باور نکردنی پرواز دختر ژاپنی

H S M 313

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وا مگه میشه؟
جلا خالق
اینجاست که میگن فتبارک الله احسن الخالقین

sarah89

عضو جدید
با نرم افزارهای تصویر که کاری نداره!تازه این عکسارو با شات بالای عکاسی گرفتن لحظه ی پرش ب بالا نه مرحله ی افتادنش.دقت کنین از موهاشم معلومه.منم یه چنتا ازین عکسا دارم!!!!!!

رجبی علی

عضو جدید
خدا بیامرز رفتگانو بابا بزرگ منم مثل اینا میپرید منم عکس میگرفتم آخرش که خسته میشد از یه صحنه دوتا عکس میگرفتم تو فوتوشاپ و افتر افکت اینجوریش میکردم

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
امکان نداره
چون حتی مرتاضای هندی میخان رو هوا وایسن یه چیز کوچیکی ازشون با زمین ارتباط داره

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تکرارییییییییییی......حداقل در مورده عکساش توضیح میدادی چون پرواز نکرده.....
این دختر در حاله پرش عکس هایی رو گرفته.......تو تاپیکه قبلی توضیح داده بود....

ghazal1369

عضو جدید
این که چیزی نیس من خودم تا ارتفاع 4متری از پشت بام خونمون پرواز کردم پایین البته به کمک هل دادن برادرم و طی یک فرود موفقیت امیز تا1 ماه تو بیمارتان بخش ارتوپد بودم

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این که چیزی نیس من خودم تا ارتفاع 4متری از پشت بام خونمون پرواز کردم پایین البته به کمک هل دادن برادرم و طی یک فرود موفقیت امیز تا1 ماه تو بیمارتان بخش ارتوپد بودم
آخیییییییییییییی

ghazal1369

عضو جدید
فقط نمیدونم خدا چرا از این شانسا به بقیه نمیده!!!!!
حتما نیتت پاک نیس اگه مثل من ادم خوبی باشی ارتفاع 4 متری که چیزی نیس از مریخم بیفتی پایین چیزیت نمیشه البته شما میتونی فعلا تو ارتفاع برج میلاد 1 امتحات بکنی اگه جواب داد و زنده موندی بری مریخ

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حتما نیتت پاک نیس اگه مثل من ادم خوبی باشی ارتفاع 4 متری که چیزی نیس از مریخم بیفتی پایین چیزیت نمیشه البته شما میتونی فعلا تو ارتفاع برج میلاد 1 امتحات بکنی اگه جواب داد و زنده موندی بری مریخ
نه به من که داده
من یه بار از کهو پرت شدم پایین(جدی میگما)
حدود 10 مترو پرت شدم، 30 مترم ملق زدم!!!

MASOUD.S

عضو جدید
اولا که من فک می کنم این عکسا در زمانی گرفته شده که دختره پریده,در واقع هنر عکاس بوده...
ثانیا,اینطورم نیست که امکان نداشته باشه! یه سری از کارهاست که علم و فیزیک نمی تونه اثباتش کنه! برای همه چیز نمی شه دلیل عقلی اورد,چون بعضی چیزا فراتز از قدرت درک آدماست
مثلا کارهایی که آیت الله حسن زاده ی آملی انجام می دن,که ما بش کرامات می گیم, چیزیه که از نظر خیلیا غیر ممکنه....

ghazal1369

عضو جدید
اولا که من فک می کنم این عکسا در زمانی گرفته شده که دختره پریده,در واقع هنر عکاس بوده...ثانیا,اینطورم نیست که امکان نداشته باشه! یه سری از کارهاست که علم و فیزیک نمی تونه اثباتش کنه! برای همه چیز نمی شه دلیل عقلی اورد,چون بعضی چیزا فراتز از قدرت درک آدماستمثلا کارهایی که آیت الله حسن زاده ی آملی انجام می دن,که ما بش کرامات می گیم, چیزیه که از نظر خیلیا غیر ممکنه....
میگم مهندس نظرت راجع به اتفاقی که برای من افتاده چیه؟

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان خیالم احت باشه شما خودتونی و روحتون نیس؟ من مامانمو میخوام.............
من خودم بیشتر ترسیدم!!!!
همه آدمای اوجا تا 30 ثانیه هیچ کاری نکردن از ترس، فکر کردن من مردم
ولی فقط سر زانوی شلوارم پاره شد!!!!!
خدا اینجوری هوای آدمو داره دیگه