[ ارائه و دانلود ] جزوات > کتاب و نشریه نقشه برداری

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز

با سلام خدمت دوستان و مهندسین گرامی :

دوستان گرامی اگه خواستید کتابی رو معرفی کنید و یا کتاب ، نشریه ، جزوه ای رو در خصوص نقشه برداری آپلود یا دانلود کنید لطفا فقط در این تاپیک که لینک داده شده ارسال کنید.

با تشکر از شما .....

آخرین ویرایش:

mehdi_moosavi

عضو جدید
[ نقشه برداری ]دانلود ► جزوه و کتاب > نشریه

[ نقشه برداری ]دانلود ► جزوه و کتاب > نشریه

جزوه نقشه برداری برای دوستان عزیز میتونه واستون جالب باشه

پیوست ها

• naghshe bardari..pdf
    707.4 کیلوبایت · بازدیدها: 5

aasadi6970

عضو جدید
به راهنمایی شما نیازمندم!

به راهنمایی شما نیازمندم!

من مدتی است در اینترنت به دنبال کتابی در زمینه روش استفاده از دوربینهای نقشه برداری و روشهای نقشه برداری می باشم. متأسفانه کتابهایی که پیدا کردم بیشتر اصول نقشه برداری را مطرح می کردند. اما من بیشتر به چگونگی عمیلیات نقشه برداری نیاز دارم . لطفا مرا راهنمایی کنید.
با تشکر

afshin0341

عضو جدید
من مدتی است در اینترنت به دنبال کتابی در زمینه روش استفاده از دوربینهای نقشه برداری و روشهای نقشه برداری می باشم. متأسفانه کتابهایی که پیدا کردم بیشتر اصول نقشه برداری را مطرح می کردند. اما من بیشتر به چگونگی عمیلیات نقشه برداری نیاز دارم . لطفا مرا راهنمایی کنید.
با تشکر
استفاده از دوربینهای قدیمی و ساده مثل نیوو و تئودولیتو تو دانشگاه بصورت عملی یاد میدن که ساده است و فکر نکنم جهت استفاده کتاب یا حتی راهنما و کاتالوگ داشته باشن.
در مورد دوربینهای دیجیتال جدید (توتال) که هم تراز یاب دیجیتال هستند مثل نیوو و هم تئودولیت دیجیتالن اینها هم موقع خرید اون جا که خریداری می کنین دوربین رو معرفی میکنه که برین کلاس

Omid Jackson

عضو جدید
معرفی و دانلود کتاب ، نشریه و جزوات نقشه برداری

دانلود كتاب الكترونيكي sdrMap
البته كسي الآن از sdrMap استفاده نمي كنه ولي شايد هنرجويان كه در هنرستان sdrMap رو ياد مي گيرن به كارشون بياد چون كتاب درسي خوب توضيح نداده.:thumbsup2:
:twisted:http://www.4shared.com/file/79573110/26267784/sdrmap.html

آخرین ویرایش توسط مدیر:

msc87

عضو جدید
LIDAR

LIDAR

سلام دوستان
این کتاب راجع به لیدار(لیزر اسکنر ها) می باشد.

Laser Scanning for the Environmental Sciences
Publisher: Wiley-Blackwell (May 11, 2009) | ISBN-10: 1405157178 | 288 pages | PDF | 11.27 MB

msc87

عضو جدید
آموزش ArcGIS

آموزش ArcGIS

سلام دوستان
این کتاب رو در تاپیک GISهم گذاشتم تا دوستان راحتر پیداش کنن:

زبان: انگلیسی

آخرین ویرایش:

R00nin

عضو جدید
درخواست کتاابی درمورد دوربین نیو

درخواست کتاابی درمورد دوربین نیو

با سلام خدمت دوستان
دوستان کسی کتابی یا مقاله ای در مورد دوربین نیو انگلیسی یا فارسی اگه داره بزاره ممنون

Omid Jackson

عضو جدید
سلام، منظورتون از کتاب یا مقاله چیه؟ چه نوع کتابی می خواید اینو باید بگید تا ما بدونیم چی می خواید. مثلا" تاریخچه نیوو یا راهنما یا ... .

R00nin

عضو جدید
با سلام
تاریخچه نمی خوام کار باهاش یا تکنولوژی جدید یه چیز جدید باشه

حوري

عضو جدید
دوستان عزيز خواهشمندم اگر مطلبي در مورد دوربين تئودوليت داريد به آدرس ايميل من بفرستيد. خواندن پيامها را مشكل دارم.
zohrehaghajani@yahoo.com

ممنون

msc87

عضو جدید
دوستان عزيز خواهشمندم اگر مطلبي در مورد دوربين تئودوليت داريد به آدرس ايميل من بفرستيد. خواندن پيامها را مشكل دارم.
zohrehaghajani@yahoo.com

ممنون
سلام دوست عزیز
قبل از هرچیز باید بگم که درخواستهای خودتون رو باید توقسمت درخواستها قرار بدیدن تا رسیدگی بشه، چون تاپیکهای هر کدوم به منظور خاصی ایجاد شده....
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=101337
و یا یک تاپیک جدید ایجاد کنید....

ولی در مورد درخواست شما: کتابهای نقشه برداری دیانتخواه و نوبخت درمورد تئودولیتها توضیح کامل دادن و نحوه خوندن اونها رو هم گفتن و میتونید از اون به عنوان راهنما استفاده کنید.

موفق باشید:gol:

Omid Jackson

عضو جدید
لژاند نقشه برداری

لژاند نقشه برداری

کسانی که لژاند نقشه برداری برای نقشه هاشون می خوان یه کلیک رو دانلود بکنن تا بتونن از این برنامه فیض ببرن.
حجم 250kb
در ضمن برای فایل اتوکد و 1.500 هست
دانلود

moji5

کاربر فعال كامپيوتر و اينترنت
کتاب نقشه و نقشه برداری

کتاب نقشه و نقشه برداری

با سلام خدمت تمامی دوستان این هم اولین کتاب فارسی من در سایت با عنوان کتاب نقشه و نقشه برداری امیدوارم خوشتون بیاد برای دریافت کتاب به ادامه مطلب مراجعه کنید.
دریافت مستقیم کتاب با حجم 4.42 مگابایت از روی سایت ما
دریافت مستقیم کتاب با حجم 4.85 مگابایت از روی سایت سازمان نقشه برداری کشور
پسورد فایل رار : (www.30vil.com)
لینک منبع : سایت آموزشی مهندسی عمران

sdaneshfar

عضو جدید

جهت دانلود کتاب مجموعه برنامه های محاسبات نقشه برداری برای ماشین حساب casio 4500 pa بر روی لینک زیر کلیک کنید ...

http://tehranpic.net/viewer.php?file=fnmyw29lwec6u1fnwkz1.jpg

پسورد فایل :www.sdaneshfar.blogfa.com

Omid Jackson

عضو جدید
آموزش کار با دستگاه GPS-Promark2

نحوه نصب باطري :
2 عدد باطري سايز قلمي از نوع پرقدرت يا قابل شارژر را مطابق با شكل زير در محل مربوطه قرار دهيد، براي اين كار پيج مخصوص روي درپوش باطري را برخلاف عقربه‌هاي ساعت بچرخانيد تا بصورت هرزگرد درآيد، سپس درب را به سمت بالا بكشيد (از طرفين درب بگيريد نه از پيچ) و مطابق با شكل باطري‌ها را نصب نمائيد.

Omid Jackson

عضو جدید

كامل‌ترین راهنمای قدم به قدم برای یادگرفتن بهترین نرم‌افزار جهان در زمینه‌ی نقشه‌كشی به كمك كامپیوتر . این كتاب پرفروش كاملاً تجدید نظر شده است تا ویژگی‌ها و امكانات جدیدترین روایت اتوكد 2008 را پوشش داده و بدون آن‌كه هیچ تجربه‌ی قبلی از اتوكد را لازم داشته باشید، طرز كار با این نرم‌افزار منحصر به فرد را از روی آن یاد بگیرید. این كتاب با توضیحات كافی و مشروح و خودآموز‌های عملی خود به شما امكان می‌دهد كه مستقیماً وارد یك سری پروژه‌های نقشه‌كشی شده و با دستور‌العمل‌های دقیق، آن‌ها را به اجرا برسانید به این ترتیب در عمل می‌توانید تسلط و مهارت لازم را برای طراحی و نقشه‌كشی به كمك اتوكد 2008 فراگرفته و به تمام اصول و مقدمات آن به طور كامل پی‌ببرید.

دانلود کتاب با حجم ۹.۸ مگابایت
پسورد فایل : www.kamyabonline.com

madan-uk85

عضو جدید
جزوه درسی «نقشه ‏برداری نظری»

جزوه درسی «نقشه ‏برداری نظری»

منبع: کتاب نقشه‏برداری نظری، تألیف مهندس «قاسمعلی کشکولی»

نسخه: PowerPoint زبان: فارسی صفحات: 245 حجم: 12,126KB

تهیه کننده: «دکتر عباسعلی آروین» عضو هیأت علمی دانشگاه پیام نور مرکز فریدونشهر
http://powerpoint.pnu.ac.ir/
دریافت

saeed_geomatic

عضو جدید
نشریه 119سازمان نقشه برداری قسمت اول

نشریه 119سازمان نقشه برداری قسمت اول

نشریه 119سازمان نقشه برداری

پیوست ها

• 119-1.pdf
    1.9 مگایابت · بازدیدها: 0

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
دستورالعمل های همسان نقشه برداری

دستورالعمل های همسان نقشه برداری

سلاااااااااام به دوستای نقشه بردار

دستورالعمل های همسان نقشه برداری برای ژئودزی و ترازیابی رو آپلود کردم که از طرف سازمان نقشه هماهنگ شده

انشاالله به کارتون بیاد

دانلود فایل pdf

بالا