گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه هر وقت میومدم اینجا
جز سلام و احوال پر30 کسی تحویلم نمیگرفت:cry:

محاله اینجا کسی رو تحویل نگیریم. حتی اگه کسی امروزم اومده باشه همه بچه های اینجا اینقد گل و خوب هستن که احساس غربت نمی کنه شما که جای خود داری

خودت افتخار نمی دی بیای اینجا از اون نظرات زیبات ما رو هم بهره مند کنی

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
محاله اینجا کسی رو تحویل نگیریم. حتی اگه کسی امروزم اومده باشه همه بچه های اینجا اینقد گل و خوب هستن که احساس غربت نمی کنه شما که جای خود داری

خودت افتخار نمی دی بیای اینجا از اون نظرات زیبات ما رو هم بهره مند کنی
:redface:بله..بر منکرش لعنت...همه 1 پارچه خانوم و آقا هستن اینجا
مهندس های شیمی همشون گلن.

• Like
واکنش ها: bera

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز

:biggrin:

اگه می دونستم اینقد ذوق میکنی زودتر می خوندم

البته من نخوندم ها داش عباس قادری واسه نومزدش خونده
:D

• Like

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها شرمنده دوست داشتم بیشتر پیشتون بمونم. ولی خوب....

شبتون بخیر

بهنام جونم مریم خانم روبینا خانم تا درودی دیگر بدرود
.

• Like

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب گوش دادی چطوره؟

حالا به جای اینکه 24 ساعت پارتنر و وایلا لیلی گوش بدی از اینا گوش بده حال کنی
خیلی مشتی میخونه:D
آقا شهرام
این جریان پارتنر رو کلا اون چیزی که تو ذهنته پاک کن.
یادته من یه شکلک گذاشتم 2تا داشتن باهم میرقصیدن؟به شوخی گفتم شما و وحیدین..گفتم وحید پارتنر شماست.یعنی شریک رقصتون..
ببخشید:redface::D

• Like

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی مشتی میخونه:D
آقا شهرام
این جریان پارتنر رو کلا اون چیزی که تو ذهنته پاک کن.
یادته من یه شکلک گذاشتم 2تا داشتن باهم میرقصیدن؟به شوخی گفتم شما و وحیدین..گفتم وحید پارتنر شماست.یعنی شریک رقصتون..
ببخشید:redface::D

:biggrin::biggrin::biggrin:

خدا بگم چکارت کنه دختر

پس قضیه این بود

من تا حالا فکر می کردم پارتنر یه خوانندهای خوراکی چیزی باشه ما خبر نداریم. بچه دهاتیم دیگه سر در نمیاریم:biggrin:

مشکلی نیست من حلالت می کنم
.:D

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرگ چه لغت بیمناک وشورانگیزی است !از شنیدن ان احساسات جانگدازی به انسان دست میدهد .خنده را از لب می زدایدد شادمانی را از دل میبرد تیرگی وافسردگی آورده وهزار گونه اندیشه های پریشان از جلو چشم میگذراند
زندگانی از مرگ جدایی ناپذیر است تا زندگانی نباشد مرگ نخواهد بود .از ستاره آسمان تا کوچکترین ذره روی زمین دیر یا زود میمیرند .سنگها وگیاهان هرکدام پی درپی بدنیا آمده وبه سرای نیستی رهسپار شده ودر گوشه فراموشی مشتی گرد وغبار میگردند.

مرگ همه هستی را به یک چشم نگریسته و سر نوشت آنها را یکسان میکند نه توانگر میشناسد ونه گدا نه پستی ونه بلندی.ودر مغاک تیره آدمیزاد گیاه وجانور را در پهلوی یکدیگر میخواباند.تنها در گورستان است که دژخیمان وخونخواران از بیدادگری خود دست میکشند وبیگناهان شکنجه نمیشوند .وبزرگ وکوچک در خواب شیرینی غنوده اند .چه خواب آرام وگواریی که روی بامداد را نمیبینند

هنگامی که آزمایش سخت ودشوار زندگی چراغهای فریبنده جوانی را خاموش کرده سرچشمه مهربانی خشک شده .سردی وتاریکی وزشتی گریبانگیر میگردد اوست که چاره میبخشد و اوست که اندام خمیده سیمای پر چین تن رنجور را در خوابگاه آسایش مینهد.

ای مرگ تو مانند مادر مهربانی هستی که بچه خود را پس از یک روز طوفانی در آغوش میکشد .نوازش میکند و میخواباند

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin::biggrin:

خدا بگم چکارت کنه دختر

پس قضیه این بود

من تا حالا فکر می کردم پارتنر یه خوانندهای خوراکی چیزی باشه ما خبر نداریم. بچه دهاتیم دیگه سر در نمیاریم:biggrin:

مشکلی نیست من حلالت می کنم
.:D
هی چند بار خواستم بگم روم نشد:biggrin:
شما سروری
توروخدا حلالم کن از ته دل.خب؟شب خوابم نمیبره هااااااا:D

• Like

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان شد
خیلی خوشکله...مرسی خیلی خیلی

خواهش .قابل شما رو نداشت .نگاه من چه اهنگهایی واستون میارم اونوقت شما اون اهنگ غمگین رو به من میدید

دیشب تا صبح نخوابیدم .اخه این انصافه

بالا