مدلهای زیبا ی ابرو مناسب دختران

mohamad razavi

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتي به كمال تكيه كنيد .............هرگزجمال ضايع نخواهد شد ...............واين وعده خدا است

اینم حرفیه حرف حساب جواب نداره ....... ولی خب بعضی موقع ها اگه مثلا خیلی بلند یا زشت بود به نظر شما
نباید یکم تمیزشون کنه ......... یعنی اگه موهای من خیلی ضایع بلند بشن باید تکیه کنم خب این منطقی نیست
میرم کوتاه می کنم کمالم که قربونش برم سر جای خودش ...........

niaz**

عضو جدید
کاربر ممتاز
تکبیر دومی رو بلندتر

Abteen

عضو جدید
برای من چه مدلی پیشنهاد میدین؟!

دختر با وقار ومهذب وآرمان خواه وارزشمداروبا حياء .............
تا زماني كه ازدواج نكرده باشد دست به آبروهايش نمي زند وبعد از ازدواج فقط براي محرم وهمسر خودش :heart: آرايش وجلوه گري ميكند وبس:gol:

حالا بعدش اگه میخواست بره خرید یا مثلا بچه اش رو از مهد بیاره باید منتظر بمونه ابروهاش در بیاد؟!! :D

شادی_1

عضو جدید
ایول این حرف رو از کجات در آوردی من موندم

کف کردم!

چهارمی رو بفرست پنج شنبه اس همینطور یهویی ملت غافلگیر شن

چشم
تکبیررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشا به حال كسي كه به انديشه وفكر خويش بها دهد ..........نه به قيافه وهيكل خويش
.
.
.

خديا چرا فقط به جمال بها ميدهند ولي به كمال هرگز....................چرا؟

به قول شما پاکیزگی نیمی از ایمان هست

در ضمن عزیز دلم خودت باش و به خاطر خودت زندگی کن نه به خاطر شوهر و امسال آن (معذرت میخوام از آقایان باید می گفتم)عمرا نه به خاطر همسر و نه هیچ کس دیگه خوشگل نمیشم چون این طوری عذاب میکشم من خودم هستم و برای خودم

بيتاب

عضو جدید
چرا عسیسم؟؟؟؟بازم ما رو ارشاد کن....شاید درست شدیم خدا رو جه دیدی...از این حرفای قلمبه سلمبه بزن

اين خانم برايت كفايت ميكند http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/customavatars/avatar387006_20.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/customavatars/avatar387006_20.gif

بيتاب

عضو جدید

در ضمن عزیز دلم خودت باش و به خاطر خودت زندگی کن نه به خاطر شوهر و امسال آن (معذرت میخوام از آقایان باید می گفتم)عمرا نه به خاطر همسر و نه هیچ کس دیگه خوشگل نمیشم چون این طوری عذاب میکشم من خودم هستم و برای خودم

اگر براي خودت زندگي ميكني .............

پس چرا ظاهرت وقيافه ابرو برداشته خودت را به مردم نشان ميدهي؟
چرا در مقابل ديگران جلوه گري ميكني ؟.............
اگر مي خواهي زيبايي خودت را براي خودت باشد جلو آينه به ايست وجمال خودت را تماشا كن
ولي دروغ ميگويي

mohamad razavi

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگر مي خواهي زيبايي خودت را براي خودت باشد جلو آينه به ايست وجمال خودت را تماشا كن
ولي دروغ ميگويي

خیلی ممنون جواب منم دادید با تشکر:razz::razz:

بيتاب

عضو جدید

پاكيزگي ......................يك چيزي مطلوب واز ايمان است ................ولي عشوه گري وعرضه اندام براي نامحرم چيزي ديگر وحرام است

niaz**

عضو جدید
کاربر ممتاز

ولي دروغ ميگويي

تکبیر

bahram3

عضو جدید
کاربر ممتاز
دختراتاموقع ازدواج نبايد به ابرو وسبيلاشون دست بزنن...