آیا می دانید انسان های اولیه چگونه زن می گرفتند ؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

negin:-

عضو جدید
کاربر ممتاز
آیا می دانید انسان های اولیه چگونه زن می گرفتند ؟؟؟

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
دیدین چقدر راحت تر از الان بود :biggrin:

artinbala999

عضو جدید
با عرض شرمندگی اصلن خوشومون نیومد بیچاره دختره فکر کنم روز بعد فرار کنه یا خود کشی ....
بیچاره دخترا چی میکشن از دست ما پسرا .....

* Mojtaba *

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مدافعان حقوق بشر رو طلا بگیرید تو رو خدا...گناه دارن!

* Mojtaba *

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه...
ولی اگه بخوام راستش بگم ، از اینکه دخترا هی میخوان بگن ما مثل دوره جاهلیت عرب مورد آزار و اذیت روحی روانی قرار میگیرم و فلان و فلان... حس خوبی بهم دست نمیده! یعنی بدم میاد...

وگرنه من هم میدونم که توی این عکس،اون آقاهه مریضه! (گرچه حرکتشون نمایشی هست!)
همین...

artinbala999

عضو جدید
با عرض معذرت از دوستان قصدم دفاع یا خودنمایی نبود ولی خوب تصویر یکم به قول گفتنی نامهربون بود ....

sama jooon

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه...
ولی اگه بخوام راستش بگم ، از اینکه دخترا هی میخوان بگن ما مثل دوره جاهلیت عرب مورد آزار و اذیت روحی روانی قرار میگیرم و فلان و فلان... حس خوبی بهم دست نمیده! یعنی بدم میاد...

وگرنه من هم میدونم که توی این عکس،اون آقاهه مریضه! (گرچه حرکتشون نمایشی هست!)
همین...
bebakhshida agha mojtaba dokhtara hamchin fekri nemikonan... alan harfa faghat vase in akse boood ke barkhorde pesare mese ye adam nis:mad:... faghat vase ax ..hamin

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اگه دقت کنین الانم یه جورایی به همون شکله منتها برعکس ومدرنتر

* Mojtaba *

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باشه...

اما..
اینکه دخترا دقیقا چه فکری میکنن که....نمیدونم! ولی به هر حال همیشه دلشون میخواد که ملت به این نتیجه برسن که "همیشه" داره در حقشون اجحاف میشه و...!
در مورد عکس هم که گفتم...
شما از چهره دختره میتونی بفهمی که این عکس برای سرگرمی و طنز گرفته شده! مشخص نیست؟!

sama jooon

عضو جدید
کاربر ممتاز
ooonke tanz bashe bale... ama bahse harekati bood ke karde.. taze mohandes 5 ta angoosht hichvaght shabihe ham nistan pas nagoo hameye dokhtara

* Mojtaba *

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ooonke tanz bashe bale... ama bahse harekati bood ke karde.. taze mohandes 5 ta angoosht hichvaght shabihe ham nistan pas nagoo hameye dokhtara
خوب طنز ینی چـــــــی؟! :surprised::redface:
اگه جای پسره و دختره عوض شه مشکل حله؟! :surprised:

آفرین...جواب خودتم دادی!
5تا انگشت مث هم نیستن...پس همونطوری که همه خانوما مث هم نیستن،آقایون هم به همین شکل سر و ته یکی نیستن! ;)

Girlicious

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض شرمندگی اصلن خوشومون نیومد بیچاره دختره فکر کنم روز بعد فرار کنه یا خود کشی ....
بیچاره دخترا چی میکشن از دست ما پسرا .....

ایول کارت بیسته،من موافق 100 درصدی خانوما هستم به نظرم باید برعکس بشه

sama jooon

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب طنز ینی چـــــــی؟! :surprised::redface:
اگه جای پسره و دختره عوض شه مشکل حله؟! :surprised:

آفرین...جواب خودتم دادی!
5تا انگشت مث هم نیستن...پس همونطوری که همه خانوما مث هم نیستن،آقایون هم به همین شکل سر و ته یکی نیستن! ;)
khodeta mage nagoofti tanz:mad:
taze alamate soal vase tanz mizari!!!!!!!!!!!!!!!
ma ham faghat dariiim ye bahse doostane az halate tanzesh mikonim... hamin:cool:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا