چه شد که خدا چنين موجوداتي (پسران) را آفريد

qholi

عضو جدید
ماهم بلدیم مثل شما بگیم مثلا
1.دختر یعنی کسی که 20 متر راه را 50 دقیقه ای میره تا لباسش کثیف نشه
2. دختر یعنی برای یه شب عروسی 40 روز تو آرایشگاه ها ول چرخیدن
آقا قلی تعجب میکنه!!!

?!؟

عضو جدید
زن که هیچی دختر که خواب میبینه خوابش چپه !!!
دختر عبادت کامل نسبت به خدا نداره چون نمیتونه ماه رمضون کامل روضه بگیره و ماه محرم کامل بیاد مسجد و سینه زنی هم خبری نیست برای این خدا این چیزا رو برا دخترا گذاشته که دعاهاشون اجابت نشه چون چیزایی که میخوان...
از قدیم گفتن زن ناقص العقله ولی شماها که هنوز زن نشدین پس هیچی عقل ندارین !!! ((البته ببخشید قصد توهین ندارم چیزی هست که از نظر علمی ثابت شده))
توی ارثیه مرد دو سهم میبره زن یکی؟؟؟
در ضمن یه زن نمیتونه مجتهد بشه به دلیل خط چهارم؟؟؟
زن نمیتونه شاهد طلاق و ازدواج باشه به همون دلیل چهارم؟؟؟
و در آخر حیف که اسلام و قوانین باشگاه دست وبال ما رو بسته وگرنه...

آخرین ویرایش:

itorict

عضو جدید
دوستان داغ نكتيد ته دل همتون يه چيز ديگه است هر چيز غير اين دروغ بزرگيست كه روانه ي اين تايپيك بيخود ميكند
نا سلامتي شما دانشجويان و بيكاران آينده ي اين مرز و بوم هستيد و اين حرفا من يادمه مال دوران بچگي بود كه پسرا ميگفتند :
پسرا شيرند مثل شمشيرند و دخترا هم ........

qholi

عضو جدید
دختر عبادت کامل نسبت به خدا نداره چون نمیتونه ماه رمضون کامل روضه بگیره و ماه محرم کامل بیاد مسجد و سینه زنی هم خبری نیست برای این خدا این چیزا رو برا دخترا گذاشته که دعاهاشون اجابت نشه چون چیزایی که میخوان...
از قدیم گفتن زن ناقص العقله ولی شماها که هنوز زن نشدین پس هیچی عقل ندارین !!! ((البته ببخشید قصد توهین ندارم چیزی هست که از نظر علمی ثابت شده))
آقا قلی به شما پیشنهاد میکنه اگه مسلمونید استغفار کنید که بد تهمتی دارید میزنید!

itorict

عضو جدید

اولا من يك پسرم كه فكر نكنيد دخترم و اين حرفا رو ميزنم
دويما كي گفته خواب زن چپه غلط كرده همون كه اينا رو توي اذهان عمومي جا انداخته من يه خاله دارم كه همه ي قوم و خويش بهش ميگن خواب گذار اعظم مثلا همين16 شهريور خواب ديد كه از سربازي معاف شدم من هيچ راهي برا معافيت نداشتم تازشم غيبت هم داشتم ديگه اصلا معاف نميشدم دقيقا عين خوابي كه ديد وقتي رفتم 07 اتفاق افتاد و دوروز معطلي و بعد معافيت;)
دوما درباره ارث كه دليلش كاملا روشنه هرچي باشه مرد نون آور خانواده هست و اساي پدر بوده و هزار دليل فلسفي كه حوسلشو ندارم ببيانم. البته اينم اجبار نيست و فقط در مورد يك پنجم ارث صدق ميكنه بقيه مطابق ميل طرفين تقسيم ميتونه بشه يا به فقير فقرا ميبخشن يا با اجازه فرزندان بين خودشون تقسيم ميشه.(مهندس به اين با سوادي ديده بوديد:D)
در مورد دو مورد بعدي هم بگم كه ما 5 احساس داريم كه كه بجز يه مورد بقيه در زن ها بيشتر هست.مثل غرور و خشم و ....كه همش از لحاظ روانشناسي اثبات شده دوست من.(مطالعاتتو بيشتر كن جانم)
و در كل هستي موهبت هايي كه خدا به دخت پسرها داده در كل برابري ميكنن.

آخرین ویرایش:

qholi

عضو جدید
دويما كي گفته خواب زن چپه غلط كرده همون كه اينا رو توي اذهان عمومي جا انداخته من يه خاله دارم كه همه ي قوم و خويش بهش ميگن خواب گذار اعظم مثلا همين16 شهريور خواب ديد كه از سربازي معاف شدم من هيچ راهي برا معافيت نداشتم تازشم غيبت هم داشتم ديگه اصلا معاف نميشدم دقيقا عين خوابي كه ديد وقتي رفتم 07 اتفاق افتاد و دوروز معطلي و بعد معافيت;)
دوما درباره ارث كه دليلش كاملا روشنه هرچي باشه مرد نون آور خانواده هست و اساي پدر بوده و هزار دليل فلسفي كه حوسلشو ندارم ببيانم. البته اينم اجبار نيست و فقط در مورد يك پنجم ارث صدق ميكنه بقيه مطابق ميل طرفين تقسيم ميتونه بشه يا به فقير فقرا ميبخشن يا با اجازه فرزندان بين خودشون تقسيم ميشه.(مهندس به اين با سوادي ديده بوديد:D)
در مورد دو مورد بعدي هم بگم كه ما 5 احساس داريم كه كه بجز يه مورد بقيه در زن ها بيشتر هست.(مطالعاتتو بيشتر كن جانم)
و در كل هستي موهبت هايي كه خدا به دخت پسرها داده در كل برابري ميكنن.مثل غرور و خشم و ....كه همش از لحاظ روانشناسي اثبات شده دوست من.
آقا قلی از شما تشکر میکنه!

roya.b

عضو جدید
چي بگم والا...پيش مياد ديگه ........
احتمالا از شوخياي جبرئيل بوده ...:biggrin:

ولي عجب شوخي بي مزه ايي هم كرده......:razz:

felor

عضو جدید
واقعا که.. اصلا حرفات درست نبود..
توهینم که قربونش برم...!!خط به خط..
خیلی جلو خودمو گرفتم که گزارش نکنم...

felor

عضو جدید
در مورد دو مورد بعدي هم بگم كه ما 5 احساس داريم كه كه بجز يه مورد بقيه در زن ها بيشتر هست.مثل غرور و خشم و ....كه همش از لحاظ روانشناسي اثبات شده دوست من.(مطالعاتتو بيشتر كن جانم)
و در كل هستي موهبت هايي كه خدا به دخت پسرها داده در كل برابري ميكنن.
آورین!!!! آورین!!

Nilpar

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا که.. اصلا حرفات درست نبود..
توهینم که قربونش برم...!!خط به خط..
خیلی جلو خودمو گرفتم که گزارش نکنم...

مهم نیست عزیزم...من خودم گزارش می کنم......... از قدیم گفتن پسرا باد کنکن دست بزنی می ترکن.......... :دی

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله دیگه ................ اگه خداوند پسرها رو نمی افرید ............... بوی ترشی همه جا رو برمی داشت.........

felor

عضو جدید
مهم نیست عزیزم...من خودم گزارش می کنم......... از قدیم گفتن پسرا باد کنکن دست بزنی می ترکن.......... :دی
من فداتو بخوورم!! یعنی من فدات شم نیلوو جوون خودتو ناراحت نکن...

من که عصبانی شدم.. اما دلم نیومد اینو گزارش کنم!!http://forum.p30world.com/images/New-smile/N_aggressive (11).gif

آخرین ویرایش:

artinbala999

عضو جدید
قربونه جلال و عظمتش بشم استغفر الله از دستش در رفته یا شایدم دیده کاری از عجایبه خلقت به تنهایی بر نمیاد دی:

R o o z b e h

عضو جدید
دوست عزیز لطفا بعضی از مسایل رو به همه پسرا تعمیم نده میدونم خود شما هم این تاپیک واسه طنزش ایجاد کردی پس اگه از کسی ناراحت شدی بقیه رو از خودت دل آزرده نکن.
ممنون.

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوووووووووووه چه بهشونم برخورد حالا....... اگه این سرکه و ترشی و بردارن چی دارین که بگین؟؟؟؟؟؟ دی
اون دله شماست که عینه بادکنه ..........که تقی به توقی میخوره زود منجر میشه.............چه صدایی هم میده.....

بالا