سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
درود
نمی دونم چرا چند وقته هر چی بلا هست سر منو سیتمم میاد
امروز برنامه protel 99 SEرو برای یکی از دوستام روی سیستمم نصب کردم بعدش pachشو نصب کردم.
حالا سیستمم نابود شده. نه اون برنامه unistallمیشه هم اینکه برنامه هایی که همراه ویندوزه مثل paint،ieو...از کار افتادن.(البته مستقیم یعنی با دابل کلیک باز نمی شه اما اگه فایلی برای اون نرم افزار ذخیره شده باشه با باز کردنش نرم افزار اجرا میشه)
کمک کنید.

(دارم کمکم به این نتیجه میرسم از دنیای ویندوز خداحافظی کنم)

با سلام،
می شه عکس های واضح تری بذارید؟ متن پیام ها خیلی ریزه و سخته برای خوندن!

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام،
می شه عکس های واضح تری بذارید؟ متن پیام ها خیلی ریزه و سخته برای خوندن!

درود
با کلیک به روی عکس صفحه جدید باز میشه و دوباره کلیک بر ری عکس در صفحه باز شده عکسهادر اندازه اصلی دیده می شوند.
باسپاس

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
درود
با کلیک به روی عکس صفحه جدید باز میشه و دوباره کلیک بر ری عکس در صفحه باز شده عکسهادر اندازه اصلی دیده می شوند.
باسپاس

با سلام،
می شه به این نتیجه رسید که مشکل تون اینه که برنامه تون هم نصب نیست و هم نصب هست!!!
چند تا مطلب:
دوباره سعی کنید برنامه رو نصب کنید و اگه پیغام داد که یکی دیگه هست و لازمه پاک بشه، اجازه بدید پاکش کنه! در غیر این صورت بذارید کاملاً نصب بشه و بعد حذف کنید!
مطمئنید برنامه با ویندوز 7 سازگاره و الان اصلاً اجرا می شه؟
از Patchش اطمینان دارید که ویروسی نبوده؟ از چه آنتی ویروسی استفاده می کنید!
برنامه های دیگه تون چه پیغامی می دن که باز نمی شن؟

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام،
می شه به این نتیجه رسید که مشکل تون اینه که برنامه تون هم نصب نیست و هم نصب هست!!!
چند تا مطلب:
دوباره سعی کنید برنامه رو نصب کنید و اگه پیغام داد که یکی دیگه هست و لازمه پاک بشه، اجازه بدید پاکش کنه! در غیر این صورت بذارید کاملاً نصب بشه و بعد حذف کنید!
مطمئنید برنامه با ویندوز 7 سازگاره و الان اصلاً اجرا می شه؟
از Patchش اطمینان دارید که ویروسی نبوده؟ از چه آنتی ویروسی استفاده می کنید!
برنامه های دیگه تون چه پیغامی می دن که باز نمی شن؟

درود
برنامه به احتمال زیاد سازگار نیست. موقع اجرا هم پیام خطا میده.
آنتی ویروسم Aviraست که مشکلی رو نشون نمیده اما بلایی که سرویندوز اومده چه کنم.
ویندوز مسیر فایلای اجرایی برنامه هاشو پیدا نمی کنه(درواقع وقتی از منوی استارت روشون برای اجرا کردن کلیک میکنم هیچ اتفاق خاصی نمیوفته!!!) درضمن کارت صدامم ازکار افتاده
----------------------------
خواستم برنامه رو نصب کنم(از روی cd) این پیامو میده:

آخرین ویرایش:

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
درود
برنامه به احتمال زیاد سازگار نیست. موقع اجرا هم پیام خطا میده.
آنتی ویروسم Aviraست که مشکلی رو نشون نمیده اما بلایی که سرویندوز اومده چه کنم.
ویندوز مسیر فایلای اجرایی برنامه هاشو پیدا نمی کنه(درواقع وقتی از منوی استارت روشون برای اجرا کردن کلیک میکنم هیچ اتفاق خاصی نمیوفته!!!) درضمن کارت صدامم ازکار افتاده
----------------------------
خواستم برنامه رو نصب کنم(از روی cd) این پیامو میده:

یعنی دفعه ی قبل که اجراش کردید هم همین ارور رو داد یا بدون مشکل نصب شد؟
برنامه های دیگه تون همین ارور رو می دن؟
می تونید با استفاده از اطلاعات این تاپیک چک کنید که برنامه ی مخربی تو Startupتون هست یا نه! اگه بود سعی کنید حذفش کنید! چون احتمال داره سیستم تون ویروسی شده باشه!
همین طور در منوی Run تایپ کنید: msconfig و به تب services برید و تیک Hide All Microsoft Services رو بذارید و از بقیه ی سرویس ها عکس بگیرید و یا اون هایی که نمی شناسید رو این جا بذارید!
امیدوارم که مشکل تون حل بشه!

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی دفعه ی قبل که اجراش کردید هم همین ارور رو داد یا بدون مشکل نصب شد؟
برنامه های دیگه تون همین ارور رو می دن؟
می تونید با استفاده از اطلاعات این تاپیک چک کنید که برنامه ی مخربی تو Startupتون هست یا نه! اگه بود سعی کنید حذفش کنید! چون احتمال داره سیستم تون ویروسی شده باشه!
همین طور در منوی Run تایپ کنید: msconfig و به تب services برید و تیک Hide All Microsoft Services رو بذارید و از بقیه ی سرویس ها عکس بگیرید و یا اون هایی که نمی شناسید رو این جا بذارید!
امیدوارم که مشکل تون حل بشه!

درود
ممنون از کمکتون.
برنامه دفعه پیش به خوبی جلو رفت و نصب شد.
بله برنامه های دیگه(برنامه هایی که خودم نصب کردم نه فقط برنامه هایی که همراه ویندوز نصب میشه ، مثلie,notpad......) هم همین ارور رو میدن
الان بقیه اون کارا رو هم که فرمودید انجام میدم و نتیجه رو میگم
----------------------------------------------------

پجره run باز میشه اما بعد از نوشتن دستورmsconfigهمون ارور میاد(البته چک کردم دستور cmd رو اجرا میکنه)

----------------------------------------------
نرم افزار combofixرو دانلود کردم اما موقع اجرا همون ایرادو میگیره.
(ظاهراً بعد اون اتفاق که رو سیستمم افتاده هر فایل اجرایی (منظورم نرم افزار یا برنامه است)که رو سیستم میذارم اجرا نمیشه)

آخرین ویرایش:

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
درود
ممنون از کمکتون.
برنامه دفعه پیش به خوبی جلو رفت و نصب شد.
بله برنامه های دیگه(برنامه هایی که خودم نصب کردم نه فقط برنامه هایی که همراه ویندوز نصب میشه ، مثلie,notpad......) هم همین ارور رو میدن
الان بقیه اون کارا رو هم که فرمودید انجام میدم و نتیجه رو میگم
----------------------------------------------------

پجره run باز میشه اما بعد از نوشتن دستورmsconfigهمون ارور میاد(البته چک کردم دستور cmd رو اجرا میکنه)

----------------------------------------------
نرم افزار combofixرو دانلود کردم اما موقع اجرا همون ایرادو میگیره.
(ظاهراً بعد اون اتفاق که رو سیستمم افتاده هر فایل اجرایی (منظورم نرم افزار یا برنامه است)که رو سیستم میذارم اجرا نمیشه)
با سلام،
ممنون از پاسخ هاتون!
فکر کنم از راحت ترین راه شروع کنیم بهتره!
دستورات زیر رو در یه فایل متنی کپی کنید و با پسوند reg ذخیره و اجرا کنید. اگه نشد سعی کنید تو Safe Mode انجام بدید. نتیجه رو هم بگید!
کد:
[LEFT]Windows Registry Editor Version 5.00[-HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts\.exe][HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts\.exe][HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts\.exe\OpenWithList][HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts\.exe\OpenWithProgids]"exefile"=hex(0):[/LEFT]

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام،
ممنون از پاسخ هاتون!
فکر کنم از راحت ترین راه شروع کنیم بهتره!
دستورات زیر رو در یه فایل متنی کپی کنید و با پسوند reg ذخیره و اجرا کنید. اگه نشد سعی کنید تو Safe Mode انجام بدید. نتیجه رو هم بگید!
کد:
[LEFT]Windows Registry Editor Version 5.00[-HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts\.exe][HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts\.exe][HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts\.exe\OpenWithList][HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts\.exe\OpenWithProgids]"exefile"=hex(0):[/LEFT]

درود
ممنون از کمک ها و راهنمایی هاتون.
در حالت معمول همون پیام خطا رو داد رفتم از طریق safe mode اجراش کردم.

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
درود
شرمنده یادم رفت.
خب هیچ تغییری رخ نداد و همچنان همون پیام هست

خواهش می کنم!
اون کارایی که تو اون تاپیک گفته شده بود رو ببینید تو Safe Mode می تونید انجام بدید!
توی Safe Mode احتمالاً می تونید به MSConfig برید. از تب Startup چک کنید که برنامه ی مخربی برای حذف هست یا نه! به کمک برنامه های دیگه ی اون تاپیک هم سعی کنید این برنامه ها رو حذف کنید. (اگه سؤالی در موردشون داشتید لطف کنید تو همون تاپیک بپرسید!). به خصوص به کمک PrevX می تونید از ویروسی بودن یا نبودن سیستم اطمینان پیدا کنید!
بعد از این کارها یه تست کنید و اگه نشد از تب Services تمام Serviceهای غیر مایکروسافت رو غیر فعال کنید. سیستم رو ریست کنید و نتیجه رو بگید!

Next

عضو جدید
با سلام،
می شه مشخصات سیستم تون رو بگید و این که از چه سیستم عامل و آنتی ویروسی استفاده می کنید؟
همین طور میزان Virtual memory سیستم رو! برای دیدن این مورد روی My Computer کلیک راست کنید و از تب Advanced گزینه ی Setting مربوط به Performance رو انتخاب کنید. حالا در تب Advanced زیر قسمت Virtual memory این مقدار نوشته شده! همین طور با کلیک روی change ببینید که Memory روی کدوم درایوتون ست شده و مقدار فضای خالی اون درایو چه قدره؟

خب الان به سیستمم دسترسی ندارم.. متوجه شدم یعنی شما می گید مشکل من از هارد یا رم من هست ...؟ خب جز تعویض هارد و رم راه دیگه ایی نیست؟

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش می کنم!
اون کارایی که تو اون تاپیک گفته شده بود رو ببینید تو Safe Mode می تونید انجام بدید!
توی Safe Mode احتمالاً می تونید به MSConfig برید. از تب Startup چک کنید که برنامه ی مخربی برای حذف هست یا نه! به کمک برنامه های دیگه ی اون تاپیک هم سعی کنید این برنامه ها رو حذف کنید. (اگه سؤالی در موردشون داشتید لطف کنید تو همون تاپیک بپرسید!). به خصوص به کمک PrevX می تونید از ویروسی بودن یا نبودن سیستم اطمینان پیدا کنید!
بعد از این کارها یه تست کنید و اگه نشد از تب Services تمام Serviceهای غیر مایکروسافت رو غیر فعال کنید. سیستم رو ریست کنید و نتیجه رو بگید!
درود
اعصابم حسابی خرد کرده دیگه کاریش ندارم شاید دوباره ویندوز نصب کردم.
ازت بخاطر جوابات سپاسگزارم.

saeedvision

عضو جدید
سلام دوستان امیدوارم سوالم رو در موقعیت مناسب مطرح کرده باشم
من میخواستم زمانی که به اینترنت وصل میشم وی پی انم اتوماتیک وصل بشه
لطفا راهنمائی کنید

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
درود
اینو قبول دارم
اما حالا مطمئنم بخاطر اون نرم افزار کذایی که نصب کردم.

متأسفانه PrevX فقط برای پیدا کردنه و فکر می کنم برای پاک کردن فایل ها نیاز به License داره! سیستم تون رو با Malwarebyte's Antimalware که تو همون تاپیک لینک دانلودش هست چک کنید. همین طور Processها رو به کمک V.E.R و Advanced Task Scedular چک کنید و مطمئن شید ویروسی وجود نداره!
در حالت عادی باید Explorerتون هم درست بشه!

mario22

عضو جدید
من می خوام یه فیلم به حجم حدود 15 کیلو رو تو وبلاگم لینکشو قرار بدم و همچنین یه فایل pdf , یه فایل پاورپوینت دارم که می خوام اونا رو هم تو وبلاگم لینکشونو قرار بدم اما نمی دونم کجا می تونم فایلم رو آپلود کنم و بهترین جا برای آپلود هر کدوم ازین فایلا کجاست؟ لطفاً راهنماییم کنین.

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من می خوام یه فیلم به حجم حدود 15 کیلو رو تو وبلاگم لینکشو قرار بدم و همچنین یه فایل pdf , یه فایل پاورپوینت دارم که می خوام اونا رو هم تو وبلاگم لینکشونو قرار بدم اما نمی دونم کجا می تونم فایلم رو آپلود کنم و بهترین جا برای آپلود هر کدوم ازین فایلا کجاست؟ لطفاً راهنماییم کنین.
سلام...
تویه گوگل سرچ کن آپلود....
اولین و یا دومین سایتی رو که بالا میاد...انتخاب کن....
البته یکی شون نوسته برای عکس...ولی من توش فایل هم آپلود کردم...
با تشکر....

kia112

عضو جدید
سلام لپ تاپم بابازکردن فایلهای عکس توی ایننترنت مشکل داره و پنجره های جاوا روهم بازنمیکنه یکی دوتا برنامه هم نصب کردم فایده ای نداشت لطفاً راهنمایی کنین ویندوزم سونه

تورج پوربهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام لپ تاپم بابازکردن فایلهای عکس توی ایننترنت مشکل داره و پنجره های جاوا روهم بازنمیکنه یکی دوتا برنامه هم نصب کردم فایده ای نداشت لطفاً راهنمایی کنین ویندوزم سونه

از مرور گرد هست!
از فایر قاکس ایستفاده کن!

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه فلش پلیر نداری نصب کن.

تورج پوربهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز

از 4 شارپ استفاده کنید!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز

با سلام،
این FireFox هم معجزه می کنه مثل این که!!! لازم نیست طرف بدونه مشکل چیه فقط باید اون رو بریزه!!!
لطف کنید بگید از چه مرورگری استفاده می کنید؟ تنظیماتش رو دستکاری نکردید؟ یعنی قبلاً این مشکل رو نداشتید؟
با همه ی این جور فایل ها مشکل داره یا فقط بعضی هاشون؟ . این که دقیقاً مشکل چیه؟
برای برطرف کردن مشکل جاوا چی نصب کردید؟

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام

میخواستم بدونم چطوری میشه آپدیت های وین 7 رو آفلاین ریخت
تو اینترنت که گشتم گفتن فولدر دانلود تو مسیر C:\Windows\SoftwareDistribution\Download رو برداریم بعد از نصب مجدد ویندوز همون فولدرو جایگزین کنیم میشه
اما الان که این کارو کردم و آپدیتای ویندوز اومده دوباره میگه همه اونا رو باید دانلود کنم!!!:(

من قسمتی رو اشتباه انجام دادم؟؟!!

اگه راهنمایی کنید ممنون میشم:gol:

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به دوستان مهندس!!!
این fierwallرو که نصب میکنیم خود به خود خودش فعال میشه یا باید کاری خاصی انجام داد؟؟؟،اسمشم outpostهست!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام به دوستان مهندس!!!
این fierwallرو که نصب میکنیم خود به خود خودش فعال میشه یا باید کاری خاصی انجام داد؟؟؟،اسمشم outpostهست!

با سلام،
کارهای مربوط به خودش رو خودش انجام می ده! فقط اگه کاری باشه که لازم باشه ازتون اجازه بگیره اعلام می کنه!
مثلاً برای اولین بار که می خواید از ابزاری که از اینترنت استفاده می کنه، استفاده کنید، پیام می ده که آیا بهش اجازه می دید؟ و باید گزینه ی مورد نظرتون رو بهش اعلام کنید!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام

تو اینترنت که گشتم گفتن فولدر دانلود تو مسیر C:\Windows\SoftwareDistribution\Download رو برداریم بعد از نصب مجدد ویندوز همون فولدرو جایگزین کنیم میشه
اما الان که این کارو کردم و آپدیتای ویندوز اومده دوباره میگه همه اونا رو باید دانلود کنم!!!:(

با سلام،
فکر نمی کنم این کار کمکی بکنه! ساده ترین کار اینه که از ویندوزتون بعد از آپدیت شدن Backup بگیرید و بعداً ازش استفاده کنید!

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

سلام...
به نظر بنده....برید از سایت های دانلود آفلاین (که دانلود آفلاین ویندوز رو دارند)....دانلود آفلاینش رو بگیرید...و ویندوز رو آپدیت کنید.....البته باید این آپدیت ها مطمئن باشند......
با تشکر....

شهاب آس

عضو جدید
سلام من تازه اومدم مشكل دارم كيسم رو كه روشن ميكنم خودش روشن ميشه اما مونيتور خاموش ميمونه دليلش رو بگيد با تشكر

بالا