خبر تازه از ایرانسلا بخونش حتما

mirror_life2006

عضو جدید
البته اینی که میگم تازه نیستا تازگیا ایرانسل به این نتیجه رسیده که پیامه کوتاهش قیمتاش نسبت به همراه اول و خطایه ثابت و تالیا ارزونتره و جدیدان به فکره طرحه جدید شده نمیدونم تو شهرایه دیگه هم اینجوریه یا فقط تو زنجان اینجوری شده.
اس ام اسو میفرستی سند میشه اعتبارتو کم میکنه بعد میره تو اوت باکس دوباره سند میکنی همین کارو میکنه تا این که باره پنجم سند میشه یعنی 5 تا اس انگاری فرستادی و اندازه 5 تا اس از اعتبارت کم میشه 50 تومان واسه یه اس از حسابت کم میشه اگه کمش الان تو زنجان 50 هزار تا ایرانسل باشه و هموشون اینجروی شن دو ملیونو پانصد هزار تومان میشه حالا من کمشو گفتم نزدیکه یک ملیون نفر جمعیت داره زنجان حالا کله ایران اینجوری باشه چقدر میشه.
تو شهرایه شما هم اینجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

Amir M@hdi.A

کاربر فعال تالار مهندسی شهرسازی
کاربر ممتاز
تو شهر همدانم بعضی وقتا اینجوری میشه

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
برا من کلا یه ماهه تکست نمی‌فرسته!!! ولی اعتبارشون رو کم کرده!!!!

Engineer Sahar

عضو جدید
به کوری چشم آمریکا و دشمنان ایرانسل ما مثل ساعت کار میکنه، 1 ریال هم اینور اونور نمیشه :biggrin:

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اکثر دوستام ایرانسلی هستن اکثر وقتا مخصوصا شبا که اس میدن نزدیک 8 تا 10 اس تکراری برام میاد اونا منو مسخره میکنن بخاطر گرونی اس همراه اول حالا من بهشون میخندم با این افتضاح ایرانسل!!!!!!!!!!!!!

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
تازگیا که دوستام برام اس ام اس میدن.... هر کدومشون حداقل 6 بار یه اس ام اس رو میزنن! حضوری که میبینمشون میگم کور و کر نیستم بخدا بسه چقدر میفرستین که بیا فلان جا یا چیزای دیگه..... یه جوک میفرستن شونصد بار.... تازه میگن ما یه بار بیشتر نفرستادیم که! تازه ارور داد سند هم نشد... اههههه مگه رسید دستت!؟
دزدی ایرانسل در روز روشنه......
اگر میگه دزدی نیست و اختلال شبکه بوده..... پس لطفا این همه پول هایی که به جیب زده پس بده به مردم.... البته ایرانسل که میدونین مال کیه! انتظاری هم بیشتر نمیشه ازش داشت! دزد دزده! چه در پوشش یک دزد ظاهر بشه... چه در پوشش اپراتور دوم کشور!

""elahe""

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا ایرانسل خیلی دزد شده.شارژو که شگفت انگیز میزنی شاید مثلا 200 تومان اضافه بهت اعتبار بده ولی عین همون مبلغ یا بیشتر اس ام اسات Faild میشه.

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
آقا مدیر اجازه!
ما نمیدونیم ایرانسل مال کیه!

کلا ایرانسل خیلی دزد شده.شارژو که شگفت انگیز میزنی شاید مثلا 200 تومان اضافه بهت اعتبار بده ولی عین همون مبلغ یا بیشتر اس ام اسات Faild میشه.

بیخیالش... اما کلاَ منظور از شارژ شگفت انگیزشونم همینه دیگه... بعدش شگفت زده میشی :biggrin:

mirror_life2006

عضو جدید
مرسی از همتون راستیتش یه بحثیم هست ایرانسلا واقعا قاتی کردن امروز یکی از دوستام زنگ زده میگه چرا اس دیشبیمو جواب ندادی شارج نداشتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خطه دوستم خط ثابته گفتم اسی نیومده از تو به من میگه تازگیا خالی بندم شدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میگم نه میگه اخه دیشب یه اس دادم دیلیوریشم اومد ولی اون اس به من نیومده بود و نرسیده بود کدوم قبرستونی رفته بود نمیدونم.

shakibam

عضو جدید
کاربر ممتاز
همیشه همین گ..ه هست.
گاهی اوقات شارژ کم نمیشه,آدم ذوق میکنه.بعدش تا شارژ داری میخوره...

mirror_life2006

عضو جدید
حالا من موندم همه از ایرانسلا شاکین یکی میگه 09 خجالت یکی میگه ایران ول و.........
اما چطوره که روز به روزم به مشترکینشم اظافه میشه با وجودی که انتن دهیشم خراب شده جدیدان.
واقعا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. واسه من پیام فارسی که دو تا میشه، اول ده تومن کم میکنه، بعدش 16 تومن..... دوستان راهی ندارید مشکل رو حل کنم؟

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
آقا ایرانسل رو ول کنید . ی راه بگید سر همراه اول کلاه بذارم . چطوری سر این کلاه بذارم:smile:

mahsa.92

عضو جدید
سلام. واسه من پیام فارسی که دو تا میشه، اول ده تومن کم میکنه، بعدش 16 تومن..... دوستان راهی ندارید مشکل رو حل کنم؟

ماله منم همینجوریه.......راه حل:وقتی میبینی اسمست فارسیت از ی صفحه بیشتر میشه انگلیسی بفرست!!!!!!!!!!!!!!!!!!

behzadk2019

کاربر ممتاز
همراهه اولم دسته کمی از ایرانسل نداره بابا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!فقط مواظب باش کلاه سرت نذاره;)

همراه اول ک فداش بزنم .مچ میندازه :biggrin: . باید تو نت ی راه حل براش پیدا کنم . این ک نمیشه همش پولمو بریزم تو حساب دولت:cool:

راستشو بخای همراه اول ی بار کلاه سرم گذاشت. برای هفت پشتم بسته :cool:

ی بار سرش کلاه گذاشتم ولی دیگه روشم کار نمیکنه :(

mahsa.92

عضو جدید
همراه اول ک فداش بزنم .مچ میندازه :biggrin: . باید تو نت ی راه حل براش پیدا کنم . این ک نمیشه همش پولمو بریزم تو حساب دولت:cool:

راستشو بخای همراه اول ی بار کلاه سرم گذاشت. برای هفت پشتم بسته :cool:

ی بار سرش کلاه گذاشتم ولی دیگه روشم کار نمیکنه :(

این همراهه اول ک دستش درد نکنه کلا فقط بلده سر کار بذاره!!!!!!!!!!!!من نمیدونم کی اجازه داد شماره های ما خیلی راحت دسته مراکزه تبلیغاتی بیفته!!!!!!!!!!!!!!!!!!روزی 10000تا اس تبلیغاتی میاد!!!!!!!!!!!!!!

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا این طرح جدیدش که میگه 5دقیقه حرف بزنید 55دقیقه مهمان ما راسته؟میخواستم امتحان کنم گفتم ول کن این ایرانسل یک کلکی هست که....

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
باور کنید هرکس در یک مملکت بی در و پیکر صاحب منصب بشه همین کارها رو میکنه
حتی بازدیدکنندگان و نظردهندگان همین تاپیک

ایرانسل هم از این امر مستثنی نیست

همراه اول هم که خودیه :biggrin:

mirror_life2006

عضو جدید
ولا بعید میدونم تا پوله اون 55 دقیقشو در نیاد مفتی خدمات بده بازم از همه اقایون و خانومای که تو این بحث شرکت کردن ممنونم.

behzadk2019

کاربر ممتاز
حالا این طرح جدیدش که میگه 5دقیقه حرف بزنید 55دقیقه مهمان ما راسته؟میخواستم امتحان کنم گفتم ول کن این ایرانسل یک کلکی هست که....

یکم ب جمله ای ک تو تبلیغ میگه دقت کن . معلومه کلاه برداریه . گولشو نخورید

mirror_life2006

عضو جدید
این طرح جی بود 150 مین مکالمه رایگان هدیه داشت اینجوری بود 50 مین ماه اول بود 50 مین ماه دوم بود و 50 مین ماه سوم تازه فقط با خطایه ثابت و 919 ها بود یعنی به ایرانسل زنگ میزدی پول کم میکرد تازه شرطم داشت ماه اولو که تموم میکردی حمون ماه باید 2500 هم شارز میکردی حد اقل و 0 میکردیش تا ماه بعدی 50 مینه رایگانش تعلق پیدا میکرد و ماه بعدیشم با همین شرط بود شارز 2500 که نیست باید دو تا 2 تومان میزدی میشود 4 تومان ماه اول 4 تومانم ماه دوم یعنی 10 پوله سیم کارتش 8 تومانم شارز در میومد 18 هزار تومان تا 150 مین بهت مکالمه رایگان داخله شبکه تعلغ پیدا کنه واقعا بخوره تو سرش اینم حتما یه کلکی یه شرطی داره
اونم من داشتم شارزم زدم اما از ماه بعدیش به من اون 100 مینه بعدیش تعلق پیدا نکرد.

saeid_sr11

عضو جدید
مال شهر ماهم همینطوره!

خلاصه باید ایرانسل هم یه جوری بدزده دیگه نمیشه که!!!!

نه خدایش میشه؟؟

mirror_life2006

عضو جدید

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
این طرح جی بود 150 مین مکالمه رایگان هدیه داشت اینجوری بود 50 مین ماه اول بود 50 مین ماه دوم بود و 50 مین ماه سوم تازه فقط با خطایه ثابت و 919 ها بود یعنی به ایرانسل زنگ میزدی پول کم میکرد تازه شرطم داشت ماه اولو که تموم میکردی حمون ماه باید 2500 هم شارز میکردی حد اقل و 0 میکردیش تا ماه بعدی 50 مینه رایگانش تعلق پیدا میکرد و ماه بعدیشم با همین شرط بود شارز 2500 که نیست باید دو تا 2 تومان میزدی میشود 4 تومان ماه اول 4 تومانم ماه دوم یعنی 10 پوله سیم کارتش 8 تومانم شارز در میومد 18 هزار تومان تا 150 مین بهت مکالمه رایگان داخله شبکه تعلغ پیدا کنه واقعا بخوره تو سرش اینم حتما یه کلکی یه شرطی داره
اونم من داشتم شارزم زدم اما از ماه بعدیش به من اون 100 مینه بعدیش تعلق پیدا نکرد.

:biggrin::biggrin:

بالا