اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد 91 - مهندسی شیمی

sogandname

عضو جدید
سلام من غیرانتفاعی علوم و فنون بابل قبول شدم کسی اطلاعاتی در مورد دانشگاه و اساتیدش داره؟

amir_farhan

عضو جدید
با عرض سلام و تشکر بابت جواب به سوال بنده
خدمت شما سرور گرامی قبول شدن شما را در رشته مورد علاقه خودتان در مقطع ارشد تبریک عرض می کنم.:gol:
راستش را بخواهید این دوست من مدرک کارشناسی خودش را از دانشگاه آزاد گرایش گاز از تهران گرفته با معدل 18 ! کلاً آدم درس خونی است ، و تمام مدت تحصیل هم کار مرتبط با رشته اش می کرده، اما چون به دلایلی رفته سربازی و .... حالا بعد از خوندن رشته مهندسی شیمی - گرایش مهندسی پلیمر دانشگاه آمل (غیر انتفاعی ) قبول شده و چون در این مد ت سرباز بوده و الآن بعد از اتمام سربازی تصمیم به کار مجدد در زمینه مرتبط با رشته تحصیلی خودش گرفته و از من ! هم راهنمایی خواسته من ماندم چی بگم با این شرایط بره یا نه ؟ به صلاحش هست یا نه ؟
ممنون می شوم دوستان دیگر هم نظرات خودشان را نسبت به این قضیه به بنده بگویند ؟
ممنونم.
منتظرم.........
ببین آمل خودش شهر صنعتی داره ، نمیخوام بگم نمیتونه کار پیدا کنه اما خداییش سخته کار پیدا کردن ولی خدا بزرگه اگه فکر میکنه میتونه موفق باشه بسم اله ، از تو حرکت از خدا برکت

sayna

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من غیرانتفاعی علوم و فنون بابل قبول شدم کسی اطلاعاتی در مورد دانشگاه و اساتیدش داره؟

یکی از دوستای من اونجا قبول شده..ولی وقتی واسه مشورت پیش یکی از استادامون رفت بهش گفت یکسال بشینی و دوباره بخونی بهتره

میگفت قبلا ما از دانشگاه صنعتی بابل اساتیدمون رو واسه تدریس میفرستادیم اونجا و آزمایشگاهامون رو در اختیارشون میزاشتیم ولی از امسال قرار نیست دیگه اینکارو انجام بدیم.

این اطلاعات من بود،تصمیم با خودتون

8758030

عضو جدید
سلام دوستان به همه کسایی که قبول شدن تبریک میگم.
من با رتبه 285 شبانه جداسازی علم و صنعت قبول شدم.از طرفی با طرح معدل فرآوری و انتقال گاز دانشکده نفت اهواز پذیرش گرفتم.با توجه به اینکه هم اهوازی هستم و هم دوره کارشناسیم نفت اهواز بوده به نطرتون کدومو انتخاب کنم؟

elham-a

عضو جدید
سلام بچه ها
کسی دانشگاه اصفهان بایو قبول شده؟
استاداش رو کسی می شناسه؟ کدوم استادش بهتره؟

chem.engineer

عضو جدید
سلام بچه ها
کسی دانشگاه اصفهان بایو قبول شده؟
استاداش رو کسی می شناسه؟ کدوم استادش بهتره؟

سلام
من با یکیشون به نام اسداللهی که تقریبا جوونه بیو داشتم(درس اختیاری)
خیلی خوب بود. نمره دادنشم همینطور
شما با چند قبول شدی؟

sogandname

عضو جدید
لطفا یکی کمکم کنه نمیدونم چیکار کنم ؟ غیر انتفاعی علوم و فنون بابلو برم یا نه؟

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لطفا یکی کمکم کنه نمیدونم چیکار کنم ؟ غیر انتفاعی علوم و فنون بابلو برم یا نه؟
ببین دوست من سطح علوم فنون کلا تو غیر انتفاعی ها بالاست . چند تا از ارشدای اونجا رو میشناسم که پذیرش هم گرفتن.مهندسی شیمی اونجا نوپا هست.
اول بگو برات مهمه که امسال بری یونی؟
آزاد کجا و چی زدی؟
آزاد و غیر انتفاعی رفتن برات خیلی مهمه و فرق میکنه؟حالا به هر دلیلی.

77E_R

عضو جدید
سلام دوستانکسی راجع به دانشگاه تهران 2 چیزی میدونه
:que:اعتبار مدرک برای ادامه تحصیل درمقطع دکتری دیگر دانشگاه ها
مورد تایید وزارت علوم بودن​
اعتبار مدرک برای شاغل شدن​
مقایسه اعتبار مدرک این واحد و مهندسی فرآیند دانشگاه آزاد​
ممنون میشم آگه جواب بدین چون جواب شما چه از نظر هزینه و چه از نظر 2-2.5 سال عمر من خیلی تعیین کننده است.​
بابت وقتی که میذارید سپاسگذارم​

sogandname

عضو جدید
ببین دوست من سطح علوم فنون کلا تو غیر انتفاعی ها بالاست . چند تا از ارشدای اونجا رو میشناسم که پذیرش هم گرفتن.مهندسی شیمی اونجا نوپا هست.
اول بگو برات مهمه که امسال بری یونی؟
آزاد کجا و چی زدی؟
آزاد و غیر انتفاعی رفتن برات خیلی مهمه و فرق میکنه؟حالا به هر دلیلی.
راستش من ساله اولم نیست دومین سالیه که میخونم مدرک لیسانسم دانشگاه ازاده ولی دوس ندارم دیگه ازاد بخونم نمی دونم مدرک دانشگاه علوم و فنون معتبره یا نه؟در ضمن اگه ثبت نام کنم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم و تو تکمیل ظرفیتم قبول نشم اینی که ثبت نام کردم میپره؟ اصلا خیلی سر در گمم لطفا راهنماییم کنید .

aminarvin

عضو جدید
سلام.نه اگه تکمیل ظرفیت نیارین این یکی را دارید.می تونید برید همین بابل.شما باید باخودتون کنار بیایید یعنی ایا بهتر از اینجا حق شماست یا سطح شما همینه.البته باید خودتون به این نتیجه برسید.شما میگید دانشگاه ازاد خوندین.میگیدامسالم سال دوم هستش که امتحان میدید.پس شایداین دانشگاه برای شما مناسب باشه.البته تکمیل ظرفیت را شرکت کنید.من خودم لیسانسم شیمی محض بود معدلمم 12 بود 7ماه برا بایو خوندم صنعتی بابل اوردم .تو گرایش دارو هم 14 شدم اما شبانه تهران رو نزدم.چون هم هزینه زیاد داشت هم اینکه سطح اونجا از من بالاتر بود میرفتم مشکل پیدا میکردم.حالا میتونم 2سال بابل بمونم خوب بخونم برای دکترا تهران که اونجا کم نیارم.البته نمی دونم شما دختریدیا پسر اگه پسر باشید که اگه نرید دانشگاه سربازی باید برید

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستش من ساله اولم نیست دومین سالیه که میخونم مدرک لیسانسم دانشگاه ازاده ولی دوس ندارم دیگه ازاد بخونم نمی دونم مدرک دانشگاه علوم و فنون معتبره یا نه؟در ضمن اگه ثبت نام کنم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم و تو تکمیل ظرفیتم قبول نشم اینی که ثبت نام کردم میپره؟ اصلا خیلی سر در گمم لطفا راهنماییم کنید .
از نظر اعتبار مدرک میخوای بدونی آره مطمئن باش مدرکش معتبره. اما از لحاظ کیفیت نمیدونم چون مهندسی شیمی تازه پارسال اومده علوم فنون نمیدونم وضعیتش چه جوریه. من فکر میکردم که استادای دانشگاه بابل اونجا تدریس میکنن ولی یکی از بچه ها انگار اینجا گفت قراره یه چیزایی تغییر کنه. اگه شمال هستی بهترین راه اینکه بری از بچه های همون یونی بپرسی تا مطمئن شی . اگه آزاد شهرستان زدی خب علوم فنون بری بهتره.

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز

به نظر من آزاد بهتر غیر انتفاعی آمل یا بابل هستش!
حالا نظر خودتون ارجحه!

8758030

عضو جدید
سلام دوستان به همه کسایی که قبول شدن تبریک میگم.
من با رتبه 285 شبانه جداسازی علم و صنعت قبول شدم.از طرفی با طرح معدل فرآوری و انتقال گاز دانشکده نفت اهواز پذیرش گرفتم.با توجه به اینکه هم اهوازی هستم و هم دوره کارشناسیم نفت اهواز بوده به نطرتون کدومو انتخاب کنم؟
بچه ها لطفا منو راهنمایی کنید فردا روز آخر ثبت نامه.

aminkhan

عضو جدید
من باشم که ول نمیکنم برم یک شهر دیگه،پول هم بدهم!!!!دانشگاهش هم که خود تهران نیست و علم وصنعت هست...وقتی مفتی توی شهر خودت میخونی دلیلش چی هست که بری یک شهر دیگه و بخای پول هم بدهی و خوابگاه هم کرایه کنی!!!!اینجوری ترمی بیش از 2میلیون پول باید بدهی که شاید به 2.5 هم برسه!!!!اگر پولش برات مهم نیست و از دانشگاهت هم زده شدی،برو تهران وگرنه همون شهر خودت را که روزانه هست بچسب...

aminarvin

عضو جدید
سلام.این تنها یه نظره.چون میگی اهوازی هستی.اگه بری همون صنعت نفت بهتره.همه مااخرش دنبال کار هستیم.اگهبری اونجا امکان اینکه بعدا استخدامت کنند زیادتره.یه اطلاعیه چندروز پیش صنعت نفت داده بود اولویت اولش برای پذیرش دانشجوهای خودش بود.الان الکی دانشگاهای تهران تو بورسن اصلا معلوم نیست که اگه کسی اونجا بخونی پس فردا کار گیرش میاد یا نه.پیشرفت ادما به همت خودشونه.می تونی توی یهدانشگاه کوچیک باشی و کارای بزرگ بکنی.خیلی هافکر میکنند که اگه برند دانشگاهای تهران چیزای خاص وعجیبی یاد میگیرند اما این طور نیست استادا وقت خودشونا برا دانشجوهاشون صرف نمی کنند.پشتکار و استعداد خودت مهمه.البته امکانات ازمایشگاهی دانشگاه هم مهمه که نفت داره

SCIENSE

عضو جدید
بچه ها لطفا منو راهنمایی کنید فردا روز آخر ثبت نامه.
اگه از لحاظ مالی برات مهم نسیت به نظرم بد نیست بری علم و صنعت ولی نه اگه برات مهمه همون اهواز بمون . ابته ببین تو کدوم راحت تر می تونی بخونی و موفق تر هستی

darusazz

عضو جدید
سلام دوست عزیز.من دانشجوی سال دوم بایو اصفهانم.استاداش خوبن جو اونجا صمیمیه.
دکتر محمد علی اسداللهی-دکتر بی ریا-دکتر ضرابی-دکتر جیهانی پور.استاداش انسانن یعنی عقده ای نیستن.دکتر بی ریا و ضرابی بی نظیرن

darusazz

عضو جدید
سلام
من با رتبه 124 بیوتکنولوژی دانشگاه اصفهانم قبول شدم
سوالاتی دارم: 1) امکان انتقالی به دانشگاههای تهران هست یا نه؟
2) استادای دانشگاه اصفهان تو این رشته چطورن؟
3) می تونم پروژمو تو تهران بگیرم یا نه؟
پس از مهر میبینیمت.
انتقالی که به هیچ وجه.استاداش خوبن عقده ای نیستن دکتر بی ریا واقعا دوست داشتنیه فوق العاده هم باسواده .راجع به پروژ] هم بله میتونید پایان نامتونو با هرکی دوست دارین وردارین بستگی به تایید استاد راهنماتون داره

بالا