میاد..(البته اگه تاپیک یا پست های افراد تحت تعقیب حذف نشده باشه:دی)

آخرین ویرایش:

TITQN

اخراجی موقت
چی کم سوء استفاده نشده؟
ببین من نمی خوام از اینی که گفتم طرفداری کنم.. جنابP.Guardiola هم نمی خواد... ولی...

ولی وقتی خدارو قبول داری و مسلمان هستی نباید بگی کار خوبی نیست و سوء استفاده حساب میشه.....از خدا عالم تر که نداریم و وقتی که میگه یه مرد می تونه 4 تا زن داشته باشه ( دادگاه مردی که بره بدون اجازه زن بگیره رو مجرم محسوب نمیکنه) و وقتی خدا میگه که مرد میتونه بره زن صیغه کنهحتما حکمتی توش بوده...
. اگه این دستورش الان و با فرهنگ ما همخوانی نداره مشکل از ماست و ما باید خودمونو با دستورات خدا وفق بدیم(اگه مسلمانیم) ...مطمئنا خدا همچین روزی رو می دید و اگه دستوراتش برای این عصر همخوانی نداشته باشه خودش ذکر می کنه و نکرده و ما هم می دونیم که دستورات خدا برای تمام عصرها و زمان هاست و تحریف نمیشه....

اگه دستور خدا غیر از این بود که تعدد زن جرم محسوب میشد و همچنین صیغه جرم محسوب میشد ولی میبینیم که اینطور نیست و تو تلوزیون قم نمیامدند و چنتا هوو رو تو برنامه ی ماه رمضان دعوت نمی کردند و از خاطرات خوش هوو داری صحبت نمی کردند!! و این فرهنگو ترویج نمی دادند....
خانوم ها اگه مسلمانند باید هوو و تعدد همسری رو دیده ی مثبت بنگرند و نیاز همسرشونو رو درک کنند..اگه مرد احتیاج نداشت خدا حرام اعلام می کردو...
اگه هم مسلمان نیستندبگن که ما مسلمان نیستیم و حجاب و رعایت نمی کنیم و نذر و نیاز و سفره و امام و غیره رو قبول نداریم.... هرچی که از اسلام خوشمون میاد و می پذیریم و هرچی که خوشمان نمیاد و یا منکر میشیم یا روش سرپوش میذاریم....

بازم میگم اینا حرفای من نیست ولی چیزیه که اگه مسلمانیم باید بپذیریم و به علم و حکمت خدا ایمان داشته باشیم و خودمونو باهاش وفق بدیم
تو تاالار اسلام وقرآن همچین بحثی شده بود اگه مایلید برید مطالعه کنید وببینید چی گیرتون میاد..(البته اگه تاپیک یا پست های افراد تحت تعقیب حذف نشده باشه:دی)

عقل پیامبر هر انسانیه
به اسم لابد حکمتی داره و ما عقلمون ناقصه و... خیلی جنایتا شده
و من قبول ندارم
هرجای اسلام که با عقل و فطرتم جور درنیاد قبول نمیکنم
این اعتقاد منه و ازش برنمیگردم
و اعتقاد شمام قابل احترامه

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
متاسفانه باید گفتم پبیش از 90درصدش درسته
واقعیت تلخیه

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
به نظر من نیاز جنسی هم مثل نیاز به غذا قابل کنترله
طرف برای اینکه نیاز به غذاش برای گرسنگیش رفع کنه باید کار کنه و غذا تهیه کنه این راه درستشه البته راه نادرستی هم داره مثل دزدی کردن این ماه انسانها هستیم که عقل و شعور داریم و باید با عقلمون راه درست انتخاب کنیم
برای ارضای نیازهای جنسی هم باید راه درست انتخاب بشه و هیچکس هم منکر این نیاز نیست هرزگی و بی و بند باری چیزی رو درست نمیکنه و بی راهه هست

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
جای تاسف اینجاست بعضی از مردهای(.........)اینجور مواقع دین و قران و پیامبر و............ میشناسن و خودشون با اونا مقایسه میکنند تا بتونند حرفشون ثابت کنندتنها تو این مورد اسلام الگوشونه و بقیه دیگه هیچی

TITQN

اخراجی موقت
جای تاسف اینجاست بعضی از مردهای(.........)اینجور مواقع دین و قران و پیامبر و............ میشناسن و خودشون با اونا مقایسه میکنند تا بتونند حرفشون ثابت کنندتنها تو این مورد اسلام الگوشونه و بقیه دیگه هیچی

اینا فقط به اسم اسلامه
نمونه ش تو تاریخ:

تاسیس فاحشه خانه بدست کلیسا
مصاحبه گر از کاردینال رایتسینگر(پاپ کنونی) می پرسد:
در قرون وسطی خانه های عمومی برای برقراری ارتباطات جنسی وجود داشته و بعضی از عشترخانه های عمومی توسط کلیسا ی محلی اداره می شده است؟
او پاسخ می دهد:
سنت آگوستین در یکی از آثار خود در باره این مسئله از خود می پرسد که:
چه باید کرد؟
سپس خودش پاسخ می دهد : با توجه به فطرت و ساختار وجودی انسان، حال که این پدیده روسپیگری وجود دارد بهتر است بخاطر مصالح عامه به نظم و ترتیبی در آید!!! (ناگفته نماند که کلیسا نیز از این رعایت کردن مصالح عامه سودهای کلانی را برده است زیرا این فاحشه خانه ها زیر نظر کلیسا اداره می شده و مالیاتهایی از حق الزحمه فاحشه ها و مراجعه کنندگان به این نظم خانه دریافت می کرده است)
او دامه می دهد: باید توجه نمود که آگوستین واقع بینانه!!! اعتقاد داشت به اینکه انسان همیشه از ناحیه تمایلات جنسی مورد تهدید بوده و به آن گرایش دارد...
صفحه 65 از کتاب مصاحبه با جوزف کاردینال رایتشینگر.
مشخصات کتاب:گذشته،حال و آینده در گفتگوی بی پرده با رئیس اداره
جانشین دادگاههای تفتیش عقایدجوزف کاردینال رایتسینگر ترجمه محمدرضا ولیزاده.
نویسنده: قاسم باصری حسن کهل
کارشناس مسیحیت

که این کارو دولت خودمونم انجام داد!

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
عقل پیامبر هر انسانیه
به اسم لابد حکمتی داره و ما عقلمون ناقصه و... خیلی جنایتا شده
و من قبول ندارم
هرجای اسلام که با عقل و فطرتم جور درنیاد قبول نمیکنم
این اعتقاد منه و ازش برنمیگردم
و اعتقاد شمام قابل احترامه

من هم به این قضیه اعتقاد ندارم و به نظرم باید یک مرد تا قبل از اینکه ازدواج نکرده نباید رابطه ی جنسی داشته باشه(حتی صیغه)
و بعد از ازدواج هم باید فقط یک زن داشته باشه و تا اخر عمر نباید زن دوم بگیره ونباید رابطه ی نامشروع با یکی دیگه داشته باشه(حتی صیغه)

ولی این اسلامی که به ما معرفی کردند چیز دیگه ای میگه..... من نمیدونم ( هم من و هم خانوم ها) حرف دلم رو گوش بدیم یا اسلام..( البته منم مسلمانم ولی قبل از هر نوع تصمیمی عقل خودمو درنظر میگیرم و بیشتر طرف احساس خودم میرم!!!)