سوال!!!!! مشکل در الگوریتم نویسی

custom

عضو جدید
:smile:سلام دوستان.
من برنامه نویسیم ضعیفه..دارم یه کتاب الگوریتم می خونم تا الگوریتم نویسیم قوی شه ,سوالم اینه که به نظرتون من اگه الگوریتم نویسیم قوی شه ایا تاثیر زیادی تو قوی شدن برنامه نویسیم خواهد داشت؟؟؟
من خیلی به برنامه نویسی علاقه دارم,ولی baseبرنامه نویسیم مشکل داره!!چون من قبل از یونی اصلا دنبال برنامه نویسی نبودم و هیچ اشنایی ای نداشتم!!!دوستان لطفا راهنماییم کنین که من چیکار کنم تا برنامه نویسیم قوی شه؟؟؟؟؟؟ادم سخت کوشی هستم ولی واقعا دیگه مستاصل شدم!!!!!راهنماییم کنین لطفا...:w27:

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من برنامه نویسیم ضعیفه..دارم یه کتاب الگوریتم می خونم تا الگوریتم نویسیم قوی شه ,سوالم اینه که به نظرتون من اگه الگوریتم نویسیم قوی شه ایا تاثیر زیادی تو قوی شدن برنامه نویسیم خواهد داشت؟؟؟
من خیلی به برنامه نویسی علاقه دارم,ولی baseبرنامه نویسیم مشکل داره!!چون من قبل از یونی اصلا دنبال برنامه نویسی نبودم و هیچ اشنایی ای نداشتم!!!دوستان لطفا راهنماییم کنین که من چیکار کنم تا برنامه نویسیم قوی شه؟؟؟؟؟؟ادم سخت کوشی هستم ولی واقعا دیگه مستاصل شدم!!!!!راهنماییم کنین لطفا...:w27:
سلام..
تحت چه محیطی می خوای برنامه نویسی کنی؟؟؟ (ویندوز لینوکس)
چه زبانی؟؟؟ (JAVA و C# و Perl و غیره)
تا حالا اصلا برنامه نویسی کردی؟؟؟ حتی برنامه معروف Hello World رو نوشتی؟؟؟
شی گرایی بلدی؟؟؟
با تشکر...

mohammadamingh1

عضو جدید

مهمترین اصل تو برنامه نویسی الگوریتم

اگه شما بتونی الگوریتم بنویسی هیچ مشکلی واسه کد نوشتن نداری

بنابراین یادگیری الگوریتم توی اولویته

اما بعد از این که یاد گرفتی چطوری الگوریتم بنویسی
حالا باید
یه زبان برنامه نویسی انتخاب کنی و اصول اولیشو یاد بگیری
و اون الگوریتم هایی که نوشتیشون رو به کد تبدیل کنی

این اول راهه
باید ادامه بدی
و توی مراحل بعدی که به سطح بالاتری رسیده یه پروژه واسه خودت تعریف کنی و اونو گسترش بدی تا به این ترتیب سطح آگاهیتو نسبت به اون زبان و برناممه نویسی افزایش بدی

همه این کارا پشتکار و علاقه میخواد
پس اگه میتونی بسم الله
شروع کن
و عمرتو درست صرف علایقت کن

میتونی برای شروع کار با کتابایی مثل الگوریتم و فلوچارت شروع کنی
و واسه زبانای برنامه نویسی هم توتوریال هایی که توی اینترنت هست به شدت میتونه کمکت کنه

زود باش شروع کن که مثل من عقب میمونیا:cry:

custom

عضو جدید
سلام..
تحت چه محیطی می خوای برنامه نویسی کنی؟؟؟ (ویندوز لینوکس)
چه زبانی؟؟؟ (JAVA و C# و Perl و غیره)
تا حالا اصلا برنامه نویسی کردی؟؟؟ حتی برنامه معروف Hello World رو نوشتی؟؟؟
شی گرایی بلدی؟؟؟
با تشکر...
سلام
من ویندوز کار میکنم..
c++ , javaکار کردم.یه جورایی ناپلئونی پاس کردم.برنامه های ساده رو میتونم بنویسم..
ولی تو ایده ی اولیه واسه برنامه نویسی مشکل دارم یعنی اون ایده ی اولیه به ذهنم نمیاد..
لطفا سایتهای خوب برنامه نویسی رو بهم معرفی کنین..ممنونم.

custom

عضو جدید

حالا باید

این اول راهه
باید ادامه بدی
و توی مراحل بعدی که به سطح بالاتری رسیده یه پروژه واسه خودت تعریف کنی و اونو گسترش بدی تا به این ترتیب سطح آگاهیتو نسبت به اون زبان و برناممه نویسی افزایش بدی

پس اگه میتونی بسم الله
شروع کن

و واسه زبانای برنامه نویسی هم توتوریال هایی که توی اینترنت هست به شدت میتونه کمکت کنه

داشتم همین کارو میکردم,ولی یه کم که برنامه ها پیچیده تر شدن ,تو نوشتن حلقه ها به مشکل بر میخوردم واسه همین دیگه بیخیال شدم!!یه نمونشو میذارم بی زحمت ببینین مشکل کجاست...ممنونم ازتون..

custom

عضو جدید

حالا باید

این اول راهه
باید ادامه بدی

پس اگه میتونی بسم الله
شروع کن

این برنامه"اعدادتام کوچکتر از عدد طبیعی N هستش لطفا یه نگاه بهش بندازین ببینین مشکلم کجاست..

پیوست ها

• Adade Tam.rar
    9.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

erfan_com

اخراجی موقت
سلام
من ویندوز کار میکنم..
c++ , javaکار کردم.یه جورایی ناپلئونی پاس کردم.برنامه های ساده رو میتونم بنویسم..
ولی تو ایده ی اولیه واسه برنامه نویسی مشکل دارم یعنی اون ایده ی اولیه به ذهنم نمیاد..
لطفا سایتهای خوب برنامه نویسی رو بهم معرفی کنین..ممنونم.

دو سایت CodeProject.com و ParsCoders.com رو ببینید

بالا